Zapraszamy do dyskusji oraz do podawania Typów popartych analizą. ​

Otrzymane punkty reputacji: +1
hazardzista007 2

hazardzista007

Macie jakieś ciekawe info odnośnie Lechii, Brondby?Ciekawy mecz sie zapowiada-raczej z duża ilością bramek ale kursy też dość dobrze to odzwierciedlają.Gdyby nie padła bramka choć z 15-20 min to wchodziłbym over 2.5

windover 21,6K

windover

Maccabi Haifa vs Strasbourg 1poł X @ 2.15 / sts (2-1)

Idę dalej za ciosem z typami remis na pierwszą połowę ,jednakże zdaję sobie sprawę że tutaj będzie już inny mecz bo gospodarze muszą ruszyć do ataku by odrobić niekorzystny wynik z Francji (1-3). Klub z Izraelu mimo ,że w pierwszym meczu prowadził 1-0 to po zmianie stron szybciutko został sprowadzony na ziemię ,nie bez winy oczywiście ich stopera który chwilę przed przerwą ujrzał czerwony kartonik. W poprzedniej rundzie Maccabi wyeliminowało NS Mura (2-0 , 3-2) klub ze Słowenii jednocześnie do eliminacji przygotowując się tylko meczami towarzyskimi. Trener gospodarzy nie będzie mógł skorzystać z podstawowego obrońcy A. Habashi (31/0 - poprzedni sezon) z racji zawieszenia za czerwoną kartkę. Strasbourg z kolei wydaję się być bardzo mocny ,wygrywając wszystkie trzy oficjalne mecze kontrolne ze Standardem Liege czy też Tuluzą. Do klubu zostali sprowadzeni przede wszystkim obrońca A. Djiku (31/1 z Cean za 4,5mln) oraz  J. Bellegrade (młody pomocnik z Lens ,który poprzedni sezon spędził grając w drugim zespole / 2mln euro). Stawiając tutaj na remis w pierwszej połowie liczę na siłę Strasbourga ,który oczywiście nie będzie miał łatwo na gorącym terenie.