>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

X kolejka PGE Ekstraligi.

Status
Zamknięty.
ferdekkiepski 195

ferdekkiepski

Użytkownik
Witam, w związku z brakiem tematu pozwoliłem sobie założyć temat.

W tym temacie typujemy i analizujemy X kolejkę PGE Ekstraligi, oto jej plan:

Piątek, 28 czerwca, godzina 18.00
Fogo Unia Leszno - ForBet Włókniarz Czestochowa (Eleven Sports 1)
Piątek, 28 czerwca, godzina 20.30
Get Well Toruń - MRGARDEN GKM Grudziądz  (Eleven Sports 1)
Niedziela, 30 czerwca, godzina 16.15
Betard Sparta Wrocław - truly.work Stal Gorzów (nc+)
Niedziela, 30 czerwca, godzina 19.00
Speed Car Motor Lublin - Falubaz Zielona Góra (nc+)
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
ferdekkiepski 195

ferdekkiepski

Użytkownik
Witam i odrazu zabieram sie za ciekawszy mecz w dniu dzisiejszym tj GetWell Torun - GKM Grudziądz.
Chyba nawet najwięksi optymisci w Toruniu nie wierza juz w utrzymanie. Osobiscie uwazam, ze zostalo to przesądzone nawet juz przed samym sezonem. Zla polityka transferowa/kadrowa od paru lat; Frątczak - wuefista i wiele innych spraw.
Uwazam, ze nie pomoga tu juz zadne czary, zmiany w skladzie trenerskim - gwóźdź do trumny został wbity w meczu u siebie z Lublinem.

GKM Grudziądz z handi - 2,5 po kursie 1.94.   (44-46)
Goście mają o co tu jechać i nie watpie ze beda zmotywowani. Bjerre, Artiom, Przemek z Buczkiem i nawet słaby Antonio to bedzie za duzo na Doyla, dwoch chimerycznych Holderów, Iversena i bardzo dobrego pierwszoligowca Kosciucha.
Tu zagram na pewno za większą stawke. 

​​​​Z personalnych wyników punktowych za drobne:
Bjerre +9,5 @1.80   (6)
Ch. Holder - 9,5 @1.84   (10)

Drugi mecz zanosi się na mecz do jednej bramki. FOGO Unia Leszno pewnie zwycięży i myślę, ze nawet pokryje handi - 16,5. 54-36 po kursie 1.80? Pobieram!    Kto ma zrobic 36 pkt w Czewie? Miedziński i Przedpełski? Dzisiaj w tym doborowym towarzystwie mistrza polski beda tylko kelnerami. Lindgren i Madsen to o wiele, wiele za mało.
Za drobne Miedziński - 4,5 @2.05   

Wszystko z sts.pl Pozdrawiam i z fartem! 
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
neutralny 433K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Pora na X kolejkę Ekstraligi, zarzucam parę typów z małą analizą. Typów tylko kilka, ale chciałbym się bardziej skupić na jakości niż ilości.


Fogo Unia Leszno - forBet Włókniarz Częstochowa godzina 18.00, transmisja w Eleven Sports 1

forBet Włókniarz Częstochowa +18.5 @1.60 Totolotek  
Kto lepszy? Kołodziej/Pio. Pawlicki - Madsen/ Lindgren (wszystkie starty) - 2 @1.72 Forbet➡
H2H J. Kołodziej - F. Lindgren (+2.0) (wszystkie starty) - 2 @1.80 Etoto    
J. Kołodziej poniżej 9.5 pkt. (pierwsze 5 startów) @2.13 STS  
H2H Kubera (-3.5) - Miśkowiak (wszystkie starty) - 1 @1.55 Etoto  
 
Jedyne handi, jakie znalazłem na polskim rynku z linią +18.5. Unia stara się być w tym sezonie "gościnna" i nie wygrywa bardzo wysoko meczów, a 20 punktami nie wygrała jeszcze ani razu. Zazwyczaj, jeśli ma bardzo dużą przewagę do biegów nominowanych desygnuje zawodników, którzy zazwyczaj w ostatnich dwóch startach w meczu nie mają okazji jechać, dlatego wydaje mi się, że jest duża szansa na pokrycie takiego handicapu. 
Madsen i Lindgren to jedyni gracze, którzy w ekipie gości mogą dziś cokolwiek powalczyć z rywalami. Są bardzo ambitni i pewnie będą chcieli uratować honor Częstochowian i liczę na nich również w kwestii ww. handi. Do tej pory na wyjazdach zdobyli razem 87 pkt. na mecz, co średnio daje 21.75 na parę. W przypadku pary Kołodziej/Pawlicki średnia ta wynosi 19.5. Dodatkowo Leon oraz Fredka będą pewnie mieli okazję do przynajmniej 6 biegów.
Under punktowy również w kierunku Janka, choć bardzo go lubię i szanuję, jako zawodnika. 32 oczka w 4 meczach, średnio 8 pkt. na mecz. Tak dziś właśnie bym obstawiał, wiem że to tylko papierowa średnia, ale właśnie chyba na tyle Kołodzieja stać, ciężko mu będzie dziś jechać z Lindgrenem i Madsenem, z resztą powinien spokojnie wygrać. 
Dominik Kubera, obecnie najlepszy Polski młodzieżowiec (moje zdanie), kontra Kuba Miśkowiak. Junior gości do tej pory zgromadził 6 oczek w 4 meczach. To chyba wystarczy jako analiza. Ten typ może może zniweczyć, tylko jakaś kontuzja bądź wykluczenie. 

Powodzenia.




 
 
tyrion77+ 726

tyrion77+

Szanowny Pan
cytat z dnia 28 czerwca 2019 15:36 przez ferdekkiepskiWitam i odrazu zabieram sie za ciekawszy mecz w dniu dzisiejszym tj GetWell Torun - GKM Grudziądz.
Chyba nawet najwięksi optymisci w Toruniu nie wierza juz w utrzymanie. Osobiscie uwazam, ze zostalo to przesądzone nawet juz przed samym sezonem. Zla polityka transferowa/kadrowa od paru lat; Frątczak - wuefista i wiele innych spraw.
Uwazam, ze nie pomoga tu juz zadne czary, zmiany w skladzie trenerskim - gwóźdź do trumny został wbity w meczu u siebie z Lublinem.

GKM Grudziądz z handi - 2,5 po kursie 1.94.
Goście mają o co tu jechać i nie watpie ze beda zmotywowani. Bjerre, Artiom, Przemek z Buczkiem i nawet słaby Antonio to bedzie za duzo na Doyla, dwoch chimerycznych Holderów, Iversena i bardzo dobrego pierwszoligowca Kosciucha.
Tu zagram na pewno za większą stawke. 

​​​​Z personalnych wyników punktowych za drobne:
Bjerre +9,5 @1.80
Ch. Holder - 9,5 @1.84

Drugi mecz zanosi się na mecz do jednej bramki. FOGO Unia Leszno pewnie zwycięży i myślę, ze nawet pokryje handi - 16,5. 54-36 po kursie 1.80? Pobieram! Kto ma zrobic 36 pkt w Czewie? Miedziński i Przedpełski? Dzisiaj w tym doborowym towarzystwie mistrza polski beda tylko kelnerami. Lindgren i Madsen to o wiele, wiele za mało.
Za drobne Miedziński - 4,5 @2.05

Wszystko z sts.pl Pozdrawiam i z fartem! 
Piszę w momencie kiedy masz racje ----a nie myslisz, że Unia w ostatnich biegach pojedzie juniorami ??? dla mnie to 99%
 
 
neutralny 433K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
W trakcie pierwszego meczu podzielę się swoimi spostrzeżeniami na temat drugiego dzisiejszego meczu. 


Get Well Toruń - GKM MRGARDEN Grudziądz

Get Well Toruń wygra @2.35 Forbet  
H2H J.Holder - A.Lindbaeck (wszystkie starty) - 1 @1.83  
Doyle (-3.0) - N.K. Iversen (pierwsze 5 startów) - 2 @1.85 Fortuna  
Doyle (-3.0) - Ch. Holder (pierwsze 5 startów) - 2 @1.80 Fortuna  
N.K. Iversen (-2.0) - Buczkowski (pierwsze 5 startów) - 1 @1.80 Fortuna  
A. Lindbaeck poniżej 7.0 pkt. (wszystkie starty) @1.60 Forbet  
 
Trudny mecz, ciężko cokolwiek wyhaczyć. Ale ja jestem po stronie Torunian. Porażka ze Speed Carem wbiła im "gwóździk" do trumny. Ja mam nadzieję, że ich to zmobilizuje, bo gorzej już tak naprawdę być nie może. Skład personalny Get Wellu nie jest tak zły, jak wskazują na to wyniki. Rywal dzisiaj w zasięgu gospodarzy, Grudziądz do tej pory po cztery wygrane, przegrane i jeden remis. Na wyjazdach jednak tragedia, bo same porażki. Typ na Torunian ryzykowny, ale na pewno możliwy.
Liczę dziś na dobrą formę Iversena i braci Holderów, mam nadzieję, że dorównają poziomem swojemu liderowi Jason'owi Doylowi. Po stronie gości "Toninio" Lindbaeck wedle mojej opinii będzie najsłabszym ogniwem. Wyjazdowa średnia punktów sympatycznego Szweda to 5 pkt. na mecz, myślę że linia 7.0 będzie ciężka do pokrycia przez niego samego. Jeśli tej linii nie osiągnie to myślę, że przegra w H2H z Jackiem Holderem, który w Toruniu jedzie dużo lepiej niż na wyjazdach.


 
 
tyrion77+ 726

tyrion77+

Szanowny Pan
widzicie Mistrzowie pole w pierwszym biegu dla Jacka !!!!! pojedzie z rezerwy z pierwszego pola - ma to znaczenie Moderatorzy itd - czy nie ma ???

oczywiscie jesli będzie zestaw pierwszy losowany - jesli nie .........to okaże sie , że nie warto grac prebetów ....bo losowanie rozwala wszystkie typy ....uppps
 
 
neutralny 433K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
cytat z dnia 28 czerwca 2019 19:49 przez tyrion77+widzicie Mistrzowie pole w pierwszym biegu dla Jacka !!!!! pojedzie z rezerwy z pierwszego pola - ma to znaczenie Moderatorzy itd - czy nie ma ???

oczywiscie jesli będzie zestaw pierwszy losowany - jesli nie .........to okaże sie , że nie warto grac prebetów ....bo losowanie rozwala wszystkie typy ....uppps
Każdy gra co uważa tyrion, Twoje zdanie oczywiście szanuję, ale Ty również szanuj innych. Podczas trwania meczu Unii w trakcie zdążyłeś skrytykować typ @ferdekkiepski,  to jednak on miał rację. Spokojnie, jeśli uważasz, że warto poczekać to czekaj. Pamiętaj tylko, że kursy są ruchome i również reagują na losowanie zestawów. Co do Twojego pytania, oczywiście że zestaw ma znaczenie. Pozdrawiam.
 
tyrion77+ 726

tyrion77+

Szanowny Pan
cytat z dnia 28 czerwca 2019 19:57 przez neutralny

Każdy gra co uważa tyrion, Twoje zdanie oczywiście szanuję, ale Ty również szanuj innych. Podczas trwania meczu Unii w trakcie zdążyłeś skrytykować typ @ferdekkiepski,  to jednak on miał rację. Spokojnie, jeśli uważasz, że warto poczekać to czekaj. Pamiętaj tylko, że kursy są ruchome i również reagują na losowanie zestawów. Co do Twojego pytania, oczywiście że zestaw ma znaczenie. Pozdrawiam.
Chodziło mi tylko o to - to nie jest tak, że ja nie szanuję czyjegoś zdania - własnie oczekiwałem czegoś , że w pierwszym biegu bankowo będzie hulało bankowo lepiej pole numer jeden over numer dwa - więc jesli mam konto w buku gdzie mam parę Jack- Toninho 1 bez zadnych handi - to bede miał na starcie już mozliwosc kontroli nad betem - więc oczekiwałem tylko czegoś w stylu ......... Jack-Toninho - ...atakuj :) 

pozdro i wiadomix - zielonosci !!
 
 
neutralny 433K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
cytat z dnia 28 czerwca 2019 20:07 przez tyrion77+

Chodziło mi tylko o to - to nie jest tak, że ja nie szanuję czyjegoś zdania - własnie oczekiwałem czegoś , że w pierwszym biegu bankowo będzie hulało bankowo lepiej pole numer jeden over numer dwa - więc jesli mam konto w buku gdzie mam parę Jack- Toninho 1 bez zadnych handi - to bede miał na starcie już mozliwosc kontroli nad betem - więc oczekiwałem tylko czegoś w stylu ......... Jack-Toninho - ...atakuj :) 

pozdro i wiadomix - zielonosci !!
Nie atakuję, bo potem będę musiał zgonić na Ciebie, jak nie wejdzie ???? Zestaw jest, więc wszystko jasne, jeśli będziesz coś dobrego miał to się dziel ????

Wysokich wygranych! ????
 
tyrion77+ 726

tyrion77+

Szanowny Pan
zaczyna być ciekawie - ja nie przeglądam działu jak mecz trwa - ale mam nadzieje , że 90% z Was widzi , że tylko live - może otwórzmy temat live...inaczej tracimy 
 
power30 18K

power30

Forum VIP
cytat z dnia 28 czerwca 2019 19:49 przez tyrion77+widzicie Mistrzowie pole w pierwszym biegu dla Jacka !!!!! pojedzie z rezerwy z pierwszego pola - ma to znaczenie Moderatorzy itd - czy nie ma ???

oczywiscie jesli będzie zestaw pierwszy losowany - jesli nie .........to okaże sie , że nie warto grac prebetów ....bo losowanie rozwala wszystkie typy ....uppps
Losowanie to może mieć co najwyżej znaczenie dla zawodnika jadącego z nr 12 (w tym przypadku Kościucha). W przypadku drugiego zestawu dwukrotnie jedzie z pola B (ani razu z pierwszego pola). Ta zależność dotyczy również zawodnika z nr 2 (tutaj Lindback).

W przypadku pierwszego zestawu Jack jedzie z...drugiego pola w 1. biegu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
tyrion77+ 726

tyrion77+

Szanowny Pan
po równaniu może sie zmienić - ale do 4-tego biegu chodzą zdecydowanie lepiej 2-gie i 4-te 

wierzę , że w 5-tym biegu 1x 
 
neutralny 433K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Piękny mecz! Trochę szkoda Torunia, ale z młodym Holderem w składzie nie było szans dziś wygrać, brakło też "jedynek" Kościucha. Doyle, Iversen i Chris robili co mogli. Jak tam @tyrion77+  bardziej zielono dziś live? ;)
 
 
tyrion77+ 726

tyrion77+

Szanowny Pan
cytat z dnia 28 czerwca 2019 22:11 przez neutralnyPiękny mecz! Trochę szkoda Torunia, ale z młodym Holderem w składzie nie było szans dziś wygrać, brakło też "jedynek" Kościucha. Doyle, Iversen i Chris robili co mogli. Jak tam @tyrion77+  bardziej zielono dziś live? ;)
Live jest prawie zawsze lepszy od prebetu - ale uczciwie pisze Neutralny - ten z Torunia wyszedł bardzo słabo - minusa nie było - ale nie dał żadnego profitu ... :(
Dziwne , ale Leszno na które w ogóle nie liczyłem dało lepszy wynik :) 
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom