>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Draft NBA 2019 - dyskuje, przemyślenie, typy.

Status
Zamknięty.
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Witam postanowiłem założyć temat o drafcie, który nastąpi za kilka dni. Mam kilka swoich przemyśleń i ciekaw jestem waszych opinii. Ostatnio analizowałem potencjalnych kandydatów, chociaż nie oglądam NCAA, można wyciągnąć pewne wnioski. Zapraszam do dyskusji!

Unibet Draftowe przewidywania w NBA!

Coby White under 7,5 (miejsce 1-7 w drafcie) kurs: 1,5 (10/10)   (7)

Suns czy Bulls będą polowali na rozgrywającego. Coby razem z Garlandem powinni być w pierwszej siódemce. Pierwsza trójka jest zaklepana przez Ziona, Moranta i Barreta. Pelikany mogę się przesunąć w dół draftu, Chicago i Suns powinni powalczyć o 4 pick. Pelikany jeżeli zostawią 4 to biorę pewnie Culvera albo Huntera. Nie wiadomo co zrobi Clevland z 5, ale też mogą powalczyć o Garlanda. Coby nie wypadnie poza pierwszą siódemkę, mam nadzieję, że Chicago jakimś cudem o niego powalczy.

Cameron Reddish over 7,5 kurs: 1,98 (10/10)   (10)

Przewidywany pick to 8-10. Cam pewnie talent na miarę TOP 5. Jednak dopiero 3 opcja w Duke, więc jego poczynania był trochę ograniczone. Do tego teraz przeszedł operację. Niby nic groźnego wróci za 6 tygodni. Pierwsze siódemka we wszystkich mockach przewijają się te same nazwiska. Nie wydaje mi się, żeby ktoś go wziął wyżej niż z 8-9. Kurs fajny. Miejsca 4-7 zaklepane dla Huntera, Culvera, Whire i Garlanda.

Brandon Clarke under 18,5 kurs: 1,5 (10/10)   (21)

W mockach typowany dopiero na 26 miejsce. Jednak eksperci widzą w nim dobrego defensora. Do tego w Gonzadze zdobywał i tak średnio 17 punktów, dobry rezultat. Typuje się do na miejsca 12-15. Powalczą o niego Charlotte, przyda im się dobry defensor 3&amp;D, do pomocy Kembie, o ile zostanie.

Tyler Herro over 14,5 kurs: 1,91 (5/10)   (13)

Dobry strzelec, białas, rozciąga grę. Jest duża konkurencja, więc nie wydaje mi się żeby ktoś jego pokroju był w top 15. Sporo pracy przed nim, być może w przyszlości coś z niego będzie, ale są po prostu bardziej wszechstronni zawodnicy do wyboru.

Nassir Little over 10,5 kurs: 1,7 (5/10)   (25)

Nassir dobre warunki i potężny zasięg. W sumie to brałbym go nawet wyżej, ale widzę że nikt na niego nie stawia. Różnie to bywa z tymi przewidywaniami. Na ten moment może spaść nawet w okolice 15 miejsca. 

Kevin Porter Jr Under 21,5 kurs: 1,84 (5/10)  (30)

Zawodnik, który grał mało, doznał kontuzji, a potem został zawieszony przez uczelnie. Złamał jakiś regulamin czy coś w tym stylu. Charakterny gracz, z dużym potencjałem. Bleacher Report zrobili o nim mini dokument na dniach, także pewnie chcę odkupić winy. Widać duże możliwości i jeżeli będzie zdrowy może to być steal draftu. O ile się ogarnie mentalnie. Jego ojciec został zamordowany, teraz gra dla niego i rodziny. Będzie o czym pisać.

PJ Washington over 12,5 kurs: 1,91 (5/10)   (12)

PJ czyli największa gwiazda Kentucky. Silny skrzydłowy, dobry zasięg. Jest nad czym pracować. Nikt go nie typuje wyżej niż 14 miejsce. Takich zawodników jest sporo, a pozycja mu nie pomaga. z nr 8-12 wybierają Atlanta 2 razy, Charlotte, Minnesota czy Washington. Myślę, że taki zawodnik o tej charakterystyce na ten moment tam nie pasuje.
 
 
Otrzymane punkty reputacji: +104
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Unibet

Rui Hachimura under 11,5 kurs: 2,5 (10/10) 
  (9)

Timberwolves obiecali Japończykowi, że go wezmą do siebie i starają się przesunąć w loterii wyżej. W sumie i tak jest spore prawdopodobieństwo że dostaną go nawet za swój 11 pick. Tutaj myślę że to potwierdzone info jest. Marc Stein podał tą informację, cytując słowa głównego zarządzającego tam Gersona Rosasa. To będzie proces przebudowy, następne lata szykują się spore zmiany.
 
Otrzymane punkty reputacji: +31
tyrion77+ 726

tyrion77+

Szanowny Pan
cytat z dnia 20 czerwca 2019 05:45 przez matbieUnibet

Rui Hachimura under 11,5 kurs: 2,5 (10/10)


Timberwolves obiecali Japończykowi, że go wezmą do siebie i starają się przesunąć w loterii wyżej. W sumie i tak jest spore prawdopodobieństwo że dostaną go nawet za swój 11 pick. Tutaj myślę że to potwierdzone info jest. Marc Stein podał tą informację, cytując słowa głównego zarządzającego tam Gersona Rosasa. To będzie proces przebudowy, następne lata szykują się spore zmiany.
Matt to Twoja działka bardziej - nie jestem tak mocny jak Ty w tej dziedzinie , juz nawet zagrałem to po Tobie i dopiero później zacząłem sprawdzac gdy jednak kurs nie spadał i znalazłem cos takiego jeśli chodzi o informacje Steina na którego się powołujesz : 

 

The Minnesota Timberwolves have been aggressive in their attempt to trade up from No. 11 to No. 4.

The New Orleans Pelicans have been open to trading out of No. 4 since before they acquired the pick from the Los Angeles Lakers.

The Wolves are believed to be targeting Darius Garland.

MARC STEIN/NEW YORK TIMES

Moje pytanie jest więc następujące - czy mógłbys wkleić oryginalna wypowiedź na którą się powołujesz ?

Obaj mamy info , że próbują się przesunąc w loterii - jednak z mojego wynika , ze jeśli się przesuną sie handlując swój numer 11 za 4-kę to wtedy biorą Garlanda w pierwszym wyborze , a kolejny mają za późno na Rui'ego . Chyba , że zamiast numeru 11 oddadzą zawodników wtedy zachowają 11-stkę i dodatkowo zapolują na Garlanda.

Mógłbyś się ustosunkować ?
 
 
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
No tak teraz przeczytałem, że chcą się przesunąć wyżej nawet do nr 4, ale wcześniej nie bylo wspomniane w tej wypowiedzi, że chcą nawet 4 numer i że wtedy biorą Garlanda. Rano na szybko przeczytałem, że GM zapowiada spore zmiany i interesuje ich Hashimura. Było tam też coś wspomniane o możliwych głębszych ruchach i przejęciu więcej pickow. Nawet gdyby chcieli na ten moment nr 4 to nie maja za bardzo atutów żeby sie tak przesunąć. Jedynie Kontrakt Covingtona wygada atrakcyjnie. Zresztą Hashimura może pójść w top 10 także jakoś się tym nawet nie przejmuje. Zobaczymy co Atlanta zrobi ze swoimi pickami 8 i 10, bo tutaj może być jakaś wymiana z Pelikanami. Wtedy NOLA powinna z 10 brać Hashimure.
 
tyrion77+ 726

tyrion77+

Szanowny Pan
Tu masz o 8-ce Pelikanów 
 

The Atlanta Hawks are pursuing the No. 4 overall pick, which the New Orleans Pelicans have made available in trade talks.

The Hawks own the No. 8, No. 10 and No. 17 picks in the draft and could package some combination of those selections. Atlanta also has cap space and could absorb a onerous contract from the Pelicans such as Solomon Hill.

The Pelicans acquired the pick from the Los Angeles Lakers in the Anthony Davis trade.

New Orleans has had conversations with other teams on the No. 4 pick as well.

Brian Windhorst added that the Pelicans are more interested in players who can contribute immediately than draft selections.

"They have aspirations for this season," said Windhorst.

ADRIAN WOJNAROWSKI/ESPN


Na tą chwilę z tego co widzę to jedynie Chicago ze swoja 7-ką sa wymieniani jako ewentualnie chętni na Rui'ego. Najlepiej by chyba było dla typu Hatchimura under 11,5 ....zeby Minesota nic nie pohandlowała i zwyczajnie zeby on był 1-szym wyborem dla nich (Jesli info które podałes o Menago Wilków sie potwierdzi)
 
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Nie no Chicago nie weźmie Hachimury. Minnesota go powinna przygarnąć. Zresztą jeszcze sporo się wydarzy przed samym draftem, więc tutaj jest wiele zmiennych do brania pod uwagę. Atlanta, Boston nie zachowają wszystkich swoich wyborów. Kilka teamów będzie chciało się przesunąć wyżej, także będzie ciekawie.
 
tyrion77+ 726

tyrion77+

Szanowny Pan
Najnowsze : 

The New Orleans Pelicans are interested in trading away the No. 4 pick they acquired from the Los Angeles Lakers as part of the Anthony Davis trade.

"What they really want to see is a veteran big man get put on the table," said Malika Andrews. "They need a veteran big to stretch the floor for Zion (Williamson) so he's not playing on the inside all the time."

The Pelicans have received interest from a number of teams on No. 4.

MALIKA ANDREWS/ESPN

Chyba najgłupszy ruch jaki moga zrobić po tym jak wymienili Davisa i wezmą Ziona - ten draft da bankowo z 4 pozycji kogos lepszego niż trade który się szykuje - ale jak sie chce mieć mistrza od razu a nie mozna cierpliwie jak Kozły budowac skład wokół Giannisa to się na takie głupie ruchy decyduje
 
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Minnesota chcę jednak Covingtona zaoferować żeby się przesunąć w drafcie...Ciekawe co z tego wyjdzie. A Pelikany coś za dużo kombinują, mają takie wysokie picki i zamiast wybrać coś porządnego to chcą brać weterana pod kosz. Come on...
 
tyrion77+ 726

tyrion77+

Szanowny Pan
Pisz jak będziesz pewny - wtedy trzeba ostro ładowac Garlanda . Ja zajmuje się kolarstwem i zużlem więc mam inne zajęcie - a ten draft zaczałem obserwowac przez Ciebie :) 

ps. bo załadowałem mocniej w Hatchi :) no i juz jestem skazany trochę na loterię na dzisiejsza noc :) 
 
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Jak sama nazwa wskazuje to loteria, najwięcej się wydarzy przed samym draftem. Sytuacja rozwija się dynamicznie także trzeba obserwować. Jest dużo informacje, które są potem niby dementowane albo coś dodają do tego. To nie jest taka prosta sprawa! Jak Minnesota się przesunie w drafcie to pewnie Hachimury nie wezmą. Skoro Pelikany szukają weterana na centra to też do kitu. Atlanta ciekawe co zrobi z tymi dwoma pickami.
 
tyrion77+ 726

tyrion77+

Szanowny Pan
Ale chyba zgadzasz się w 100%, że jesli podadzą oficjalnie że Minesota wymieniła się z NOH pick no4 to gramy za wszystko Garlanda po kursie 2 a wychodzimy z typu na Rui kontrując to . Zgadza się ?
 
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
To tak. Ale jak Atlanta dostanie ten pick to biorą Culvera. Także jedynie Minnesota może z 4 wybrać Garlanda, bo jak widać Pelikany nie są zainteresowane tym pickiem.
 
tyrion77+ 726

tyrion77+

Szanowny Pan
Knicks Willing To Trade Frank Ntilikina For 2nd Round Pick

kolejne info - ale ono mi nic nie mówi . tj nie wnosi chyba niczego co do tego co mozna zagrac ?

Matt oni mają jakiś deadline do której godziny mogą ogłaszać handel pickami ? o 1 w nocy jest koniec gry w UB - to godzina rozpoczęcia spektaklu - czy to godzina końca handlu przed draftem ? 
I już ostatnie pytanie - czy wiesz gdzie będzie transmisja w tv ?
 
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Dogadają się pomiędzy sobą przed draftem. A nawet jak ktoś kogoś wybierze to wtedy mogą go oddać za dobrą paczkę. Transmisja pewnie na ESPN prosto z Barclays Center o 1. Do tego czasu jeszcze się sporo może wydarzyć. 
 
tyrion77+ 726

tyrion77+

Szanowny Pan
Super , dzieki obu Panom - wreszcie się na coś przyda C+ bo juz sie zastanowiłem po co za to płacę :) 

Nie ma na C+ niestety podobnie jak na Polsatach :( przynajmniej w programach telewizyjnych 
 
tyrion77+ 726

tyrion77+

Szanowny Pan
Matt jeszcze jedno - dotarłem do tej wypowiedzi Rosasa o której pisałeś - i tam jest odwrotnie , ze Wilki nic mu nie obiecują . Jestes pewny , ze dobrze zrozumiałeś to ????
 

Before the draft, there are few things someone who runs a basketball team is going to say definitively. The same applies to Timberwolves President Gersson Rosas.

But there was one point Rosas wanted to make clear: He doesn’t make guarantees to prospects.

“We don’t promise players,” Rosas said Tuesday. “Throughout the league, every organization has different strategies, different approaches. That’s not something we do.”

Rosas was answering a question which addressed a rumor that the Wolves guaranteed Gonzaga forward Rui Hachimura they would take him should he be there at No. 11. Teams may guarantee a draft pick they will take him at a certain spot in an effort to prevent him from working out for other teams.

But it’s a practice Rosas said the Wolves won’t do. Rosas said the Wolves have contacted every team around the league to see what their options are in relation to trading up and trading down.

 

There could be a lot of activity because, according to Rosas, the draft is very “flat.”

“It’s flat, in a good way. There’s a lot of good depth to it,” Rosas said. “So a lot of it is the different values that teams place on talent. There’s a lot of communication. I think it’s part of our strategy. We have to examine every opportunity — moving forward, moving back, moving out. But we’ve reached out to every team in this league to see what our options are, and we’ll be prepared here on Thursday to make the right decisions for the organization.”

To cała wypowieź Rosasa - na niej sie opierałeś ?
 
 
tyrion77+ 726

tyrion77+

Szanowny Pan
Pierwsze trzy jasne - UB wycofał nawet te małe lokaty 
 

The first three selections of the 2019 NBA Draft have been decided, sources tell Shams Charania.

The New Orleans Pelicans will select Zion Williamson at No. 1 while the Memphis Grizzlies will pick Ja Morant at No. 2.

The New York Knicks have decided to pick RJ Barrett at No. 3.

SHAMS CHARANIA/THE ATHLETIC
 
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Z 4 idzie Culver bo Atlanta właśnie przejęła nr od NOP. Oddali 8 i 17 pick i wzięli kontrakt Salomona. Unibet zdążył to wycofać spryciule.

A co do tej obietnicy to trzeba czytać między wierszami. On oficjalnie nie przyzna się do tego kogo chcą. Mi wytarczy to, że jest zainteresowania i media podlapaly temat. Dalej uważam, że Minna z 11 powinna go wziąć.
 
tyrion77+ 726

tyrion77+

Szanowny Pan
Nowość : Hunter prawdopodobnie no 4 
 

The New Orleans Pelicans have agreed to trade the No. 4 pick and Solomon Hill to the Atlanta Hawks for No. 8, No. 17 and No. 35. The Hawks will also send a heavily protected 2020 first round pick from the Cleveland Cavaliers.

The Pelicans will also send No. 57 and a future second round pick.

Atlanta traded down in 2018 and successfully traded up this year. The Hawks are expected to take De'Andre Hunter at no. 4.

The Pelicans acquired the pick from the Los Angeles Lakers for Anthony Davis.

CHRIS HAYNES/YAHOO! SPORTS

podobnie reagujemy - ale wg tego Hunter 4-ka
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom