>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Jak dobrze typować piłkę nożną?

G 0

golgol

Użytkownik
Zastanawiam się jak dobrze typować piłkę nożną. Znalazłem strasznie dużo opcji w sieci i nie wiem która będzie najlepsza. Coś poradzicie? Kolega poleca obstawiać piłkę nożną na zakłady 1x2, ale się waham. To pewnie najbardziej popularna opcja a nie ma sensu iść za tłumem. Zastanawiam się nad zakładami systemowymi. Czytałem ze tak jest mniejsza szansa na straty. Jakie zakłady wam najlepiej wyszły? I gdzie znaleźć legalnych bukmacherów. Naczytałem się o przekrętach. Z góry dzięki pozdro.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Myślę, że dużo osób zadaje sobie takie pytanie :) Trzeba znaleźć swój ulubiony rodzaj zakładów. A tych jest od groma. Obstawianie na wspomniane 1X2, na undery/overy, dokładną liczbę bramek, liczbę kartek itd. Wymieniać można długo. Nie powiem Ci co najlepiej typować w piłce, bo do tego musisz dojść sam. Zastanów się na czym najbardziej się znasz. Zakłady 1X2 jest popularne, ale również dość trudne. Wystarczy jedna bramka naszych przeciwników i już potrzebujemy minimum dwóch bramek aby wygrać. Padające remisy też są zmorą obstawiających piłkę nożną, no chyba, że akurat taki wynik wytypują ;) Zakłady systemowe to jak najbardziej fajna opcja, dzięki której można tworzyć różne kombinacje. Na przykład kupony typu 3z5, gdzie przegrasz dopiero gdy nie
"wejdą" trzy mecze. Trzy poprawne trafienia dają Ci zwycięstwo, niewielkie, ale jednak. Cztery "zielone" typy to już większa kwota, a trafienie wszystkich pięciu to już naprawdę wielki sukces. Z jednej strony wiesz, że masz margines błędu, z drugiej natomiast wiesz ile możesz wygrać przy każdym z rozstrzygnięć. Przekrętów i "lewych" firm na naszym forum nie uświadczysz. Wręcz przeciwnie, w razie jakichkolwiek problemów pomożemy Ci. Powodzenia.
 
Do góry Bottom