>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Interkontynentalny turniej kwalifikacyjny mężczyzn do Igrzysk Olimpijskich Tokio 2020

Status
Zamknięty.
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Witam, parę słów na wstępie...
O udział w IO walczyć będzie 24 najwyżej sklasyfikowanych drużyn w rankingu. Oczywiście nie licząc Japonii, którzy mają zapewniony udział ze względu, że będą gospodarzem IO.
Od razu można zaznaczyć, że jedna z Europejskich potęg nie wystąpi na IO (Polska, Francja, Włochy, Serbia) oczywiście jeśli nie obejdzie się bez sensacji i np Rosja nie wygra u siebie grupy...
24 drużyny podzielone zostały na 6 grup po 4 drużyny w każdej grupie. Gospodyniami turnieju są:
Bułgaria, Holandia, Włochy, Polska, Rosja i Chiny

 grupa A (Warna – Bułgaria): Brazylia, Egipt, Bułgaria, Portoryko.grupa B (Rotterdam – Holandia): USA, Belgia, Holandia, Korea Południowa.grupa C (Bari – Włochy): Włochy, Serbia, Australia, Kamerun.grupa D (Gdańsk – Polska): Polska, Francja, Słowenia, Tunezja.grupa E (Sankt Petersburg – Rosja): Rosja, Iran, Kuba, Meksyk.grupa F (Ningbo – Chiny): Kanada, Argentyna, Finlandia, Chiny.

 W każdym z turniejów drużyny będą rywalizowały systemem "każdy z każdym". O miejscu w grupach będą decydowały w pierwszej kolejności zwycięstwa, a następnie liczba zdobytych punktów. Awans do igrzysk olimpijskich uzyskają tylko zwycięzcy grup.
II etap kwalifikacji będzie dopiero w Styczniu 2020 więc o tym później....

 


Zapraszam do analizowania spotkań i podawania swoich typów.
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Moim zdaniem Perełka na dzień dzisiejszy to:

Włochy - Kamerun poniżej 132,5 1,84        3:0 127

Kompletnie nie rozumiem takiego overa... Zgadza się, Kamerun w poprzednim roku pokazał się z całkiem niezłej strony, widać, że naprawdę podnieśli swój poziom gry ale nie teraz... To jest walka o IO i Włosi u siebie rozbiją Kamerun. Nie wydaje mi się aby wgl zbliżyli się do tego overa... Obym się nie pomylił.

Z wyższych kursów ale w miarę rozsądku są szanse na wejście:


Australia - Serbia Australia +2,5 seta 2,60        1:3

Zgadza się Serbowie są faworytem w tym spotkaniu ale o seta Australia może powalczyć, Serbowie nie pokazują nic specjalnego od dłuższego czasu a mimo wszystko muszą się przygotować na Włochy więc mogą być jakieś rotacje.

Francja - Słowenia Słowenia +2,5 seta 1,81    3:0

K. Cebulj, M. Gasparini, T. Urnaut, D. Vincic, A. Pajenk - te nazwiska coś mówią i ta Słowenia jest groźna dla każdego. Nie mówię, że wygrają mecz ale wydaje mi się, że przynajmniej seta powinni zdobyć.

Polska - Tunezja Tunezja +29,5 1,77        3:0 75:53

Wiadomo, że trener Vital nie wystawi najmocniejszego składu (przynajmniej są takie prognozy), ten mecz po prostu trzeba rozegrać. Bardzo duże handi i, żeby to nie weszło to każdy set musiał by być do 15 i oczywiście jest to możliwe ale ja jednak postawię na gości z handi.

Kanada - Argentyna powyżej 185,5 1,82        1:3 195

Pierwszy mecz i wydaje się, że od razu będzie rozstrzygał kto zagra na IO więc nie ma mowy o odpuszczaniu. Wydaje się lekkim faworytem Kanada ale ja Argentyny nie stawiam na straconej pozycji. Jest F. Conte a ile On znaczy dla zespołu każdy wie ale nie tylko On jest w Argentynie, jest tam kilka dobrych graczy. Wydaje mi się, że ten over może być przekroczony nawet w 4 setach.

Holandia - Korea Korea +13,5 1,84        3:2 114:108

Po tym co pokazała drużyna Holandii w sparingach z Polską nie pozostaje mi nic innego aniżeli postawić na Koree z handi. Oczywiście Oranje zdecydowany faworyt, który gra u siebie ale myślę, że stać Koreańczyków na powalczenie...

No i na koniec z takich dość pewniejszych typów:

Brazylia - Portoryko 3:0 1,22        3:0
Polska - Tunezja 3:0 1,24        3:0
USA - Belgia USA 1,12        3:1
Włochy - Kamerun poniżej 132,5 1,84        3:0 127

AKO: 2,88       

Nie ma innej opcji niż szybie 3:0 i odpoczynek. Przy USA 3:0 pewny nie jestem ale wydaje mi się, że powinni ogarnąć ten mecz.

 
 
Otrzymane punkty reputacji: +68
D 24

durf

Użytkownik


Dyscyplina: Siatkówka 
Godzina: 20:30
Spotkanie: Francja - Słowenia
Typ: Słowenia wygra seta: NIE
Kurs: 1.88
Bukmacher: Forbet
Analiza: Francja, nasz najgroźniejszy przeciwnik w Gdańskim turnieju el. do IO w najmocniejszym składzie podejmuje dziś Słowenie, europejskiego średniaka. Jako że IO to najważniejszy turniej dla siatkarzy to na pewno wyjdą mocno zmotywowani. Dodatkową motywacją aby wygrać dzisiaj 3:0 będzie fakt, że jutro grają o 15 najważniejszy mecz z Polską, więc każda dodatkowa godzina regeneracji będzie na wagę złota. 

Z ciekawostek, Słowenia w całej swojej siatkarskiej historii ma jeden sukces, 2 miejsce na ME w 2015 roku gdy ulegli 3:0 nie nikomu innemu jak właśnie Francji.

 

Mój typ na dziś: Słowenia nie wygra seta.
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
volman 1,1K

volman

Użytkownik
Głupotą jest grać typ że Słowenia nie ugra seta po tak niskim kursie, skoro Słowenia to tak naprawdę od kilku lat spory progres, zawodnicy graja w czołowych drużynach Europy, a Francja jaka była w 2015 a jaka jest teraz to też duża różnica. Poza tym kurs traktuje Słowenię jako typowego underdoga pokroju Belgii, Holandii a wydaje mi się że jest od nich lepsza. Ciężki mecz, a to że Francja chciałaby mieć dłuższy odpoczynek to nic nie znaczy ;) nie twierdzę że typ jest zły ale na pewno kurs jest za niski.
 
kibic-zwierze 42,1K

kibic-zwierze

Użytkownik
Panowie, o co chodzi z naszą obecnością na tym turnieju? Czy mi się coś pomyliło czy jako Mistrz Świata nie mieliśmy mieć udziału na IO zapewnionego? 
 
volman 1,1K

volman

Użytkownik
cytat z dnia 10 sierpnia 2019 09:27 przez mklPolska - Francja @1,65 (HIT DNIA)
Belgia - Holandia @1,77
AKO @2,92

Co do nas to nie będę się rozpisywał. Belgowie super kurs. Potencjał siatkarski o wiele większy, wczoraj urwali seta USA a Holandia wymęczyła 3-2 z Koreą...
Rozpisz się co do naszych, bo ja planuję grubo uderzyć w Francję bo u nas nie widzę zbyt wielu argumentów bo widać że najlepsi są po prostu bez formy. 
 
mkl 128,1K

mkl

Znawca - Formuła 1
cytat z dnia 10 sierpnia 2019 09:36 przez volman

Rozpisz się co do naszych, bo ja planuję grubo uderzyć w Francję bo u nas nie widzę zbyt wielu argumentów bo widać że najlepsi są po prostu bez formy. 
Gramy u siebie. To już duży atut. (Tak, wiem że Holandia z Belgią też w swojej hali ????) Francja nie przekonuje mnie od ponad roku, wczoraj ze Słowenią też nie zachwycali. Poza pozycją atakującego wyglądamy bardzo dobrze i ja po kursie @1,65 uważam zagrać można 
 
volman 1,1K

volman

Użytkownik
Według mnie wczoraj Francja rozegrała bardzo dobre spotkanie, trochę przysnęli w drugim i trzecim secie ale udało im się zwyciężyć 3-0. We Francji Boyer w formie, Ngapeth w formie, Toniutti świetnie rozgrywa. A u nas to trochę niewiadomą jest formą pierwszego składu. 
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Wczoraj bardzo udany dzień więc idziemy za ciosem...

Polska - Francja powyżej 184,5 1,82    3:0 Mimo wszystko brawa dla Polaków!

Mecz na wyniszczenie i mecz o IO. Francuzi dużo mniej czasu na odpoczynek i dobrze dla nich, że zakończyli mecz ze Słowenia w 3 setach, mimo, że Słowenia naprawdę postawiła się Francuzom i 3 set powinien iść ich łupem, 23:19 prowadzili już... No nic, dziś nie powinno zakończyć się w 3 setach.

Chiny - Kanada Chiny +2,5 seta 1,72        2:3

Wczoraj Kanada przegrała z Argentyną 1:3 i już chyba wiedzą co to oznacza. Wczoraj Chiny wygrały 3:1 z Finami i Oni nadal myślą o IO, dziś myślę, że zrobią wszystko aby wygrać, minimum 1 seta powinni ogarnąć.

Iran - Meksyk Meksyk +28,5 1,77        3:0 77:64

Wczoraj Iran dość sensacyjnie prawie przegrał z Kubą, 0:2 już przegrywali i na pewno zostawili trochę sił na parkiecie w meczu 5setowym. Dziś spacerek a jutro bitwa z Rosją o awans. Przeczuwam, że dziś trener może nie wystawić najmocniejszego składu i to może być szansa na to handi. Wczoraj Meksyk prawie pokrył to handi z Rosją więc czemu i nie dziś.

Belgia - Holandia Belgia 1,77    0:3

Fajny kurs na Belgów więc można spróbować. Wczoraj Holandia ponownie nic nie pokazała tak jak pisałem, wygrali dopiero w 5 setach z Korea 3:2. Stawiam na Belgów.

Brazylia - Egipt poniżej 133,5 1,60        3:0 120

Wczoraj Brazylia dość męczyła się z Pororyko, myślałem, że będzie to łatwiejsze spotkanie. Dziś stawiam, że będzie ponownie 3:0 i taki under powinni pokryć.

Serbia - Kamerun Kamerun +26,5 1,70        3:0 75:54

Nie zwiódł mnie wczoraj Kamerun z Włochami i under wszedł dość spokojnie, dziś już linia powędrowała dużo wyżej i myślę, że można z tego skorzystać. Stawiam tym razem, że Kamerun aż tak wysoko nie przegra.

Tunezja - Słowenia Słowenia -15,5 1,80    0:3 63:76

Wczoraj Słowenia przegrała 0:3 i Tunezja 0:3 ale nie ma co porównywać tych drużyn. Myślę, że Słowenia będzie dziś chciała podbudować się lekko i wygrać jak najwyżej i jak najszybciej.

Portoryko - Bułgaria Bułgaria -13,5 1,88        0:3 54:75

Wczoraj Portoryko z dobrej strony się pokazało z Brazylią lecz ja jednak stawiam dziś, że Bułgarzy wygrają minimum 14 punktami. Wiem, że Bułgaria to druzyna bardzo nieprzewidywalna... Ale wierzę, że taki fajny kurs będzie na plus.
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
T 26K

trynek85

Użytkownik
Co daje zajęcie drugiego miejsca w naszej grupie?czy czasem nie awansu do kolejnego etapu eliminacji do igrzysk?w sumie jutro możemy chyba wyeliminować Francję na dobre z igrzysk,w założeniu że oni wygrają 3-0 z Tunezją a my wygrywamy pierwszego seta i puszczamy mecz Słoweńcom,kto wtedy zajmie drugie miejsce i czy jest ono coś warte?
 
C 326

carambula88

Użytkownik
cytat z dnia 10 sierpnia 2019 21:22 przez trynek85Co daje zajęcie drugiego miejsca w naszej grupie?czy czasem nie awansu do kolejnego etapu eliminacji do igrzysk?w sumie jutro możemy chyba wyeliminować Francję na dobre z igrzysk,w założeniu że oni wygrają 3-0 z Tunezją a my wygrywamy pierwszego seta i puszczamy mecz Słoweńcom,kto wtedy zajmie drugie miejsce i czy jest ono coś warte?
Nie jest nic warte. Liczy się ranking FIVB, CEV dalej. Francuzi mają pewny start w turnieju kontynentalnym.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom