>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Baraż o miejsce w II etapie

Status
Zamknięty.
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP


Grupy I etapu ułożyły się tak, że jedni awansowali z mniejszą liczbą punktów, inni, z dużą ilością punktów odpadły. Jako, że mamy nieparzystą liczbę graczy z uwagi na remis pomiędzy graczami w jednej z grup, zdecydowaliśmy się na zrobienie barażu. Wezmą w nim udział osoby, które są jako pierwsze "pod kreską" i które zgromadziły minimum 20 punktów, czyli regularnie typowały i nie odpuściły konkursu. Jest to 2 szansa i nagroda za aktywny udział. Awans uzyska jednak tylko jedna osoba. 

Uczestnicy barażu:
@shamoth 
@kamila365
@zdar   
@maer

Zasady barażu:
4 osoby zawalczą o jedno miejsce w II etapie. Polskie ligi mają przerwę aż do czasu rozpoczęcia II etapu, dlatego musimy wyłonić jedną osobę wcześniej. Waszym zadaniem będzie podanie 5 typów ze spotkań ligi angielskiej, które odbędą się 15.07 i 18.07.

Mecze: 
Peterborough Panthers - Belle Vue Aces (15.07)
Wolverhampton Wolves - Ipswich Witches (15.07)
Poole Pirates - Ipswich Witches (18.07)
Swindon Robins - Wolverhampton Wolves (18.07)

Należy podać łącznie 5 typów, singli, minimalny kurs to 1.49. Sami decydujecie czy podać 5 typów z jednego meczu (jeśli będzie tak szeroka oferta) czy też podać 5 typów korzystając z kilku spotkań. Typy wysyłacie mi na PW, aby nikt nie widział typów rywali. Mogą być w oddzielnych wiadomościach, jeśli zdecydujecie się na wybieranie typów z kilku spotkań. Kto trafi najwięcej kuponów wygrywa. Jeśli będzie remis w ilości wygranych kuponów, decydować będzie łączny kurs trafionych typów. Korzystamy tylko z oferty sponsora konkursu, czyli forBET.

Myślę, że wszystko jasne zatem @shamoth   @kamila365   @zdar   @maer  zapraszam pod taśmę! :)


Poprawny wzór typu:

Mecz: 
Typ: 
Kurs: 
 
maer 199,2K

maer

Typer A-League
@gucci-mane Jak tam baraże wypadły?
Sorki że w takiej formie ci wysłałem swoje typy ale oferta była bardzo późno bo przed popołudniówką sprawdzałem a z pracy tylko tak na szybko mogłem wysłać.
Pozdrawiam
 
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
2 osoby powalczyły, 2 odpuściły.

maer

Poole pirates -4.00 kurs 1.83 +++++++
Typ:  Belle Vue Aces -0.5  ++++++++++
Typ:T. Proctor Powyżej 5.5 +++++++++
Typ: Wolverhampton Wolves -6.5 ---------

Shamoth

Wolwehampton -6.5 kurs 1.72 -------------
S.Masters poniżej 9.0 kurs 2.00 ----------
Peterborough +2.5 kurs 1.92+++++++++
K.Bjerre powyżej 11.5 kurs 2.00 ++++++++++

Zatem do II etapu rzutem na taśmę przechodzi maer

 
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom