>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pierwsza rejestracja, kilka kont, bonusy na start

K 0

kryspinw

Użytkownik
Witam,

Planuję założyc kilka nowych kont u buków aby otrzymać wszystkie możliwe - maksymalne - bonusy na start.

Budżet, który mam to 3 - 4 tys. zł.

Czy jest ktoś chętny aby wytłumaczyć i podpowiedzieć mi jak najlepiej "zainwestować" tą kwotę i ugrać na bonusach jak najwięcej?

Generalnie chodzi mi o to czy jest sens typowania różnych wariantów tego samego zdarzenia u kilku buków za maksymalną stawkę i "ryzykowanie" bonusa u buka "A"na rzecz profitu z bonusa u buka "B".


​​​
 
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
Na początek proponuję Ci poprzeglądać forum a szczególnie dział z bukmacherami oraz dział z promocjami . Były tam często poruszane kwestie bonusów po rejestracji, rożne pytania i wątpliwości. Być może coś ciekawego dla siebie znajdziesz.
Polecam także po prostu zapoznać sie z warunkami i regulaminami promocji na stronach bukmacherów, tej wiedzy nic nie zastąpi.

Przez typowanie różnych wariantów tego samego zdarzenia rozumiesz że będziesz miał pieniądze z bonusem u dwóch buków i chcesz zagrać przeciwstawne zdarzenia tak aby mieć pewność ze w jednym buku będzie wygrana kosztem drugiego buka?
Oczywiście jest to wykonalne, kiedyś taki sposób był nawet bardzo popularny aczkolwiek w polskich bukach sytuacja nie wygląda już tak kolorowo. Większość warunków co do bonusu od pierwszego depozytu mówi o tym że takie środki pieniężne trzeba obrócić kilkukrotnie, najczęściej jest tez określony minimalny kurs kuponu oraz często wymagane jest na kuponie więcej niż jedno zdarzenie. Wszystko zależy od konkretnego bukmachera. Bonus też sa czasem dopisywane jako środki na kontach bonusowych, uwalniany po wykonaniu określonego obrotu czy też przyznawane jako kupony z mnożnikiem. Także najlepiej najpierw zapoznać się z warunkami jakie oferują firmy a potem sobie skalkulować czy to sie opłaci. 
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
Camilla P. 34,5K

Camilla P.

Forum VIP
Według moich obliczeń, przeliczeń i wyliczeń na różne sposoby doszłam do wniosku, że gra na przeciwstawne zdarzenie tego samego meczu u dwóch różnych polskich bukmacherów jest nieopłacalna. Owszem, wiadomo, że część bonusu obrócisz ale z procentowo sporą stratą.
Postaw przykładowo 100zł na parzyste (czysty przykład) u buka "A" oraz na NP u buka "B".
Odejmij podatek i sobie policz czy się opłaca. Niestety nie. Chyba, że ktoś jest naprawdę fachowcem w temacie i wyszuka jakieś surebety na dwudrogowe zdarzenia typu kosz albo baseball. Ale nawet nie wiem czy u naszych rodzimych bukmacherów to realne. 
 
K 0

kryspinw

Użytkownik
Dziękuję za podpowiedzi. Właśnie tego typu sugestii potrzebowałem do podjęcia ostatecznej decyzji - jak zacząć stawiać z bonusami.

Po zapoznaniu się z regulaminami bonusów u różnych bukmacherów stwierdzam, że one tylko tylko wyglądają w reklamach. Mam na myśli bonusy od depozytów.

A jeśli chodzi o samo obstawianie (pomijając bonusy). Jakieś sugestie odnośnie ilości zdarzeń na kuponach?

 
 
Camilla P. 34,5K

Camilla P.

Forum VIP
Przejrzyj sobie m.in.dział "systemy bukmacherskie", znajdziesz tam mnóstwo różnych pomysłów na grę oraz wiele interesujących spostrzeżeń. Być może jakaś strategia gry wpadnie Ci w oko.
 
Do góry Bottom