>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Kolarstwo 2019 - Tour de Pologne (3-08-9.08)

U 130

uzytkownik-167115

Użytkownik


Osobiscie nie dalbym zlotowki na Majke z wlasnego doswiadczenia wiem ze jak druzyna gra na dwoch liderow to mozna sie latwo wkopac. Podejrzewam ze Formolo bedzie pierwszy atakowal problemy sie zaczna jak nie bedzie komu go pogonic...
Dodatkowo etap nie jest wybitnie trudny spokojnie przetrzymac moze sie jakis dynamiczny kolarz pokroju Ulissiego i zjesc komcowy finisz 

Osobiscie pogralem wczoraj wieczorem
Izagirre przed Hamiltonem po 1.84 ale taka masowka poszla ze rano juz nawet zakladu w ofercie nie ma. Niestety nie mialem jak dodac wieczorem na forum

 

EDIT:

Izagirre  z Hamiltonem wrócił do oferty z kursem @1.7. Więc jak ktoś chce to może grać dla mnie to pewniak. Hiszpanowi bardzo dobrze pasuje nasza trasa w ostatnich trzech swoich startach dwukrotnie plasował się na drugim miejscu w klasyfikacji końcowej a raz nawet wygrał. Hamilton to dość anonimowa postać w przeszłości pojawiały się głosy iż jest to wielki talent jednak w tej chwili ma 24 i po za miejscami w drugiej cześci dychy w klasyfikacjach generalnych australijskich wyścigow nic własciwie nie osiągnął..
 
U 130

uzytkownik-167115

Użytkownik
Na singlu próbuje natomiast zakład specjalny  z sts


Polak wygra premię górską Pitoniówka (27.6km) (etap 6 Zakopane - Kościelisko / TVP Sport, TVP1)
 

Kurs tego wydarzenia wynosi @2.01 jest to początkowa premia górska więc obstawiam ze spokojnie będą walczyć o nią Polacy pokroju Kamila Gradka czy kogoś z reprezentacji Polski wszak ani Rutek ani Cieślik jeszcze się nie pokazali podobnie jak Patera.

Dla mnie bet niemal 100% tym bardziej ze Planet przyznał ze odpuszcza klasyfikacje górską i skupia się na punktowej, a Contreas, że fajnie było zdobyć tą koszulke i wykorzystać okazje jednak teraz skupi się na pracy dla Lopeza i Izagirre.

Wiadomo te dalsze premie górskie to róznie się mogą potoczyć ale myśle ze tą na 27km spokojnie z ucieczki jakiś Polak ogarnie.

 

 

 
 
U 130

uzytkownik-167115

Użytkownik
Moje typy na minus tragiczny ten etap do typowania niby gorski etap "krolewski  etap" a prawda taka ze nikogo z kola sie zerwac naw3t nie dalo a o zwyciestwie zadecydowaly skoki w terenie plaskim.. Jutro bedzie jeszcze gorzej bo koncowka latwiejesza od tej dzisiejszej wiec lepiej sie w nic nie pchac
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Ja na jutro stawiam na Formolo:

Davide Formolo - Tao Geoghegan Hart 1,84 STS   13-17
Formolo jest dynamiczny, w dyspozycji niezłej chociaż dziś w pewnym momencie jakby zostawał ale nie wiem czy to moment słabości czy raczej się zagapił. Nie skoczył od razu za Majką ale dopiero na końcu grupy. Mistrz Włoch, dobrze jeździ w ostatnim czasie, nie ma wielkich gór więc wszystko mu pasuje. Dynamiczny, więc może powalczyć. Jak piszecie, z Majką nie wiadomo jak jest. Sam trochę się w wypowiedziach usprawiedliwia ale też taka prawda, że ciężko oczekiwać top formy po dwóch miesiącach bez startów. Widać, że każdy jedzie na siebie.
Hartowi się trochę sytuacja skomplikowała, bo Sivakov dziś mocno się włączył do walki o generalkę. To powoduje, że Hart powinien wspomagać Rosjanina. Sam też miał przerwę od Giro i wcale nie jestem przekonany, czy jutro da radę się utrzymać, jeśli będą ataki po sekundy w walce o generalkę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
U 130

uzytkownik-167115

Użytkownik


Słabizna niestety ten profil jutrzejszy jak Jumbo nie zrobi jakies taktyki kamikadze to spokojnie biorą wyścig.. Najlepiej z ich punktu widzenia puścić jakąś ucieczke (wszak dużo kolarzy ma już poteżne straty , tak aby pozabierali bonifikaty i wyścig w garści) tym bardziej ze mają mocną ekipa i spokojnie będą w stanie skontrolować wyścig.

Ja osobiście nie betuje już nic tak jak napisałem, ale na szczęście udało mi się znaleźć jeden pozytyw z tego etapu 6. Mój singiel zagrany na poczatku wyscigu ze Rekita bedzie najlepszym Polakiem po Majce nieźle się ożywił bowiem Szymon ma ponad 2 minuty przewagi nad kolejnymi Polakami w klasyfikacji. Może ładny pitos za drobne tutaj wlecieć a jak nie to trudno i tak się specjalnie nie nastawiałem na tego beta bo grany 4fun https://prnt.sc/oq60h0 

 

 
 
S 265

sasa_sa

Użytkownik
Formolo, choć w dużo lepszej formie od Majki, wczoraj na niego mocno pracował . Pomimo odbijania, dwukrotnie wracał, a wcześniej zabrał się w główny odjazd, gdzie brakło współpracy i dwie następne grupy dołączyły.
Aktualna wycena 2.22 i wydaje się to dobrą opcją. Chociaż wybierając między początkowym 1.9 na Harta a aktualnym 2.22 na Formolo, wybrałbym 1 opcję. To Bora dziś musi atakować i w 2 fazie wyścigu po odpadnięciu Poljanskich i Bodnarów, cały ciężar robienia tempa czy spawania, spadnie na Włocha. Niby podobnie w INEOS, gdzie liderem powinien być Sivakov, ale wydaje mi się, że on dziś zapłaci za wczorajsze szarżowanie. Na finiszu, który powinien spokojnie wygrać brakowało mu już pary.
Gdyby był to trochę trudniejszy etap, warto byłoby dać na mistrza ostatnich etapów: Nieve. Wczoraj aktywny, ale strata do lidera za mała, żeby dali mu odjechać, aczkolwiek koło kursu 100 nie można przejść obojętnie.
 
Do góry Bottom