>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

2. kolejka PKO Ekstraklasy (26.07-29.07.2019)

Status
Zamknięty.
kibic-zwierze 42,1K

kibic-zwierze

Użytkownik
OLechia też bliżej od LKSu wygranej w Łodzi nie była, do tego mecz z Wisłą pomiędzy meczami z Brondby. W tej sytuacji dla Lechii punkt będzie ok, Wisła też punkt z wyjazdu będzie zadowolona.         

Tak samo spróbuję Śląska 1x za 1.42 z Piastem. Śląsk pokazał się na Wiśle całkiem przyjemnie. Jak dla mnie to nadal nie jest drużyna na top8 ale myślę, że w tym sezonie będą mieli więcej jakości. Piast po tym jak polosowal ma realne szanse zagrać w 4 rundzie El LE. Teraz Ryga potem Helsinki...wiec szansę przejścia tych obu drużyn są spore. 
​​​​​Ten dwunecz z Ryga to szansa dla Śląska na urwanie czegoś Piastowi.       
 
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
Pogloń - Arka
Pogoń 1,80 Fortuna
  

Myślę, że Pogoń pójdzie za ciosem i wygra z Arka. W pierwszej kolejce zespół ze Szczecina przerwał fatalną passę i po ponad 30 latach wygrał przy Łazienkowskiej z Legią 2-1. Pogoń pokazała charakter w tamtym meczu. Przeważali,a mimo to dostali gola na 1-0, lecz udało im się szybko podnieść z kolan i strzelić dwa gole. Ich dzisiejszy przeciwnik do jeden z kandydatów do spadku. W pierwszej kolejce ulegli gładko u siebie 3-0 Jagiellonii. Myślę, że tamten mecz obnażył słabość Arki. 
Myślę, że ten mecz pokaże w jakiej naprawdę dyspozycji jest Pogoń. Oczywiście nasza ekstraklasa jest nieprzewidywalna i w każdym meczu może wydarzyć się naprawdę wszystko, lecz uważam że wygrana na legii jest dośc motywująca, by zgarnąć 3 punkty ze słabą Arką.
 
L 1,4M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Korona - Legia, Legia nie przegra, kurs 1.40, fortuna      

Legia zaliczyła falstart ligowy, chociaż takie wpadki można wkalkulować na początku sezonu czy uwzględniając mecze w lidze europy.
Do meczu z Koroną podejdą według mnie z większym zaangażowaniem, w końcu każde zwycięstwo buduje atmosferę i morale, a to jest niezbędne jeśli myśli się o choćby dostaniu się do fazy grupowej LE.
Korona Kielce zaliczyła bardzo dobry wynik z Rakowem - w meczu z Legią na pewno zadowoli ich minimum 1 punkt, na co ich też jak najbardziej stać. 
Według mnie Legia nie przegra tej rywalizacji i skłaniam się ku temu, że uda im się zapunktować na terenie, gdzie gra im się dobrze.
 
L 221

l10

Użytkownik
POGOŃ - ARKA
POGOŃ| 1,74 ETOTO

Potwierdziły się moje przypuszczenia dotyczące formy Arki, które zamieściłem w analizie meczu poprzedniej kolejki Arka-Jagiellonia. Arka przegrała gładko 0-3 tracąc 2 bramki juz na początku meczu. Fatalnie zaprezentowała się obrona Arki z Marciniakiem na czele. Kolew czy Cvijanovic, którzy mieli być istotnym elementem w grze z przodu także nic nie pokazali i zostali zmienieni po pierwszej połowie. Moim zdaniem najlepiej zaprezentował się ... 20-letni Antonik ściągnięty niedawno z ... II ligowej Resovii. To chyba najlepiej obrazuje miejsce w jakim niestety znalazła się gdyńska Arka.
Natomiast, Pogoń wygrała na wyjeździe z warszawską Legią 1-2. Na pewno trzeba wyróżnić po tym meczu Bośniaka Kozulja. Oprócz niego dobry mecz zagrał też Buksa czy ściągnięty teraz bramkarz Stipica. Kadra Pogoni prezentuje się zdecydowanie lepiej niż Arki.
Historia meczów pomiędzy tymi druzynami także działa na niekorzyść Arki. Ostatnie 12 meczów to zwycięstwa Portowców lub remis. Ostatni raz Arka wygrała z Pogonią w 2007 roku. Ostatni mecz pomiędzy Arką i Pogonią odbył się 30 czerwca i zakończył sie wynikiem 4-1 dla Pogoni.
 
 
R 574,6K

rjastrzab

Użytkownik
Cracovia - ŁKS
Typ X
Kurs 3,65
Typ poniżej 2,5 gola 
Kurs 1,85
STS

Powrót ŁKS do ekstraklasy zakończył się zdobyciem 1 punktu z Lechią. Przed meczem gospodarze wzięliby ten wynik z radością, po meczu pozostał niedosyt. W drugiej kolejce dojdzie do meczu przyjaźni. I sądze, że zakonczony on zostanie remisem. Gospodarze też rozpoczęli od remisu 1:1 z tym  ze w meczu wyjazdowym w Lubinie z Zaglębiem.  Mieli w nogach dwumecz w Lidze Europy ze Stredą ale wynik w Lubinie ich nie zasmucił. W meczu z ŁKS Cracovia będzie miała przewagę, ale obie drużyny pilnując tyłów zagraja bezpiecznie i w mojej opinii skończy się wynikiem remisowym. Zastanawiam sie również nad underem 2,5 gola po kursie 1,85, co nie jest złym rozwiązaniem. Ostatnie mecze H2H miały miejsce w 2013, więc nie ma sensu ich przywoływać.
 
C 18,3K

cobi1989

Użytkownik
Górnik - Zagłębie 
Typ Górnik
Kurs 2.70
Fortuna

2 kolejka zapowiada ciekawię zaczynamy od piątku i mecz Górnika ze Zagłębiem. Górnik zawsze mocny u siebie potrafią wygrać z Legią z Lechem , mecz drużyn co zremisowali w 1 kolejce po 1-1. Więc mecz zapowiada się ciekawię. W tamtym sezonie Górnik wygrał 2-0 u siebie po bramkach Angulo. I w tym meczu typuję że Górnik wygra ten mecz mój typ to 2-1. Mecz będzie moim zdaniem wyrównany może z lekką przewagą gospodarzy którzy mimo to grają u siebie i będą chcieli zgarnąć 3 oczka , jeszcze przy tych wspaniałych kibicach którzy wypełnią stadion i będą kibicować z całych sil.
 
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
Jagiellonia + Lech + Pogoń @ 5,66  
Fortuna

W 1 kolejce gospodarze się nie popisali i nie wygrali żadnego spotkania, trudno wskazać kto był bliski tego wyczynu. Może Piast gdyby nie czerwona kartka dla Huka w 77min dowiózł by te 1-0, zanim to nastąpiło Parzyszek powinien skompletować hat tricka a przynajmniej dubla, może ŁKS, który mimo gry w przewadze przez całą 2 połowę nie dał rady wcisnąć bramki na 1-0 (ciekawa wypowiedź zawodnika ŁKS, że ta czerwona kartka dla Udovicica pokrzyżowała im plany ????), może Legia, która prowadziła 1-0 ale bardzo krótko i ostatecznie przegrała 1-2.
W tej kolejce ten trend powinien się odwrócić i możemy zobaczyć sporo wygranych gospodarzy. Ja proponuję tripla a mianowicie wygrane Jagiellonii, Lecha i Pogoni.

Jagiellonia Białystok - Raków Częstochowa @ 1,7  
Jagiellonia bardzo dobrze zaprezentowała się w pierwszym spotkaniu w Gdyni i pewnie wygrała 3-0. W tym sezonie obchodzą 100-lecie istnienia klubu i zrobią wszystko aby ten jubileusz uczcić pierwszym w historii tytułem mistrzowskim czego im bardzo życzę. Główni rywale do tytułu, Legia, Lechia czy mam nadzieję także Piast jak na razie są uwikłani w rozgrywki pucharowe i jest szansa na starcie na wyrobienie sobie przewagi. Raków w tym pierwszym spotkaniu nie wpadł najlepiej i przegrał u "siebie w Bełchatowie" 0-1 z Koroną, którą jak co sezon uważa się za główną drużynę do spadku. Co do tego przegrał w słabym stylu oddają zaledwie 1 celny strzał w spotkaniu. Jaga takie spotkania po prostu musi wygrywać jeżeli chce coś wielkiego osiągnąć.

Lech Poznań - Wisła Płock @ 1,85  
Przed sezonem z każdej strony można było usłyszeć, że Lech w wielkiej przebudowie, sporo zmian, minie sporo czasu zanim się zgrają etc. W spotkaniu w Gliwicach w składzie Lecha można było co najwyżej znaleźć 4 nowe nazwiska. Poza tym na murawie zameldowali się Gumny, Rogne, Kostevych, Jóźwiak, Tiba, Jevtic, Amaral - nikt mi nie wmówi, że skład Poznaniaków jest całkowicie przemeblowany. Zagrali dobre spotkanie, co prawda czerwona kartka dla Huka pomogła im w doprowadzeniu do remisu, dobra zmiana Tomczyka, który wszedł po to aby strzelić bramkę i szybko się z tego wywiązał. Wisła Płock w meczu z Górnikiem niczym nie zachwyciła i dla Kolejorza powinna być łatwą przeszkodą w osiągnięciu 3pkt.

Pogoń Szczecin - Arka Gdynia @ 1,8  
Pogoń zaczęła rozgrywki ligowe z wysokiego C i po 36 latach przerwała fatalną serie i wygrała w Warszawie co powinno im dać pozytywnego kopa w następnych spotkaniach. Bardzo dobrze zaprezentował się Kozulj co nie powinno dziwić i Buksa a także nowy gości bramkarz Stipica. Arkowcy po 0-3 u siebie na otwarcie sezonu raczej z marnymi szansami na wywiezienie punktów ze Szczecina. W poprzednim sezonie na Ł3 przełamał się m.in Piast, który wygrał tam po raz pierwszy w historii co w zasadzie otworzyło im furtkę do tytułu mistrzowskiego. Moim zdaniem im dłużej Vukovic będzie trenerem Legii tym lepiej dla innych drużyn (co robił w wyjściowej jedenastce Praszelik wie tylko treneiro). Ekipy, które chcą w tym sezonie powalczyć o coś więcej niż tylko awans do pierwszej ósemki, powinny od początku skorzystać z hadicapu w postaci Vukovica na ławce trenerskiej Legionistów.



 
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Lechia Gdańsk - Wisła Kraków typ: remis kurs 3,70 Fortuna

W normalnych okolicznościach Lechia Gdańsk powinna u siebie wygrać z Wisłą Kraków. Problem w tym, że Lechia w czwartek gra mecz kwalifikacji do Ligi Europy. Rywala mają bardzo wymagającego, bo to Brondby jest faworytem dwumeczu. Lechia musi więc dać z siebie wszystko w tym czwartkowym spotkaniu, żeby na swoim stadionie wygrać, bo w rewanżu w Danii będzie ciężko. No właśnie- trzeba zachować siły na rewanż... Wisła będzie bardziej wypoczęta, już zapewne przygotowują się na spotkanie z Lechią podczas gdy Lechia szykuje się na mecz z Brondby. Będzie to dobra okazja dla gości, by urwać jakiś punkt na trudnym terenie jakim jest stadion w Gdańsku. Moim zdaniem w meczu Lechii z Wisłą Kraków będzie raczej wolne tempo gry i spodziewam się niskiego remisu 1:1 lub nawet 0:0.
 
Camilla P. 34,5K

Camilla P.

Forum VIP
cytat z dnia 23 lipca 2019 22:27 przez seba23
W 1 kolejce gospodarze się nie popisali i nie wygrali żadnego spotkania, trudno wskazać kto był bliski tego wyczynu. Może Piast gdyby nie czerwona kartka dla Huka w 77min dowiózł by te 1-0, zanim to nastąpiło Parzyszek powinien skompletować hat tricka a przynajmniej dubla,
Moim skromnym zdaniem Piast w meczu z Lechem, zwłaszcza w drugiej połowie zagrał fatalnie i nawet gdyby zagrali do końca w pełnym składzie to mieliby problem z utrzymaniem wyniku. Statystyki zresztą mówią wiele na temat przebiegu spotkania.
Posiadanie piłki 63-37 na korzyść Lecha.
Sytuacje bramkowe 20-7 na korzyść Poznaniaków. Rzuty rożne 9-3 i tak dalej, i tak dalej... Błędem Piasta było cofnięcie się i obrona wyniku, podobnie jak z Bate. Tak więc podsumowując, z gospodarzy - Piast miał chyba najmniej do powiedzenia w 1.kolejce i najdalej ze wszystkich gospodarzy do odniesienia zwycięstwa. Oby z Rygą nie było podobnie. Ale to już temat na inną dyskusję.
 
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
cytat z dnia 23 lipca 2019 23:07 przez kamilcia21

Moim skromnym zdaniem Piast w meczu z Lechem, zwłaszcza w drugiej połowie zagrał fatalnie i nawet gdyby zagrali do końca w pełnym składzie to mieliby problem z utrzymaniem wyniku. Statystyki zresztą mówią wiele na temat przebiegu spotkania.
Posiadanie piłki 63-37 na korzyść Lecha.
Sytuacje bramkowe 20-7 na korzyść Poznaniaków. Rzuty rożne 9-3 i tak dalej, i tak dalej... Błędem Piasta było cofnięcie się i obrona wyniku, podobnie jak z Bate. Tak więc podsumowując, z gospodarzy - Piast miał chyba najmniej do powiedzenia w 1.kolejce i najdalej ze wszystkich gospodarzy do odniesienia zwycięstwa. Oby z Rygą nie było podobnie. Ale to już temat na inną dyskusję.
Bez obrazy ale chyba nie doczytałeś całej wypowiedzi. Jak napisałem, zanim Huk dostał czerwoną to powinno być przynajmniej 2-0 a nawet 3-0, tylko dzięki nieskuteczności Parzyszka w 60 minucie Lech nadal przegrywał tylko 0-1 i pozostawał w walce o ugranie przynajmniej remisu. Przy skutecznym napastniku ten mecz już dawna by się zamknął i tyle. Bolączką Piasta jest brak napastnika z prawdziwego zdarzenia, który wykorzystuje to co mu stworzą partnerzy. Ostatnie 10 minut + do tego doliczone 5min. Piast grał w zasadzie w 9 bo Aquino tylko człapał po murawie stąd tak mocno Lech podciągnął posiadanie piłki.
Podajesz statystykę strzałów:
Piast 3/7 - 42,8% celnych
Lech 7/20 - 35% celnych, dużo strzałów nie zawsze oznacza bramki.
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Jagiellonia i powyżej 1.5 gola w meczu @1.95
lvbet
Jagiellonia wygrała wysoko w pierwszym meczu z Arką Gdynia, bo aż 3:0. W dodatku był to mecz wyjazdowy i pewne zwycięstwo na terenie przeciwnika. 
W 2. kolejce na własnym stadionie podejmą beniaminka - Raków Częstochowa, który wypadł bardzo słabo przeciwko mizernej Koronie Kielce. W poprzednim sezonie zabrakło bardzo mało do 4. miejsca. Zaś w sezonie 2017-18 Jagiellonia przegrała walkę z Legią, tak samo jak w sezonie 16/17. To pokazuje, że drużyna z Białegostoku jest w czołówce polskich drużyn, a ich celem nie jest walka o utrzymanie, czy o środek tabeli, a o mistrzostwo. 
Rywal znakomity, bo Raków, który w pierwszym meczu nie pokazał nic co mogłoby dać ziarnko  nadziei. 
Z drugiej strony jets to polska liga,  w której może wydarzyć się wszystko :D Jednak poziom piłkarski powinien być widoczny na korzyść gospodarzy. 
 
kacper091097 192,7K

kacper091097

Użytkownik
Pogoń - Arka
Typ: 1
Kurs: 1.8
Buk: Fortuna
Warto brać ten kurs póki taki jest, bo myślę, że mimo tego, iż przed nami dopiero 2 kolejka to im bliżej meczu to Pogoń będzie jeszcze większym faworytem. Przed sezonem pewnie zagrałem na Pogoń w TOP 8 i wydaje mi się, że się nie zawiodę. Uważam, że z takimi zespołami jak Arka Szczecinianie będą spokojnie wygrywać. W ostatnim spotkaniu z Legią gra Pogoni naprawdę mogła się podobać. Może nie przeważali, ale byli skuteczniejsi i wykorzystywali swoje szanse. Świetnie zaprezentował się bramkarz Stipica, o którego formę przestaję się już martwić i nie zdziwię się jak w poniedziałek zachowa czyste konto. Z przodu świetnie spisują się Buksa, czy Kozulj, którzy powinni być gwarantem minimum 2 goli dla Pogoni w tym meczu. Arkowcy w meczu z Jagiellonią wyszli w zestawieniu defensywnym dobrze znanym z tamtego sezonu i były tego efekty. Myślę, że Arka nie postawi dużego oporu Pogoni, która zachowa miejsce w czubie tabeli.
 
J 0

j92

Użytkownik
Tak tylko dodam, że Wisła prawdopodobnie dalej bez Kuby, Bashy i Savicevic a więc bez kluczowych zawodników. 
​​​​​​
 
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Górnik - Zagłębie 1:0

obie strzela, @1,74 ETOTO
  
powyżej 3,5 gola, @3,25 ETOTO   

Spotkanie rozpoczynające 2. kolejkę Ekstraklasy, w pierwszej oba kluby zremisowały swoje mecze po 1:1, bardziej na pewno zadowoleni są piłkarze z Zabrza, którzy ugrali punkt na ciężkim terenie w Płocku, natomiast Zagłębie co tu dużo mówić zawiodło na inaugurację, byli zespołem słabszym od Cracovii, mam nadzieje, że trener wyciągnie wnioski i dokona korekt w składzie, mam na myśli przede wszystkim atak i że swoja szanse od pierwszych minut dostanie nowy nabytek Rock Sirk zamiast Tuszyńskiego oraz, że do składu wróci Pawłowski, który sezon zaczął na ławce, tu może być gorzej, ponieważ nie chce on przedłużyć kończącego się za rok kontraktu na warunkach jakie proponuje mu klub i choć nikt głośno tego nie mówi może być celowo odsuwany od pierwszej jedenastki. Patrząc na ostatnie 5 pojedynków obu zespołów w Zabrzu to typ został pokryty w 3, nie licząc tych 2 meczy, gdzie raz jedni raz drudzy wygrali po 2:0 to w pozostałych oprócz bramek z obu stron padały również overowe wyniki 2 razy po 2:2 oraz 2:1. Defensywy obu ekip nie są monolitem i liczę, że przynajmniej po bramce strzelą, a może 3 raz padnie wynik 2:2. Remis nie urządza tu żadnej z drużyn, więc liczę, że nawet przy potencjalnym remisie zarówno jedni jak i drudzy będą dążyć do zwycięstwa i kilka goli zobaczymy, pierwsza kolejka była strasznie underowa, więc może na przekór w drugiej padnie więcej goli.
 
piatddz 62,2K

piatddz

Użytkownik
Lechia Gdańsk - Wisła Kraków 

TYP: Remis @3,7 Fortuna

Biało zielony walec? Może, ale nie w takich okolicznościach. U nas nie ma podziału sił między puchary a ligę. Jeśli Lechia gra dzisiaj z Brondby to na weekend pojawi się seria wymówek o zmęczeniu sezonem, przystosowaniu do innej taktyki i szereg innych pierdół. Stokowiec to dobry trener dlatego Lechia też nie powinna tego przegrać. Wisła nie stanie i nie położy się na boisku. Przegrali pierwszy raz od 20 lat na inaugurację sezonu co powinno dać im kopa i uważam, że będą przynajmniej walczyć do końca jak to Wisła robiła w ostatnich sezonach. Umiejętności, pieniędzy mało ale charakteru chłopakom z Reymonta nie można odmówić. Widzę tutaj podział punktów, może nawet 0:0 ze względu na dobrą defensywę Lechii za panowania obecnego szkoleniowca. Dodatkowo popierając swój typ przytoczę H2H, które pokazuje że w 3 z 5 ostatnich meczów między tymi zespołami padł remis. Wiadomo, że statystyki nie grają ale patrząc, że Fortuna wystawia nam tutaj kurs podchodzący pod 4 to uważam, że jest to najlepszy typ na to spotkanie. 
 
bettingekstraklasa 31,2K

bettingekstraklasa

Użytkownik
Górnik Zabrze - Zagłębie LubinGórnik wygra pierwszą połowę i cały mecz @ 5,00 Betclic
 W pierwszym meczu sezonu Górnik potwierdził, że jeśli będzie wykorzystywał kreowane przez siebie sytuacje, to w ofensywie nie będzie źle a nawet będzie naprawdę dobrze. Zagłębie? Jednak zawiodło, od strzelonej bramki grało jakby nie chciało wygrać tego meczu i taka wymęczona pucharami Cracovia była bliżej wygranej, przynajmniej takie wrażenie odnoszę po obejrzeniu skrótu. Podsumowując Górnik obecnie prezentuje większą zajadłość a do tego zagra u siebie, więc to jeden z mocniejszych kandydatów do odniesienia pierwszego zwycięstwa gospodarzy w tym sezonie, najczęściej gospodarze wygrywają prowadząc też do przerwy to jakieś 25-30% wszystkich spotkań i 60-65% spotkań, w których wygrywają gospodarze.

Cracovia - ŁKS ŁódźŁKS bez remisu @ 3,00 Betclic
 Cracovia nie przegrała z Dunajską Stredą, ale nie poza kilkoma okresami lepszej gry była słabsza. W kolejnym już krajowym meczu wydawało się, że Zagłębie wykorzysta zmęczenie Pasów po 120 minutowym starcie w środku tygodnia, lecz samo zagrało na tyle źle, że moim zdaniem to zespół z Krakowa był bliżej zwycięstwa. Drużyna prowadzona przez Michała Probierza jak to zwykle bywa będzie potrzebowała trochę czasu aby rozpędzić się po zmianach kadrowych. ŁKS to być może być beniaminek na miarę Górnika 2017 z tą różnicą, że w jego meczach będzie padać gdzieś o połowę mniej bramek. Nie widzę przeszkód aby do Łodzi pojechał nawet komplet punktów.


A mogłem puścić czystego Górnika...

 
gawlak 289

gawlak

Użytkownik
Lech Poznań - Wisła Płock typ:1 kurs: 1,80 STS

W piątkowy wieczór dojdzie do spotkania pomiędzy Lechem Poznań, a Wisłą Płock. W 1 kolejce oba zespoły zremisowały swoje spotkania. Lech wywiózł punkt z ciężkiego terenu w Gliwicach, natomiast Wisła Płock podzieliła się punktami u siebie z Górnikiem Zabrze. Lech w odmienionym składzie powinien poważnie namieszać w obecnym sezonie Ekstraklasy, co pokazał już pierwszy wyjazdowy mecz. Dodatkowym atutem będzie rozegranie spotkania u siebie, gdzie publiczność na pewno gorącym dopingiem wesprze Lecha. Uważam, że Kolejorz będzie chciał wejść mocnym uderzeniem w obecny sezon i zmazać plamę za poprzednie blamaże, dlatego powinien spokojnie ograć Wisłę Płock na własnym terenie.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
18:00 Górnik Zabrze - Zagłębie Lubin
obie strzelą gola @ 1.64
Fortuna


Na początku 2. kolejki przenosimy się do Zabrza. gdzie tamtejszy Górnik podejmować będzie u siebie Zagłębie Lubin. Obie ekipy w pierwszej kolejce zremisowały swoje spotkania 1:1. Jak będzie jutro?. Górnik w Płocku zaprezentował się średnio, ale można było się tego spodziewać po tym jak odeszli dwaj czołowi zawodnicy z środka pola. Do składu powrócił Matuszek, który moim zdaniem człapie i nie wnosi za wiele do gry Zabrzan. W pierwszej jedenastce wylądował nowo nabyty Manneh, który został zmieniony po 45 minutach. Brosz ma ból głowy, bowiem środek pola nie wygląda najlepiej. Od siebie chcę dodać, że Górnik po raz kolejny będzie uzależniony od goli Angulo, który niestety nie trzyma równego poziomu. Zagłębie na pewno lepiej zaprezentowało się niż Górnik, ale spodziewałem się po nich trochę więcej. W składzie nie doszło do dużej rewolucji, a oglądając ich mecz z Cracovią, czasami miałem wrażenie, że piłkarze grają tak jakby pierwszy raz ze sobą grali. Na pewno nie chcę w tym spotkaniu stawiać nikogo na straconej pozycji, bowiem jest to dopiero druga kolejka, która da nam jeszcze większe odpowiedzi co do formy zawodników i składów. Idę w kierunku goli, bowiem obie drużyny mają potencjał do ich zdobywania. Z jednej strony Angulo, po drugiej Tuszyński czy Bohar. Zabrzanie zapowiadają, że w tym roku chcą zdobyć więcej punktów u siebie niż to miało miejsce w poprzednim sezonie. Trzymamy za słowo, że tak będzie, a obie ekipy żeby nas nie zawiodły co do skuteczności...

20:00 Jagiellonia Białystok - Raków Częstochowa
Jagiellonia @ 1.70
Fortuna


Piłkarze Jagielloni nie mogli chyba sobie wymarzyć lepszego startu rozbijając na wyjeździe Arkę 0:3. Z bardzo dobrej strony pokazał się cały zespół, który harował na boisku, ale największe słowa uznania należą się dla Pospisila, który był wszędzie oraz dla strzelca gola Imaza, który był również wyróżniająca się postacią. Ciekawie wygląda młody chłopak Bida, którego jutro również powinniśmy ujrzeć od pierwszych minut. Jagiellonia ma w końcu bramkarza, bowiem Kelemen popełniał swoje błędy, a Węglarz wygląda całkiem dobrze. Raków znowu na wyjeździe, bowiem spotkania w Bełchatowie nie można nazwać tymi domowymi. Co jednak dało się zobaczyć w spotkaniu z Koroną?. Trener Papszun wyszedł odważnie ustawieniem 3-4-3, ale mało brakowało i po 15 minutach gry, Raków wyciągał by piłkę z siatki przynajmniej trzykrotnie. Swój dzień miał bramkarz Gliwa, który kilkakrotnie ratował swój zespół od utraty gola. Sam jestem ciekaw czy w sobotę dojdzie do zmiany ustawienia i Raków zagra czwórką w obronie, czy jednak dalej będzie oglądać ofensywną drużynę. Jeśli tak też się stanie, to Jagiellonia już w pierwszej połowie powinna rozstrzygnąć losy tego meczu. Gospodarze byli mocno skuteczni w spotkaniu z Arką, i jeśli powtórzą to z Rakowem to możemy się spodziewać z ich strony kilku goli. 
 
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
⚽  Polska, Ekstraklasa : LECHIA GDAŃSK - WISŁA KRAKÓW  26.07.2019. godz 17:30
Typ: over 1.5 bramki Lechia / Kurs: 1.88 / Buk: LVBET
 

Zacznijmy od tego oglądałem mecz Wisły ze Śląskiem i był to słaby poziom w wykonaniu obu ekip. A Wisła naprawdę widać że ma problemy kadrowe w środku pola, który moim zdaniem funkcjonował bardzo źle tak naprawdę tylko Boguski coś próbował i walczył ale sam nic nie zrobi. Nie będzie poprawy sytuacji kadrowej nadal ten środek bez kontuzjowanych  Vukana Savićevicia i Vullneta Bashę, Kuby, Burligi – cała ta czwórka grała by od początku. Też prawa strona wyglądała słabiej Nepsuj jeszcze nie a takiego zrozumienia z kolegami i brakowało tych oskrzydlających akcji. Problem też był z rozgrywaniem piłki od tyłu od bramkarza nie wychodziło to najlepiej. Śląsk też sporo zamieszania robił niemal w każdej akcji z rzutu rożnego w pierwszej połowie. To nie funkcjonowało w domu, na własnym stadionie przeciwko słabemu Śląskowi. Lechia będzie po meczu pucharowym ale tutaj trener ma ławkę i rywalizację. Nie wyszedł im ten mecz w Łodzi do końca ale swoje zrobiła czerwona kartka ale Lechia na pewno taktycznie wygląda dobrze wiedza co mają grać i są przygotowania na różne sytuacje.   Moim zdaniem nie widzę wielkiej poprawy w grze Wisły a te braki tylko mnie w tym przekonują.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom