>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

[Superpuchar Polski] Piast Gliwice - Lechia Gdańsk [ 17:00 13.07.2019 ]

Status
Zamknięty.
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi






Wielkim krokami zbliżamy się do nowego sezonu Ekstraklasy 2019/2020. Za nim jednak przejdziemy do I kolejki to musi zostać rozegrany mecz o Superpuchar Polski. Tradycyjnie, podczas spotkania zmierzą się ze sobą zwycięzcy ligi z poprzedniego sezonu wraz ze zdobywcami pucharu krajowego.
Mecz zostanie rozegrany na boisku, na którym na co dzień trenują aktualni mistrzowie Polski. 
Zapraszamy zatem do dyskusji oraz do podawania typów. ​
 
bettingekstraklasa 31,2K

bettingekstraklasa

Użytkownik
Moje pierwsze myśli dotyczące tego meczu a dokładniej kto może go wygrać, a precyzyjniej kto go nie przegra kierują się w stronę Lechii Gdańsk. Są to na razie tylko pierwsze przebłyski bardzo dużo będzie zależeć od sytuacji Piasta po pierwszym spotkaniu eliminacyjnym. Z drugiej strony Lechia będzie miała trochę więcej luzu i to może zaważyć. Tak, więc w chwili obecnej moim typem jest Lechia bez remisu, kursy utrzymują się w granicach 2,00.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Piast Gliwice - Lechia
obie strzelą gola @ 1.85
Fortuna


Spotkanie o Superpuchar Polski sprawia, że jesteśmy coraz bliżej powrotu ekstraklasy. Piast Gliwice pokazał się z bardzo dobrej strony w spotkaniu z BATE. Gliwiczanie wyglądali bardzo dobrze fizycznie, co się rzadko zdarza w polskich klubach, a na dodatek kontrowali przebieg meczu. Swoją dobrą dyspozycję potwierdzili min. Valencia, Parzyszek czy Felix. Słabe noty zebrał Dziczek, który lekko się zagotował i sam jestem ciekaw czy Fornalik wystawi go od pierwszych minut. Wynik 1:1 w meczu z BATE daje Piastowi możliwość spokojnego przygotowania się do jutrzejszego meczu. Co słychać w ekipie Lechii. W klubie nie doszło do dużej rewolucji, bowiem Gdańsk opuścili Michał Mak, Michalak, Vitoria czy Lewandowski. Dołączyli natomiast: Peszko, Gajos, Maloca, Udovicić czy też mniej znani: Chrzanowski z Wigry, Żuk z Evertonu. Lechia zaliczyła w przerwie kilka sparingów, ale tylko w ostatnim z nich wygrała wysoko z Bytovią Bytów 7:1. Czego możemy się jutro spodziewać po obu ekipach?. Niewiem jak ten mecz potraktuje Piast, który zdecydowanie woli awansować do II rundy kwalifikacji Ligi Mistrzów, dlatego nie będę zdziwiony jak jutro zobaczymy kilka zmian w składzie Piasta. Lechia na pewno to spotkanie potraktuje poważnie, bo będzie to dla nich ostatni sprawdzian przed startem ekstraklasy i kwalifikacjami do Ligi Europy. Mam nadzieje, że obie ekipy nie rozczarują i przynajmniej po jednym razie trafią do siatki rywala. Dodam, że w ostatnich spotkaniach o Superpuchar Polski padało sporo goli, i oby tych goli nie zabrakło jutro wieczorem. 
 
jozzy22 553,8K

jozzy22

Użytkownik
Piast - Lechia

Typ: 2 zwycięstwo     kurs: 1.75    fortuna   

Ja juz wczoraj pogralem po kursie 1.9 Dziś juz widzę poszedł w dół.  Nie.powiem ze Piastowi nie zależy na trofeum ale tak jak powyżej pisze Ibis przed nimi mecz rewanżowy LM a to wydaje mi się mecz będzie jednak ważniejszy.  Gdyby z Bate był inny wynik to można by się zastanawiać a tak wszystkie siły pewnie zachowają na środę wiec spora szansa dla Lechii na zgarnięcia Superpucharu.

Wynik: 1:3
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
U 39

uzytkownik-165580

Użytkownik
Fakt, mecz z BATE ważniejszy, ale okazja na zdobycie Superpucharu może długo się nie powtórzyć. Spotkanie rozgrywane jest w Gliwicach, a wiadomo jak Piast gra u siebie. W tym roku komplet zwycięstw. Jeśli Fornalik wystawi podstawowy skład to Mistrz Polski będzie faworytem.

Moim zdaniem lepiej poczekać na oficjalne składy.
 
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP
cytat z dnia 12 lipca 2019 14:40 przez patryk.probetFakt, mecz z BATE ważniejszy, ale okazja na zdobycie Superpucharu może długo się nie powtórzyć.
Przecież tego zacnego trofeum nikt poważnie nie bierze pod uwagę, szanujmy się. Za pewne jak to w okresie lipcowym i  finansowo i sportowo liczy się tylko eLM/LE, tym bardziej że Piast nieźle trafia w następnej rundzie, najsłabszego od lat Rosenborga. Lechia o dziwo nikogo nie straciła na rzecz transferów, wszyscy trenują jest rywalizacja i bądź co bądź Lechia ma lepszy zespół jakościowo jak i kadrowo. Przygotowania przebiegły bez zarzutu. Lechia DNB @2,00 tak jest zagrane, ja wiem z tydzień temu już chyba.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
S 15,6K

sinus

Użytkownik


Pytanko:

Czy wiecie może, gdzie w necie znajdę sprawdzoną transmisję video z dzisiejszego meczu?

Niestety będę na działce, gdzie nie mam Polsatu :(
 
marek611 6,7K

marek611

Czasem udaje mi sie wygrac
Fornalikowi zależy tak samo jak i Stokowcowi dlatego BTS @1,95 jest najlepszym rozwiązaniem na ten mecz
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom