>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Typy Dnia - 27.06.2019 (czwartek)

Status
Zamknięty.
psotnick 827,4K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi


Tutaj podajemy typy
na czwartek - 27. Czerwca





Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: Over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować.Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu). Po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a użytkownik z automatu otrzymuje za taki typ ⛔100 punktów.

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania Fortuna
forBet
Totolotek
Lvbet
eTOTO
- STS


▶ Adnotacja: Dla celów konkursowych przy podliczaniu typów z polskich buków (naziemnych i internetowych) bierzemy pod uwagę kurs nominalny, czyli taki jaki widnieje przy typie, bez uwzględniania podatku.

W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Uporczywe niestosowanie się do tego punktu Regulaminu będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.

Przed zatwierdzeniem wpisu z analizą zawsze sprawdź czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt;KLIK podając LINK do swojego wpisu. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu. Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych. W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu "kiepskie analizy" nie możesz już podać nowego typu. przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu oraz nagrodzony okresowym banem. Bawimy się Fair Play!

Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu "Typ:" zaleca się podawanie słownych nazw zespołów, zawodników itp. zamiast "1" czy "2". W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
stanley-63 753K

stanley-63

Typer
Dyscyplina : Piłka nożna / Euro U-21
Godzina : 18:00
Spotkanie : Niemcy : Rumunia
Typ : rzut karny w meczu / tak
Kurs : 2.75
Bukmacher : ETOTO

Pierwszy mecz półfinałowy M-21 , w tej parze faworyt to zapewne drużyna Niemiec chociaż powiem szczerze że Rumuni zaskakują i zapewne będą tutaj walczyć , nie daję na to kto wygra ale liczę że będzie w tym spotkaniu rzut karny , popatrzmy na mecze reprezentacji Niemiec - pierwszy z Danią wygrywają 3:1 , w 65 minucie gry prowadzili 3:0 ale 73 min Duńczycy po rzucie karnym zmniejszą wynik porażki na 3:1 , drugi mecz z Serbią i pogrom 6:1 , tu również w w 80 min prowadzili 5:0 jednak Serbowie po rzucie karnym zdobywają swoją bramkę , ostatecznie jeszcze w doliczonym czasie gry Niemcy strzelają 6 gola , no i ostatni mecz z Austrią Niemcy wychodzą na prowadzenie w 14 min jednak w 24 Austria ma rzut karny i ostatecznie wynik 1:1 , Rumuni natomiast w pierwszym meczu wygrywają z Chorwatami 4:1 a pierwszą bramkę strzelają po karnym , drugi mecz z Anglikami  to szaleństwo w wykonaniu obu drużyn , do 76 min było 0:0 jednak w tej minucie Rumuni wychodzą na prowadzenie po rzucie karnym , ostateczny wynik 4:2 dla Rumunów i dlatego też liczę że i w tym meczu piłka może być ustawiona na 11 metrze boiska !

  175
 
Otrzymane punkty reputacji: +93
Z 582K
Dyscyplina : Koszykowka WNBA kobietyGodzina : 02:00Spotkanie : Dallas Wings - Connecticut Sun handicap [7,5-0 ]Typ: 1Kurs: 1,98Bukmacher : Forbet
Analiza:gospodynie tego pojedynku koszykarki Dallas Wings narazie w tym sezonie soisują się sł abo i zajmują ostatnie miejsce w tabeli.W dotychczas rozegranych pojedynkach odniosły one 2 zwycięstwa i 6 rqazy schodziły z parkietu pokonane przez swoje przeciwniczki.W ostatniej kolejce przegrały wysoko na wyjeżdzie z Las Vegas Aces 86-68.ch rywalki Connecticut Sun dla odmiany graja bardzo deobrze i teraz plasują się na wysokim 2 miejscu w tabeli.Na ich dorobekk skłkada się 9 odniesionych zwycięstw i 2 mecze przegrały.w swoim ostatnim pojedynku przegrały jednak wysoko na wyjeżdzie z Chicago Sky 93-5.Myśle że Dallas Wings nawiąże wyrównaną walke w tym pojedynku ,a jak nawet przegrają to minimalnie.

  98
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
his_airness 16,2K

his_airness

Użytkownik


Dyscyplina: Piłka nożna - ME U-21
Godzina: 21.00
Spotkanie: Hiszpania - Francja
Typ: Hiszpania wygra + powyżej 1,5
Kurs: 2.61
Bukmacher: Fortuna

Znamy już półfinały Mistrzostw Europy do lat 21. W jednym z nich dojdzie do pojedynku Hiszpanów z Francuzami, którzy dzięki remisowi z Rumunią awansowali do grona czterech najlepszych drużyn turnieju, a także pojadą na Igrzyska do Tokio. Dla mnie faworytem całego turnieju jest reprezentacja z Półwyspu Iberyjskiego. Luis de la Fuente dysponuje kolejną świetną generacją młodych piłkarzy, którzy na co dzień grają, jeśli nie w najlepszych klubach, to przynajmniej w najsilniejszych europejskich ligach. Zwycięstwo 5-0 nad Polską może dodać Hiszpanom jeszcze większej pewności siebie, chociaż trzeba pamiętać, że we wspomnianym meczu obie drużyny dzieliła piłkarska przepaść, o ile nie kilka. Ciężko tak naprawdę napisać cokolwiek o kadrze Francji. Hiszpanie potrafili pomimo porażki z Włochami, zdominować ich w pierwszych minutach tak, że gospodarze turnieju nie wierzyli, co się dzieje. Francuzi za to długo męczyli się z Anglikami, pomimo gry w przewadze i dwóch niewykorzystanych jedenastek. Do tego doszedł ten bezbramkowy remis z Rumunią, który wyglądał na spotkanie ustawione tak, by obie drużyny wyszły z grupy. We wcześniejszym meczu z Chorwacją też to wszystko wyglądało dziwnie. Niby byli stroną przeważającą, którą ma lepszych piłkarzy, większe posiadanie piłki, więcej sytuacji bramkowych, a wymęczyli tylko 1-0. Nie widać u nich takiego błysku, jak w grze Hiszpanów, czy Niemców. Nie można też oceniać Hiszpanii jedynie po meczu z Polską, bo to zamazałoby obraz, ale uważam, że dysponują po prostu lepszym materiałem ludzkim. Ceballos gra kolejny raz niesamowity turniej. Według mnie jeszcze lepszy niż w Polsce dwa lata temu, gdzie został wybrany MVP turnieju pomimo zwycięstwa Niemców. Fabian Ruiz i on potrafią świetnie znaleźć kolegów, a także dysponują piekielnie precyzyjnym uderzeniem z dystansu. Do tego w przypadku gracza Napoli dochodzi jeszcze siła. Reszta zawodników takich jak Fornals, Oyarzabal czy Mayoral też wiedzą co mają robić na boisku, chociaż ten ostatni akurat w meczu z reprezentacją Czesława Michniewicza wszedł z ławki. Hiszpanie powinni awansować dalej. Mam nadzieję, że zrobią to w regulaminowym czasie gry. Widzę to tak, że La Furia Roja to spotkanie wygra, ale nie idę w czyste zwycięstwo. Dorzucam powyżej 1,5 bramki w meczu i wychodzi bardzo fajny kurs na singiel, nawet jak na polskie warunki.

  161
 
Otrzymane punkty reputacji: +35
kamasutra10 531,9K

kamasutra10

Typer
Dyscyplina : Piłka Nożna - ME  U21
Godzina : 18:00
Spotkanie : Niemcy - Rumunia
Typ: Niemcy -hc 1.0
Kurs: 2.34
Bukmacher : FORTUNA
Analiza :



Niemcy są zdecydowanym faworytem do wygranej. Liczę ze zrobią to więcej jak jednym golem. W ostatnim grupowym meczu przeciw Austrii nie zagrali na 100% możliwości bo nie musieli tego robić . Dzisiaj sprawa wyglada inaczej , faza play- off to nie przelewki wiec oczekuje podobnego spotkania w ich wykonaniu jak z Dania lub Serbia


Przeciwnik po ułożonym spotkaniu z Francja awansował jako najlepsza ekipa  z 2 miejsca głównie jednak dzięki dobrym meczom i  wygranymi z Chorwacja i Anglia.Rumuni zaskoczyli na pewno ofensywna i odważna gra ale Niemcy im na taka nie pozwolą. Uważam ze ograją Rumunów zdecydowanie dwoma, trzema golami.

  134
 
Otrzymane punkty reputacji: +100
L 1,4M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Dyscyplina : Piłka nożna / Euro U-21
Godzina : 18:00
Spotkanie : Niemcy : Rumunia
Typ : Waldschmidt L.  strzeli gola
Kurs : 2.30
Bukmacher : Fortuna
Analiza: Niemcy są według mnie faworytem do triumfu w całych rozgrywkach, są najlepiej zorganizowaną drużyną i dysponują najszerszą - dobrze zgraną kadrą. Rumunia to czarny koń turnieju, jednak wydaje mi się, że maksem który mogą dzisiaj ugrać - będzie zdobyty gol. Skupiam się na golu 
Waldschmidt, bo młody napastnik Freiburga zdobywał minimum 1 bramkę w każdym z 3 spotkań na tym turnieju. Dodatkowo bardzo prawdopodobne, że rozegra pełne 90 minut, co zwiększa szanse na ewentualnego gola. W przypadku gdyby usiadł na ławce, to można próbować grać gola Richtera, który też jest ofensywny. 
Przewidywany wynik 2-0 / 3-1 dla Niemiec 

  130
 
Otrzymane punkty reputacji: +82
zeus_6666 2K

zeus_6666

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - ATP Wimbledon
Godzina: 12:00 (wstępnie)
Spotkanie: Daniel Brands - Soon Woo Kwon
Typ: Soon Woo Kwon -1.5 (handicap setowy)
Kurs: 1.75
Bukmacher: forBet
Analiza:
Trzecia runda kwalifikacji. Ambitny, 21-letni Koreańczyk najwyraźniej poważnie potraktował tegoroczny sezon na nawierzchniach trawiastych. Od początku czerwca tego roku rozegrał już 10 meczy i aż 7 wygrał (wcześniej zagrał na trawie zaledwie 2 przegrane mecze w 2017 roku). Przez dwie pierwsze rundy kwalifikacji przeszedł jak burza wygrywając z J.Domingues (168 ATP) 6:0, 6:3 oraz z M.Polmans (190 ATP) 6:2, 6:2.
Z kolei 31-letni Niemiec D.Brands (191 ATP) dość mocno męczył się w dwóch pierwszych rundach kwalifikacji. Najpierw pokonał M.Whitehouse (nie kwalifikowany w rankingu ATP) 6:3, 6:4, a następnie w 3 ciężkich setach wygrał z B.Rola (167 ATP) 7:6, 6:7, 7:5. zresztą Niemiec swoje najlepsze lata ma już dawno za sobą; swoją najlepszą pozycje rankingową osiągnął w sierpniu 2013 - nr 51.
W tym spotkaniu stawiam na świeżość, młodość, talent i bardziej przekonywujące wyniki w tym roku. Powodzenia!

  75
 
Otrzymane punkty reputacji: +39
kamil87rak1 463

kamil87rak1

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna / Euro U-21
Godzina : 18:00
Spotkanie : Niemcy : Rumunia
Typ : 2 drużyna over 1,5 gola
Kurs : 3,85
Bukmacher : Fortuna

Spotkanie półfinałowe Mistrzostw Europy U21 a w nim zmierza się drużyny Niemiec i Rumuni. Niemcy są w tej części turnieju i nie jest to żadna niespodzianka w grupie zajęli pewnie pierwsze miejsce z 7 punktami zwycięstwo z Dania 3:1 i Serbia 6:1 oraz remisując  z Austria 1:1. Podobny wynik w swojej grupie osiągnęła drużyna Rumunii z tym że jest to na pewno spora niespodzianka i o ile zwycięstwo 4:1 z Chorwatami nie robiło takiego szału to 4:2 z Anglikami już musiało, potem mecz z Francja zagrany na 0:0 z wiadomych przyczyn myślę iż gdyby ten mecz Rumunia musiała wygrać tez mogło by dojść do niespodzianki. Niemcy w każdym meczu granym w 2019 roku tracili przynajmniej jedna bramkę. Rumunia na ostatnich 10 meczy aż w 7 zdobywała przynajmniej 2 bramki. Jak dla mnie reprezentacja Rumuni która zrobiła już więcej niż musiała podejdzie do tego spotkania bez presji, a to może sprawić iż łatwo będą dochodzili do sytuacji pod bramką Niemiec, a ta jak wiemy nie jest twierdzą nie do zdobycia. Myślę iż będzie to mecz z kilkoma bramkami, a przynajmniej 2 z nich strzela rewelacyjni jak dotychczas Rumuni.

  285
 
Otrzymane punkty reputacji: +124
saberrose 1,7K

saberrose

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna - ME  U21
Godzina : 21:00
Spotkanie : Hiszpania - Francja
Typ: Hiszpania /+2.5
Kurs: 3.10
Bukmacher : FORTUNA
Analiza :




Odnośnie gry  Hiszpanii na  tym  turnieju  zostało już  dużo napisane  począwszy  od  pierwszego  dnia  turnieju. Nie  napiszę  nic  odkrywczego  jeśli  stwierdzę  że  Spain  jest  ekipą  aspirująca  do  tytułu  razem  z  Niemcami. By  o  ten  tytuł  walczyć  muszą  pokonać  Francję  która  nadal  dla  mnie  jest  pewną  niewiadomą. Nie  jestem  w  stanie  stwierdzić  jednoznacznie na  podstawie  oglądniętych  spotkań  czy  mają  Francuzi  rezerwy  których  do  tej  pory  nie  ujawnili ,  czy  też  zaprezentowana  gra  jest  górną  granicą  ich  możliwości.Jakby  nie  patrzeć  to  jednak  Hiszpanie  z  tej  pary  są  dla  mnie  kandydatem  do  awansu  i  daję  im  więcej  szans  na  finał.



Sadzę  że  styl gry , a  przede  wszystkim  jakość  i  pojedyncze  umiejętności  indywidualne  zawodników  preferują  piłkarzy  z płw. Iberyjskiego  do  wygranej. Nie  sugeruję  się  bynajmniej  spotkaniem  z  naszą  drużyną  gdyż  to  był  ewenement  i  słabszego  rywala  Hiszpanie  nie  mieli  od  dawna  ,  tutaj  skala  trudności  postawiona  dużo  wyżej ale  im  to  nie  przeszkadza  bo  dostosują  taktykę  i  sposób  gry  do  poziomu  rywala.Kolega  uprzedził  mnie z  typem  Spain/+1.5 więc  zaryzykuję  typ  podany wyżej. Stawiam  na  Hiszpanię  jako  finalistę  tego  turnieju  wraz z Niemcami  i  myślę  że  ugrają  finał  w  90 minutach  gry.


  210



 
 
Otrzymane punkty reputacji: +35
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Tenis - ATP singiel: Antalya (Turcja), trawiasta
Godzina: 14:00
Spotkanie: Lorenzo Sonego - Adrian Mannarino
Typ: 2
Kurs: 1,42
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Spotkanie ćwierćfinałowe, w którym stawiam na Francuza Mannarino. Włoch Sonego po drodze do tego etapu pokonał Joao Sousę 2-0 (6-3 , 7-6) i Hindusa Gunneswarana 2-1 (6-7 , 6-0 , 7-5). Mannarino z kolei w 1 rundzie pauzował a w kolejnej pokonał Hiszpana Carballesa Baenę 2-1 (3-6 , 6-1 , 7-5). Francuza dobrze wszedł w sezon trawiasty wygrywając turniej w s-Hertogenbosch. Adrian ogólnie dobrze na trawie się czuje i umie na tej nawierzchni grać. Tutaj w Antalya zawsze dobrze się czuł i dobrze sobie radził. W tamtym roku doszedł tutaj do finału, który przegrał z Bośniakiem Dzumhurem i 2 lata temu znów tutaj zaliczył finał, który przegrał z Japończykiem Sugitą. Ogólnie Adrian jest dużo bardziej doświadczonym graczem na trawie od swego włoskiego rywala. Mannarino na trawie wygrał 73 spotkania a 43 przegrał. Jego rywal z kolei na trawie ma bilans 4 zwycięstw i 5 porażek. Kolosalna różnica w meczach na tej nawierzchni i myślę, że to tutaj zaprocentuje. Francuz jest po prostu zdecydowanie bardziej doświadczonym zawodnikiem na tej nawierzchni a dodatkowo tutaj w Antalya lubi grać i z dużo lepszymi zawodnikami niż Sonego sobie tutaj radził.

  100
 
erni1 82,9K

erni1

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna PNA
Spotkanie Madagaskar Burundi
Godzina 16:30
Typ Burundi wygra lub zremisuje
Kurs 1.40
Bukmacher STS
Druga kolejka fazy grupowej. Burundi w pierwszym meczu przegrało mimo niezłej gry  0:1 z Nigerią. Madagaskar niespodziewanie wywalczył remis 2:2 z Gwineą. Ważny mecz dla obydwu zespołów w kontekście walki o 3 miejsce w grupie. Buki dają bardzo wyrównane kursy, dla mnie lekkim faworytem jest Burundi z ogranym w Premier League napastnikiem Berahino. Jeśli chodzi o h2h jest to pierwszy mecz pomiędzy tymi zespołami w historii. Po wyższym kursie można spróbować na forbecie w remis ze zwrotem w przypadku wygranej Burundi, ja ze względu na udział w konkursie w końcówce miesiąca wybieram typ, który zostanie rozstrzygnięty.

  100
 
prolooser 3,1K

prolooser

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis wta Eastbourne
Godzina: 12:00
Spotkanie: Ons Jabeur vs Alize Cornet
Typ: Cornet
Kurs: 1.9
Bukmacher: etoto
Analiza:

Szanse na ten mecz bukmacherzy wyceniaja praktycznie 50/50. Obie sa w podobnej dyspozycji, rozegraly podobna ilosc meczy, sa obok siebie w rankingu wta. Ja jednak ide w strone Cornet. Obie maja za soba niezla liste pokonanych zawodniczek, ale mysle, ze Francuska na teraz ma wieksze umiejetnosci do wygrania tego meczu. Bedzie to pierwsze spotkanie pomiedzy nimi i stawka bedzie polfinal Eastbourne. Moze byc roznie. Ryzyk fizyk//

  100
 
shadow89 512,2K

shadow89

Użytkownik


Dyscyplina : Piłka Nożna - ME  U21
Godzina : 21:00
Spotkanie : Hiszpania - Francja
Typ: Francja /-3.5
Kurs: 4.80
Bukmacher : FORTUNA
Analiza :
Hiszpanie powstali z kolan. Po inauguracyjnej porażce z Włochami (1:3) byli w dość trudnym położeniu. Jednak w meczu z Belgią do ostatnich minut walczyli o zwycięstwo (2:1), a w decydującym spotkaniu z naszą reprezentacją pokazali jak należy grać tiki-takę i wygrali aż 5:0. Z kolei Francja praktycznie w każdym swoim spotkaniu bardzo męczyła się rywalami, ale potrafiła zdobyć siedem punktów i wywalczyć awans do półfinału. Co prawda spotkanie z Rumunią wywołało powszechny niesmak, ale tak naprawdę można się było tego spodziewać. Remis w tym ostatnim starciu grupowym urządzał obydwie drużyny. Dzięki czemu Trójkolorowi zapewnili sobie start w przyszłorocznych igrzyskach. Co prawda od początku turnieju Francja nie powala mnie swoją grą. Z drugiej strony trzeba ich pochwalić, że potrafili bezwzględnie wykorzystywać drobne problemy rywali i mam nadzieję, że tym razem będzie tak samo :) 

  100
 
czaro82 398,6K

czaro82

Użytkownik
Dyscyplina. Piłka nożna ME / U 21
Godzina. 21 : 00
Spotkanie. Hiszpania  -  Francja
Typ. Hiszpania powyżej 5.5 rzutów rożnych 
Kurs. 1.80
Bukmacher. forbet 
Analiza.

Witam wszystkich, kilka razy udało się zarobić na stałych fragmentach wykonywanych z narożnika boiska przez reprezentacje Hiszpanii więc i tym razem spróbuje dopisać kilka punktów do tabeli .Piłkarze z półwyspu Iberyjskiego zazwyczaj dominują nad swoimi rywalami pod względem wykonywania rzutów rożnych. Przeciwko Belgii było ich aż 12 z czego 8 w pierwszej odsłonie meczu, z naszymi "młodymi orłami" 10 z czego 7 z nich do przerwy, jedynie z Włochami nienabili ich sporo bo 5. Biorąc pod uwagę że to już półfinał myślę że motywacja ze strony zawodników wpłynie na jakość gry oraz ilości sytuacji bramkowych a co za tym idzie także rożnych.

  80
 
 
Otrzymane punkty reputacji: +34
barti2000 750,5K

barti2000

Znawca - Siatkówka
Dyscyplina: tenis
Godzina: 15:30
Spotkanie. Hurkacz - Fritz
Typ. Hurkacz win i powyżej 22,5 gema
Kurs. 3,00
Bukmacher. fortuna
Analiza:
Ćwierćfinał turnieju na kortach trawiastych w Eastbourne. Hubert Hurkacz podejmuje Taylora Fritza. Obaj to tenisiści z 1997 rocznika, więc są rówieśnikami. Na kortach trawiastych w karierze dużo nie pograli, dużo lepiej czują się na kortach twardych. Dla Huberta Hurkacza będzie to dopiero ósmy mecz na trawie w zawodowej karierze. Nie posiada dużego doświadczenia, więc nie dziwi fakt, że jest stawiany dzisiaj w roli tego słabszego. W poprzedniej rundzie pokonał Steva Johnsona, co było sporą niespodzianką Hubi dysponuje bardzo mocnym serwisem, dobrym forehandem, przyzwoitym backhandem, a także potrafi kończyć akcje przy siatce. Ma wszystko co jest potrzebne do efektywnej gry na kortach trawiastych. Hubert lubi sprawiać niespodzianki, a gra z pozycji underdoga nie jest mu obca. Fritz w tym turnieju pokonał Jubba i Pelle, więc rywali za trudnych nie miał. Wielu przełamań nie powinniśmy w tym meczu oglądać. Obaj tenisiści dobrze trzymają swoje podanie, serwis dostarcza im łatwych punktów. Wydaje mi się, że w tym meczu powinniśmy zobaczyć tie-breaki, a tam wszystko już jest możliwe, dla tego ten typ to spore value.

  100
 
fullmax 161,9K

fullmax

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna / Euro U-21
Godzina : 18:00
Spotkanie : Niemcy : Rumunia
Typ : Ilość bramek w meczu +3,5
Kurs : 2,69
Bukmacher : Fortuna
Analiza:
Dzisiejszy półfinał w Mistrzostwach Europy młodzieżówek, w którym spotykają się najbardziej bramkostrzelne drużyny. Faworytem według wszystkich są obrońcy tytułu reprezentanci Niemiec, ale co do stracenia mają Rumuni, no właśnie NIC, a do zyskania bardzo wiele. Myślę, że Hagi i spółka nie położą się przed rywalem i nie będą czekać na jak najmniejszy wymiar kary, a wręcz przeciwnie ruszą śmiało w poszukiwaniu bramki. Nie udało im się to tylko raz w tym turnieju, a mianowicie w spotkaniu z Francją (wszyscy wiemy, że wynik 0:0 premiował obie ekipy do półfinałów i tak też sobie zagrali). 4 bramki strzelone Chorwatom może nie powalają na kolana, ale 4 gole wbite synom Albionu to już naprawdę wynik wspaniały i myślę że Bundes Mannschaft również dzisiaj nie zejdzie z boiska z czystym kontem. Niemcy w turnieju stracili 3 gole wszystkie z jedenastek mam nadzieję na podtrzymanie serii. O bramki po stronie niemieckiej jestem spokojny. 10 bramek w 3 meczach tych Mistrzostw daje średnią 3,3 gola na mecz, dokładając do tego średnią 2,66 Rumuni dla mnie wychodzi over jak złoto. 

  169
 
Otrzymane punkty reputacji: +91
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Dyscyplina : Piłka nożna - Euro U-21
Godzina : 18:00
Spotkanie : Niemcy : Rumunia
Typ : Waldschmidt strzeli i  Niemcy wygrają
Kurs : 2.50
Bukmacher : forBET
Analiza:  Pierwszy mecz półfinałowy Mistrzostw Europy U21 pomiędzy obrońcami tytułu oraz zespołem Rumuni, którzy są najbardziej pozytywnym zaskoczeniem na tym turnieju. Przed mistrzostwami mało kto stawiał ich w roli faworyta do wyjścia z grupy. Dzisiaj jednak myślę, że się pożegnają z turniejem, uważam, że Niemcy są zespołem lepszym i to oni zameldują się ostatecznie w finale. Liczę na emocjonujące spotkanie obfitujące w bramki, obie drużyny na tych mistrzostwach pokazały, że bardzo dobrze sobie radzą w ofensywie, obie zdobyły po 7 punktów w grupie. Niemcy wygrali z Danią 3:1, następnie rozbili Serbię 6:1 i w ostatnim zremisowali 1:1 z Austrią, natomiast Rumunia na początek pokonała 4:1 Chorwację, następnie 4:2 Anglię i zremisowała 0:0 z Francją, tym meczu bramek nie zobaczyliśmy, ale tego akurat można się było spodziewać ponieważ taki rezultat promował obie ekipy do fazy playoff i ciężko było nie skorzystać z takiego obrotu sprawy. Sam kurs na zwycięstwo naszych zachodnich sąsiadów nie jest najwyższy dlatego do ich zwycięstwa dokładam gola najlepszego strzelca ich reprezentacji oraz lidera klasyfikacji strzelców Ginan-Luca Waldschmidt'a, który trafiał dotychczas w każdym spotkaniu na tym turnieju Dania (1 gol), Serbia (3 gole) i Austria (1 gol). Tak jak już wspomniałem liczę na zwycięstwo Niemiec i kilka bramek, a jedną z nich, ze zdobędzie napastnik Fraiburga. Przewidywany wynik 3:1, a jak będzie przekonamy się wieczorem.

  150
 
Otrzymane punkty reputacji: +73
#10 19,8K

#10

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna / Euro U-21
Godzina : 18:00
Spotkanie : Niemcy : Rumunia
Typ : 1
Kurs : 1.57
Bukmacher : FORTUNA

Niemcy wydają się faworytem tego meczu. Są bardzo solidnie zdyscyplinowanym zespołem z zawodnikami ogranymi w najwyższej klasie rozgrywkowej w Niemczech. Rumunia nie dysponuje tak silnym zespołem, ile potrwa ich przygoda na tych Mistrzostwach? Wydaje się, że to własnie Niemcy zakończą ten i tak udany dla Rumunii turniej. Faworyci tego meczu mają bardzo groźną ofensywę z dwoma bestiami, co widać po klasyfikacji strzelców, ale też na rezerwie są solidni zawodnicy, co pokazuje jakim potencjałem dysponuje ta drużyna. Stawka jest spora i to raczej będzie miało bardziej negatywny wpływ na Rumunów niż Niemców. Jeśli Niemcy zagrają swoje, na co ich stać to powinni awansować dalej.

  100
Powtórzony typ
 
Otrzymane punkty reputacji: +49
R 573,2K

rjastrzab

Użytkownik


Dyscyplina: Piłka Nożna, Estonia
Godzina: 19:45
Spotkanie: Parnu JK Vaprus - Elva
Typ: powyżej 2,5
Kurs: 1,45
Bukmacher: STS

 

Obie ekipy lubia bramki grając na zapleczu ekstraklasy w Estonii. Gospodarze po 16 kolejkach z bilansem 34:16, a goście 33:26. W meczu h2H w kwietniu tego roku padł wynik 3:2. Ostatnie mecze też nastrajają optymistycznie Parnu 7 overów w 10 meczach, tak samo Elva. W  Estonii ogólnie sporo bramek wpada i liczę, że dzisiaj będzie tak jak zwykle. W meczu na który nie zdążyłem obstawić overa Tartu Welco – Tammeka po 7 minutach już jest 1:1. Sądzę, że w moim wyborze też będzie pozytywnie.

  45
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
S 297,4K

sztabson_93

Użytkownik
Dyscyplina : Baseball MLB
Godzina : 19.05
Spotkanie : Philadelpghia Phillies - New York Mets
Typ: New York Mets łącznie z dogrywką
Kurs: 2.17
Bukmacher : Fortuna
Analiza: 

Na dzisiaj wybrałem spotkanie w którym Philadelphia podejmie u siebie ekipę z Nowego Yorku. Wybrałem ten mecz, ponieważ bardzo lubię czasem zagrać na złamanie serii. Gospodarze wygrali swoje ostatnie 3 spotkania, natomiast goście w 4 ostatnich meczach ulegli. Dodatkowo ostanie 5 spotkań u siebie w tym roku Philadelphia wygrała. Moim zdaniem to goście dziś odniosą zwycięstwo. Ważną informacją jest fakt że wystąpi miotacz Wheeler, który dobrze sobie radzi i jest mocnym punktem zespołu. Kurs uważam za przyzwoity dlatego typuję dziś delikatną niespodziankę. 

  100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom