>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

WTA Tour: Majorka, Birmingham - 17.06.2019-23.06.2019

Status
Zamknięty.
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP

Miejsce: Majorka, Hiszpania
Data rozgrywania: 10.06.2019-16.06.2019
Nawierzchnia: Grass
Kategoria: International
Pula nagród: $250,000
Oficjalna strona turnieju: https://www.mallorcaopen.org/?lang=en
Lista Startowa: https://www.mallorcaopen.org/player/?lang=en
Drabinka:
Plan gier:
Zwycięzca singla 2018: Tatjana Maria
Zwycięzcy debla 2018: Andreja Klepac/Maria Jose Martinez Sanchez


Miejsce: Birmingham, Wielka Brytania
Data rozgrywania: 10.06.2019-16.06.2019
Nawierzchnia: Grass
Kategoria: Premier
Pula nagród: $1,006,263
Oficjalna strona turnieju: https://www.lta.org.uk/major-tennis-events/british-major-events/nature-valley-classic/
Lista Startowa:
Drabinka:
Plan gier:
Zwycięzca singla 2018: Petra Kvitova
Zwycięzcy debla 2018: Kristina Mladenovic/Timea Babos


Zapraszam do merytorycznej dyskusji i pisania analiz !
 
dx2 210,4K

dx2

Użytkownik
Kalinskaya-Tomova 2 @3.25  

Mozna rzec, ze to przeczucie. Tomova moze nie jest uznana marka, ale pokonala po drodze Miski Doi po zacietym meczu, a to wydaje mi sie dobry prognostykiem, wiec dam szanse sobie w tym meczu na typ pod underdoga. Kurs w okolicach ponad 3, a sprobuje.
 
Otrzymane punkty reputacji: +195
adik1992 392,2K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Bonaventure @4,0  
+1,5 seta @2,2  
+5,5 gema @1,75  
5:7 6:4 6:2 
1xbet

Typ może nie w kierunku belgijki a bardziej przeciw Kerber. Niemka w weekend bawiła się na weselu Wozniackiej w Toskani. Więc o tenisie za dużo nie myślała. Trawa to specyficzna nawierzchnia i nie jest tak łatwo przejść z kortów ceglanych na ta nawierzchnię jak na korty twarde. Potrzeba meczów a tych Kerber brakuje. Bonaventure grała w shertogenbosch gdzie przeszła kwalifikacje i przegrała z Aleksandrova. Tutaj też wygrane już dwa mecze w eliminacjach. Forma Kerber też nie jest za wysoka a za chwilę Wimbledon i 2000 pkt do obrony. Sądzę że Niemka potraktuje to spotkanie jako przetarcie na korcie trawiastym i będzie się chciała sprawdzić w jakiej jest dyspozycji. Obecnie nie jest zgłoszona do Eastbourne ale myślę że jeżeli tu szybko by poleciała to wystąpi o WC albo w spokoju będzie trenowała przed szlemem. Do tego Belgijka gra agresywnie i sądzę że w obecnej dyspozycji może postraszyc Kerber. 
 
wojciech-wilk 30

wojciech-wilk

Użytkownik
Można dziś się zainteresować Davis z Wang. Amerykanka już 3 mecze i do przodu Wang ostatni raz 30 maja mecz i na trawie też jakoś super nie wygląda. 
 
R 72

ratek3

Użytkownik
Witam! Jakie opinie do meczu Kenin - Mertens? Myślę dać na Kenin ale ciekaw jestem waszych opinii. Z góry dziękuję i pozdrawiam 
 
A 32,9K

ar0nek

Użytkownik
Strycova - Kr. Pliskova
Typ Pliskova - 3.5 asa @1.96 1xbet  4-6

Mamy fajna promocje na trawie od ruskiego bukmachera. Pliskova świetnie serwuje w tym turnieju. W ost meczu z siostra blizniaczka az 24asy. Myślę ze nawet przy 2setach spokojnie to handi bedzie pokryte. 
 
dx2 210,4K

dx2

Użytkownik
Barty to win Birmingham @1.65   

Na pocztaku zastanawialem sie jak ugryzc mecz Barty ze Strycova przy tak malym kursie i natknalem sie na typ na koncowe zwyciestwo, gdzie kurs jest juz niezly. Barty jest faworytka do wygrania z pozostalych zawodniczek i sadze, ze sa duze szanse ze to sie uda. Ogolnie Australijka gra w tym roku wysmienicie, a ostatnie tygodnie przyniosly wygranego szlema.

Barty ma szanse wrocic do finalu w Birmingham, gdzie przegrala z Kvitova i to prawdopdobnie byloby optymalne rozwiazanie, bo praktyka na trawie zaliczona i mozna by w przyszlym tygodniu odpoczac. By wygrac tytul Barty musi pokonac Strycova, a pozniej zwyciezczyni pary Goerges-Martic. Strycovej gra na traiwe zawsze lezala, bo Czeszka lubi atakowac i nawet warto wspomniec, ze Strycova dwukrotnie tez grala final w Birmingham, ale w obydwu przypadkach ponosila porazki, Barty w tej chwili jednak jest tak pewna siebie, ze ona nawet przegrywajac wie co robic i nie panikuje jak dzis w meczu z Venus Williams. Zdecydowanie od Australijki bije teraz pewnosc siebie i zaryzykuje hipoteze, ze jesli Barty jutro wygra i wroci do finalu w  Birmingham to po wygrana, niezalzenie czy napotka tam Goerges czy Martic.
 
wojciech-wilk 30

wojciech-wilk

Użytkownik
Panowie jutro Goerges-Martic. Obydwie w formie ale ja kierował bym się bardziej ku Petrze. Dzisiaj ładnie ogarnęła Ostapenko która na trawie zawsze groźna. Julka też idzie jak burze ale coś czuję że zadecydują detale. Overek gemowy też bardzo prawdopodobny. 
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom