>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

III runda kwalifikacji Ligi Europy - REWANŻE [13-15.08.2019]

Status
Zamknięty.
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi


Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Europy
Godzina: 18:00
Spotkanie: Atromitos - Legia Warszawa
Typ: under 2.5 gola
Kurs: 1.75
  
Bukmacher: Fortuna
Analiza: 

Generalnie nie lubie grac underow bramkowych ale akurat po tym co zobaczylem w pierwszym meczu zrobie wyjatek. Atromitos w pierwszym spotkaniu skupil sie glownie na murowaniu swojej bramki i nie dopuszczeniem do straty gola. To sie udalo. Legia walila glowa w mur i mimo kilku dobrych okazji nie potrafila zamienic tego na gola. Grecka druzyna nie umiala wymienic 2-3 podan i wszystkie analizy sprzed tygodnia o tym jaka to jest super ekipa mozna wlozyc sobie miedzy bajki. Wedlug mnie to sa ogory spokojnie do przejscia. Co prawda Legia tez nie jest jakims hegemonem ale widac, ze jest zespolem o klase lepszym. W rewanzu powinnismy znowu zobaczyc szachy. Warszawski zespol powinien zagrac troche bardziej asekuracyjnie z uwagi na gre na wyjezdzie ale generalnie zadna druzyna wedlug mnie nie bedzie tutaj chciala stracic gola. Glownie widze w tym meczu usposobienie defensywne i 3 goli to ja tutaj nie przewiduje. Probuje. 
 
Otrzymane punkty reputacji: +39
kibic-zwierze 42,1K

kibic-zwierze

Użytkownik
Ja idę w awans Legii. 
To, że nie wygrali u siebie z tymi slabiaki to sami są sobie winni no ale dzięki temu teraz kurs na awans godny uwagi. Legia byla pierwsza i grając na swoim normalnym poziomie powinna sobie poradzić. Czy tak będzie to nie wiem ale warto spróbować.

      
 
Otrzymane punkty reputacji: +30
madman01 12,1K

madman01

Użytkownik
W Grecji Atromitos to będzie zupełnie inna drużyna, nie widzę szans dla Legii nawet po dobrym pierwszym spotkaniu, gdzie wynik jest jednak dużo gorszy, Z Greckimi drużynami się gra bardzo ciężko na wyjeździe , a jak Legia gra na wyjazdach to już widzieliśmy w Finlandii czy na Gibraltarze, Legii brakuje skuteczności, a na tym poziomie dwie czy trzy niewykorzystane sytuacje ma niebagatelne znaczenie, na ten moment Polskie kluby czy to jest Piast, Cracovia, czy Legia, nic nie znaczą w Europie, bo wyżej od nas są już kluby z Azerbejdżanu czy Kazachstanu, oglądałem prawie wszystkie mecze Legii w tym sezonie i muszę powiedzieć że niczym mi nie zaimponowała, bo jak można powiedzieć że dobrze grała, wygrała jedną bramką, ale z kim ona grała z jakimiś leszczami i to ma być wyznacznik jej formy??? Gdzie powinna z takimi zespołami załatwić sprawę w pierwszym spotkaniu i o takich meczach nie powinno się mówić bo powinny być bez historii, a jest zupełnie inaczej... Ja próbuję Atromitos i Atromitos z podpórka...
 
B 6,9K

brajan82

Użytkownik
Patrzę na kursy Astany i Ludogorets. Wyniki z pierwszych domowych spotkań 5:1 i 5:0. Kursy na zwycięstwa 1.65 i 1.6. 
Awans juz w pierwszym meczu i nie sadze, aby sie spinali na win w rewanżu. Raczej wycieczka aby odbębnić mecze jak najmniejszym kosztem.
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Atromitos - Legia powyżej 10.5 rożnych @2.85   
efortuna

Dla Legionistów wystarczy bramkowy remis, żeby awansować dalej. W pierwszym spotkaniu przy Łazienkowskiej, to polski zespół pokazał się z lepszej strony, mimo że nie udało się zdobyć gola. Pod względem statystyk, to zdominowali swoich dzisiejszych przeciwników pod każdym z możliwych aspektów. 
Bardzo ciekawie wygląda linia na rzuty rożne. 10.5 rożnych po 2.85 wygląda na tyle atrakcyjnie, że żal nie skorzystać z tego. W pierwszym spotkaniu sama Legia nabiła ich szesnaście, a przeciwnik tylko jeden. 
W meczu ligowym, gdzie mierzyli się ze Śląskiem nabili osiem rogów. Im bardziej wstecz, to już tak fajnie to nie wygląda. 
Przed dzisiejszym spotkaniem, to Legia jest faworytem. Ma również ten plus, że liga wystartowała, gdzie w Grecji mają jeszcze dwa tygodnie do rozpoczęcia ligi. 
 
