Dołącz do grona moderatorów największego forum bukmacherskiego w Polsce

AIHL / NZIHL - Australia / Nowa Zelandia - 2019

30 czerwca 2019 07:14
1
rasijskij
rasijskij
ModTeam
Paź 2017 1 154 5 206 27
Jako, że zainteresowanie ligami z kraju kangurów i okolic powoli rośnie zakładam temat poświęcony AIHL i NZIHL. Zapraszam do dyskusji i podawania typów z analizami!
Znalezione obrazy dla zapytania aihlZnalezione obrazy dla zapytania nzihl

Zajrzyj tutaj, ale uważaj - hokej uzależnia!

30 czerwca 2019 07:50
2
rasijskij
rasijskij
ModTeam
Paź 2017 1 154 5 206 27
Melbourne Ice DNB @2,55Totolotek
Sydney Ice Dogs - Melbourne Ice 08:45 (4:6)

Skoro już jestem to rozpocznę "działalność" w temacie. Zaznaczam od razu, że nie ma co szaleć ze stawkami. Bukmacherzy mocno  faworyzują gospodarzy, ale według mnie oba zespoły mają podobne szanse na zwycięstwo. Gospodarze z Sydney zwyciężyli jedynie dwa spotkania z siedmiu ostatnich w dodatku oba zwycięstwa odnieśli z czerwoną latarnią ligi - Adelaide. Goście wykazują się podobną choć nieco lepszą formą. Cztery zwycięstwa w ostatnich spotkaniach w tym również dwa z Adelaide. H2H wyrównane, chociaż ostatnio bardziej po stronie Ice Dogs. Mimo to zaryzykuję za drobne zakład w kierunku gości. Warto dodać, że w Totolotku kurs na DNB jest wyższy niż w Fortunie na OT.
30 czerwca 2019 11:53 przez rasijskij

5 lipca 2019 18:34
3
mark1973
mark1973
Znawca
Cze 2013 2 046 5 251 28
Adelaide-Perth
Perth RT
kurs 1.26 fortuna

Najsłabszy zespół gra jutro z ekipą ktora w tym sezonie aspiruje do pierwszej czworki. Mimo kiepskiego poczatku spowodowanego po czesci kalendarzem myślę ze pójdą w gorę tabeli a jutro ograją czerwoną latarnię.
Warto to tez zagrac z handi jak ktos znajdzie. 

Sydney Bears-Sydney Ice Dogs
Bears RT
Kurs 1.78 fortuna

Derby Sydney. Jak to derby napewno beda zacięte, ja jednak ide w kierunku vicemistrza kraju, który na ten moment lepiej sie prezentuje niż sąsiad zza między.  Muszę przyznać ze co do potencjału poszczególnych drużyn w AIHL to jeszcze sobie nie wyrobiłem sobie 100% poglądu ale pracuje na tym

Ako kurs 2.24  
6 lipca 2019 12:42 przez mark1973
5 lipca 2019 21:03
4
rasijskij
rasijskij
ModTeam
Paź 2017 1 154 5 206 27
Sydney Bears '60 @1,78 Fortuna
Sydney Bears - Sydney Ice Dogs 9:00 (6:4)
Jeśli chodzi o mecz Adelaide z ekipą z Perth to męczy mnie przeczucie, że gospodarze mogą się przełamać w sobotę lub w niedzielę. Skoro całej lidze gra się trudno w odległym Perth to może to zadziałać w drugą stronę i przyjezdni pierwszy mecz na wyjeździe mogą "wtopić" nawet z czerwoną latarnią. Poza tym w tym roku Perth na wyjeździe wygrali tylko raz. Za drobne Adelaide OT @4,55 Fortuna. Co do derbowego starcia w Sydney podzielam zdanie @mark1973 i wierzę w zwycięstwo Bears. Forma podobna, H2H na korzyść gospodarzy, własna tafla. Ice Dogs w pięciu ostatnich spotkaniach wygrali tylko dwa razy do tego z najgorszą drużyną ligi. Gospodarze nie byli lepsi, bo mają identyczny bilans zwycięstw, ale do tego wliczają się dwie porażki z wielokrotnym i aktualnym mistrzem Australii - CBR Brave. Brave wygrywają ze wszystkimi, więc nie stawia to ekipy z Sydney w złym świetle. Bears radzą sobie ostatnio znacznie lepiej od rywali i liczę jutro na komplet punktów dla Miśków.
6 lipca 2019 11:20 przez rasijskij

6 lipca 2019 22:36
5
mark1973
mark1973
Znawca
Cze 2013 2 046 5 251 28
Jutro znów gra AIHL wiec spróbuje. Oferta troche słaba wiec gram co jest:

Sydney Ice Dog - Canberra Brave
CBR RT 
kurs 1,5 STS

Do Sydney przyjezdza lider i mistrz kraju, zespół który w tym sezonie zdominował rozgrywki i mysle ze dla gospodarzy , którzy wczoraj rozegrali zaciety mecz derbowy beda to za wysokie progi. Jezeli miałbym mozliwość to zagrał bym to handi minus 1,5

Melbourne Mustang - Newcastle North Stars
Newcastle ml 
kurs 1,65 STS

Wicelider z Newcastle przegrał wczoraj z Melbourne Ice mimo ze na niespełna 6 min przed koncem prowadził 3-2, mysle ze to zadział jutro mobilizujaco i mimo ze bedzie to b2b to nie bedzie miało to znaczenia bo licze tutaj na rytm meczowy. Gospodarze u siebie groxni ale to ekipa gości spisuje sie jak do tej pory lepiej w rozgrywkach i licze na wywiezienie punktów z Melbourne w ten weekend.

ako 2,48 STS
11 lipca 2019 22:54 przez mark1973
7 lipca 2019 05:31
6
rasijskij
rasijskij
ModTeam
Paź 2017 1 154 5 206 27
Dzisiaj spróbuję trochę inaczej niż zwykle, bo pogram bramki. Już na pierwszy rzut oka widać, że AIHL to bardzo overowa liga i co za tym idzie - kursy na zdarzenia "powyżej" nie powalają, ale linie wystawione w Fortunie nie są z kolei takie wysokie i za mniejszą stawkę można spróbować. Kilka słów uzasadnienia - Newcastle gra dzisiaj drugi mecz pod rząd, więc formacje defensywne mogą nie być w pełni sił i Mustangs z pewnością strzelą 2-3 bramki - resztą powinni dołożyć goście. Jeśli chodzi o CBR Brave to wielokrotni mistrzowie Australii sami strzelają średnio 5,5 bramki na mecz, więc co do tego meczu mam małe wątpliwości. Zostaje trzeci mecz. Adelaide - Perth, czyli powtórka ze wczorajszego dnia gdzie padł under 6,5. Szansa gospodarzy na odwet i całkiem niezła ostatnio skuteczność gości może się przełożyć na wynik odmienny od wczorajszego. Próbujemy.
  • Mustangs - North Stars powyżej 5,5 @1,31  
  • Ice Dogs - CBR Brave powyżej 6,5 @1,38
  • Adelaide - Perth powyżej 6,5 @1,48  

AKO @2,68 Fortuna // jedna bramka za mało.
7 lipca 2019 11:01 przez rasijskij

11 lipca 2019 21:11
7
mark1973
mark1973
Znawca
Cze 2013 2 046 5 251 28

Sydney Bears – Newcastle North Stars

Typ : Sydney z x

Kurs 1,8 STS

Jutro do Sydney przyjeżdża vicelider z Newcastle, druzyna która punktowo przewyższa gospodarzy. Jednak Bears u siebie potrafią grać, od kilku sezonów to jeden z najlepiej punktujacych ekip na własnym lodzie. W tym sezonie grali już taki mecz i goście byli lepsi o jedna bramke. W ekipie Bears doszło do kilku wzmocnien od tego czasu i wyniki widać ida w góre, to aktualny v-ce mistrz kraju i cele znów sa wysokie. Mysle ze sa duże szanse na rewanż, tym bardziej ze gościom zdarzają się wpadki wyjazdowe. Z mniejsza stawke proponuje czyste zwycięstwo (RT) po kursie 3. 

13 lipca 2019 00:16 przez mark1973
12 lipca 2019 07:44
8
rasijskij
rasijskij
ModTeam
Paź 2017 1 154 5 206 27
@mark1973 uprzedził mnie ponownie, ale dorzucę kilka zdań, bo "czaiłem" się na ten mecz od środy. Miałem zamiar spróbować handicap -1,5 na gospodarzy, ale jedyna firma oferująca handicapy na AIHL ma ofercie tylko handi dodatnie na Bears... Nie pozostaje mi nic innego jak zagrać zwycięstwo gospodarzy w regulaminowym czasie. W sumie nie ma zbyt wiele do dodania oprócz tego co napisał kolega wyżej - forma na podobnym poziomie, ekipy sąsiadują ze sobą w tabeli. Sydney Bears w ostatnich pięciu spotkaniach przegrali dwa razy z tym, że były to dwa mecze z liderem i wielokrotnym mistrzem Australii - CBR Brave - z którym mało kto potrafi zwyciężyć.

Sydney Bears '60 @3,15 Totolotek
Sydney Bears - Newcastle Northstars 11:30
13 lipca 2019 05:30 przez rasijskij

13 lipca 2019 00:27
9
mark1973
mark1973
Znawca
Cze 2013 2 046 5 251 28
Wczoraj nie wyszło ale dzis spróbuje zagrac na bramki

Sydney Ice Dogs - Adrenaline Adelaide

Najsłabszy od kilku sezonów zespól przyjezdza do Sydney i spodziewam sie tutaj goli bo nie licze tutaj na niespodzianke w postaci przełamania gosci

Over 7,5 kurs 1,7 STS ( 10-1  )

Cannbera Brave - Melbourne Ice

W tym meczu równiez liczne na siłe lidera i moze bramke , dwie gości. Roznica w klasie obu ekip zbyt duzaa kurs na gospodarzy nie warty gry

over 7,5 kurs 1,75 STS ( 8-4 )  

ako 2,98 
13 lipca 2019 12:27 przez mark1973
13 lipca 2019 05:52
10
rasijskij
rasijskij
ModTeam
Paź 2017 1 154 5 206 27
Melbourne Mustangs '60 @1,90 Fortuna
Melbourne Mustangs - Perth Thunder 9:00

Ja ostatnio na bramkach się kilka razy przejechałem, więc odpada. Od wczoraj chodzi mi po głowie mecz Melbourne - Perth. Gospodarze w ostatnim okresie w dołku natomiast wydawać by się mogło, że ekipa z Zachodu złapała rytm - Perth wygrali ostatnie cztery spotkania z rzędu, ale... wszystkie cztery mecze zagrali z czerwoną latarnią ligi - Adelaide. Nie może to być miarodajna statystyka, bo ekipa z Adelaide nie wygrywała w lidze od co najmniej dwudziestu spotkań. Z drugiej strony mamy drużynę z Melbourne, która w pięciu ostatnich spotkaniach odniosła cztery porażki, ale trzy z tych pojedynków stoczyli z CBR Brave - idącym jak walec liderem, który w szesnastu spotkaniach tego sezonu przegrał tylko jeden raz. Obie ekipy po kilkudniowej przerwie, a Perth rozegra trzecie spotkanie wyjazdowe z rzędu. Forma obydwu drużyn raczej na podobnym poziomie. Możliwy jest rzadko pojawiający się w Australii remis, ale wydaje mi się, że Mustangi dzisiaj się przełamią i zwyciężą w regulaminowym czasie wykorzystując atut własnego lodowiska.
13 lipca 2019 23:10 przez rasijskij

13 lipca 2019 23:02
11
rasijskij
rasijskij
ModTeam
Paź 2017 1 154 5 206 27
West Auckland Admirals '60 @2,40 Totolotek
West Auckland Admirals - Botany Swarm (1:4) 6:30

Dzisiaj spróbuję czegoś bardziej egzotycznego. Głównie dlatego, że w Australii nic nie zwróciło mojej uwagi. Ciekawie wygląda spotkanie w nowozelandzkiej ZIHL między wiceliderem i ekipą z trzeciego miejsca. Kilka godzin temu bukmacherzy mocno faworyzowali drużynę przyjezdnych dzięki czemu zainteresowałem się tym meczem. Obecnie kursy na gospodarzy spadły co wcale mnie nie dziwi, bo forma obu zespołów jest podobna nawet biorąc pod uwagę ostatnie 10 - 15 spotkań. Admirals są niepokonani na swoim lodowisku od ponad roku, a wczoraj pokonali właśnie Botany Swarm w dogrywce, więc dlaczego nie mogą tego powtórzyć dzisiaj z tym, że w czasie regulaminowym? Oczywiście jest to bardziej prawdopodobne niż przewidują bukmacherzy. Najważniejszy powód oprócz zbliżonej formy obydwu zespołów, który skłania mnie do zakładu w kierunku Admirałów przedstawiam na poniższej grafice:

PS. Zapomniałem dodać, że powyższe spotkanie to derby Auckland.

Edit// Admirałowie wykończyli się sami raz po raz łapiąc wykluczenia... 
14 lipca 2019 10:16 przez rasijskij

14 lipca 2019 00:35
12
mark1973
mark1973
Znawca
Cze 2013 2 046 5 251 28
Ja jutro znów ide w bramki w AIHL

Melbourne Mustang - Perth over 6,5 ( 3-4)  a jednak było grać rewanż gości
Canberra Brave - Melbourne Ice over 7,5 ( 5-1)
Sydney Bears - Adelaida over 7,5 (6-4)
ako 5,51 STS

Co do wyników meczy to zaden mnie specjanie do konca nie przekonuje wiec postanowiłem isc w bramki jak wczoraj. Moze nie bedzie w tych meczach az tylu ale to bardziej overowa liga niz underowa.
Pierwsza para. Wczoraj padło 9 bramek , jutro nie spodziewam sie tylu ale mozliwy rewanz gosci i ten 7 wg mnie mozliwe ze wpadnie
W pozostałych dwóch parach znaczna przewaga gospodarzy i spodziewam sie przekonywujacych zwyciestw a moze i goscie cos dorzucą.

14 lipca 2019 13:48 przez mark1973
11 584
Dodaj nowy wpis
Ta strona korzysta z ciasteczek (plików Cookies) aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej informacji na stronie polityki prywatności.