>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Regularne wypłaty z kasy bukmachera!

michal_aniol 77

michal_aniol

Użytkownik
Witam wszystkich!
W temacie będę publikował typy, które analizuje i obstawiam, ale też takie o których mam solidną informacje. Źródła z jakich czerpię wiedzę/informację to wieloletnie doświadczenie, strefy zamknięte, przeczucie!
Z bukmacherką mam do czynienia od ponad dekady, ale poważne pieniądze zacząłem robić od około roku.
Mam dwie metody, którymi swobodnie operuje, i które dają mi możliwość wypłaty sowitych kwot z konta bukmachera. 
Dyscypliny jakimi będę się zajmował to piłka nożna i siatkówka
Bukmacherzy, u których gram na chwilę obecną to unibet1 i 1xbet
Stawki od 1j-10j (1j = 100zł)

Możemy zaczynać!
 
Otrzymane punkty reputacji: +26
michal_aniol 77

michal_aniol

Użytkownik
#1
Piłka nożna: Copa America 
Mecz: Paragwaj - Kolumbia
Typ: Powyżej 1.5 żółtych kartek do przerwy @1.80
Stawka: 8/10 


Typ skierowany głównie do osób, które posiadają konta na 1xbet jeżeli chodzi o zagrniczne strony. 
U polskich bukmacherów można to zagrać na fortunie.
Zaczynam z wysoką stawką, ale tylko dlatego że typ jest warty uwagi i postawienia odpowiedniej sumy. W praktyce również stawiam na niego 800 zł.
Początek spotkania o 21:00.​
 
michal_aniol 77

michal_aniol

Użytkownik
cytat z dnia 23 czerwca 2019 20:33 przez michal_aniol
#1
Piłka nożna: Copa America 
Mecz: Paragwaj - Kolumbia
Typ: Powyżej 1.5 żółtych kartek do przerwy @1.80
Stawka: 8/10 


Typ skierowany głównie do osób, które posiadają konta na 1xbet jeżeli chodzi o zagrniczne strony. 
U polskich bukmacherów można to zagrać na fortunie.
Zaczynam z wysoką stawką, ale tylko dlatego że typ jest warty uwagi i postawienia odpowiedniej sumy. W praktyce również stawiam na niego 800 zł.
Początek spotkania o 21:00.​
Wynik: 2 żółte kartki do przerwy! 
+640 zł zysku       
 
michal_aniol 77

michal_aniol

Użytkownik
#2 
Piłka nożna: Copa America 
Mecz: Urugwaj - Chile
Typ: Powyżej 1.5 żółtych kartek do przerwy @2.20
Stawka: 6/10

#3 
Piłka nożna: Copa America 
Mecz: Urugwaj - Chile
Typ: Powyżej 5 kartek @1.90
Stawka: 7/10


Podobnie jak wczoraj - gramy typy z Copa America - podejrzewam, że z podobnym skutkiem :) 
Typy z maści insiderów. Dublujemy zakłady, ponieważ w ten sposób minimalizujemy ryzyko utratny pieniędzy, a maksymalizujemy korzyść. Pamiętajmy o tym, żeby zagrać #3 zakład u bukmachera, który dysponuje ofertą, w której żółte kartki i czerwone mają osobne współczynniki (żółta-1, czerwona-2, 2xżółta-3). Niewykluczone, ze w tym meczu zostanie pokazana czerwona kartka, wtedy o typ powinniśmy być spokojni. W przypadku #2 typu liczone są tylko żółte kartoniki. 

POWODZENIA!!!

Wynik: 3        6      ​
 
michal_aniol 77

michal_aniol

Użytkownik
#4 
Siatkówka: Włochy Serie A2 
Mecz: Bergamo - Brescia
Typ: Bergamo -1.5 seta @2.20 
Stawka: 8/10 


Value!!! Jeżeli tylko jest ten typ dostępny u Waszego bukmahera to polecam go solidnie zagrać!​
 
Otrzymane punkty reputacji: +30
Do góry Bottom