R 125

roger12

Użytkownik
Gdybyśmy mieli Carlitosa + Kulenovicia to tak można by powiedzieć że Legia wygra ten mecz ale nie grając znów na 1 napastnika rzekłbym bez napastnika bo patrząc na młodego to on niestety jest słaby. Nie rozumiem zbytnio tych spadków na Legię. Nie zagrali nic z amatorami z lidze to samo ledwo ledwo, jadą do Grecji gdzie będzie gorąco i tu sam wyjazd do Grecji jest sam w sobie będzie ciężki. Te kursy na Legię to lekko nieporozumienie jest.
 
R 114

rodzyn9125

Użytkownik


Panowie ja rozumiem wasze bóle głowy co do gry naszych zespołów jednak spadki na Legię można zrozumieć po tym iż Legia lepiej czuje się jako outsider gdzie nikt na nich nie liczy. Dla mnie kursy wystawione w ten sposób to  nic innego jak potwierdzenie meczów historii Legii Warszawa a ten Atremitos to mi jakoś w głowie nigdy nie utkwił. Grecka piłka jest jeszcze słabsza niż Polska i stawiam tutaj na Legie.


Legia Win @ 2.20 Fortuna
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
madman01 12,1K

madman01

Użytkownik
cytat z dnia 14 sierpnia 2019 16:39 przez rodzyn9125

Panowie ja rozumiem wasze bóle głowy co do gry naszych zespołów jednak spadki na Legię można zrozumieć po tym iż Legia lepiej czuje się jako outsider gdzie nikt na nich nie liczy. Dla mnie kursy wystawione w ten sposób to  nic innego jak potwierdzenie meczów historii Legii Warszawa a ten Atremitos to mi jakoś w głowie nigdy nie utkwił. "Grecka piłka jest jeszcze słabsza niż Polska" i stawiam tutaj na Legie.


Legia Win @ 2.20 Fortuna
Tu to mnie rozbawiłeś, Olympiakos powalczy o Lige Mistrzów bo wygral swój mecz, PAOK grał jak równy z równym z Ajaxem ostatnim półfinalistą ligi mistrzów, a nasze kluby co? Została na placu boju tylko Legia, który meczyła się z jakimiś przeciętnymi finami, i w pierwszym meczu z potęga na Gibraltarze, zejdź na ziemię...mistrz Polski odpadł z jakimiś łotyszami, Cracovia z jakimis słowakami którzy juz zostali wyelminowani, gdzie tu logika twierdzac ze Grecka liga jest slabsza od Polskiej
 
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Eliminacje Ligi Europy, Atromitos - Legia 0:2

Atromitos powyżej 1,5 gola, @4,00 (3,52) Fortuna
  
powyżej 3,5 gola, @5,20 (4,58) Fortuna   
obie drużyny strzelą po 2 lub więcej goli, @8,70 (7,66) Fortuna   

Na pierwszy rzut oka żaden z tych typów nie ma prawa bytu, ale im bliżej tego spotkania tym bardziej wydaje mi się, że wbrew wszystkim wcześniejszym meczom Legii będzie to overowe spotkanie, wydaje mi się, że Grecy nie będą już tak się bronili jak w pierwszym spotkaniu i nie zobaczymy nudnego 0:0, jeżeli padnie pierwszy gol bez różnicy dla kogo to drudzy będą musieli postawić wszystko na jedną kartę i atakować, rywale będą mieli wtedy szansę na kontry i mecz powinien się otworzyć, po cichu liczę na wynik pokroju 3:2, 2:2, 2:3, decydująca będzie tu myślę druga połowa, jeżeli Atromitos zdąży coś strzelić w pierwszej to Legia będzie musiała non stop atakować, a wiadomo jak nasze drużyny wyglądają kondycyjnie gdy grają przy takich upałach, wtedy kontry Greków mogą być zabójcze, podsumowując liczę na szybko zdobyta pierwszą bramke i otwarcie się spotkania, jezeli nasza ostatnia drużyna ma się pożegnać z pucharami to niech chociaż będzie to mecz emocjonujący dla kibiców z dużą ilością zwrotów akcji oraz goli. Stawki oczywiście skromne, bo to...Liga Europy.
 
madman01 12,1K

madman01

Użytkownik
Jednak muszę przyznać rację co nie którym, Atromitos zdecydowanie odstaje poziomem od tych topowych greckich drużyn, myślałem że w rewanżu to się zmieni, ale wlasne boisko im nie pomogło, A Legia chyba zagrała najlepsze spotkanie w tym sezonie, wrócił Cafu i wszystko teraz wygląda lepiej, 
 
windover 21,6K

windover

Użytkownik

Spartak Moscow vs Thun

Spartak Moscow: (4-2-3-1) Maksimenko – Eshchenko, Gigot, Dzhikia, Ayrton – Zobnin, Gulev – Bakaev, Til, Schurrle – Ponce
FC Thun: (4-2-3-1) Faivre – Glarner, Havenaar, Sutter, Joss – Stilhart, Gelmi – Hefti, Castroman, Tosetti – Rapp

