>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Pytania, propozycje, zgłoszenia błędów

Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
W tym temacie możecie zadawać pytania, zgłaszać propozycje, niezgodności czy wątpliwości na temat konkursu.
Zanim jednak zgłosisz jakikolwiek problem zapoznaj się najpierw z Regulaminem konkursu!
 
kamasutra10 531,9K

kamasutra10

Typer
Dodałem  swoją  analizę  do  meczu  Belgia - Hiszpania  zaprezentowaną  w  Typach  Dnia  żeby  ułatwić  sprawę. Ale  jeśli  to  problem  to  mam  ją  tez  zamieszczoną w  dziele  poświęconym  mistrzostwom  pod  tym  linkiem  gdyby  ktoś  chciał  osobiście  przerzucić..

https://forum.bukmacherskie.com/wpis/6858403/
Kupon  podam  później  na  tej  stronie  ....

podmieniona, dobrze, że podesłałeś link, ponieważ analiza musi być z działu ME U21, z TD by nie była uznana, podawaj tez link do swojego postu z typami  //waldi1979

 
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dla mnie osobiście to jest bez sensu, że ktoś dostanie 8 punktów bonusowych za analizę i kupon a ktoś np trafi 3 dokładne wyniki i tak jest w tyle... Punktacja nie za bardzo fair
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
cytat z dnia 18 czerwca 2019 17:30 przez zibi16Dla mnie osobiście to jest bez sensu, że ktoś dostanie 8 punktów bonusowych za analizę i kupon a ktoś np trafi 3 dokładne wyniki i tak jest w tyle... Punktacja nie za bardzo fair
Był to celowy zabieg, żeby użytkownicy oprócz podawania "suchych typów" udzielali się również w działach tematycznych, stąd taka ilość punktów za analizę w dziale ME U21, sądząc po ilości dodanych analiz cel został spełniony, może nie wszystkie są super jakościowe, ale to materiał na przyszłość jak to jeszcze udoskonalić, może trochę za dużo punktów za puszczony kupon, myślę, że 2 pkt byłyby odpowiedniejsze, ale nie będę zmieniał reguł w czasie gry, ale też po ilości screenów widać, że te dodatkowe opcje cieszą się dużą popularnością. Gdyby nie te punkty za analizę to podejrzewam, że w dziale byłby dużo mniejszy ruch. Za 3 dokładne wyniki masz 9 pkt, za analizę i kupon 8, pkt, więc teoretycznie jak ktoś kto dodał je, a nie trafił żadnego wyniku to tez przegra. Uważam, że ruch i aktywność na forum jest najważniejsza, konkursy to miły dodatek do tego wszystkiego.
 
Do góry Bottom