>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Jak grać

infes 9,8K

infes

Użytkownik
Cześć,
Jestem dość świeży w tym temacie. Bazuje na jakieś tam znikomej wiedzy oraz głównie bazując na podanych przez innych forumowiczach typach. Obstawiam przeważnie po 3-4 wydarzenia maks na jednym kuponie aby nie kusić losu gdzie wychodzić od 3-4.5 kurs. Tak się stało, że raz drugi trzeci wygrałem. Grając raczej na niskiej stawce, ale kapitał rósł a to było najważniejsze. Stwierdziłem, że passa trwa może warto postawić raz coś więcej. Postawiłem więc, będąc (oczywiście ^^) przekonanym że to musi wejść. 3 zdarzenia. Oczywiście jedno nie weszło z trzech no i wtopa. Teraz żal, bo to jedno właśnie było mniej pewne - trudno żyje się dalej. Obstawiłem po niższym kursie niż ostatni, ale również przegrałem.
Moje pytanie jest następujące. Jaką przyjąć strategie? Jakimi wartościami obstawiać przyjmując że wpłaciłem np. 100zł Czytałem poradniki oraz natrafiłem na Kelly system, aczkolwiek chciałbym coś mnie złożonego. Tym bardziej, że pisali że owy system jest dla bardziej zaawansowanych. 
 
Camilla P. 34,5K

Camilla P.

Forum VIP
Napiszę Ci jak gram. Przede wszystkim dla zabawy. Dla sprawdzenia samej siebie jakie są moje zdolności przewidywania, jak wygląda w moim wykonaniu proces interpretacji zdobytej wiedzy oraz jak mój umysł reaguje na ewentualne niepowodzenia. Na podstawie takiej gry, obserwując zdobyte doświadczenia zabawa jest przednia. Pieniążki schodzą na dalszy plan ponieważ są niczym innym jak narzędziem. Przegram 100zł? Jaki problem? Żaden. Problemem staje się reakcja i związane z nią emocje. Jeśli negatywne to dlaczego?
Ech, długo by pisać. A Ty oczekujesz rady. Z mojej strony - na serio graj sobie za 1-2% budżetu. Nie patrz na zysk bo raz będzie, podwoisz go a za chwilę stracisz z nawiązką. Obserwuj swoje reakcje. Jeśli poczujesz zawód gdy przegrasz, złość albo rozczarowanie to przyjrzyj się temu. Gdzie ten gniew siedzi? A czy zdarzyło Ci się kiedyś aby gniew zagościł w Twoich odczuciach na cały dzień, tydzień, miesiąc? Oczywiście, że nie. To ulotne wrażenie jak każde inne. Skoro wiesz, że złość prędzej czy później odejdzie w siną dal to czym się martwić? Nie ma sensu. Ja się właśnie w ten sposób na codzień bawię swoimi emocjami. Fajna rzecz i daje sporo do myślenia.
Pograj przez rok za najniższe stawki. Jak będziesz miał wygrać to wygrasz. Czy będziesz grał za złotówkę czy za tysiaka. A lepiej stracić to pierwsze, prawda? A nauka jaką zdobędziesz przez ten rok - bezcenna. 
 
Otrzymane punkty reputacji: +34
klejna123 0

klejna123

Zostac Legenda
W mojej opinii bardzo ważną role odgrywa Bankroll management czyli odpowiednie zarządzanie kapitałem. Na tym forum możesz wyczytać że dobrze jest maksymalnie stawiać 10% kapitału z całości na kupon.  W mojej opinii 10% to dla bardzo zaawansowanych typerów. Osoby które zaczynają , popełniają błędy , nie maja odpowiedniej wiedzy z danej dziedziny sportu , sugerują się tylko matematyką bez wiedzy sportowej etc. Dla takich osób bankroll management w mojej opinii powinien wynosić od 0-3%.

np

masz 1000 zł
Oznacza to że twoja stawka nie powinna być większa niż 0-30 zł.

ps: 0 =  to co kolega napisał , nie grasz nie przegrywasz

Pozdrawiam :)
 
Do góry Bottom