>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Dwie linie - TYLKO pierwsza połowa

Camilla P. 34,5K

Camilla P.

Forum VIP
UNDER/⬆OVER  DOUBLE 
Stawka progesywna/ 7 progów.
1-2-3-6-10-20-40

---------------------------

Progresja nr 6/ próg nr 3

Guarani - Botafogo/ under 1,5
Atletico - Ponte Preta/ under 2,5

AKO: @3,14     3j
EWK: 9,42j

 
 
Camilla P. 34,5K

Camilla P.

Forum VIP
UNDER/⬆OVER  DOUBLE Stawka progesywna/ 7 progów.
1-2-3-6-10-20-40

---------------------------

Progresja nr 6/ próg nr 3

Guarani - Botafogo/ under 1,5
0-2   
Atletico - Ponte Preta/ under 2,5
0-0   

AKO: @3,14     3j
EWK: 9,42j  
Odwrotnie trzeba było. Ech...
 
Camilla P. 34,5K

Camilla P.

Forum VIP
UNDER/⬆OVER  DOUBLE 
Stawka progesywna/ 7 progów.
1-2-3-6-10-20-40

---------------------------

Progresja nr 6/ próg nr 4

Korea Płn - Korea Płd/ over 1,5
Yokohama - Kanazawa/ over 2,5

AKO: @2,49    6j
EWK: 14,95j
 
Camilla P. 34,5K

Camilla P.

Forum VIP
UNDER/⬆OVER  DOUBLE Stawka progesywna/ 7 progów.
1-2-3-6-10-20-40

---------------------------

Progresja nr 6/ próg nr 4

Korea Płn - Korea Płd/ over 1,5
0-0   
Yokohama - Kanazawa/ over 2,5
3-2   

AKO: @2,49    6j
EWK: 14,95j  
Progresja nr 6/ próg nr 5

Indie - Bangladesz/ over 2,5
Palestyna - Arabia S./ under 2,5

AKO: @2,75    10j
EWK: 27,50j
 
Camilla P. 34,5K

Camilla P.

Forum VIP
Progresja nr 6/ próg nr 7 (ostatni)


Wyspy Owcze - Malta/ under 1,5
1-0   
Rumunia - Norwegia/ under 1,5
1-1   

AKO: @8,38     40j
EWK: 335,20j 
Gol dla Norwegii w 92 minucie meczu zniweczył szansę na wygraną. Siódmy próg okazał się w tym przypadku nie do przejścia. 

Czy szkoda? Trudno ocenić. Patrząc z perspektywy nabranych doświadczeń żadnego testu nie można żałować. A straty? W tym przypadku niewielkie. 
Jakie wnioski?
Przede wszystkim, że granie progresją to nie jest zły pomysł ale żeby cokolwiek wygrać musi być spełnione kilka warunków.
Duży budżet, wiele progresji na raz, kurs nie mniejszy jak dwa, no i przede wszystkim dobrze wyliczone stawki aby ilość progów dawała szansę powodzenia. No i - moim zdaniem najważniejsze - granie progresji to granie singli. Kupony z większą ilością zdarzeń raczej przekreślają szansę na końcowy sukces. 
W moim przypadku, a grałam krótko, w większości przypadków jedno zdarzenie w dublu psuło kupon. W progresji to niedopuszczalne, takie przynajmniej jest moje zdanie. 
Co dalej? Z pewnością jeszcze wypróbuję grę progresywną. Myślę o under 1,5 przy kursie powyżej 3 co po odjęciu podatku będzie oscylować w granicy trzech. Najpierw jednak muszę się dokładnie rozeznać w kursach na poszczególne ligi, posprawdzać zasadność takiej gry pod względem ilości takich zdarzeń.
Gdzieś wyczytałam, że ilość u1,5 jest porównywalna do występowania o3,5 oraz remisów, mniej więcej jest to, co czwarty rezultat.
Sprawdzę. Nie chcę grać w ciemno. A może ktoś coś podpowie? 
Obecnie wrócę do dalszej gry u/o aby pociągnąć dalsze 200 kuponów. Zastanowię się nad stawką. Wiele odwiedzających wątek osób proponuje granie stałą, płaską stawką. Pomyślę. W takim przyoadku wszystko zależy od skuteczności, czy jestem w stanie osiągnąć taką powyżej 50%? Wątpię. Ale jak człowiek nie spróbuje to się nie dowie ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
andro 15

andro

Użytkownik
Hej Kamilcia, przejrzałem od początku cały ten temat i co prawda w większości progresje stosowane przez Ciebie były powielane wielokrotnie(jedynie zmienia się rodzaj typów), to mimo wszystko jestem pełen podziwu dla Twojej upartości i dążeniu ku celu :)...Jeśli chodzi o systemy gry to przypomniał mi się miło wspominany system stawkowania d'alembert, czy miałaś z tym sposobem stawkowania styczność ? Pytam bo potrafisz krążyć wokół 50% skuteczności  która jest wymagana do tego sposobu gry :)
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
Camilla P. 34,5K

Camilla P.

Forum VIP
Mam w głowie wszelkie systemy począwszy od Fibo skończywszy na dr Alembercie ???? naczytałam się w Internecie na temat przeróżnych sposobów gry. Wszystkie są interesujące, mniej lub bardziej ryzykowne ale, aby były trafione, potrzebny jeden warunek. Wysoka skuteczność.
Jak wiadomo, im niższy kurs tym jest potrzebna wyższa skuteczność gry. W progresji, obojętnie jakim systemem by nie grać liczy się kurs. Im wyższy tym można sobie pozwolić na więcej pomyłek ze względu na większą ilość progów.
Dr Alembert (????) proponuje stopniowy wzrost stawek przy jednoczesnym jej zaniżaniu w przypadku trafień. Ma to pewien sens. Ale właśnie tutaj pojawia się słowo "skuteczność". Jej brak zabija wszelkie systemy.

Wspominasz o tych 50% i tutaj dostrzegam  problem. Krzywa (z każdym kolejnym kuponem przy kursie powyżej 2) systematycznie i grzecznie, po cichu, opada niczym jesienne liście za oknem. Ktoś tu wcześniej napisał, że przy tym kursie jest to jak najbardziej logiczne zjawisko.

Ale przy mojej upartości, którą zresztą zauważyłeś (????) postaram się zagiąć logikę. Nie zrobię tego dziś to zrobię jutro ale żywię ogromną nadzieję, że po kolejnych kilkuset (?) kuponach to się uda. 
Mam wrażenie, że o ile pierwsze 100 kuponów grałam bardzo sumiennie o tyle z drugą setką już tak kolorowo nie było. Goniłam czas aby jak najszybciej zaliczyć drugą setkę a przecież nie o to chodzi w solidnych testach. Spadek skuteczności o kilka procentowych punktów mógł być tego wykładnikiem.

Mam mnóstwo pomysłów na zabawę w bukmacherkę ale doskonale wiem,  że wszystko powielam gdyż większość różnych testów było już na forum.
Zanim się zarejestrowałam to działy "systemy bukmacherskie" przejrzałam na tym forum oraz innych od tzw. dechy do dechy. 
Ale tak już jest, że człowiek musi sam doświadczyć wzlotów i upadków aby na własnej skórze przekonać się jak to wygląda.
Dziękuję za wpis. 
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
Camilla P. 34,5K

Camilla P.

Forum VIP
⬇UNDER/⬆OVER  DOUBLE 
Stawka stała: 2,5% budżetu 

---------------------------------------------
Wracam do gry "u/o double" z niewielką zmianą, która dotyczy stawkowania. 

Budżet początkowy to 400j a początkowa stawka w wysokości 2,5% wyniesie 10j. 
Stawkę będę zmieniać po 50 kuponach, w zależności od wysokości portfela. Zakładając oczywiście, że do tego czasu nie wyczyszczę konta.
Tak więc kolejne 50 kuponów gram za płaską stawkę 10j a później obliczę kolejną według stanu posiadania.

Skończyłam tak: 

Zagrane kupony: 200
Wygrane: 85
Przegrane: 115
W portfelu: 512,90j
Budżet początkowy: 500j
Na czysto: +12,90j (+2,6%)

Skuteczność: 42,5%


------------------------------------


Kupon nr 201

Timisoara - Metaloglobus/ over 1,5
Farul Constanta - Cluj/ under 2,5

AKO: @2,50     10j
EWK: 25,00j

Wszystkie kupony powyższe i poniższe grane są bez podatku u bukmachera BETFAN.

 
Camilla P. 34,5K

Camilla P.

Forum VIP
⬇UNDER/⬆OVER  DOUBLE 
Stawka stała: 2,5% budżetu 

---------------------------------------------

Kupon nr 202

Fuenlabrada - Saragossa/ over 1,5
Boston River - Profreso/ under 2,5

AKO: @2,55     10j
EWK: 25,50j
 
andro 15

andro

Użytkownik
Dr Alembert (????) proponuje stopniowy wzrost stawek przy jednoczesnym jej zaniżaniu w przypadku trafień. Ma to pewien sens. Ale właśnie tutaj pojawia się słowo "skuteczność". Jej brak zabija wszelkie systemy.
Owszem wszystko rozchodzi się o skuteczność, ale z tego co pamiętam to na każdym kolejnym progu trafiony typ/kupon prawie niweluje do minimum zainwestowane wówczas pieniądze, kolejny trafiony po nim daje już zysk tak bynajmniej to zapamiętałem, mogłem się gdzieś pomylić ;-), w tym momencie można zacząć od początku, poza tym przy pierwszym kuponie/typie nie jest wymagany kurs 2, może być niższy ;-)
 
Mam wrażenie, że o ile pierwsze 100 kuponów grałam bardzo sumiennie o tyle z drugą setką już tak kolorowo nie było. Goniłam czas aby jak najszybciej zaliczyć drugą setkę a przecież nie o to chodzi w solidnych testach. Spadek skuteczności o kilka procentowych punktów mógł być tego wykładnikiem.
Owszem dało się to zauważyć :), w bukmacherce należy pamiętać o tym że to maraton a nie sprint, myślę że tak samo można by się i odnieść do testów ;-)...
Mam mnóstwo pomysłów na zabawę w bukmacherkę ale doskonale wiem,  że wszystko powielam gdyż większość różnych testów było już na forum.
Kamilcia nie jest łatwo wymyślić coś nowego, czego jeszcze nie było a może mieć jakąś szansę na sukces, ale dzięki testom powstają ciekawe dyskusje i zawsze jest fajnie poobserwować kolejne wyzwania z których można coś wyciągnąć :)...Poza tym miła jest obecność kobiety która ożywia ten dział ;-)...Tak więc ten tego wymyślaj jak najwięcej testów, a póki co będę chętnie śledził poczynania aktualnego testu i życzę powodzenia :)
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
Camilla P. 34,5K

Camilla P.

Forum VIP
⬇UNDER/⬆OVER  DOUBLE Stawka stała: 2,5% budżetu 
---------------------------------------------

Kupon nr 202

Fuenlabrada - Saragossa/ over 1,5
2-1   
Boston River - Progreso/ under 2,5
1-1   

AKO: @2,55     10j
EWK: 25,50j  
Zagrane kupony: 202
Wygrane: 86
Przegrane: 116
W portfelu: 405,50j
Budżet początkowy: 400j
Na czysto: +5,50j
 
Camilla P. 34,5K

Camilla P.

Forum VIP
⬇UNDER/⬆OVER  DOUBLE 
Stawka stała: 2,5% budżetu 

---------------------------------------------

Kupon nr 203

Fortaleza - Flamengo/over 1,5
Vasco - Botafogo/ under 2,5

AKO: @2,15     10j
EWK: 21,50j
 
Camilla P. 34,5K

Camilla P.

Forum VIP
⬇UNDER/⬆OVER  DOUBLE 
Stawka stała: 2,5% budżetu 

---------------------------------------------

Kupon nr 204

FC Zugdidi - Gagra/ under 2,5
Makasa - Al Masry/ over 1,5

AKO: @2,62    10j
EWK: 26,20j
 
zloty5o 84,3K

zloty5o

Użytkownik
witaj widze ze zaczelas na plasko stawiac to na plus na minus bym zaznaczyl dobor zdarzen jedziesz jak popadnie od gruzji po egipt hiszpania narodowki itd zadnych szans na sukces nie widze jak sie bedziesz skupiac na samej analizie h2h graj 5max 7 lig gdzie bedziesz siedziec w nich odpusc sobie dzienne typowanie szkoda czasu i kasy pamietaj czasami mniej znaczy wiecej pozdowienia i sukcesow jak zawsze
 
Camilla P. 34,5K

Camilla P.

Forum VIP
cytat z dnia 17 października 2019 19:35 przez zloty5o...graj 5max 7 lig gdzie bedziesz siedziec w nich odpusc sobie dzienne typowanie szkoda czasu i kasy pamietaj czasami mniej znaczy wiecej pozdowienia i sukcesow jak zawsze
Może i masz rację, wyszukiwanie spotkań na siłę nie wnosi nic dobrego, zastosuję się do Twoich rad. ????
Ogólnie to "siedzę" w większości lig europejskich z naciskiem na te over i underowe ale niestety, często się zdarza że w takiej drugiej francuskiej wsadzają po 3-4 gole a przykładowo w holenderskiej ledwie jedną. No nie ma reguły, chyba tylko dobry nos się liczy.
 
Camilla P. 34,5K

Camilla P.

Forum VIP
⬇UNDER/⬆OVER  DOUBLE Stawka stała: 2,5% budżetu 
---------------------------------------------

Kupon nr 204

FC Zugdidi - Gagra/ under 2,5
1-0   
Makasa - Al Masry/ over 1,5
1-0   

AKO: @2,62    10j
EWK: 26,20j  
Bardziej się obawiałam gruzińskiej bo wiadomo jakie cuda niewidy potrafią się zdarzać a tu panowie z Egiptu kopali się po czołach zamiast trafiać, cóż, bywa. ???? 

Zagrane kupony: 204
Wygrane: 86
Przegrane: 118
W portfelu: 385,50j
Budżet początkowy: 400j
Na czysto: -14,50j
 
Do góry Bottom