>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Bonus od pierwszej wpłaty.

M 21

markzuza94

Użytkownik
Czy ktoś korzystał już z tego bonusu i mógłby mi powiedzieć czy w przypadku wygrania pieniędzy z tytułu tego bonusu tzw. mnożnik x88 te pieniądze trzeba obrócić w ciągu miesiąca czy nie ma żadnego ustalonego odgórnie terminu?
 
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
cytat z dnia 24 czerwca 2019 00:09 przez mocarnyceglak1990Czy ktoś korzystał już z tego bonusu i mógłby mi powiedzieć czy w przypadku wygrania pieniędzy z tytułu tego bonusu tzw. mnożnik x88 te pieniądze trzeba obrócić w ciągu miesiąca czy nie ma żadnego ustalonego odgórnie terminu?
z regulaminu oferty: "Kwota depozytu uprawniająca do otrzymania bonusu z mnożnikiem podlega 4-krotnemu obrotowi (bez ograniczeń czasowych) po kursie minimalnym 2.00. Jeśli zakład jest zakładem typu kombi to przynajmniej jedna selekcja musi mieć kurs minimum 1.50. Nie jest dozwolone zawieranie zakładów przeciwstawnych przy wykonywaniu obrotu. Obrót depozytem może nastąpić zarówno przed jak i po wykorzystaniu bonusu z mnożnikiem. Wypłaty wygranej z zakładu z mnożnikiem można dokonać wyłącznie po osiągnięciu pełnego 4-krotnego obrotu depozytem, niezależnie od statusu zakładu. Przy wpłacie powyżej 1000 PLN (na przykład 2000 PLN) wymaganemu obrotowi podlega tylko kwota 1000 PLN. W przypadku kiedy na koncie środków realnych znajdą się wygrana z kuponu z mnożnikiem oraz depozyt, do obrotu w pierwszej kolejności będzie zaliczany depozyt. W przypadku przegrania depozytu przed wykonaniem pełnego obrotu obowiązek ten zostanie anulowany. "
 
Z 0

zhuk2000

Użytkownik
Chcę poinformować o sytuacji z tym biurem bukmacherskim. Zarejestrowałem się, wziąłem bonus na pierwszym depozycie. I wygrała 2,5 tys. Złotych. Po zażądaniu wypłaty konto natychmiast zablokowany i poproszony o poddanie się dodatkowej weryfikacji. Wysłałem potwierdzenie wpłaty i adres. Czekam cały tydzień! Po tym otrzymałem taki list "  W związku z naruszeniem regulamin serwisu i regulaminu promocji zakład za bonus powitalny został anulowany. "  To wszystko mi powiedzieli. Na pytanie, które złamałem odpowiedź zjednoczona: Dorian (09:07:34): Dziękuję za czas oczekiwania. Pragnę poinformować, iż nie jestem zobowiązany do udzielania szczegółowych informacji na ten temat": To śmieszne, że oferują mi teraz bonus przy drugiej wpłacie :) Co mogę zrobić w tej sytuacji, gdzie narzekać?
 
Do góry Bottom