>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

IX kolejka PGE Ekstraligi.

Status
Zamknięty.
neutralny 430K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
W tym temacie typujemy i analizujemy IX kolejkę PGE Ekstraligi, oto jej plan:

Piątek, 21 czerwca, godzina 18.00 - MRGARDEN GKM Grudziądz - truly.work Stal Gorzów (Eleven Sports 1)
Piątek, 21 czerwca, godzina 20.30 - Get Well Toruń - Speed Car Motor Lublin (Eleven Sports 1)
Niedziela, 23 czerwca, godzina 16.15 - Betard Sparta Wrocław - ForBet Włókniarz Cżestochowa (nc+)
Niedziela, 23 czerwca, godzina 19.00 - Falubaz Zielona Góra - Fogo Unia Leszno (nc+)


 
 
kemeez 1,2K

kemeez

Użytkownik
Co myślicie o Toruniu -6.5 - kurs 1.7? Wydaje mi się, że to pewniak, jeśli chcą się utrzymać to muszą dziś wygrać z bonusem.
 
neutralny 430K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
cytat z dnia 21 czerwca 2019 13:22 przez kemeezCo myślicie o Toruniu -6.5 - kurs 1.7? Wydaje mi się, że to pewniak, jeśli chcą się utrzymać to muszą dziś wygrać z bonusem.
Mam takie samo zdanie, dodatkowo Jack Holder chyba w końcu "skumał", że zachował się ostatnio, jak szczeniak, przeprosił i pewnie będzie chciał kibiców przeprosić na torze dobrym wynikiem. Do tego N.K. Iversen i bardzo szybki Jason Doyle. W Lublinie po dobrym początku trochę siadło. Paweł Miesiąc poza szaleńczymi atakami na rywali już nie jest tak szybki, Grisza Łaguta również cały czas chyba szuka optymalnych rozwiązań, a najlepiej punktującym zawodnikiem Speed Caru było ostatnio Wiktor Lampart, który jutro jedzie w MŚ U21, to też o czymś świadczy, że junior przewodzi w tej ekipie. Myślę, że skończy się dużo więcej dla gospodarzy niż podana linia.
 
B 12

bartez-88

Użytkownik
Toruń-Lublin
Andreas Jonsson poniżej 5.5 pkt -kurs 1.95 Superbet
                             poniżej 4.5 pkt -kurs 2.13 STS

Widzę że bukmacherzy wierzą w odrodzenie szweda po dosyć udanym występie w lidze szwedzkiej w tym tygodniu,Andreas zdobył 9 oczek po miesięcznej kontuzji i może stąd tak niska linia ,ale dla mnie jazda w tej lidze to żadna wykładnia formy ,w Ekstralidze jeżdżi piach od początku sezonu ,jeszcze dodatkowo pod presją ,gdzie po nieudanym biegu może wskoczyć na jego miejsce młody Lambert.
 
tyrion77+ 726

tyrion77+

Szanowny Pan
cytat z dnia 21 czerwca 2019 15:01 przez neutralny

Mam takie samo zdanie, dodatkowo Jack Holder chyba w końcu "skumał", że zachował się ostatnio, jak szczeniak, przeprosił i pewnie będzie chciał kibiców przeprosić na torze dobrym wynikiem. Do tego N.K. Iversen i bardzo szybki Jason Doyle. W Lublinie po dobrym początku trochę siadło. Paweł Miesiąc poza szaleńczymi atakami na rywali już nie jest tak szybki, Grisza Łaguta również cały czas chyba szuka optymalnych rozwiązań, a najlepiej punktującym zawodnikiem Speed Caru było ostatnio Wiktor Lampart, który jutro jedzie w MŚ U21, to też o czymś świadczy, że junior przewodzi w tej ekipie. Myślę, że skończy się dużo więcej dla gospodarzy niż podana linia.
Musze zapytać ....bo nie moge sie powstrzymać jednak - Jack mówił Ci coś , że chce przeprosić kibiców ? skąd ta wiedza - bo kibiców Torunia za nic nie musi przepraszać to raz - oni nie lubią Keneta więc za to co zrobił dostanie brawa. A dwa ostatnio bardziej martwi się rodzinnymi sprawami i tym , ze boli go noga i trzeba będzie jechać na blokadzie (wymyślam dokładnie jak Ty )  :) 

No i nie wiem jak mogło Ci umknać - ale Jack zaliczył w tygodniu konkret glebę - wycofał się ze Szwecji i na tą chwilę nie ma go awizowanego w składzie Torunia 

Cała reszta tego co piszesz ma sens i jest poparte faktami i naprawde fajnie  - ale na temat Jacka piszesz totalne bzdury.

PS: bez obrażania się oczywiście to potraktujmy - ale oglądałem Anglie i tam naprawdę Jack wyraźnie odpuścił po upadku , potem to samo zrobił w Szwecji gdzie nawet nie poleciał - mozna z tego wyciągnąc wniosek , ze zrobił to po to zeby być jak najlepiej przygotowanym do meczu w Toruniu ......ale ja tego nie wiem - nie znalazłem niczego na ten temat - nie wiem nawet czy on dziś jest w stanie normalnie na luzie jechać. Jesli oczywiście posiadasz jakakolwiek konkret wiedze na temat tego , ze Jack jest w Toruniu czuje sie dobrze i dziś da z siebie 200% i zrobi 8/9 pkt (tyle powinien zeby było ok) - to prosze napisz to a ja wtedy z góry Cie mocno przepraszam za dopierdzielenie sie :) 
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
neutralny 430K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
cytat z dnia 21 czerwca 2019 17:32 przez tyrion77+

Musze zapytać ....bo nie moge sie powstrzymać jednak - Jack mówił Ci coś , że chce przeprosić kibiców ? skąd ta wiedza - bo kibiców Torunia za nic nie musi przepraszać to raz - oni nie lubią Keneta więc za to co zrobił dostanie brawa. A dwa ostatnio bardziej martwi się rodzinnymi sprawami i tym , ze boli go noga i trzeba będzie jechać na blokadzie (wymyślam dokładnie jak Ty )  :) 

No i nie wiem jak mogło Ci umknać - ale Jack zaliczył w tygodniu konkret glebę - wycofał się ze Szwecji i na tą chwilę nie ma go awizowanego w składzie Torunia 

Cała reszta tego co piszesz ma sens i jest poparte faktami i naprawde fajnie  - ale na temat Jacka piszesz totalne bzdury.

PS: bez obrażania się oczywiście to potraktujmy - ale oglądałem Anglie i tam naprawdę Jack wyraźnie odpuścił po upadku , potem to samo zrobił w Szwecji gdzie nawet nie poleciał - mozna z tego wyciągnąc wniosek , ze zrobił to po to zeby być jak najlepiej przygotowanym do meczu w Toruniu ......ale ja tego nie wiem - nie znalazłem niczego na ten temat - nie wiem nawet czy on dziś jest w stanie normalnie na luzie jechać. Jesli oczywiście posiadasz jakakolwiek konkret wiedze na temat tego , ze Jack jest w Toruniu czuje sie dobrze i dziś da z siebie 200% i zrobi 8/9 pkt (tyle powinien zeby było ok) - to prosze napisz to a ja wtedy z góry Cie mocno przepraszam za dopierdzielenie sie :) 
Strasznie jesteś agresywny, ale skoro mnie wywołałeś do dyskusji to nie omieszkam odpowiedzieć. Z Jackiem nie rozmawiałem i nie żałuję, bo za nim nie przepadam, kibicom w Toruniu musi coś udowodnić, bo praktycznie wszyscy skrytykowali go za zachowanie z Kennethem, mimo że masz rację, Bjerre nie jest ich ulubieńcem. Kibice żużlowi , jak pewnie sam wiesz są "kulturalni" w porównaniu do np.piłkarskich i fair play jest dla nich bardzo istotne. Wyśmiali nawet oświadczenie Jacka, w którym przeprasza całe grono i większość fanów GW twierdzi, że pismo to bardziej wystosowane było przez klub niż przez samego zawodnika. Braw za swoje zachowanie nie otrzyma na pewno, z resztą, jeśli jesteś zorientowany to pewnie wiesz, że bracia Holderowie są traktowani, jak święte krowy w Toruniu, co również zaczyna koleć w oczy kibiców. 
Kolejna Twoja racja, Holder zaliczył "dzwona" i doskonale o tym wiem, bo odczułem to w swoim portfelu, gdyż stawiałem punktowy over Australijczyka w tym meczu, jednak śledząc uważnie wszystkie media nie odnalazłem ani jednej informacji, aby jego dzisiejszy występ był zagrożony, a media mają dużo większą wiedzę na ten temat niż ja i być może nawet Ty. To, że Jack nie był awizowany w składzie to pewnie zagrywka, którą stosują wszyscy i w praktycznie w każdym sporcie do końca pozostawiając rywala w niepewności. Poczekamy na oficjalne info o składach, myślę że młodszy z braci pojedzie z rezerwy, podobna sytuacja będzie miała pewnie miejsce w przypadku Speed Caru, a z rezerwy niejeden raz pojedzie Robert Lambert. Dzięki za odpowiedź, jeśli na przyszłość będziesz miał jakieś ciekawe spostrzeżenia to zapraszam do dyskusji, bo chyba lubisz "czarny" sport. Pozdro.
 
W 2,9K

wasp40

Użytkownik
Torun - Lublin+6,5  2 @ 2,0  Forbet 37-53 TRAFIONY

Iversen 10 pkt? Over @ 2,0 Forbet 8 - PUDLO
CH.Holder  11,5 Over @ 2,06 Forbet 9 - PUDLO

G.Laguta 10.5 Under @ 2.08 STS (PIERWSZE  5 STARTOW) 7 TRAFIONY

w skrocie, Torun ma 3 i to watpliwych liderow (procz Doyla- on prawdziwy lider), a  z kolei goscie maja lepszych ciulaczy pkt.Mecz chyba wygra Torun ale minimalnie.Laguta cos chyba na rzeczy z tym paliwem, bo juz tak nie wymiatal ostatnio,Mysle ze nie pojedzie mlody Holder stad mecz bedzie zaciety.

ps, to moj ostatni wpis - definitywnie ze wzgl. osobistych nazwijmy to tak rezygnuje .Pozdrawiam wszystkich serdecznie i zycze samych TRAFNYCH TYPOW.POWODZENIA!!!

ps 2  .mialo i moglo byc lepiej - szkoda
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
neutralny 430K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Betard Sparta Wrocław - forBet Włókniarz Częstochowa godzina 16.15 (transmisja w nc+)

Betard (-5.5) @1.95 Totolotek  
L. Madsen over 11 pkt. (wszystkie starty) @1.86 Etoto  
M. Janowski under 13.0 pkt. (wszystkie starty) @1.72 Forbet  
J. Jamróg under 6.0 pkt (pierwsze 5 biegów) @1.90 Lvbet  
Betard wygra bieg juniorski @2.00 Forbet  
L. Madsen - liczba wygranych biegów (pierwsze 5 startów) over 2.5 @2. Fortuna  
H2H Drabik - Lindgren 1 @1.7 Totolotek  

Kilka zdarzeń, na które zwróciłem uwagę i które popróbuję w różnych kombinacjach.
Betard jest faworytem i świetnie prezentuje się od początku rozgrywek. Przegrał tylko raz mimo tego, że zaledwie trzy razy jechał u siebie, wszystkie mecze domowe oczywiście wygrywając Dziś będzie czwarty raz i nie wyobrażam sobie, aby Włókniarz potrafił wygrać, handicap -5.5 spokojnie do pokrycia.
Madsen, lider gości trzyma fason od pierwszej kolejki, zdobył, jak na razie 97 punktów, co daje mu średnią ponad 12 oczek na mecz. Dzisiejszej linii nie udało mu się pokryć tylko raz. Dodatkowo liczę na więcej niż 5 biegów w meczu, co znacznie zwiększa powodzenie tego typu. Dokładam jeszcze minimum trzy wygrane biegi z pierwszych pięciu, dwie wpadki to maks to może się Leonowi zdarzyć.
Tylko jeden buk dał tak wysoką linię na Maćka Janowskiego, jak 13.0, reszta najczęściej 11.5, a nawet 11.0. Staram się to wykorzystać. Ciężko Maćkowi będzie dziś o 13, czy 14 pkt. zwłaszcza, gdy będzie miał rywalizować z Madsenem.
Kuba Jamróg nie może się odnaleźć i jest na razie najsłabszym rajderem Spartan. W trzech domowych meczach zdobył tylko 12 pkt, a połowę z tego ze słabiutkim Get Wellem. Jeśli nic nie poprawił w sprzęcie to może mieć dziś problem ze zdobywaniem oczek.
Bieg juniorski, krótko. Dobry kurs biorąc pod uwagę, że Maksym to praktycznie pewne 3 punkty, a Przemek Liszka jeszcze nie przyjechał w tym sezonie we Wrocławiu ostatni w tym biegu numer dwa.
Drabik jest w lepszej formie niż Fredka, do tego jedzie na swoim stadionie, świetnie wyglądał we wczorajszej rundzie IMŚJ, choć pechowo odpadł w półfinale. Myślę, że spokojnie dziś wygra punktowo z Lindgrenem



 
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
ferdekkiepski 195

ferdekkiepski

Użytkownik
Linia na Macka nie taka wysoka biorac pod uwage, ze pojedzie 6 razy ze wzgledu na Z/Z za Woffiego. Inne buki dali nizsza linie ale licza pierwsze piec biegow. Tak to bym rozumial ;) 
 
neutralny 430K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
cytat z dnia 23 czerwca 2019 14:59 przez ferdekkiepskiLinia na Macka nie taka wysoka biorac pod uwage, ze pojedzie 6 razy ze wzgledu na Z/Z za Woffiego. Inne buki dali nizsza linie ale licza pierwsze piec biegow. Tak to bym rozumial ;) 
Są również takie, które liczą wszystkie biegi, a linia jest 11.0. Ale faktycznie masz rację, Maciek pewnie pojedzie dzisiaj 6 razy.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom