>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Obstawianie przez telefon? Czy warto?

S 0

sylvia99

Użytkownik
hej wszystkim, ostatnio zobaczyłam, że STS oferuje aplikację mobilną na telefon. Zainstalowałam to u siebie i póki co jeszcze nie korzystałam. Jak myślicie warto stawiać tą drogą?
Jest jakaś różnica w kursach lub dostępności do oferty? Proszę o odpowiedzi tylko osób które miały do czynienia z takimi aplikacjami.
 
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Zdecydowanie warto zaopatrzyć się w taką aplikację. Niczym nie różni się od normalnej strony, zatem kursy i dostępność o którą pytasz jest taka sama jak na stronie internetowej. Taka aplikacja może przydać się na przykład gdy jesteś na meczu i chciałabyś postawić coś na live. To też ułatwienie obstawiania gdy jesteśmy w pracy, w szkole, czy w innym miejscu, gdzie nie możemy skorzystać z komputera. Oczywiście można też uzyskać dostęp do strony bukmachera przez przeglądarkę w telefonie, a nie wyłącznie przez aplikację. Aplikacje są jednak dużo bardziej intuicyjne i przejrzyste. Niektórzy bukmacherzy osobom, które skorzystają z zakładów przez aplikację, oferują czasem specjalną promocję czy bonus. A więc odpowiadając na Twoje pytanie – warto stawiać tą drogą i różnicy nie ma, także korzystaj śmiało ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
Do góry Bottom