>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

wiem ze nic nie wiem value betting dla ubogich xd

P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
 Henan Jianye Reserves — Hebei China Fortune Reserves
1:0 40:45
+135
Match ResultHenan Jianye Reserves To Win1.30Draw4.30Hebei China Fortune Reserves To Win11.00

moj bukmachr ma -0,25 na gosci i to jest prawidlowa linia

hehe jest 2-0 dla gospodarzy xd to nawet lepiej ; p dla mnie xd ale poczekam zaraz przerwa moze cos sie pozmienia.
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik

Monday 16/09
16:30
Brazil U19
Uruguay U19
equalizer
Brazil U19-2.75
2.40
Uruguay U192.75
1.48

mecz towarzyski kobiet o 18;30  postawilem maksa na handi plus 2,75 na urugwaj po wynikach z kategorii do lat 17. kurs spadl z 2,02 do 1,82. nie wiem kto tak go zbil dalej ale spadal co kilka setnych systematycznie, wiec cos musi byc na rzeczy i ktos kto sie na tym zna lepiej niz ja to zagral xd
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
https://www.oddsportal.com/soccer/europe/euro-u17-women/romania-turkey-GxhPM6jL/#ah;2;0.00;0

gram handii 00 na rumunki. jakos tak wieksza sympatia je darze i kursy za wysokie. juz 2 razy zagralem jeszcze jeden raz sobie zostawilem na pozniej moze dadza andi dodatnie na zywo.

edit; zrobilem cashout, bo moj bukmacher zwariowal xd mi sie nie oplaca czekac do meczu xd

https://www.oddsportal.com/soccer/europe/euro-u17-women/romania-turkey-GxhPM6jL/#ah;2;0.25;0



spadlo do 1,73 zagralem maksa po 1,98 na rumunie. i tak zostawie chyba
 
Camilla P. 34,5K

Camilla P.

Forum VIP
To co tutaj piszesz piwinno być raczej w dziale typy na żywo bo z systemem bukmacherskim ma niewiele wspólnego.
Nawet tego nie można nazwać sposobem gry ponieważ nie ma żadnych wiążących statystyk  i jest w zasadzie całkowicie niezrozumiałe.
Jeśli cokokwiek chcesz przekazać powinno to być przejrzyste, poukładane, mieć rączki i nóżki. A ja tu widzę jeden wielki chaos i nieczytelne wpisy. Wybacz ale takie mam odczucia przeglądając ten wątek. 
 
Do góry Bottom