>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

wiem ze nic nie wiem value betting dla ubogich xd

P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
nie wiem w ogole mnie to nie ciekawi. mam plan b, c i d przygotowany na taka ewentualnosc. nie bede pisal jakie to plany, bo wtedy zapytasz a co jak... a mi sie nie chce pisac dla pisania jak ktos nie ma co robic z czasem to zazdroszcze. wieczorem napisze jeszcze pare rodzajow zakladow, ktore mogl grac doktor matematyki. jak masz jakies 'ciekawe' pytania to pytaj a jak nie to pytaj kogos innego.
 
malyenter1 2,2K

malyenter1

Użytkownik
cytat z dnia 21 marca 2020 15:34 przez przestrzalninjanie wiem w ogole mnie to nie ciekawi. mam plan b, c i d przygotowany na taka ewentualnosc. nie bede pisal jakie to plany, bo wtedy zapytasz a co jak... a mi sie nie chce pisac dla pisania jak ktos nie ma co robic z czasem to zazdroszcze. wieczorem napisze jeszcze pare rodzajow zakladow, ktore mogl grac doktor matematyki. jak masz jakies 'ciekawe' pytania to pytaj a jak nie to pytaj kogos innego.
Strasznie się podnieciłeś tym doktorkiem !!! A z tymi ewentualnymi planami w razie czegoś tam to jesteś naprawdę nieźle przygotowany . Czekam z niecierpliwością na wieczorne typy.
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
to tak informacyjnie. marathonbet mial 1,35 na 2 w tym meczu przy wyniku 0-2, ale mecz wywalil juz z oferty. pre nie wiem jakie kursy, ale w 10 minucie handu azjatyckie plus 2 na gosci. ciekawe jak sie skonczy sam mam to plus 2 zagrane, ale jestem ciekaw czy bedzie cos nie tak z tym meczem.

edit; moj bukmacher mial 2,05 jak sie zaczynala przerwa na gosci teraz ma 2,60.

edit;



zwal jak zwal, ale moim zdaniem to byl wał sadzac z przebiegu spotkania i ruchach kursow jeszcze w pierwszej polowie. nie bylo tylu zmian w przerwie, czesc nastapila w trakcie trwania drugiej polowy. w drugiej polowie statystyki to na oko 65-4 w niebezpiecznych atakach oraz 20-0 w strzalach. posiadanie pilki zamrozone i nie drgnelo a moim zdaniem bylo mniej wiecej 80-20 na korzysc gospodarzy.


https://1x2017.xyz/pl/live/Football/2078481-Russia-Winter-Championship-Perm-Krai/229966101-Ilpar-II-PGNIU/
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
to nieistotne, to jest istotne co w czerwonej ramce. ja mam po 1,82 plus 1,5 a aktualne kursy to 00 czyli dnb pozostala czesc meczu to 2... kursy na plus 1,25 to wystarczy zamienic miejscami kursy, wiec korekta kursy u bukmacherow byla. a tendencja zachowana z tego co widze. te linki wklejam tylko po to, zeby ludzie zobaczyli co gram i jaki byl wynik. statystyki biore z innej strony.




edit;
kursy spadly jeszcze bardziej, bo tendencja na gospodarzy jest jeszcze wyrazniejsza. wchodzac na ten mecz pierwszy raz nie da sie tego zauwazyc co i dlaczego sie dzieje. w rynkach gdzie jest mniej pieniedzy na stole takie rzeczy latwiej zaobserwowac. a teraz masz odpowiedz co czemu i dlaczego nic nie wiedzac.
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
https://777score.ph/football/matches/inter-star-flambeau-centre-2020-03-22/statistics  

burundi tutaj kursy sie odwrocily z -0,25 na gospodarza zrobilo sie plus 0,25 bez przeslanek w statystykach. ciekawe jak sie skonczy.

edit; i znowu faworytem gospodarze... pierwsze spadki kursow byly w przerwie meczu na gospodarzy albo przed przerwa nie pamietam dokladnie.

edit; wygladalo to na akcje spekulantow, ktorzy ruszyli latwy rynek patrzac po skrajnych kursach.
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
https://777score.ph/football/matches/djursholm-u19-haninge-brandbergen-u19-2020-03-22/statistics  

sam nie moge tego zagrac, bo mi error wyskakuje. pre gospodarze mocnym faworytem goscie zbili kurs przez statystyki na poczatku meczu, ktore juz sie odwrocily tzn. gospodarze mocno cisna a sa lekkim faworytem...

edit; mocnym heh niewymierne slowo... ponad 4 bylo czy 4,5 na gosci jest 2,5 tzn bylo bo rozrzut aktualnie jest bo buki nie wiedza co zrobic. 

edit; relacja kursow i prawdopodobienstwo ich wejscia to dwa czynniki, trzeci czynnik to anomalia. czwarty czynnik to sila dzialan matematycznych gdzie mnozenie jest czasem rowne potegowaniu.






edit; kiedy system staje sie progresja, przy jakich wartosciach? przy mniej wiecej takich samych wartosciach poszczegolnych kursow system staje sie progresja zamieniajac jednoczesnie mnozenie w potegowanie wykorzystujac do tego anomalie jako wzmocnienie. najnizszy kurs najbardziej oslabia system. nie oplaca sie grac kursow nizszych niz... poki co nie wiem jaka to wartosc.

edit; wygrana wzrasta progresywnie w systemie 10x10x10x10x10   dwa trafienia w systemie - 100, 3 trafienia w systemie - 1000 cztery - 10000. system sam sobie nadaje wartosci progresywne wieksze niz powinien tworzac sam z siebie anomalie.
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
https://www.kto.com/#/sport/?type=1&amp;sport=1&amp;region=10001&amp;game=16165687&amp;competition=573  

kursy w meczu - otwarcie 1,4 na gospodarzy 
statystyki 3-9 w niebezpiecznym kursy wzrastaja do okolo 1,5 na gospodarzy
statystyki 6-9 - kursy spadaja na gospodarzy do poziomu 1,35
statystyki 12-18 kursy na gospodarzy 1,7
statysyki 12-28 kursy 1,7 na gosci.


edit; mocne jebniecie kursu na gospodarzy teraz 2,6 jest na nich, przewidywania - goscie nie beda w drugiej polowie wychodzic ze swojej polowy - grac na gospodarzy.

edit; 1,9 jest na gospodarzy juz xd

edit; a to goscie dalej cisna... albo to zabawa w spekulacje albo walek, bo na takich rynkach gdzie jest mniej pieniedzy latqiej owczy ped wywolac.

edit; obserwowac kursy w przerwie jak bedzie spadek na gospodarzy to maja to wygrac i tyle. linia pre na bramki na poczatku meczu 6,5 kurs poczatkowo na nia spadal mocno. nie uzywam porownywarki, wiec moglem sie pomylic gdzieniegdzie.


edit; 4 mecz wg tego samego schematu... gralbym 1 ale mi blad wyskakuje. stawiam, ze gospodarze spokojnie wygraja w drugiej polowie xd 

edit; kursy na gospodarzy  juz ich faworyzuja a jak przegrywali to... kurs na gosci byl 1,8 teraz jest ponad 2,5

edit; teraz 1,65 na gosci... co tu sie wyprawia hehehe

edit; 1,34 xd 

edit; 1,65 na gosci raczej realizacja zyskow

edit; 0-2... hmmmm kurs na gosci 1,33

edit; wyglada na zabawe spekulantow, bo przewaga gosci sie powieksza.

edit; zdecydowanie zabawa spekulantow 0-4

edit; kursy na over 8,5 spadly mocno...

edit; no i jest 1-8  roznica miedzy pozostalymi 3 meczami z rosji - przewage mieli goscie wyrazna... i sie to nie zmienilo. nie bylo racjonalnych przeslanek w 2 polowie na takie spadki w przerwie.
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik


spalilem hehehe w tym drugim meczu dajcie sobie linie plus 1 na gosci i takie same kursy na 1x2, bo taka byla a przy 1,38 na gospodarzy wisialo plus 1,25 po kursie okolo 2,05 na gosci. chodzi o relacje kursow wzgledem siebie. nie ma zachowanej zdrowej relacji kursow, wiec sie value samo sie tworzy. ja w ciemno gram takie rzeczy jesli dodatkowo meczowe statystyki mi sie zgadzaja.
 
O 0

over2

Użytkownik
cytat z dnia 25 marca 2020 14:08 przez przestrzalninja


spalilem hehehe w tym drugim meczu dajcie sobie linie plus 1 na gosci i takie same kursy na 1x2, bo taka byla a przy 1,38 na gospodarzy wisialo plus 1,25 po kursie okolo 2,05 na gosci. chodzi o relacje kursow wzgledem siebie. nie ma zachowanej zdrowej relacji kursow, wiec sie value samo sie tworzy. ja w ciemno gram takie rzeczy jesli dodatkowo meczowe statystyki mi sie zgadzaja.
 Cześć. Też pograłem te mecze tylko legalnych. W twoim opisie najbardziej trafia do osoby czytającej, takiej jak ja ,ta niezdrowa relacja kursów. Tak to może być jedna z definicji value. Moja prośba pisz trochę bardziej zrozumiale dla początkujących....bo tak jak pisałeś o sobie wcześniej to dużą gonitwę myśli widać:) poza tym to ciekawe co piszesz.
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
nie potrafie rozmawiac z ludzmi ani nawiazywac relacji spolecznych i wiem, ze nie powinienem tego pisac xd potrafie rozmawiac z liczbami i to one do mnie mowia jakkolwiek dziwnie to brzmi... ale sie postaram. i raczej juz bede mniej pisl, bo wszystko co chcialem to napisalem w sumie. no moze rzadziej cos napisze, ale bardziej zrozumiale na wlasnie tkich przykladach jak ten. milion mysli na sekunde... 
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik






3 roznych bukmacherow i 3 rozne relacje kursow. na podstawie tych kursow bukmacherzy wystawia pary na wybory prezydenckie. mozna wywnioskowac, ze w sts bedzie prawie po rowno... a reszta bukmacherow bedzie mocno faworyzowac kidawe o ile kursy sie utrzymaja. kursy na szymona hołownie tez sa bardzo porozrzucane, wiec roznice w parach z nim tez powinny byc duze. 
 
Do góry Bottom