- Spartak w nowy sezon wszedł tak sobie ,w pięciu meczach ligowych zdobył tylko osiem oczek. Po remisach z Dynamo czy Rostovem w końcu przyszła ligowa wygrana z Akhmat Grozny (na wyjeździe 3-2).
- W wysokiej formie na pewno znajduję się pomocnik Z. Bakaev ,który w dwóch ostatnich meczach strzelił cztery bramki.
- Klub z Moskwy przed sezonem ściągnął  przede wszystkim Guusa Tila (za 18mln z AZ) czy też Jordan Larsson, Reziuan Mirzov, Ezequiel Ponce a nie można zapominać ,że wypożyczony z BVB jest A. Schürrle.

- Klub ze Szwajcarii w końcu się odkuł ,bo ich seria bez zwycięstwa już trochę trwała i stanęła na czterech meczach. To przełamanie przyszło z FC Luzern (które także gra w ELE z Espanyolem) na wyjeździe (2-0) 
- Thun to raczej biedny klubik ,a warto wspomnieć że cała kadra gości jest mniej warta niż sprowadzony do rywali utalentowany młody Holender (Til 18mln)
- Nie znalazłem informacji na temat braków w obu ekipach.

typ: Spartak Moscow @ 1.63 / Unibet   
typ: obie strzelą @ 1.65 / totomix   
 
Otrzymane punkty reputacji: +54
windover 21,6K

windover

Użytkownik

FC ZORYA LUHANSK VS. CSKA SOFIA
 ​

Zorya Luhansk: Shevchenko – Mykhailichenko, Cheberko, Vernydub, Tymchyk – Yurchenko, Ivanisenia, Kocherhin – Khomchenovskyi, Budkivskyi, Rusyn
CSKA Sofia: Cerniauskas – Nuno Tomás, Albentosa, Zanev – Geferson, Malinov, Bikel, Turitsov – Evandro, Sowe, Rodrigues

- Klub z Ukrainy bardzo pozytywnie prezentuje się na początku sezonu w lidze ustępują tylko Szahtarowi mając po trzech kolejkach 7-punktów i przede wszystkim w KLE ,gdzie rundę wcześniej wyeliminowali klub z Czarnogóry - Budućnost (po dwóch zwycięstwach 3-1 i 1-0) by w końcu być blisko wyeliminowania wicemistrza Bułgarii (1-1)
- Jeśli chodzi o braki w kadrze trenera FC Zorya Viktor Skripnik to pod znakiem zapytania stoi występ pomocnika Viktor Skripnik (2/0) a kontuzjowany jest drugi bramkarz Z. Makharadze (0/0).
- Ekipa z Sofii walczy jeszcze dzielniej i przede wszystkim dłużej walczy w tych kwalifikacjach ,bo już od pierwszej rundy ,gdzie kolejno eliminowali OFK Titograd (Czarnogóra 4-0 i 0-0) ,Osijek (1-0 i 0-1 awans po rzutach karnych) by w końcu spotkać się z Zorya z którą tylko zremisowali na swoim stadionie zaś jeśli chodzi o ligę to po 5.kolejkach mają 8.oczek.
- CSKA do tego meczu przystąpi bez kontuzjowanych S. Atanasov (2/0), Rubena Pinto (2/0) a niepewny jest N. Bodurov (2/0)

typ: FC ZORYA @ 2.32 / betsson   
 
Otrzymane punkty reputacji: +54
rondani 96,5K

rondani

Użytkownik
Spartak - Thun 2 6,25 Bwin

Można tez sprobowac awans Thun. Jeśli ktoś sprawdzi wyniki z ostatnich 6-8 sezonow jasnym dla niego będzie, ze ta druzyna miga się jak może żeby wypisac się z Ligi Europy przy pierwszej okazji.
Spartak przyzwyczail się do lat 90tych, gdzie wlasciwie mieli monopol na lige i jeśli nie uda się zakwalifikować do ligi mistrzow, albo wygrac ligi to Lige Europejska olewają cieplym moczem. 
Pewnie niektórzy czy tez niektóre polskei media zachwycaly się awansem i golem na 3-2 na wyjeździe w 92 minucie kilka lat temu *Janusz Gol?) ale prawda jest taka ze Spartak sam wyrzuca się z ligi europejskiej, nie chcąc sobie zaprzatac glowy jakimiś podworkowymi turniejami. 
Można nawet sprobowac zagrac 2 jak Spartak strzeli wcześnie bramke. Liga Europy ich nigdy nie interesowala
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom