>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

3. kolejka PKO Ekstraklasy (02.08-05.08.2019)

Status
Zamknięty.
juve814 71,3K

juve814

Użytkownik
legia warszawa-slask wroclaw typ x kurs 3.80
w trzeciej kolejce dojdzie do spotkania legii warszawa ze slaskiem wroclaw.na papierze faworytem meczu sa gospodarze poniewaz maja lepszych pilkarzy ale zespol gra slabo i bez pomyslu.gdy trenerem zostal vukovic to bylem zdziwiony i myslalem ze na pare meczy-jednak zostal i jak dla mnie im dluzej bedzie na stanowisku tym wiecej zespol bedzie tracil punktowo w lidze,pucharach i wizerunkowo.graja bez pomyslu ,nie maja rzadnej taktyki,fizycznie takze nie blyszcza-maja klopoty z najslabszymi ekipami,trener rotuje bez sensu skladem co takze nie pomaga.slask ma dobra serie spotkan bez porazki,dobry mecz z wisla i szczesliwy z piastem co sprawia ze maja 6 punktow.formacja defensywna jest doswiadczona i dobrze zorganizowana,maja dobrych mlodych zawodnikow:placheta,gaska,brakuje tylko armat w przodzie ale moze nowy nabytek exposito godnie zastapi robaka.slask ma duze sznase na kolejne zwycienstwo ale ja typuje remis poniewaz legia gra u siebie i licze na indywidualne zagrania zawodnikow bo zespolu nie ma.pozdrawiam
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
R 574,6K

rjastrzab

Użytkownik
Wisła Płock - Lechia 
Typ poniżej 2,5
Kurs 1,85
STS

Lechia zadziwia po dwóch kolejkach z bilansem 0:0. W pierwszym spotkaniu bezbramkowo z ŁKS, w drugiej z Wisłą. Ani jeden ani drugi przeciwnik nie wydają się być potęgami w biezacym sezonie, dlatego zbyt dobrego świadectwa to Lechii nie wystawia. Płock z kolei po dwóch meczach słabiutko z 1 punktem zdobytym po remisie 1:1 z Górnikiem i bolesną wysoką porażka 0:4 z Lechem, ale jak wiemy dwie bramki stracili w  doliczonym czasie. Patrząc na te rezultaty i ofensywne możliwości obu drużyn nie sadzę, żebyśmy zobaczyli grad bramek. W dwóch poprzednich meczach między nimi  było 1:1 i 1:0 dla Wisły. Na podobny rezultat liczę w najbliższą niedziele w Płocku.
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
ŁKS Łódź - Lech Poznań typ: Lech Poznań kurs 2,55 Fortuna

Lech po nieudanym poprzednim sezonie ma ogromny apetyt na jak najlepszy wynik w tym sezonie. Zapewne marzą nawet o mistrzostwie i szczerze powiedziawszy są na to szanse. Forma Lecha Poznań na starcie nowego sezonu jest bardzo wysoka. Zremisowali oni na wyjeździe z Piastem Gliwice 1:1, gdzie zagrali naprawdę dobrze i w końcówce mogli nawet wygrać. Potem ograli u siebie aż 4:0 Wisłę Płock. Lech rewelacyjnie grał w meczach przedsezonowych. Wygrali z kilkoma bardzo solidnymi zespołami: 1:0 z Brondby, 2:1 z Midtjylland, 2:0 z Vitesse. Takie wyniki robią wrażenie nawet jeśli to tylko mecze towarzyskie. ŁKS ładnie wystartował, po dwóch meczach mają na koncie cztery punkty tak jak Lech Poznań. Na mnie lepsze wrażenie robi jednak gra Lecha i uważam, że to goście zdobędą komplet punktów.
 
kibic-zwierze 42,1K

kibic-zwierze

Użytkownik
Chryste Panie...wystarczyly dwa mecze, jeden wymeczony remis z będącym myślami gdzie indziej Piastem i wysoka wygrana u siebie z jedną ze słabszych drużyn Wisła Płock aby czytać takie bzdury. 
Każdy kto obejrzał pierwsze dwie kolejki, a tak się składa, że ja obejrzałem i oba mecze Lecha i oba mecze ŁKSu może ocenić, że to beniaminek prezentuje się obecnie lepiej. Owszem Lech ma lepszych piłkarzy ale na ten moment to tyle. Nic innego za tym Lechem nie przemawia, żeby oni się przejechali po tym Piascie to bym rozumiał ale w tej sytuacji....sory ale nie. 
​​​​
​​​​​
 
Camilla P. 34,5K

Camilla P.

Forum VIP
cytat z dnia 30 lipca 2019 23:05 przez kibic-zwierze
...Każdy kto obejrzał pierwsze dwie kolejki, a tak się składa, że ja obejrzałem i oba mecze Lecha i oba mecze ŁKSu może ocenić, że to beniaminek prezentuje się obecnie lepiej. 
Trochę dziwnie brzmi co piszesz bo wypowiadasz się "za każdego". Wybacz ale ja nie należę do grupy "każdy". 

To teraz ja napiszę tak:
Każdy kto obejrzał pierwsze dwie kolejki, a tak się składa, że ja obejrzałam i oba mecze Lecha i oba mecze ŁKSu może ocenić, że to Lech prezentuje się obecnie lepiej.

No i co powiesz? Ocena to często pojęcie względne. Ilu obserwatorów tyle opinii i sądów.

Nie można pisać w czyimś imieniu. Oczywiście, żebyśmy się zrozumieli. Nie jestem fanką jakiejkolwiek drużyny tej beznadziejnej, skopanej, zaściankowej w Europie ligi. To czy mistrzem będzie Lech, Legia czy Flota Świnoujście jest mi obojętne ale śmiesznie się czyta czyjeś opinie wyrażające poglądy innych. Gdybyś napisał "moim zdaniem" labo "według mojej oceny" to nawet bym nie zwróciła uwagi. He he, okej, nie pieklij się tam przed monitorem  :))
Nie mam zamiaru dokuczać ale po prostu trzeba być obiektywnym a w Twojej wypowiedzi aż pachnie antypatią do pewnego klubu. :)
 
tarki_16 210,9K

tarki_16

Moderator
Członek Załogi
Kompletnie niepotrzebna wypowiedź powyżej, nic nie wnosząca do dyskusji. Moim zdaniem również ŁKS, jak to w zwyczaju beniaminek na starcie nowego sezonu, jest drużyną, która zasługuje na duże brawa i trzeba korzystać i łapać fajne kursy, bo później może już nie być tak kolorowo. Na pewno Lech gra troszkę lepiej aniżeli w poprzednim sezonie, ale znaczących postępów póki co nie widać. I na Boga, granie na Lecha w meczu wyjazdowym to kompletny bezsens, to jest zupełnie inna drużyna niż grająca na własnym podwórku, wiem, że się powtarzam, ale można sprawdzić na przekroju 2-3 sezonów, jaki mają bilans spotkań wyjazdowych, zwłaszcza w poprzednim sezonie. Moim zdaniem zakręci się wokół remisu, oczywiscie Lech powinien dominować, ale w ataku pozycyjnym radzą sobie słabo, może coś ukują, ale nauczyłem się na przestrzeni wielu spotkań, żeby nie grać na Poznaniaków na wyjeździe, zwłaszcza po dość słabym kursie...
 
loki123 244K

loki123

Użytkownik
Piast Gliwice - Pogoń Szczecin
Obie strzelą bramkę / tak
Kurs; 1,85
STS

Bardzo ciekawie zapowiada się konfrontacja pomiędzy Piastem Gliwice i Pogonią Szczecin w ramach 3 kolejki naszej Ekstraklasy. Gospodarze aktualny Mistrz Polski w tabeli po 2 kolejkach zajmuje 11 miejsce z dorobkiem zaledwie 1 punktu po tym jak zremisował na inaugurację z Lechem Poznań i doznał porażki we Wrocławiu. Podopieczni trenera Fornalika sezon zaczęli bardzo szybko ze względu na udział w europejskich pucharach, gdzie odpadli z LM z BATE Borisow notując remis 1-1 na wyjeździe i ulegając u siebie 1-2, a w LE co prawda wygrali z Rygą 3-2 u siebie ale styl nie zachwyca przynajmniej w defensywie. Piast w swoich 9 ostatnich spotkaniach strzelił przynajmniej 1 bramkę ale i przynajmniej 1 stracił. Pogoń Szczecin zaczęła sezon znakomicie pokonując w 1 kolejce Legię w Warszawie 1-2 i Arkę u siebie 2-0 co pozwoliło im zająć 1 miejsce w tabeli. Portowcy maja serię 12 kolejnych meczy bez porażki i tylko w jednym nie strzelili bramki i zachowując 4 razy czyste konto. Gospodarze do tego meczu przystąpią po rewanżowym spotkaniu w Rydze i nie wiadomo w jakich humorach, wynik jest sprawą otwartą ale wydaje mi się że obie drużyny strzelą bramkę w tej konfrontacji.
 
K 1,7K

kfjatek

Użytkownik
Nie widać znaczących postępów w grze Lecha?!
Absurd. Lech na pewno w tych dwóch pierwszych kolejkach pokazał się lepiej niż ŁKS. Napisze więcej - Kolejorz w ostatnim meczu starał się grać coś czego w tej lidze dawno nie było. Rozegranie od tyłu. Świetnie nadają się do tego ich nowy bramkarz + Tiba. Stracą przez to pewnie nie raz bramkę, ale brawo dla trenera Żurawia. Istnieje diametralna różnica w postawie tego młodego Lecha, a tego z poprzednich lat.

Również uważam, że kurs 2.5 na Lecha jest fajną opcją. Owszem, Łks pokazał że może być groźny. Jak to beniaminek, szczególnie na początku, na swoim terenie.

Liczę, na dobry, otwarty mecz.

​​​​​​
 
kacper091097 192,7K

kacper091097

Użytkownik
Arka - Korona 
Przedział goli 2-3 
1.95
Fortuna
Na inaugurację 3 kolejki Ekstraklasy spotkają się Arka i Korona. Mam wrażenie, że ten mecz zakonczy się wynikiem 1:1 lub 2:1 dla którejś ze stron. Uważam, że obie drużyny strzelą po bramce, a mecz będzie wyrównany. Obie drużyny powinny zaprezentować podobny poziom. Arka, która zaprezentowała się pozytywnie w meczu z Pogonią, posiadając w piątek atut własnego boiska powinna wreszcie zdobyć bramkę. Będą chcieli z pewnością pokazać, że wymienianie ich wśród głównych  kandydatów do spadku nie jest jeszcze zasadne. Natomiast Korona nie posiada na tyle większego potencjału w ofensywie od Arki by zdobyć tutaj nie wiadomo ile bramek i ich zdobycz powinna być podobna do tej Gdynian, a to powinno zagwarantować 2-3 bramki. W dwóch pierwszych kolejkach w meczach Arki padały 2-3 bramki, a w meczach Korony stało się tak raz. Również historia spotkań między tymi zespołami pokazuje, że bardzo często kończyły się z 2-3 golami i tak powinno być i tym razem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +31
filipcz 15,9K

filipcz

Użytkownik


Legia Warszawa - Śląsk Wrocław
Typ: Liczba goli w meczu: poniżej 2,5
Kurs; 1,95
Fortuna

Dzisiaj Legie czeka ciężki mecz na wyjeździe w Finlandii. Wydaje mi się, że mimo wygrania pierwszego spotkania 1:0 to wywalczenie awansu w tym dwumeczu będzie ich kosztowało wiele sił. Trzy dni później zmierzą się na własnym stadionie ze Śląskiem Wrocław, który notuje ostatnio dobre wyniki. Gra Legii mnie nie zachwyca, męczarnie z Europa FC, porażka u siebie z Pogonią, a także szczęśliwe zwycięstwo w ostatnich minutach z Koroną... słabo to wygląda i nie liczyłbym, że w niedziele zagrają jakąś super piłkę i strzelą kilka goli. Co do Śląska to wydaje mi się, że podejdą do tego meczu z chłodną głową, mają tydzień czasu, aby przygotować się do tego spotkania. Prawdopodobnie zagrają ostrożnie i o końcowym wyniku może zadecydować jedna bramka. Nie spodziewam się tutaj wielu goli, wiec stawiam na poniżej 2,5 gola w meczu po bardzo dobrym kursie. 
 
D 28,9K

deenis7

Ekstraklasa Expert


ŁKS Łódź-Lech Poznań            

W sobotę w Łodzi odbędzie się bardzo ciekawe spotkanie, pomiędzy beniaminkiem ŁKS-em a Lechem Poznań. Obie drużyny bardzo dobrze rozpoczęły sezon, ŁKS w inauguracyjnym spotkaniu na własnym stadionie zremisował z Lechią, jednak pokazał się z dużo lepszej strony niż gdańszczanie, było to też podyktowane czerwoną kartką dla Udovicicia za bezmyślny wślizg. Jednak warto pochwalić gospodarzy za postawę w tym meczu. W drugim spotkaniu z Cracovią zagrali dobrze, wyrachowanie co przełożyło się na przywiezienie trzech punktów z Krakowa. Lech zaś rozpoczął sezon w Gliwicach gdzie szczególnie w drugiej połowie ich gra mogła się podobać, dużo nie brakowało aby wywieźli z Gliwic 3 punkty. W zeszły piątek w Poznaniu Lech zagrał można powiedzieć perfekcyjnie, świetnie wyprowadzali grę od tyłu, świetny mecz rozegrał środek pola, a w szczególności kapitan-Darko Jevtić. Podsumowując liczę na dość otwarte spotkanie z obu stron, jest to mecz przyjaźni, ale nie sądzę, żeby zawodnicy na boisku odpuszczali. Według mnie Lech prezentuje się ciut lepiej i to oni wywiozą komplet punktów z Łodzi, ale nie będzie to tak łatwe zwycięstwo jak w piątek z Wisłą. 

ŁKS-Lech  Typ: 2   Kurs: 2.60  Fortuna       

ŁKS-Lech  Typ: Obie drużyny strzelą    Kurs: 1.58  Fortuna       

Lech wygra i obie drużyny strzelą bramkę    Kurs: 4.30  Fortuna       

3/3 
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
K 1,7K

kfjatek

Użytkownik
ŁKS - Lech

Oba zespoły dobrze rozpoczęły mając po 4 pkt. Wcześniej też notowały dobre wyniki w sparigach. ( ŁKS 5-1-0)

Wisła Płock 4:0
Radomiak Radom 2:2
Warta Poznań 3:0
GKS Tychy 2:1
Kotwica Kołobrzeg 3:0
Korona Kielce 3:0 )Zapowiada się ciekawy mecz w Łodzi. Nie spodziewam się, żeby Moskal defensywnie nastawił zespół. ŁKS będzie groźny, szczególnie u siebie co pokazali na inaugurację z Lechią. 

Problemem w Kolejorzu może być brak Kostevycha w sobotę. Ma problemy zdrowotne. Ostatni mecz bardzo dobry w jego wykonaniu. Jeśli nie zagra zastąpi go pewnie Puchacz, a tym wypadku jako boczny pomocnik pewnie ktoś z dwójki Amaral-Makuszewski. Od początku pewnie zagra już Gytkjaer. Nie zagra kontuzjowany Klupś.

ŁKS póki co żelazną jedenastką
Kołba – Grzesik (Bogusz), Rozwandowicz, Sobociński, Klimczak – Wolski, Piątek – Bryła (Pirulo), Kalinkowski, Ramirez – Sekulski (Kujawa).

Spodziewam się wygranej gości po trudnym meczu. Indywidualne umiejętności po stronie Lecha, choć należy pamiętać o Ramirezie. Lech stara się grać fajną piłkę. Tiba dobrze reguluje tempo i wyprowadza piłkę z defensywy, Jevtic w formie, wraca Gytkjaer. Groźni boczni obrońcy Gumny-Kostevych. Wszystkie 3 transfery Lecha można już chyba uznać za trafione.

Moje typy:
LECH DNB 1.82 lvbet






 
 
main1991 799

main1991

Użytkownik
Arka - Korona
typ: Korona
Kurs: 2.76 STS
Analiza:
3 kolejka sezonu ekstraklasy i przed nami spotkanie Korony (3pkt) i Arki (0pkt).
Nastroje w Kielcach chyba niezłe, w dwóch ciężkich meczach z Rakowem i Legią Korona ugrała 3 pkt i pokazała dobrą grę. Dobrą jak na naszą ekstraklase.
Arka w trochę innym miejscu, po odejściu Janoty czyli głównego kreatora gry są najgorzej grającą ekipą w lidze. Typuje ich do spadku i to już w marcu. 
Korona szczególnie z Rakowem pokazała że sytuację potrafi sobie tworzyć, problem jak co roku że skutecznością. Mam nadzieję że w Gdyni którąś z okazji wykorzystają, a Arka raczej nie powinna strzelić nic ponad 1 przypadkową bramkę.
Typuje tutaj zwycięstwo Korony, a do jakiegoś ako na pewno dam X2.
 
lepszy-szkodnik 7,6K

lepszy-szkodnik

Użytkownik
ŁKS Łódź - Lech Poznań
typ 1DNB
kurs 1,93
Fortuna
Rzeczywiście wynik Lecha 4-0 musi robić wrażenie ale np Real kończy swoje mecze 5-3 lub 3-5 i trudno wyrokować wynik na przyszłość na podstawie tylko jednego wyniku.
Lech w poprzednim sezonie zawiódł na całej linii, w tym sezonie jak na razie wszystko wróciło na właściwe tory. Zobaczymy na jak długo. Warto zobaczyć jak wyglądają dokonania poznaniaków na wyjazdach, otóż bardzo kiepsko. Po prostu nie zdobywaja bramek.
ŁKS awansował z niższego poziomu. Tak właśnie jest z beniaminkami, że w pierwszych spotkaniach starają się zaprezentować najlepiej jak umieją. Ta sztuka łodzianom udaje się znakomicie. Już w meczach kontrolnych widać było duże możliwości a potwierdza to tylko brak porażek i duża trudność przeciwników w zdobywaniu bramek. 
Ostatnia konfrontacja obu ekip miała miejsce w spotkaniu pucharowym w 2018 roku i zakończył się wynikiem 0-0. Ostatnie spotkania ligowe odbyło się pomiędzy tymi ekipami w 2011 roku i ze względu na znaczną odległość czasową nie powinny byc przez nas brane pod uwagę. Dla dopełnienia informacji dodam, że wygrał wtedy zdecydowanie Lech 4-0 i 5-0.
Obstawiłbym wynik 1-1 ale przy łucie szczęścia liczę na zwycięstwo gospodarzy.
 
typerskoki 398,2K

typerskoki

Ekstraklasa Expert
Członek Załogi
Wisła K - Górnik Z.
Typ 1 
Kurs 2,50
Buk Fortuna

Tą kolejkę widzę bardzo remisowo. W zasadzie tylko w jednym meczu pokuszę się o wytypowanie zwycięzcy. Wisła wygląda coraz lepiej. Powoli wracają kontuzjowani, dołączył nowy piłkarz z Villareal, który może być jednym z odkryć sezonu, coraz lepiej dopasowuje się Silva, który również ma nieprzeciętne umiejętności. Zatem mało brakuje by Wisła zaczęła grać jak w rundzie zasadniczej na wiosne zeszłego sezonu, gdzie na Reymonta 22 była w stanie pokonać w zasadzie każdego grając ładny dla oka futbol. Z drugiej strony Górnik, który wygląda lepiej jak oczekiwałem po odejściu Żurkowskiego i Gvillii. Jednak w Krakowie może nie pójść już tak dobrze, a kurs na zwycięstwo Wisły na prawdę całkiem przyjemny.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
apil64 10,7K

apil64

Użytkownik


Spotkanie:  Arka Gdynia– Korona Kielce

Godzina : 18:00

Typ:  Gol w obu połowach - Nie

Kurs: 1,86

Bukmacher:  Fortuna

Analiza:

Mecz trzeciej kolejki naszej ekstraklasy.  Uważam, że w tym meczu  praktycznie każdy wynik jest możliwy.  Myślę, że będzie to bardzo wyrównany i zacięty pojedynek. Arka będzie  chciała zdobyć pierwsze punkty w obecnym sezonie ekstraklasy.  Korona z kolei grając na wyjeździe większą uwagę skupi na obronie własnej bramki.  Nie spodziewam się wielu bramek w tym spotkaniu. Myślę, że o zwycięstwie w tym meczu może zadecydować jedna lub dwie bramki.  Zakładając, że w tym meczu padnie niewiele bramek wybieram typ, że przynajmniej jedna połowa zakończy się wynikiem bezbramkowym.
 
bettingekstraklasa 31,2K

bettingekstraklasa

Użytkownik
Arka Gdynia - Korona Kielce
Remis bez wygranej Korony @ 2,01  Betclic
Obie strzelą @ 1,89  Betclic

Korona jak zwykle zaskoczyła i w dwóch pierwszych spotkaniach sezonu zagrała dobrze, lepiej niż się spodziewano, może nawet mówić o niedosycie, bo w Bełchatowie mogło być z 3:0 a z Legią można było dowieść ten remis. Atak wygląda przyzwoicie, więc i dziś oczekuję zdobyczy bramkowej. Arka po słabym początku u siebie z Jagą, w Szczecinie zagrała już lepiej, gdyby Antonik wykorzystał sytuację sam na sam Arka objęłaby prowadzenie jako pierwsza i  prawdopodobnie już tamtego meczu by nie przegrała. Dziś wystąpi mocno zmotywowana i nie zakończy raczej spotkania z zerowym dorobkiem, jednak może być to tylko jedno trafienie a jednocześnie przy trafieniu ze strony Korony do wygranej będzie brakować, więc uważam, że zespół z Gdyni pozostanie jeszcze bez zwycięstwa, lecz ze sporymi szansami na punkt.

Wisła Kraków - Górnik ZabrzePowyżej 2,5 bramki @ 1,89 Betclic
Obie strzelą @ 1,71 Betclic


 Górnik ma dobrą ofensywę, ale jeszcze nie dopracował skuteczności i marnuje część sytuacji, jednak potencjał na zdobywanie co najmniej dwóch bramek w co najmniej połowie spotkań jest bezdyskusyjny. Obrona gospodarzy nie powinna skutecznie powstrzymać Zabrzańskiego ataku. Wisła ze Śląskiem otarła się o zdobycie bramki. Z Lechią było słabiej, brakuje Kuby czy Pietrzaka. Pod względem obrony Górnik to nie Lechia i myślę, że to premierowe trafienie Białej Gwiazdy będzie miało miejsce. A jeśli trafi jako pierwsza to może pójść dalej, bo to zespół, który pod wpływem takiego bodźca może się łatwo nakręcić.
 
Otrzymane punkty reputacji: +31
L 1,4M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Raków - Cracovia - X2 - 1.54, FORTUNA

3 kolejka Ekstraklasy. Bukmacherzy mają problem ze wskazaniem faworyta, bo kursy są bardzo wyrównane. Raków w pierwszej kolejce zaliczył falstart, po tym jak zaprezentował się bardzo słabiutko z Koroną Kielce, by w kolejnej nieoczekiwanie wygrać z Jagiellonią na wyjeździe. Cracovia zaliczyła cenny punkt z Zagłębiem, ale dość pechowo uległa u siebie z ŁKS'em, z którym zawiodła ich skuteczność.
Ekipa gości nie może sobie pozwolić na kolejną porażkę, bo mocno obniżyło by to morale już na początku sezonu, a w tym sezonie jeszcze nie wygrali, mimo że byli blisko. Spodziewam się meczu, w którym to Cracovia będzie miała więcej z gry i być może wygra mecz. Przewidywany wynik 1-1 / 2-1 dla Cracovii
  
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom