>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<

wiem ze nic nie wiem value betting dla ubogich xd

P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
cytat z dnia 22 września 2019 12:23 przez kamilcia21To co tutaj piszesz piwinno być raczej w dziale typy na żywo bo z systemem bukmacherskim ma niewiele wspólnego.
Nawet tego nie można nazwać sposobem gry ponieważ nie ma żadnych wiążących statystyk  i jest w zasadzie całkowicie niezrozumiałe.
Jeśli cokokwiek chcesz przekazać powinno to być przejrzyste, poukładane, mieć rączki i nóżki. A ja tu widzę jeden wielki chaos i nieczytelne wpisy. Wybacz ale takie mam odczucia przeglądając ten wątek. 
okej wybaczam. to jaki masz yield ;p i jaka jest jego krzywa, bo nie widze tego w twoim temacie ;p kursami sie bawie no kurde sam sobie je ustawiam i robie wszystko wbrew wszystkim zasadom taki mam system, ze lamie wszystkie zasady. po co mam edytowac posty. nie zalezy mi na poklasku. wystarczy przejrzec kursy w meczac ktore podaje. podaje linki godzina posta minuta... nie zalezy mi na opinii innych robie to dla siebie.

edit; indie kursy sie odwrocily 

moldawia poprzeczka szkoda...
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
https://18bet.com/en/euro/event/kenya-u20-vs-ethiopia-u20/1939159

nie wiem gdzie znalezc kursy. dla mnie handi 2.5 na etipie za wysokie, wyniki zaklamuja gre. tak napisalem chcialem zagrac drugi raz i zwiekszyli handi. ja zagralem 2,5 po kursie 1,90 i spadlo do 1.84. grane za maksymalna stawke na jaka pozwolil mi bukmacher. zawiesil kursy dal handi 2,75 po kursie 1,59. jak cos jeszcz zagram w tym meczu to zedytuje posta. mecz o 12 czasu polskiego.

edit; jade na ryby z tata, probowalem zagrac za 3 krotnosc maksymalnej stawki handi 2,75 kurs 1,63 ale mi odrzucili. w tym swamym czasie na handi 2,5 kurs wynosil 1,69...

edit; a teraz roznica w kursach miedzy tymi handicapami to 0,02... to value golym okiem widac.
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
 Shanghai Shenhua Reserves — Shenzhen 1994 Reserves
0:0 23:00
+183
Match ResultShanghai Shenhua Reserves To Win1.952Draw3.44Shenzhen 1994 Reserves To Win3.44

gram x2 na gosci po statystykach. kursy powinny spasc na nich

edit; teraz to value jest handi na gospodarzy... niestety ni moge robic cashout byla roznica 2-22 w niebezpiecznych atakach albo cos kolo tego

edit2; a teraz jak jest przerwa to bym poczekal co sie bedzie dzialo, bo juz value nie ma nigdzie.
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
 Racing Santander Women — Barcelona B Women
2:0 (2:0) HT
+126
Match ResultRacing Santander Women To Win1.64Draw4.00Barcelona B Women To Win4.30

to tak informacyjnie, zebym zapamietal na przyszlosc. racing jest poki co niedoszacowany w tej lidze. w ostatniej kolejce tez za wysokie kursy na dziewczyny byly. bukmacherzy daja poki co za wysokie handi na ta druzyne. na zywo obstawiam wiekszosc spotkan i tydzien temu tez cisnely mocno druzyne ktora byla wyraznym faworytem. 
 
Do góry Bottom