>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

V runda - Grand Prix Polski we Wrocławiu.

Status
Zamknięty.
neutralny 430,1K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
W tym temacie podajemy typy i ewentualne analizy na V rundę indywidualnych żużlowych Mistrzostw Świata. Tym razem czas na Grand Prix Polski, które odbędzie się we Wrocławiu.
 
Pełna lista startowa GP Polski:

1. Patryk Dudek 
2. Matej Zagar 
3. Fredrik Lindgren 
4. Emil Sajfutdinow 
5. Tai Woffinden 
6. Antonio Lindbaeck 
7. Maksym Drabik 
8. Niels Kristian Iversen 
9. Bartosz Zmarzlik 
10. Max Fricke 
11. Artiom Łaguta 
12. Janusz Kołodziej 
13. Maciej Janowski 
14. Jason Doyle 
15. Leon Madsen 
16. Martin Vaculik 

Rezerwowi:
17. Przemysław Liszka 
18. Mateusz Cierniak  
 
neutralny 430,1K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Dziś krótko, bo trochę jestem zalatany, ale nie mogę pominąć takiego wydarzenia.


Awans do półfinału - Bartosz Zmarzlik TAK @1.40 Etoto  
Awans do półfinału - Martin Vaculik TAK @1.86 Etoto  
Awans do półfinału - Matej Zagar TAK @4.00 Etoto  
Kurs na awans Bartka w etoto to moim zdaniem promocja, u innych buków waha się on między 1.18 a 1.30. Co tu dużo pisać, jeden z najlepszych żużlowców w tym sezonie na świecie, do tego GP w jego kraju, to nie może się nie udać.
Martin Vaculik również w dobrej formie. Wczoraj świetny mecz w Grudziądzu, dwa razy podium w GP, w Krsko oraz ostatnio w Hallstavik, półfinał spokojnie w jego zasięgu, a kurs całkiem niezły.
W Zagarze upatruję trochę niespodzianki, dobry mecz wczoraj dla Lublina oraz 5 miejsce w niedawnym GP Szwecji, przy takim kursie próbuję bez zawahania.

H2H A. Łaguta - P. Dudek 2 @2.06 Forbet  
H2H J. Doyle - M. Janowski 2 @1.65 Forbet  
Oba typy w stronę ambitnych Polaków, którzy jeżdżą trochę w kratkę, jednak oboje mają szanse w tym H2H i myślę że zarówno Patryk, jak i Maciek powinni dziś zaliczyć dobre zawody.

Którykolwiek z zawodników rezerwowych pojawi się na torze - NIE @1.86 Etoto  
Do tej pory dwa biegi rezerwowych w cyklu. Dziś jest zapowiadana dobra pogoda, na te zawdy wszyscy są na maksa zmobilizowani i wycofają się tylko w przypadku jakiejś naprawdę groźnej kontuzji. Osobiście dziś takowej nie przewiduję.

 
 
Otrzymane punkty reputacji: +26
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom