>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

III Runda - Speedway Grand Prix w Pradze (15.06)

Status
Zamknięty.
cinas89 3,4K

cinas89

Football,speedway
Kolejna runda tzn już 3 tyn razem w Pradze .

Antonio Lindbaeck wygrał kwalifikacje przed GP Czech. Najlepszy z Polaków był Maciej Janowski, a najsłabiej wypadł Patryk Dudek.

Ps. To FORUM przez te wasze konkursy umiera śmiercią naturalną. 7 H do zawodów tyle tysięcy osób na forum i nikt nie ma czasu nawet wpisać tematu , nikt się tu już prawie nie udziela . Jestem zażenowany jak spadło zainteresowanie tym FB.

 
 
nole 6,1K

nole

Forum VIP
To nie kwestia forum tylko kwestia małego zainteresowaia żużlem. Jesli się nie jest z miasta żużlowego w PL to słabo jest z zainteresowaniem. W takiej Warszawie to podejrzewam, że 90% miasta nie wie, że taki sport istnieje :)

Tak sobie myślę, że dziś zagram oczywiście za małą stawkę

win MADSEN @ 6,50 @ forbet

oraz 

Janowski najlepszy w polskiej grupie @ 2,85 @ forbet

Madsen to taki żużlowiec, który ma według mnie masę szczęscia i bez wielkich spektakularnych popisów na torze wjeżdża do finału, czy wygrywa GP. Taki żużlowiec, który ma szczęścia więcej niż powinien i to szczęscie jest bardzo potrzebne.
Wczoraj w kwalifikacjach miał drugi czas i intuicja mi mówi, że on wygra dziś to GP. Stawka oczywiscie bez szaleństwo bo to sport, w którym jedna wywrotka może zburzyć cały misterny plan w pizdu :) 

W drugim typie idę w Magica. Myślę, że po abstencji w Warszawie i bardzo słabym GP Słowenii dziś się odbuduje i będzie szybki. To świetny żużlowiec i osobiście uważam go za najlepszego polskiego ridera. Sądzę, że będzie najlepszy dziś wśród Polaków.
 
Otrzymane punkty reputacji: +62
B 42,8K

bartek2701

Mistrz Tour de Ski
Witam , ode mnie rownież typ na Madsena ale top8 @ 1.4 forbet 

Gosciu ma dzisiaj dobry numer startowy 2 razy pole A a dzisiaj powinien sie start bardzo liczyc a Madsen zalicza sie do czolowki jesli chodzi o ten element.  Polfinal to pewniak jak na zawodnika ktory powalczy o medal w tym sezonie a kurs nie najnizszy.

Dodatkowo dzisiaj over u Predatora 5.5 w sts po @1.70  

Dla niektorych wygranie kwalifikacji nic nie znaczy.albo niewiele. Uwazam  ze 6 pkt startujac z numeru 5 gdzie rowniez  ma 2 razy pole A to zbyt niska linia , warto zaryzykowac po fajnym kursie , Ja stawiam ze Antonio dzis moze wjechac do polfinalu. On wkoncu odpali :)

Jesli chodzi o Polakow to nie mam zdania co do dzisiejszego turnieju wiadomo Bartek szybki jak rakieta, Janos potrzebuje punktów jak nikt , Patryk rok temu przegrał o błysk szprychy z Fredka na lini mety. Kolodziej wydaje mi sie ze znowu sie spali.  Uwazam ze jesli bedzie jeden Polak w finale powinnismy byc zadowoleni , stawka  jest mega wyrownana.
 
W 2,9K

wasp40

Użytkownik
Dzisiaj bardzo ryzykuje i stawiam ws\ystko na jedna karte  tzn, wszystko co sie rusza przeciw Zagarowi,Wylamuje sie , gdyz przewaznie liczylem ze dany zawodnik bedacy w slabszej formie przelamie sie , dzisiaj stawiam to co teraz, a teraz nie widze zadnych symptomow , bo w lidze i GP sloweniec slabo sie spisuje i oby jeszcze dzisiaj to udowodnil! Tak wiec...

Zagar - R.Lambert 2 @ 2,22 STS 4-6 TRAFIONY
Lindbaek - Zagar 1 @ 1,7 STS 4-4 WTOPA - wyzej Zagar mial 2
Zagar 6 pkt? Under @ 1,92 Forbet 4 TRAFIONY
Zagar - Milik  2 @ 2,8 STS ( tu symboliczna stawka) 4-4 wyzej MILIK - TRAFIONY

Typ glowny
 A,Laguta -E,Sajfutdinov 2 @ 1,88 Fortuna 9-11 TRAFIONY

Co do Laguty to jakos po kontuzji nie jedzie nadzwyczajnie, do tej pory w GP w 11 biegach nie dojechal do mety na pierwszej pozycji, owszem to nie jest jakis wyznacnik bo nawet zdobywajac po 2 oczka mozna zajac 2 miejsce w finale ale...chyba nie dzisiaj jeszcze.Emil ma ogromna szanse powalczyc by zblizyc sie do czolowki ma 19 pkt  i traci do liderow 6-8 pkt? licze na dobry wystep Emila dzisiaj, tor tez mu sluzy spogladajac na ub.rok.Mysle ze bedzie dobrze
 
Otrzymane punkty reputacji: +32
tyrion77+ 726

tyrion77+

Szanowny Pan
cytat z dnia 15 czerwca 2019 11:51 przez cinas89Kolejna runda tzn już 3 tyn razem w Pradze .

Antonio Lindbaeck wygrał kwalifikacje przed GP Czech. Najlepszy z Polaków był Maciej Janowski, a najsłabiej wypadł Patryk Dudek.

Ps. To FORUM przez te wasze konkursy umiera śmiercią naturalną. 7 H do zawodów tyle tysięcy osób na forum i nikt nie ma czasu nawet wpisać tematu , nikt się tu już prawie nie udziela . Jestem zażenowany jak spadło zainteresowanie tym FB.
 
Forum umiera - ale jak ktoś poważny ma pisać skoro moderatorzy pozwolili żeby gwiazdami forum byli Tomciomen oraz Rafter ukryty pod nowym nikiem, więc każdy kto poważnie traktuje bukmacherkę odpuścił no bo z kim ma wymieniać jakąkolwiek wiedzę ? 90% typów nie jest popartych żadnymi informacjami . Nic bym nie pisał - ale podam normalnie z normalnym opisem typ ........ 

Iversen-Milik 1 1,50 UB    

Para skonstruowana na podstawie zeszłorocznych zawodów gdzie Vasek miał 6 pkt a PUK 5 - nie opierająca się w ogóle na tegorocznych ich wynikach 

Każdy kto ogladał kwalifikacje widział na czym wyjechał Vasek - nie wiem czy to jakiś performance w jego wykonaniu był , czy on tak na serio ? I nie pomaga tu tłumaczenie , że nie wie o co kaman na tym torze, bo tak przygotowali go , że on pomimo mega doświadczenia nie wie jak ma tu jechać . Typ byłby 10/10 gdybym wiedział, ze Czech dziś znów wyjedzie na tym samym silniku - ale niestety nie ma takiej informacji - jednak patrząc na to , ze nie walczy Vasek o nic poza honorem ...można liczyć , że choć w 1-2 wyścigach znów wyjedzie na GM z Krska . 

Jesli nawet tak sie nie stanie i pojedzie na normalnym silniku to każdy kto choć raz był na zawodach na Markecie wie doskonale, że trzeba tam poczekac chwile zobaczyć które pole chodzi i jeśli bedzie to jak zawsze pierwsze (z wyjątkiem zeszłego roku - wtedy na 8 pierwszych biegów 5 wygranych z pola 3 i 3 wygrane z 4) trzeba grac non stop co bieg wygrane z tego pola  - a tu tez Iversen wygląda lepiej (pierwsze w bezposrednim i potem w 17-stym). Vasek ma 1-sze w 8 biegu czyli ostatnim przed kolejnym równaniem i wtedy już szeroka powinna lepiej smigać . Iversen dwa razy po równaniu powinien uciekać z tego pola. 

No i oczywiście dochodzi do tego zwyczajnie o wiele lepsza forma PUK-a na tą chwile i wyraźne value (kursy na wygraną to za 365 odpowiednio 23-67 , więc powinno być 1,3 zaledwie na PUKa w tej parze). 
 
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
tyrion77+ 726

tyrion77+

Szanowny Pan
No i pole numer 4 na początkową fazę - kursy 4 i 2 już odbiły dawno wtope na Miliku 

Czeski toromostrz to mistrz świata - a Wy wszyscy narzekacie na naszych - 1 seria komplet 4 pola - a od 6/7 zrobiła sie 1-ka lepsza i wewnętrzne - jak Vasek przeszedł do krawęznika :) rok temu ostatnia seria to 4 wygrane starty z 1 pola :0 
 
pawelex 237

pawelex

Użytkownik
Nie chce tu nikogo krytykować za typ na PUK-a ale on jest jak Kasprzak. Nigdy nie można powiedzieć że jest w formie bo przeplata dobre mecze z fatalnymi. Kasprzak od ponad roku jest na czarnej liście, dzisiaj trafia na nią Iversen
 
tyrion77+ 726

tyrion77+

Szanowny Pan
Możesz śmiało krytykować przecież - ale podaj jakies argumenty . Znasz jakiegoś zawodnika , który nie przeplata dobrych meczy słabszymi ? Oglądam zuzel 20 lat i na czarnej liście byli u mnie juz wszyscy zawodnicy . Nawet Bartek robiący ostatnio 10 kompletów (Szwecja, Polska ) prawie pod rząd - dziś zonk . Vasek zrobił to co pisałem - PUK zawiódł - jednak błędy buków i brak reakcji przy 4 pierwszych biegach dało dziś kosmos zarobić 
 
W 2,9K

wasp40

Użytkownik
cytat z dnia 15 czerwca 2019 19:14 przez tyrion77+No i pole numer 4 na początkową fazę - kursy 4 i 2 już odbiły dawno wtope na Miliku 

Czeski toromostrz to mistrz świata - a Wy wszyscy narzekacie na naszych - 1 seria komplet 4 pola - a od 6/7 zrobiła sie 1-ka lepsza i wewnętrzne - jak Vasek przeszedł do krawęznika :) rok temu ostatnia seria to 4 wygrane starty z 1 pola :0 
Widac ze masz duza wiedze  tzw, czapki z glow, ale jest dzial tutaj , badz typy na zywo - czy zamiesciles tam jakies typy? ,Jesli TAK - SZACUN , jesli nie , to pisanie ze jestes zarobiony nie ma sensu.Co z tego ze wiekszisc ci wierzy , jak nikt z tego nie skorzystal.Nie czepiam sie ale tak na przyszlosc.Pozdrawiam i zycze samych wygranych - wpadaj tu czesciej , jak ja zrobie babola - popraw mnie , im wiecej nas tym lepiej.RaZ JESZCZE SZACUN I POWODZENIA!!!!
 
tyrion77+ 726

tyrion77+

Szanowny Pan
cytat z dnia 15 czerwca 2019 23:00 przez wasp40

Widac ze masz duza wiedze  tzw, czapki z glow, ale jest dzial tutaj , badz typy na zywo - czy zamiesciles tam jakies typy? ,Jesli TAK - SZACUN , jesli nie , to pisanie ze jestes zarobiony nie ma sensu.Co z tego ze wiekszisc ci wierzy , jak nikt z tego nie skorzystal.Nie czepiam sie ale tak na przyszlosc.Pozdrawiam i zycze samych wygranych - wpadaj tu czesciej , jak ja zrobie babola - popraw mnie , im wiecej nas tym lepiej.RaZ JESZCZE SZACUN I POWODZENIA!!!!
Wasp - ja napisałem dużo przed GP, ze trzeba zobaczyć jakie pole i grać - to nie jest chwalenie się po fakcie - przeczytaj mój post - tam jest jasno i wyraźnie, że trzeba poczekac na 1 bieg a potem grać pole , które chodzi .
Jestem daleki od cwaniakowania (choć taki chyba mam głupi charakter - ale uczciwie i wyraźnie napisałem dlaczego Marketę trzeba grać live) - pamiętam tam zawody gdzie na 8 biegów 7 wygrał zawodnik z 1 pola i nie było ani jednej mijanki -krawęznik tylko trzymali i nic więcej. 

Swoja drogą to toromistrz z Markety mógłby spokojnie znaleźć zatrudnienie w kazdym naszym klubie - to co zrobił to kosmos.

A co do forum - prawda jest taka, ze brakuje ludzi którzy np. tak jak dzisiaj znaliby info od Duzersa , że 4 pole na początku było mega - albo info z Ostrowa , że Nowacki startuje na najlepszym silniku Gapińskiego (info podane w transmisji - przy kursie 3 na jego wygrany bieg , ale na 20 sek przed startem i szło tylko 1 raz załadować )

Powodzenia i szacun bo jestes jedna z nielicznych osób które tu piszą i zdecydowanie za mało ludzików z wiedzą tu jest a nie typami z kapelusza :) 
 
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
Przepraszam, to ja dałem ciała z tym niezałożeniem tematu na tę rundę. Staram się ogarniać na bieżąco ten dział, czyli zakładać tematy na Ekstraligę i turnieje GP, ale tym razem pojechałem nad jezioro i po prostu zapomniałem to zrobić. Postaram się żeby więcej do takich sytuacji nie dochodziło. 
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom