>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

1. kolejka Premier League (09.08-11.08.2019)

Status
Zamknięty.
caveman 1,8K

caveman

Użytkownik
Już za kilka dni rusza najlepsza Liga Świata !!! W pierwszej kolejce w oczy rzucił mi się mecz pomiędzy:
Leicester - Wolverhampton

Dziś tj 8.08 Wilki grają w Armenii w eliminacjach do fazy grupowej LE. Nie da się ukryć, że lot z UK do Armenii trochę czasy zajmuję. Jednak mecz Wilków jest w niedzielę o 15 tak więc jestem spokojny co do regeneracji sił po takim locie i meczu. Poza tym przeciwnik nie wydaję się aż tak silny. Co do samego meczu to według mnie sporym osłabieniem jest odejście Maguiera do United. Ok Lisy mają zamienników na środku obrony, ale pytanie jest czy ten kto wypełni lukę po Harrym będzie umiał go godnie zastąpić. Uważam że nie. Poza tym Wilki są już w ciągu meczowym. Dla mnie kurs na Wilki jest przeszacowany.

Wilki 3.5 uni   
Wilki corner over 4,5 1,84 uni   3




 
 
machete 1,4K

machete

Użytkownik
Liverpool over2.5 @1.72 + ManCity over1.5 @1.30  AKO @2,24 4/10   
Bournemouth over1.5 @1.89 + Arsenal over1.5 @1.72 AKO @3.25 3/10   
Leicester - Wolverhampton bts @1.95 4/10   
sts

Faworyci do mistrzostwa zaczną od przekonywującej wygranej? Po meczu o Tarczę widać głód nowego sezonu, Salah już w formie, Liverpool lubi grać z Kanarkami, kilka sezonów temu prym wiódł w tym Suarez, Norwich w Championship grało bardzo ofensywnie, tracili sporo bramek, filozofia więcej strzelę niż stracę. Man City to maszyna, problemem jest lewa obrona (Zinchenko i szklany Mendy) oraz chwilowo obsada szpicy, zacznie prawdopodobnie Sterling bo Aguero i Jesus nie są w pełni gotowi na 90min, ale jest power i prawdopodobnie WHU bez Fabiana będą mieli spory problem.
Wisienki rewelacja poprzedniego sezonu nie stracili kluczowych zawodników, jedynie martwi kontuzja Brooksa, wypożyczono młodego Wilsona na jego miejsce, w klubie został C.Wilson Fraser i King, całe ofensywne trio napadnie na beniaminka :)
W Arsenalu przed okienkiem mówiono o 40mln na transfery, wszyscy się śmiali a tu proszę Arsenal król letniego okienka.
Pepe, Luiz, Tierney, Ceballos, stracili Koscielnego i Iwobi. Sparingi pokazały że mogą namieszać w tym sezonie, w końcu zaczął grać Ozil, nie wiadomo jak długo ale na razie zacznie w wyjściowym składzie. Auba w formie (patrz gol w meczu z Barceloną) nie wiadomo czy Laca jest już w pełni zdrowy i czy zaczną razem, jeżeli tak to Newcastle polegnie, Sroki po tym jak stracili Beniteza i Rondona będą walczyć o utrzymanie.
Lisy straciły swój filar w obronie, Brandon fajnie poukładał zespół już pod koniec zeszłego sezonu, największe wzmocnienie to wykupienie młodego Belga, Wilki mają czym straszyć, wczoraj Jimenez i Jota rozbili słabeuszy w LE.
Tyle ode mnie na początek.

Kto spadnie w tym sezonie, ja właśnie typuje Sroki @3.25 źle się dzieje "wiecznie sprzedawanym" klubie, ale nie zamierzam bawić się w zakłady długoterminowe bo np. wjadą Szejki zimą i będzie eldorado ;) 
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
D 24

durf

Użytkownik


Dyscyplina: Piłka nożna
Godzina: Sobota, 18:30
Spotkanie: Tottenham - Aston Villa
Typ: HA Aston Villa + 2.25
Kurs: 1.41
Bukmacher: LvBet
Analiza: Aston villa, beniaminek po bardzo dobrym okresie przygotowawczym w którym wygrało nawet 3:1 z RB Lipsk podejmuje Spurs. Kursy jak dla mnie są mocno zawyżone na Ville, dlatego gram HA + 2.25 na nich. Spurs w tamtym sezonie tylko 5/38 meczów wygrało różnicą więcej niż 2 bramek, a pierwszy swój mecz w lidze przegrali 2:1 z Newcastle. Handi zdecydowanie z value.
 
gats 12,9K

gats

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Godzina: 09.08.2019 21:00
Spotkanie: Liverpool - Norwich
Typ: Rzut karny (TAK)   
Kurs: 2.95
Bukmacher: ETOTO
Analiza: Sędzia = Michael Oliver. Mój ulubiony sędzia z poprzedniego sezonu do grania takich wisienek.
Początek sezonu, gospodarze będą chcieli pokazać u siebie klasę i postarają się o wysoką wygraną z benjaminkiem.
Kanarki po kilkuletniej przerwie wracają do PL, obecny skład to młodzi obrońcy i jestem przekonany że zobaczymy dzisiaj kilka
konkretnych baboli w obonie w ich wykonaniu co z pewnością wykorzysta doświadczony Liverpool.
Wiem że to ryzykowny bet ale sędzia plus obrona kanarków przekonuje mnie do zagrania takiego "zonka".

P.S.
Trzeba dodać że od dzisiaj wchodzi już oficjalnie VAR w Premier League.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
supreme_pl 27

supreme_pl

Użytkownik
Liverpool - Norwich
Liverpool win HA-2
@2,21
1,56j
3,03j
  
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Zdecydowanym faworytem spotkania są gospodarze, którzy podejmują ekipę Norwich. Liverpool jest jednym z faworytów do zdobycia mistrzostwa kraju, jednak aby myśleć o mistrzostwie takie spotkania jak dzisiaj trzeba wygrywać a jak pokazał poprzedni sezon przyda się również dobry bilans bramkowy.Liverpool ma już za sobą pierwszy szlagier w tym sezonie w ostatni weekend ulegli po konkursie rzutów karnych Man City ponadto w okresie przygotowawczym nie spisywali się może najlepiej ale w końcu to tylko spotkania sparingowe. W ekipie gospodarzy nie wystąpi  dzisiaj  Nathaniel Clyne oraz Sadio Mane. W konfrontacji z Liverpoolem po stronie przyjezdnych nie zobaczymy Christopha Zimmermanna, Louisa Thompsona oraz Alexandra Tettey’a. Niepewny gry pozostaje także Timm Klose. 
 Przewidywane składy:
Liverpool: Alisson – Robertson, van Dijk, Gomez, Alexander-Arnold – Henderson, Fabinho, Wijnaldum – Origi, Firmino, Salah
Norwich: Fahrmann – Lewis, Klose, Godfrey, Aarons – Trybull, Vrancić – Hernandez, Stiepermann, Buendia - Pukki
Dla mnie zdecydowanym faworytem jest ekipa  gospodarzy gdzie ewidentnie jest więcej jakości w składzie ponadto Liverpool będzie chciał wejść w sezon z impetem i pokazać reszcie stawki że muszą się z nimi liczyć.Atut własnego boiska na pewno pomoże stawiam dzisiaj pewne zwycięstwo 3lub4-0.
 
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Nuda wieje to coś skrobne, bardziej będą to przemyślenia jak typy bo pierwsze kolejki ciężko typować

Bornemouth-Sheffiled

Gospodarze osłabieni przez kontuzje co może być szansa dla beniaminka który zachował trzon z poprzedniego sezonu z Hendersonem na czele. Rozum podpowiada wygrana gospodarzy ale nie zdziwi mnie tu podział punktów. 

Crystal Palace - Everton 
Zdecydowanie najciekawsze spotkanie sobotnich zmagań na boiskach Premier League. Everton na papierze wygląda mega fajnie, ciekawe transfery ale czy już to trybu? W Crystal na minus sytuacja z Zaha, który został na siłę i na bank będzie kwas. Gdyby ten mecz miał miejsce w 4-5 kolejce to zdecydowane zwycięstwo gosci. Teraz jednak moim zdaniem warto zabezpieczyć się remisem 

Watfrod - Brighton

Gdybym miał szukać pewniaka na sobotę to zdecydowanie polecił był wygrana gospodarzy. Brighton nigdy mnie nie przekonywalo dla mnie to taka angielska wersja Wisły Płock, niby fajnie, niby ok ale zawsze czegos brakuje. 

Spurs i City nie ruszam bo liczę jako sympatyk United że stracą :) 
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
WHU powyżej 3.0 rożnych @1.91
lv


Myślę, że ta liczba jest spokojnie do przeskoczenia przez gospodarzy. Pierwsza kolejka BPL, więc może wydarzyć się wszystko. Faworytem są piłkarze City, ale kurs nie zachęca do grania na ich zwycięstwo, dlatego ciekawą opcją wydają mi się rzuty rożne gospodarzy. 
Ciężko jest cokolwiek napisać, bo tak naprawdę prawdziwa gra dopiero się zacznie. Mecze pre nie odpowiedzą nam na wszystkie pytania. Uważam, że gospodarze (atut własnego boiska) stworzą kilka dogodnych okazji pod bramką przeciwnika, co zostanie zamienione na rzut rożny. 
Gospodarze wzmocnili się Hallerem (środkowy napastnik) i Fornalsem (ofensywny pomocnik), to tyle jeśli chodzi o ciekawsze nazwiska. O City nie ma co pisać, bo tam każda pozycja obsadzona jest TOPem. 
 
moleziusz 3,9K

moleziusz

Użytkownik
Ja dzisiaj bez wielkiej analizy ale że cisza na forum to i biednemu coś można napisać. W związku z tym, że to pierwsza kolejka stawiam overy albo bttsy w meczach i nieźle to wychodzi.

​​​​​​Dzisiaj proponuję:
Newcastle - Arsenal btts @1,65   
Man Utd - Chelsea btts @1,73   
Leicester - Wolver. +1,5 @1,39  
ja gram sobie ako tego 
@3,97 za 1j   

Edit: Popis obstawiania...
 
C 134

cfc_mnich

Użytkownik
Nadszedl czas na wisienke na torcie, spotkanie Manchesteru United z Chelsea. Bedzie to mecz dwoch druzyn w budowie, z problemami w defensywie i ze zmianami w przodzie. Na lawkach trenerskich zasiadly legendy klubow z usposobieniem zdecydowanie ofensywnym. Chelsea w okresie przygotowawczym strzelala bramki jak szalona, z drugiej strony tracac je w tym samym tempie. Trudno sie dziwic, ze nie zwazaja na gre w tyle skoro na srodku obrony trzeba liczyc na takich zawodnikow jak Zouma i Christensen, ktorzy na palcach jednej reki moga policzyc wspolne wystepy. Przeczuwam, ze Chelsea Lamparda, moze troche przypominac Liverpool Kloppa z pierwszego sezonu. Gnajacy do przodu, chaotyczny w tylach, z mlodoscia w przodzie, zapewniajacy niezapomniane widowiska. Jesli chodzi o United, to nikt tak naprawde nie wie jak sprawdzi sie ich defensywa. Natomiast na ta chwile zgranie obrony United jest na podobnym poziomie co w druzynie The Blues. Dzis zakonczyly sie juz 2 mecze PL w ktorych nie padlo zbyt wiele bramek. Licze, ze o 17:30 bedzie inaczej I zobaczymy jak pilka kilkukrotnie wpada do siatki.

Obie druzyny strzela gola i liczba goli będzie większa niż 2.5 @2,23 fortuna

 
 
dx2 217,3K

dx2

Użytkownik
Man Utd-Chelsea 1 @2.2 przepraszam za troche zawyzony kurs ale sprawdzalem rano...teraz przed meczem widzialem kursy pokroku 2.05-2.1

Taka szybka analiza musi byc bo i do meczu nieduzo. Nowy sezon, nowe nadzieje, ale ten sezon zapowiada sie bardzo ciezko dla Chelsea. The Blues stracili Hazarda, a nekal ich jeszcze zakaz trasferow i kadra nie zostala jakos wzmnocniona. Z wazniejszych nazwisk udalo sie jeszcze wczesniej przyklepac Pulisica, ktory zaczyna z lawki i chyba tyle. Nawet Kante brakuje w podstawowym skladzie dzis i mecz zaczyna na lawce. Reszta graczy ktora wybiegnie na boisko to stara gwardia, a dzis w pierwszej jedenastce mlodzi zaowdnicy pokorju Abraham i Mount, ktorzy bylysneli na froncie Championship w tamtym roku, ale tu od razu rzuca sie ich na gleboka wode. Uwazam, ze United czuja swoja sznase i maja swiadomosc, ze Chelsea jest w tym seoznie potencjalnie duzo slabsza, wiec typuje w strone Diablow.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
windover 21,6K

windover

Użytkownik


Manchester United (4-3-3) De Gea; Wan-Bissaka, Lindelof, Maguire, Shaw; McTominay, Pereira, Pogba; Lingard, Rashford, Martial.
Substitutes: Romero, Mata, Young, James, Greenwood, Matic, Tuanzebe.

Chelsea (4-2-3-1) Kepa; Azpilicueta, Christensen, Zouma, Emerson; Jorginho, Kovacic; Pedro, Barkley, Mount; Abraham.
Substitutes: Alonso, Kante, Caballero, Kenedy, Giroud, Pulisic, Tomori.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom