>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [90]

Status
Zamknięty.
K 0

kropson1988

Gość
Svitolinka ma szanse na wygranie meczu z Halep , a tymbardziej seta bo jesli mam byc szczery praktycznie nie ogladalem ani jednej ani drugiej w tym turnieju ???
 
uzytkownik-162435 18,5K

uzytkownik-162435

Użytkownik
Indonezja
Persela Lemongan - Kalteng Putra, Btts, @2.20, 2:0 w przerwie, stawka: x3


edit
3:0 w 64 minucie (dawno nie widzialem tak kuriozalnej bramki...)
  
Dziś: postawione: 12j, wygrane: 12j, bilans: + 0j (1/1)
szkoda.
FT 3:0 
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
K 0

kropson1988

Gość
Chyba sam sobie juz odpowiem na pytanie co do Svitoliny bo Halep narazie miazdzy .
 
Camilla P. 34,5K

Camilla P.

Forum VIP
cytat z dnia 11 lipca 2019 13:57 przez robin.on.Kamilcia nie wiem co wiesz o Indonezji...
ale Kalteng to beniaminek....
Robin, o Indonezji? Nic nie wiem. Sugerowałam się ostatnimi wynikami (dom/wyjazd) i pozycją w tabeli. A patrząc z tej perspektywy kurs wydał się mocno zawyżony. Wydawałoby się, że status beniaminka niewiele tutaj znaczy, jednak wynik mówi co innego. Szkoda.

Jozzy! Odważyłeś się w końcu odezwać do mnie bezpośrednio przez forum :)) A już myślałam, że się mnie wstydzisz  ;))
 
K 0

kropson1988

Gość
Sprobuje to sa tylko kobietki Svitolina set 2 przy 1:0 @2,26 i mecz @5.10 Betsafe.
 
uzytkownik-162435 18,5K

uzytkownik-162435

Użytkownik
Chiny
Tianjin Teda - Guangzhou Evergrande, Btts, @1.70, 0:1 w przerwie, stawka: x3

powinni


edit
  
Dziś: postawione: 18j, wygrane: 12j, bilans: - 6j (1/2)
bez komentarza.
 
uzytkownik-162435 18,5K

uzytkownik-162435

Użytkownik
Chiny
Tianjin Teda - Guangzhou Evergrande, over 2.5 goli @1.90, 0:2 w 76 minucie, stawka: x3


dokladam

edit
  
jednak...
0:3 w 93 minucie...
Dziś: postawione: 24j, wygrane: 23.4j, bilans: - 0.6j (2/2)
 
 
Otrzymane punkty reputacji: +31
Camilla P. 34,5K

Camilla P.

Forum VIP
Zdarzają Wam się tzw.krytyczne dni? :))
Przedwczoraj słabo, wczoraj beznadziejnie a dzisiaj jestem bliska sięgnięcia dna :)  Trzy typy już "uwaliłam" a czwarty w drodze. 
Pamiętam, że jak zaczęłam na LIVE, miałam same przody a od trzech dni jak piorun w szczypiorek :))   Pocieszcie mnie, że to chwilowy kryzys  :p
 
psychol32 423,2K

psychol32

Użytkownik
cytat z dnia 11 lipca 2019 16:09 przez kamilcia21Zdarzają Wam się tzw.krytyczne dni? :))
Przedwczoraj słabo, wczoraj beznadziejnie a dzisiaj jestem bliska sięgnięcia dna :)  Trzy typy już "uwaliłam" a czwarty w drodze. 
Pamiętam, że jak zaczęłam na LIVE, miałam same przody a od trzech dni jak piorun w szczypiorek :))   Pocieszcie mnie, że to chwilowy kryzys  :p
Każdemu się zdarzają. Dla mnie najczęściej w weekendy gdy oferta jest zbyt bogata.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
zderzok 3,5K

zderzok

Użytkownik
cytat z dnia 11 lipca 2019 14:37 przez jozzy22

Znając życie nic nie wie oprócz tabeli zgadza się Kamilo?!
@kamilcia21  chce być jak @robin.on.  

ale to nigdy nie nastąpi :D :p

gra Tajwany, Idnonezje, Malezje i te inne rzeczy "robinowe", ale to tak na łapu capu mam wrażenie...powodzenia mimo wszystko :)

PS&gt; Pjunik daje ciała, Brajd sajd maczał w tym palce
 
grabi83 283

grabi83

Użytkownik
Wyciagneli z 1:3 na 3:3 w Erewaniu, ktos mto podjal ryzyko i wtedy postawil mogl zgarnac troche £££. Robin- pusciles wtedy stawka x2? ;-)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom