>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Zawleczki, nakrętki, kapsle

mskaks 2,8K

mskaks

Użytkownik
Króciutko, nie ograniczam się do jednego sportu, choć piłka nożna będzie tutaj na pierwszym miejscu. Sporadycznie rozgrywki w CS:GO, siatkówka, kosz, ewentualnie tenis
Precyzując piłkę, oczywiście będą to raczej rozgrywki znane, acz przyznam że często szukam rozwiązań nieoczywistych w niższych ligach, gdzie pomyłki lub valuebety bukmacherów występują częściej. 

Będę starał się każde spotkanie chociaż krótko opisać, dlaczego tak a nie inaczej i cóż, zaczynamy :) 
Stawka na każdy typ to 10j, celem miesięcznym jest minimum 50j na plus, do końca roku celuję w 500j. 

Póki mogę, omijam bukmacherów, którzy naliczają podatek, więc będzie grane w unibet, b365, Pinnacle, betway etc. choć gdy znajdzie się typ pokrywający podatek będzie tutaj podawany.

Podliczenie zawsze na koniec miesiąca, liczba typów ograniczona tylko według mojego widzimisię i aktualnej oferty. Najczęściej single, trochę rzadziej AKO. 

1# CS:GO UCC Summer Smash
NoChance - Nordavind
Nordavind +1,5 @1,5 betway 0-2  
Stawka: 10j
Ew. wygrana: 5j

2# CS:GO UCC Summer Smash
NoChance - Nordavind
over2,5 maps @1,95 betway 0-2  
Stawka: 10j
Ew. wygrana: 10j

Mimo faworyzowania NoChance przez bukmacherów nie widzę tutaj łatwego 2-0. Nordavind fajnie przeszło grupę z wynikiem 3-0 i na pewno sprawią problemy rywalom. Mecz dla mnie 50/50 o ile NoChance nie zbanuje overpassa. Imo typ porządny, mecz może iść w obie strony ale też nie wierzę, że któraś z ekip wyciągnie 2-0. 
 
mskaks 2,8K

mskaks

Użytkownik
3# CS:GO LOOT.BET Smack My Beach Cup
Forze - Aristocracy
over 2,5 maps @1,95 betway   1-1 po dwóch mapach
Stawka: 10j
Ew. wygrana: 9,5j

4#
Aristocracy win 2 map @1,95 betway   9-16
Stawka: 10j
Ew. wygrana: 9,5j

Bez większej analizy, liczę że TaZ i spółka wygrają tutaj minimum mapę - prawdopodobnie swój pick czyli de_train. Faworytem nie są, ale też strasznym dogiem również. 
 
mskaks 2,8K

mskaks

Użytkownik
5# Puchar Narodów Afryki
1) Namibia - WKS Brak BTS @1,30 1-4  
2) Tanzania - Algieria Brak BTS @1,61 0-3  
AKO bet365 @2,10  
Stawka: 10j
Ew. wygrana: 11j

WKS aby myśleć o awansie do rundy pucharowej musi zgarnąć 3 oczka. Namibia jest po prostu słaba i nie sądzę by tutaj strzelili bramkę, bo sprawa Iworyjczyków mocno się skomplikuje więc tutaj przypuszczam na 0 z tyłu przede wszystkim. 
Drugie spotkanie to słabiutka Tanzania z Algierią, Ci drudzy bramki jeszcze nie stracili, jako faworyt grupy są tutaj od rozdawania kart i w tym przypadku również myślę, że nie pozwolą strzelić sobie bramki. 
 
mskaks 2,8K

mskaks

Użytkownik
O godzinie 12:00 zaczynamy ESL One w Niemieckiej Kolonii. 16 ekip, 5 dni grania, 300 tysięcy w puli nagród. 

Faworytami turnieju są przede wszystkim dwie ekipy - Astralis i Liquid. Astralis, które utrzymywało się długo w rankingu jako najlepsza drużyna w CS:GO przez świetny okres Liquid i zwycięskich turniejach przeskoczyli Duńczyków, a sami spadli na już 4 miejsce oddając pole ENCE i Vitality, jednak tam różnice punktowe są minimalne a Astralis trafiła się zniżka formy, po okresie 86 tygodni na pierwszym miejscu. 

Pierwsze spotkania to bo1, więc można gdzieniegdzie będzie szukać niespodzianek, choć bardziej w stylu dodatnich handicapów aniżeli od razu zwycięstw. Nie jestem też ogromnym znawcą CS:GO, po prostu już długi czas obserwuję scenę i wydaje mi się, że co nieco kojarzę i swoje typy kieruje wyłącznie swoimi spostrzeżeniami, ostatnimi czasy - szczególnie gdy mamy przerwę w piłce klubowej - sporo poczytałem, pooglądałem na temat samej gry i obecnej sytuacji i czuję że mogę 'coś' wiedzieć.

6# CS:GO ESL One Cologne
NaVi - mousesports
mousesports +2,5 @1,72 bet365   16-14
Stawka: 10j
Ew. wygrana: 7,2j

Jestem cichym fanem s1mple, ale jego ekipa nie umie się przełamać na lanach i nie pamiętam kiedy wygrali ostatnio mecz otwarcia. Dodatkowo flamie wg mnie nie jest żadnym mocnym punktem ekipy, dużo zależy jak on zagra + jak wypadnie nowy nabytek NaVi - Bloombl4, który wskoczył za Edwarda. 'Myszy' jak mają dzień to są niewygodni dla każdego, duże role tutaj będą grać ropz i woxic. NaVi jest trochę w swoim mniemaniu hype'owane mam wrażenie i coś mi podpowiada, że będą chcieli zagrać na trainie, gdzie mousesports mają 100% zwycięstw po 11 mapach. Jak s1mple ma dzień jest w stanie ugrać bardzo dużo, ale też ekipa musi za nim podgonić. Liczę, że tutaj ani jedna, ani druga ekipa nie będzie miała łatwego pojedynku,  to jednak bo1 i czuję bardzo wyrównany pojedynek. 

7# CS:GO ESL One Cologne
MiBR - fnatic MiBR @1,61 b365  
Heroic - ENCE ENCE @1,36 b365
AKO: 2,20 
Stawka: 10j
Ew. wygrana: 12j

ENCE w obecnej formie nie ma prawa imo przegrać mimo iż to bo1 jestem przekonany, że poradzą sobie z niezbyt potężnym Heroic. Trochę trudniej jest w przypadku MiBR, mecze z fnatic nie należą do najłatwiejszych, ponadto za felpsa do składu wchodzi Lucas1, ale byli sporo czasu z nim na bootcampie już w Niemczech i nie powinno być jakichś wielkich niesnasek, a gracze fnatic raczej mało orientują się jak Lucas1 gra. Bukmacherzy widzą lekką przewagę na korzyść MiBR, ja się z tym zgadzam, dałbym w okolicy 1,50 ale to też wróżenie z fusów, najważniejszy jest aspekt jaka mapa zostanie wytypowana do gry i to określi jaki poziom trudności czeka Brazylijczyków, najwyżej będą dokładki na live

To na razie jedyne typy z pierwszych spotkań, postaram się je uważnie obejrzeć, wysnuć trochę wniosków i lecimy dalej. :)
 
mskaks 2,8K

mskaks

Użytkownik
8# CS:GO ESL One Cologne
NaVi - mousesports
over26,5 rundy @1,92 marathonbet   16-14
Stawka: 10j
Ew. wygrana: 9,2j

Bardzo fajny kurs na taki zakład, w betway mamy np o 1,72. Mamy bo1 więc nie będzie kalkulacji przy tylko jednej mapie a tak jak pisałem wcześniej - czuję wyrównany pojedynek, do wygrania zakładu potrzebujemy minimum 16-11 w którąkolwiek stronę. Szkoda, że mapę wybierają krótko przed meczem, ale wrzucam mimo wszystko teraz.
 
mskaks 2,8K

mskaks

Użytkownik
#9 CS:GO ESL One Cologne
Furia - NRG
over26,5 rund @1,95 marathonbet 7-16  
Stawka: 10j
Ew. wygrana: 9,5j

Na szybko, bo zaraz zaczynają, tu też czuję równy pojedynek.
 
mskaks 2,8K

mskaks

Użytkownik
10# CS:GO ESL One Cologne
Astralis - BIG
over25,5 rund @2,05 marathonbet  16-4
Stawka: 10j
Ew. wygrana: 10,5j

11# CS:GO ESL One Cologne
MiBR - fnatic
MIBR @1,77 marathonbet   6-16
Stawka: 10j
Ew. wygrana: 7,7j

12# CS:GO ESL One Cologne
mousesports - MVP PK mousesports 2-0 @1,5 marathonbet 2-0
NaVi - Liquid NaVi +1,5 @1,47 marathonbet 1-2
AKO: 2,20
Stawka: 10j
Ew. wygrana: 12j
 
mskaks 2,8K

mskaks

Użytkownik
 
13# CS:GO ESL One Cologne
NRG - Faze 
NRG @1,84 Pinnacle 2-0
Stawka: 10j
Ew. wygrana: 8,4j

14# Piłka nożna - PNA
Benin - Kamerun
Benin 1X @1,72 bet365 0-0
Stawka: 10j.
Ew. wygrana: 7,2j
 
Ostani bet dziś z CS'a, resztę obserwuję, troszkę się 'podpaliłem', jutro powinno być dużo lepiej, widziałem i widzę jak się prezentują ekipy, jestem dobrej myśli. Na PNA taki becik, Kamerun przegrać nie powinien, ale ma zapewniony awans, o który bije się Benin i liczę tutaj na ich dobrą grę i zapewnienie sobie awansu, z tego co widzę im też remis starcza.

i ostatni typ na dziś:

15# MŚ Kobiet + El. do LE
Anglia - USA USA awans @1,4 b365
St.Joseph - Prisztina Prisztina awans @1,37 b365 2-0
AKO: 1,97
Stawka: 10j
Ew. wygrana: 9,7j
 
mskaks 2,8K

mskaks

Użytkownik
Po dłuższym zastanowieniu dorzucam jeszcze z hitu Brazylia - Argentyna

19# Copa America
Brazylia - Argentyna
over4 rr Argentyna @2,09 marathonbet
Stawka: 10j
Ew. wygrana: 10,09j

Nie sądzę, by Argentyna bardzo zamknęła się w tym spotkaniu, poza tym przy straconej ewentualnie bramce, co jest oczywiste, będą musieli ruszać do przodu, linia wydaje się w porządku więc próbuję.

20# Copa America
Brazylia - Argentyna
Messi gol @2,9 marathonbet
Stawka: 5j
Ew. wygrana: 9,5j

21# Copa America
Brazylia - Argentyna
Czerwona kartka lub rzut karny @1,92 marathonbet
Stawka: 10j
Ew. wygrana: 9,2j
 
mskaks 2,8K

mskaks

Użytkownik
22# CS:GO ESL One Cologne
Trebel
Astralis (vs. fnatic)   + NaVi (vs. FURIA)   + Liquid (vs. NRG)    bet365
AKO 2,20
Stawka: 10j
Ew. wygrana: 12j

23# CS:GO ESL One Cologne
mousesports - FaZe
over2,5 maps @2,1 bet365
Stawka: 10j
Ew. wygrana: 10,1j

24# CS:GO ESL One Cologne
mousesports - FaZe @1,44 bet365 2-0
NaVi - FURIA @1,4 bet365 2-0
AKO: 2,02
Stawka: 10j
Ew. wygrana: 10,2j

 
 
mskaks 2,8K

mskaks

Użytkownik
25# CS:GO ESL One Cologne
Vitality - fnatic
Wygrane rundy poprzez rozbrojenie bomby (1 mapa) over3,5 @1,95 betway 5
Stawka: 10j
Ew. wygrana: 9,5j

26# CS:GO ESL One Cologne
mousesports - NaVi
over2,5 maps @1,90 betway
Stawka: 10j
Ew.wygrana: 9j

27# CS:GO ESL One Cologne
Treble
Astralis + mousesports (+1,5) + Vitality @2.05 betway
Stawka: 10j
Ew.wygrana: 10,5j

28# Copa America
Chile - Peru
Chile ov5,5 rr @1,83 bet365 9
Stawka: 10j
Ew.wygrana: 8,3j

29# Copa America
Chile - Peru
over2,25 @2,03 bet365 0-3
Stawka: 10j
Ew.wygrana: 10,3j
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
mskaks 2,8K

mskaks

Użytkownik
30# Tenis - Wimbledon
Nick Kyrgios - Rafa Nadal
over3,5 seta @1,70 marathonbet
Stawka: 10j
Ew.wygrana: 7j

31# Tenis - Wimbledon
Kyrgios - Nadal
Kyrgios +2,5 seta @1,52 marathonbet
Stawka: 10j
Ew.wygrana: 5,2j
 
mskaks 2,8K

mskaks

Użytkownik
32# CS:GO ESL One Cologne
Liquid - NRG
over2,5 maps @2,00 bet365 16-12 / 22-20
Stawka: 10j
Ew.wygrana: 10j


Próbuję znów overa na mapy, na razie nie szło to dobrze ale widzę tutaj zaciętą walkę mimo wszystko. Obie ekipy z USA, Liquid jest oczywistym faworytem, choć NRG jest w bardzo dobrej formie i nie widzę 2-0 dla jednej lub drugiej ekipy. Zwycięzca tego pojedynku moim zdaniem będzie finalistą turnieju, stawka jest duża a i drużyny są zróżnicowane, jeśli chodzi o rozgrywanie różnych map. Dalej uważam, że Liquid wygra, ale czuję że 2-1, zawsze ciężko im się grało z NRG a h2h jest bardzo wyrównane. Bardzo ważne dla NRG, by nie dać się rozkręcić EliGE, który jak podłapie parę zabójstw i headshotów jest praktycznie nie do zatrzymania na tym turnieju. Mapowo inferno na pewno po stronie Liquid, reszta to naprawdę 50/50 i w tym widzę szansę dla NRG na zdobycie mapy.

Edit:
Wielka szkoda, przegrany dość łatwo pick na de_nuke, ale potem super walka na inferno - czyli twierdzy Liquid, które dopiero po trzeciej dogrywce wyrwało zwycięstwo i 2-0. 
 
mskaks 2,8K

mskaks

Użytkownik
33# CS:GO ESL One Cologne
Heroic - Vitality
Rundy wygrane przez rozbrojenie bomby ov3,5 (1 mapa) @1,95 betway 4
Stawka: 10j
Ew.wygrana: 9,5j

34# CS:GO ESL One Cologne
Heroic - Vitality
ov2,5 maps @2,25 bet365 0-2
Stawka: 10j
Ew.wygrana: 12,5j
 
mskaks 2,8K

mskaks

Użytkownik
36# CS:GO ESL One Cologne
NRG - Vitality
Dogrywka (1 mapa) @4,5 betway 7-16
Stawka: 5j
Ew.wygrana: 17,5j

37# CS:GO ESL One Cologne
NRG - Vitality
Dogrywka (2 mapa) @4,5 betway
Stawka: 5j
Ew.wygrana: 17,5j

To będzie bardzo ciekawy pojedynek, śmiem twierdzić, że to spotkanie okaże się lepsze od NaVi - NiP. Skład z USA kontra Francuzi, szósta kontra trzecia ekipa obecnie na scenie CS:GO. Stawką półfinał, w którym czeka już Astralis. Typy argumentuje po pierwsze wyrównanymi składami, gdzie każdy jest w stanie zrobić różnicę (choć w NRG na czele często pojawia się niesamowity Cerq, ze strony Francuskiej objawienie ostatnich turniejów - ZywOo, obaj potężnie mocni z AWP). W ostatnich trzech miesiącach ekipy mierzyły się ze sobą na łącznie sześciu mapach - dwukrotnie wygrywali Amerykanie, resztę map zgarniali Francuzi. Co ciekawe i równie ważne apropo typów wyżej to fakt, że w trzech z nich dochodziło do dogrywek - 2 razy na overpassie i raz na de_nuke. Bukmacherzy również czujnie stawiają niezbyt rozstrzelone kursy czując spotkanie na styku, choć jednak lekko faworyzując Francuzów. Jak dotąd Vitality zagrało dwie dogrywki z fnatic, a ostatnie dwa spotkania (nie licząc meczu z ENCE, który również był wyrównany, bo grano 3 mapy, ale wyniki konkretnych map nie były aż tak stykowe) to zacięte walki na każdej mapie, gdzie decydowały pojedyncze rundy - z fnatic 19-16 i 19-17, później z Heroic 16-14 i 16-13, ekipa NRG zagrała dogrywkę raz, ale z obecnie najlepszą ekipą w grze i to na ich mapie -&gt; najpierw FaZe 16-11 i 16-12, później z Liquid 12-16 i 20-22. Jestem skłonny zagrać te dwa typy sądząc, że w którejś z dwóch map jedna lub druga ekipa będzie miała bliski kontakt wyniku na mapie rywala. 

Płasko jeszcze dwa bety na overy rund na jednej i drugiej mapy, zastanawiałem się nad overem map, jednak coś mi nie idzie typowanie jak dotąd (0/3) więc odpuszczam tą drogę.

38# CS:GO ESL One Cologne
NRG - Vitality
over26,5 rund na pierwszej mapie @1,75 betway 7-16
Stawka: 10j
Ew.wygrana: 7,5j

39# CS:GO ESL One Cologne
NRG - Vitality
over26,5 rund na drugiej mapie @1,75 betway
Stawka: 10j
Ew.wygrana: 7,5j
Kompromitacja NRG, nie istnieli całe dwie mapy, szkoda.


Zazwyczaj staram się unikać tylu betów na jedno spotkanie, acz z drugiej strony sporo nad nimi myślałem więc jak idea wydaje mi się dobra to nie cofam ręki. 

Ze spotkaniem NaVi - NiP muszę się przespać, mam parę idei, jeszcze czekam na jedną dość istotną informację, która będzie miała znaczenie również w spotkaniu wyżej opisanym także dam znać. :)
 
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
mskaks 2,8K

mskaks

Użytkownik
Jeśli dobrze ogarnąłem to NRG ma pierwszy pick dziś, więc warto spróbować NRG wygra pierwszą mapę @2,05 betway
Ja już nie dokładam ze względu na typy wyżej. Myślę, że jeśli Amerykanie nie zdołają wygrać swojego picka będzie im już bardzo ciężko wrócić do gry, więc dobry start to mus. 

Spotkanie NaVi - NiP - nic a nic nie przychodzi mi do głowy, a więc zostanie ono tylko do obserwacji. Myślałem nad handicapem w stronię Szwedów, ale jak electronic i przede wszystkim s1mple znów dobrze wejdzie w mecz  to może skończyć się 2-0 mimo tego iż NaVi przyzwyczaiło nas do tego, że 'lubi' tracić koncentrację po pierwszej wygranej mapie, a nawet przestać grać na spory moment przy korzystnym wyniku - tu przykłady z tego turnieju są dwa, na de_dust mieli 14-10 i 3v1, gdzie s1mple zdecydował się zaatakować rywala nożem. Oczywiście sztuka mu się nie udała, Liquid wygrywa tamtą rundę i podgoniło do 15-15 gdzie w dogrywce zwyciężyli 20-22. Wczoraj z mousesports na de_inferno do przerwy prowadzili 11-4, po zmianie stron 11 rund z rzędu wygrali rywale, przy 15-11 dla 'myszy' ogarnęli się, zrobili 15-15 i wyciągnęli zwycięstwo w dogrywce. Wydaje mi się, że bardziej prawdopodobne 2-0 jest tutaj niż w spotkaniu NRG - Vitality, a też ciężko coś sensownego wrzucić więc odpuszczam ten mecz. Najwyżej próbować handi dodatnie na NiP przy swoim picku (prawdopodobnie 2 mapa) i linii +3,5.

Dziś rusza też Dreamhack w Valencii... kobiet :) 
Dwie grupy po 4 zespoły, best of1, w play-offach best of3 pula nagród 100k.
Trochę się zainteresowałem, poczytałem i pooglądałem, jestem ciekaw jak to będzie wyglądało, może uda się coś złapać.
Na pewno te pierwsze kolejki popatrzę, bo kursy są straszne a jest niemal pewne, że dojdzie do jakiejś niespodzianki.


Dziś po jednym spotkaniu i czuję, że to będzie dużo za dużo oglądając właśnie Dignitas Fe - Orange.Sphynx. Fajna fiesta, mogą być 'jaja' w kolejnych meczach :)
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
mskaks 2,8K

mskaks

Użytkownik
40# DreamHack Valencia CS:GO
Besiktas - 7PM fe
under23,5 rund @2,31 GG Bet 16-3
Stawka: 5j
Ew.wygrana: 6,55j

Spróbuję już teraz, oglądałem demówki jednych i drugich, spotkanie może wyglądać podobnie jak mecz wcześniej, gdzie Dignitas wygrały 16-2. Gramy bo1, Besiktas wydaje się faworytem do wyjścia z grupy, a ekipa Chińska dostarczy tutaj punkty. Zakład wygrywamy przy 16-7 i wyżej. Stawka niższa od normalnej, gdyż to jednak kobiety i jest tam dużo mniej taktyki, opieram się głównie na aimie i skuteczności agresywnej gry. zAAz powinna w Besiktasie prowadzić grę, uważana za top na żeńskiej scenie CS'a. 

zAAz przespała trochę początek ale totalna kontrola Besiktasu, świetny aim a Petra z AWP to jakaś 'bestia' :) klepie się w pierś, nie sądziłem że zobaczę taką zawodniczkę z takim refleksem i aimem. Statystyki tej dwójki plus ADR to jakaś masakra, inna sprawa, że Chinki naprawdę odstawały skillami.
 
mskaks 2,8K

mskaks

Użytkownik
W spotkaniu NaVi - NiP Ci drudzy mają jednak pierwszy pick, gdyż startowali z lepszej drabinki. Dlatego leci jeden typ.

41# CS:GO ESL One Cologne
NaVi - NiP
NiP +4,5 (pierwsza mapa) @1,77 GG bet 16-12
Stawka: 10j
Ew.wygrana: 7,7j

Jeśli NiP nie zepnie się na swoim picku to nie widzę innego scenariusza jak 2-0 dla NaVi. Szwedzi potrafili się mocno postawić Astralis, dalej są w turnieju i to ostatni mecz dla jednych lub drugich, stawiam ich dobry wynik na pierwszej - swojej mapie, mogą i przegrać w dogrywce, wygraną daje nam 12 rund ugranych przez NiP.

I dalej obserwuję te kobietki, kolejne dwa spotkania no-bety ale na pewno trzeba zwrócić uwagę na spotkania Orange.Sphynx i 7PM, które mocno odstają a zagrają jeszcze przynajmniej jedno spotkanie. Ciekaw jestem Copenhagen Flames i CLG Red vs Forever 21, gdzie są mocne zawodniczki i sprawa będzie rozstrzygała się pomiędzy tymi teoretycznie słabszymi, jak współgrają z topką.

E: no i 'dupa'. Czytałem, że pierwszy pick jest dla NiP i zmieniłem taktykę, po czym okazało się że dobrze kminiłem i NaVi miało pierwszy pick. No cóż, mój błąd i pieniądze, choć liczę na te 12 rund NiP na inferno, gdzie NaVi lubi przespać przy dobrym wyniku.
 
Do góry Bottom