Dołącz do grona moderatorów największego forum bukmacherskiego w Polsce

Izrael w sezonie 2019/2020 - Newsy, Transfery, Zakłady Długoterminowe, Typy

21 lipca 2019 08:28
1
ibis
ibis
Cze 2010 | ModTeam
3 612 8 345 31 31

Zapraszamy do dyskusji oraz do podawania Typów.
6 października 2019 12:03
2
isaacofuluru
isaacofuluru
Wrz 2019
53 427 24 1
Dyscyplina: Piłka Nożna - Izrael, Ligat ha'Al
Godzina: 19:00
Spotkanie: Shmona - Ashdod
Typ: Shmona DNB

Kurs: 1.65
Bukmacher: Totolotek

Gospodarze dzisiejszego meczu zaczęli sezon od 4 porażek. Jest to wynik zdecydowanie poniżej oczekiwań. Wszak mówimy o zespole, który w 2012 roku był Mistrzem Izraela, a sezon później grał w fazie grupowej Ligi Europy. Choć był to trochę Mistrz z przypadku to jednak ostatnia pozycja w tabeli nie przystoi takiemu klubowi. Idąc za transfermarkt.de - jest to 7 zespół w lidze pod względem papierowego potencjału. Zapewne mają ambicje na coś więcej niż walka o utrzymanie. Ten sam portal wycenia kadrę Ashdod na 11 miejscu w lidze, a ogólna wartość zespołu gości jest niższa o około 25%. Ekipa z Ashdod plasuje się na 7 miejscu w tabeli, w tym sezonie jeszcze nie przegrała - ale aż 4 z 5 spotkań kończyły się podziałem punktów. Rzecz jasna wszystkie wyjazdowe potyczki zostały zremisowane. Nie ma powodów by spodziewać się po ekipie gości fajerwerków. Natomiast są przesłanki by sądzić, że zła passa gospodarzy zostanie wreszcie przełamana. Jak wcześniej powiedziałem - dysponują oni całkiem niezłą kadrą jak na warunki ligowe. Ale przede wszystkim przed tygodniem wreszcie zagrali dobry mecz. Zremisowali na wyjeździe 2-2 z czwartym zespołem ligowej tabeli - Hapoelem Haderą. Coś mi mówi, że karta powinna się wreszcie odwrócić. Wszystkiego przegrywać nie będą, nie u siebie, nie z ligowymi przeciętniakami. Kursy na gospodarzy są wysokie zważywszy na sytuację w tabeli. Niemniej goście w delegacji jeszcze nie wygrali. I co najważniejsze - na papierze wyglądają słabiej. Uważam, że typ na Shmonę DNB jest bardzo bezpieczny. Nie powinien przynieść straty wkładu.
7 października 2019 21:09 przez isaacofuluru
2 187
Moderatorzy
windover
windover
Maj 2010
Dodaj nowy wpis
Ta strona korzysta z ciasteczek (plików Cookies) aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej informacji na stronie polityki prywatności.