>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Dwie linie - TYLKO pierwsza połowa

Camilla P. 34,5K

Camilla P.

Forum VIP
Mecz nr 26
Ligue 1
PSG - Nimes

Gol 1-15 min.  @2,35   5j (EWK 10,30)
Gol 16-30min.@2,10    5j (9,20)
1połowa +2,5  @3,30   4j (11,60)
HT/FT: x/1      @4,55   4j (16,00)
DW 2-0 FT       @9,00   7j (55,40)
DW 3-0 FT       @8,00   7j (49,20)
DW 4-0 FT       @9,00   7j (55,40)
DW 4-1 FT       @14      7j (86,20)

-------------------------------
Mecz nr 27
Eredivisie
PSV - Den Haag

Gol 1-15 min.  @2,45   7j (EWK 15,00)
1połowa +2,5  @3,35   5j (14,70)
HT/FT: x/1      @4,30   5j (18,90)
DW 2-0 FT       @8,75   7j (53,90)
DW 3-0 FT       @8,50   7j (52,30)
DW 2-1 FT       @12      7j (73,90)
DW 3-1 FT       @11,25 7j (69,30)
DW 4-1 FT       @14      7j (86,20)

Inwestycja: 98j
W portfelu: 332,60j

Myślę, że jeśli dzisiaj nie będę na plus to dalsze próby nie mają większego sensu. Zobaczymy.
 
Camilla P. 34,5K

Camilla P.

Forum VIP
Mecz nr 26
Ligue 1
PSG - Nimes

Gol 1-15 min.  @2,35   5j (EWK 10,30) 
Gol 16-30min.@2,10    5j (9,20) 
1połowa +2,5  @3,30   4j (11,60) 
HT/FT: x/1      @4,55   4j (16,00) 
DW 2-0 FT       @9,00   7j (55,40) 
DW 3-0 FT       @8,00   7j (49,20) 
DW 4-0 FT       @9,00   7j (55,40) 
DW 4-1 FT       @14      7j (86,20) 

-------------------------------
Mecz nr 27
Eredivisie
PSV - Den Haag

Gol 1-15 min.  @2,45   7j (EWK 15,00) 
1połowa +2,5  @3,35   5j (14,70) 
HT/FT: x/1      @4,30   5j (18,90) 
DW 2-0 FT       @8,75   7j (53,90) 
DW 3-0 FT       @8,50   7j (52,30) 
DW 2-1 FT       @12      7j (73,90) 
DW 3-1 FT       @11,25 7j (69,30) 
DW 4-1 FT       @14      7j (86,20) 

Inwestycja: 98j
zwrot: 146,60j
W portfelu: 479,20j

Myślę, że jeśli dzisiaj nie będę na plus to dalsze próby nie mają większego sensu. Zobaczymy.
Brawo ja ???? Sama nie wiem co dalej? Jest sens ciągnąć dalej tę zabawę? W sumie zaczynając grę od 500j zagrałam 27 zakładów i wróciłam (prawie) do punktu wyjścia. Może jakieś konstryktywne sugestie, mili Państwo? Będę wdzięczna ;) 
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
ja mam sugestie, zrob to co ja napisalem w moim temacie na sucho. wtedy sie dowiesz czy w meczach dostrzegasz value czy bukmacher jest lepszy hihi serio prosta metoda ktora wszystgko pokaze tzn. zepsuje ci zabawe, bo sie dowiesz czy tracisz pieniadze czy nie xd jak mi nie wierzysz to zapytaj sie kolegi, do ktregi w innym temacie sie odwolywalas ;p pozdrawiam
 
Camilla P. 34,5K

Camilla P.

Forum VIP
Mecz nr 28
Allsvenskan 
IFK Goteborg - Falkenbergs 
1-1 (0-1)


Gol 1-15 min.  @3,10   4j (EWK 10,90) 
1połowa +1,5  @2,75   5j (12,10) 
HT/FT: x/1      @4,40   5j (19,30) 
DW 2-0 FT       @9,50   7j (58,50) 
DW 2-1 FT       @9        7j (55,40) 
DW 3-1 FT       @14,25 7j (87,70) 

Inwestycja: 35j
zwrot: 10,90
W portfelu: 455,10j
 
 
G 0

gambler2018

Użytkownik
cześć Kamilcia21

przeczytałem cały temat i szczerze ci powiem , że pomysł mi się nie podoba ale jest kilka ale ....

po pierwsze sprawa value czyli słowo wytrych , używany przez doświadczonych typerów. gram naprawdę długo i mam , wydaje mi się spore doświadczenie. jednak nigdy nie sprawdzała mi się metoda grania tzw value na podstawie porównywania kursów. zyski , jeżeli już były to niewielkie , nieadekwatne do czasu poświęconego na grę. raczej starałem się poszukać takiego value matematycznego, opierając się na statystykach . kursy na pewne zdarzenia w meczu jak np. system , który początkowo grałaś opiera się na statystykach, które jak sądzę skorelowane są z ligą, drużyną . ale jak zrobisz statystyki np częstotliwości padania bramek w pierwszych 15 minutach i porównasz z kursami na to zdarzenie to tutaj żadnych zależności nie ma. a przynajmniej niewielkie. czy Barcelona strzeli bramkę w pierwszych 10 minutach po kursie 3,2 , czy ewerton strzeli bramkę w pierwszych 10 minutach po kursie 5,9 ? prawdopodobieństwo jest większe w przypadku Barcy ale czy aż o tyle żeby kursy aż tak się różniły ? patrząc na statystyki z 2000 ostatnich spotkań NIE . np w jednym z sezonów Ewerton strzelał lub tracił bramkę do 10 minuty w 21 % spotkań, barca w 22 % .... i uważam, że to jest moje matematyczne value 

wydaje mi się, że powinnaś iść właśnie w tym kierunku ale niestety zauważyłem, że wyłącznie własne , dość skomplikowane systemy gry przynoszą rezultaty. niestety ogranicza Ciebie bardzo dostęp do bardziej profesjonalnych bukmacherów, na naziemnych w Polsce możesz się tylko uczyć, testować ale żeby grać chociaż trochę bardziej profesjonalnie potrzebujesz konta na BF, tego chyba nie przeskoczysz. 

ale jak dla mnie podejście do tematu masz dobre. myślę, że rady profesjonalistów z forum dotyczące gry wyłącznie value betów są bardzo dobre. ale mój własny system oparty na statystykach naprawdę się broni a przede wszystkim ogranicza do minimum ryzyko strat  a co za tym idzie można grać bez dużego ryzyka za naprawdę duże pieniądze
 
Camilla P. 34,5K

Camilla P.

Forum VIP
cytat z dnia 18 sierpnia 2019 13:52 przez gambler2018cześć Kamilcia21

przeczytałem cały temat i szczerze ci powiem , że pomysł mi się nie podoba ale jest kilka ale ....
Cześć "gambler2018" ;)
Nie wiem czy dobrze rozumiem ale chyba powinno być "pomysł mi się podoba"? Czy faktycznie nie podoba?
Okej, dziękuję za wpis i poświęcony czas.

Zgadzam się, że zarabianie pieniędzy na grze u polskich bukmacherów przypomina walkę z wiatrakami. A wiesz, że zaczynając grać nie myślałam o zarabianiu? Moje podejście jest nieco inne, owszem, fajnie coś tam wygrać ale główne założenie to przede wszystkim sprawdzenie siebie pod kątem logicznego odczytywania statystyk, odpowiednia umiejętność wyciągania wniosków na podstawie przeszłych zdarzeń czy też predyspozycje wytypowania wyniku pod kątem aktualnego przebiegu danego wydarzenia. Testuję własny umysł można by rzec i to właśnie sprawia mi największą przyjemność. 
Wygrana pieniężna jest swego rodzaju bonusem ale nie jest najważniejsza. Brzmi pewnie dziwnie ale tak jest.

Jeśli mówimy o zyskach to jestem w pełni świadoma, że bukmacherstwo skonstruowane jest nie po to aby wygrywali gracze ale wyłącznie po to, żeby mogli doświadczyć pewnego rodzaju adrenaliny. Zyski zostają po stronie platform udostępniających zakłady. 
Wyjątki stanowią profesjonalni gracze, którzy potrafią część zakładów "przechylić" na swoją korzyść ale bukmacherzy na tym nie tracą ze względu na znikomy procent wspomnianych użytkowników.
Wiem, że inaczej sprawa ma się z BF. Wszystko działa na innej zasadzie i tutaj stały zysk nie jest abstrakcją jeśli ktoś potrafi operować danymi. Skąd to wiem? Mój tata kiedyś potrafił dobrze się "bawić" na giełdzie, a że lubię matematykę, wszelkie statystyki to często podglądałam rynki i byłam wiele razy zakoczona ich reakcjami na dane zdarzenia i sposób w jaki można to wykorzystać. Szkoda, że sama nie mam dostępu do BF, gdyż sądzę, że potrafiłabym nabytą wiedzę w jakiś sposób wykorzystać.
Póki co, pozostaje zabawa w typowanie. 
W sumie mógłbyś jaśniej sprecyzować swoje przemyślenia?
Co masz na myśli, pisząc o odpowiednim kierunku gry? Czyli jaki? Opierający się na statystykach bo nie wiem czy właściwie zrozumiałam? ;) 
 
G 0

gambler2018

Użytkownik
w pierwszym zdaniu dobrze napisałem. pomysł mi się nie podoba ponieważ na dłuższą metę system raczej nie do wygrania. sama widzisz, do jakiego poziomu musisz ciągnąć progresję pomimo tego, że wynik 0 - 0 i 1 - 0 zdarza się relatywnie często. tak jest z wszelkimi progresjami. zyski są niewielkie i zresztą sama widziałaś efekty. przy nieograniczonym budżecie, braku regulaminu bukmachera, limitów itp jest to system pewny ale jak wszyscy wiemy, to nierealne

ale bardzo mi się podoba twój tok rozumowania, szukanie czegoś od strony matematycznej. oczywiście "zawodowcy" nas skrytykują za pisanie herezji ale mi na przestrzeni ostatnich 2 lat system się sprawdza. system , może nie podobny, może nawet nie zbliżony do Twojego ale oparty na matematyce .

i jakoś jestem przekonany że to jest dobra droga . w moim systemie nie ma możliwości przegrania więcej niż kilka procent kapitału , częste są wygrane w granicach 20 - 30 % postawionej stawki a czasami zdarzają się spotkania gdzie zejdzie się kilka możliwości w jednym meczu i wygrane są naprawdę duże. 
minusem jest to, że w trakcie meczu muszę go oglądać, cały czas mieć dostęp do 2 - 3 komputerów i po prostu kontrolować mecz do 90 minuty. dlatego jednorazowo mogę grać tylko jedno spotkanie i to tylko z topowych lig, ponieważ muszę mieć dostęp do szerokiej oferty na dany mecz na BF
 
 
rondani 98,1K

rondani

Użytkownik
Kamilcia
zakładając, że nawet system pozwala na wygrywanie, wynika to z zawyżonych kursów na dane zdarzenie
Bukmacherzy, jeśli poniosą klęskę bbo ktoś ich tym systemem ogra, wystarczy że obniżą kursy i już masz ;po ptokach'.
Pytanie: jak rozpoznasz, że kursy są zaniżone, nieopłacalne po pewnym czasie? 
Chyba nikt nie rozpoznaje, bo ludzie kontynuują progresję aż do wtopy. Przyczyną wtopy nie muszą być zaniżone kursy, może być zwykły pech.
Dobrym pomysłem byłoby chyba zrobienie coś w rodzaju 'tablic matematycznych' czyli odpowiednich kursów na te linie odpowiadających kursom na over czy tez 1X2 czyli np kurs na jedną bramkę wynosi 2,5 przy kursie na jedynkę 1,10, kurs 3 przy 'jedynce' 2 itp.
Ewentualnie dopasować kursyna jedna bramkę do kursów na over 2,5.
Inaczej nie masz szans się zorientować kiedy bukmacher zareagował i masz większą szansę niepowodzenia
Zgaduję że nie zrobiłaś takich tablic.
A może masz lepszy pomysł?
 
Camilla P. 34,5K

Camilla P.

Forum VIP
cytat z dnia 19 sierpnia 2019 19:50 przez rondaniDobrym pomysłem byłoby chyba zrobienie coś w rodzaju 'tablic matematycznych' czyli odpowiednich kursów na te linie odpowiadających kursom na over czy tez 1X2 czyli np kurs na jedną bramkę wynosi 2,5 przy kursie na jedynkę 1,10, kurs 3 przy 'jedynce' 2 itp.
Ewentualnie dopasować kursyna jedna bramkę do kursów na over 2,5.
Troszkę nie potrafię zrozumieć o czym piszesz i jakich tablicach wspominasz? Mógłbyś jakoś to czytelniej zobrazować?  :)

Wiesz, pomysłów nie brakuje ale spójrzmy obiektywnie.
Mnóstwo osób na różnych forach próbowało swoich "systemów", czy to na progresję czy grając płaskimi stawkami. Czy na live czy pre. Undery, overy, underdogi, remisy itp.itd. Z podatkiem czy bez. Można wymieniać bez końca. A efekt? W dziewięćdziesięciu dziewięciu procentach łatwy do przewidzenia.
Jedynym pytaniem, które mi się nasuwa - jak to możliwe, że tylu fachowców związanych ze sportem, dobrych analityków, ludzi "żyjących" wydarzeniami sportowymi nie potrafi skutecznie przewidywać zdarzeń? Bo nie piszę o trafieniu pięciu kuponów na dziesięć, nie w tym rzecz. Nurtuje mnie dlaczego nikt jeszcze nie trafił np. dziesięciu kuponów pod rząd z kursem przykładowo 3? Albo dwudziestu?
Tu tkwi haczyk. Opiera się w pewnym sensie na matematyce i prawdopodobieństwie ale z drugiej strony sport to nie ruletka więc dlaczego tak się dzieje? Dlaczego nikt albo prawie nikt nie potrafi wykorzystać wiedzy popartej chociażby statystykami (chociaż te mimo wszystko często zawodzą)? Czyżby ta zabawa opierała się nie głównie ale wyłącznie na szczęściu? 
Czy tworząc np. matematyczne tabele o których wyżej wspominasz masz jakąkolwiek gwarancję, że obrócisz bukmacherski świat do góry nogami?
Wszystko opiera się prawdopodobnie na życzeniowym myśleniu. Każdy chciałby znaleźć sposób ale nikt jeszcze nie odkrył sposobu na stały, do bólu systematyczny zysk. Czasami naprawdę mam wrażenie, że wszystko opiera się na jakimś niebywałym szczęściu.
Czy tak jest?
Znajdując odpowiedź otworzymy bramy do skarbca  ;)
Ale wystarczy tych filozoficznych wywodów. Napisz o co konkretnie chodzi z tymi tablicami. :)
 
 
rondani 98,1K

rondani

Użytkownik
Bardzo często największym wrogiem grających jest podpalanie się jak idzie. Nawet jak ktoś ma dobra metode to po kilku początkowych wgygranych poluzowuje zalozenia, rozpreza się i wydaje mu się, ze wszystko jest latwe. Tutaj jest przyczyna.

No i podpierając się statystykami nie da się wygrywać, można z gory sobie odpusic bo bukmacherzy tez maja statystyków, a do tego marze i podatki. Jeśli ktoś mowi, ze znalazł formule na wygrywanie w oparciu o statystyki to powodzenia, hehe

O co chodzi z tablicami matematycznymi? Otoz chyba pamiętasz ze szkoły tablice matematyczne, choćby do trygonometrii, można z nich chyba było korzystać na maturze (nie wolno z kalkulatorow o ile pamiętam). Szukalo się tangensa, sinusa, cosinusa do trzech miejsc po przecinku dla zadanego kąta.

Podobnie można zrobić własne tablice, jakiemu kursowi na 1 odpowiada kurs na dokładnie jedna bramke. Jeśli jest duzy faworyt, kurs na over będzie ogolnie większy (także do polowy), a tym samym na 0-0 czy dokładnie jedna bramke do przerwy mniejszy.

Dajmy na to faworyt 1,10 będzie miał kurs na over 2,5 gola  około 1,25 w całym meczu (jakies 1,40 na over 1,5 gola do przerwy i blisko, a nawet w okolicach 3 na odpowiednio 0-0 czy dokłąnie 1 gol )faworyt 1,20 to już 1,40 i(1,50 na over 1,5 do przerwy) 

Wszystko można znaleźć przykłady i usrednic. Zrobic sobie takie 'tablice matematyczne' jakim kursom 1x2 odpowiadają odpowiednie kursy na 1 gola do przerwy i w ten sposób będziesz wiedzieć, czy bukmacher po jakims czasie obnizyl kursy na grane zdarzenia,

Jeśli nie tak, to jak zorientujesz się, ze kursy sa obnicane, co byłoby naturalna reakcja ogrywanego bukmachera, przy zalozeniu ze znalazlabys sposób na jego ogrywanie? Pamietaj nic nie jest wieczne, bukmacher szybko wyciągnie wnioski. I to wszystko przy zalozeniu, ze metoda jest skuteczna. A jestem przekonany, ze żadna metoda ogrywania bukmachera w oparciu o statystyki skuteczna nie jest. A już na pewno nie u bukmacherow z podatkiem i duza marza gdzie przewaga musi być wyrazna. 
 
Camilla P. 34,5K

Camilla P.

Forum VIP
cytat z dnia 19 sierpnia 2019 21:50 przez rondani....można znaleźć przykłady i usrednic. Zrobic sobie takie 'tablice matematyczne' jakim kursom 1x2 odpowiadają odpowiednie kursy...
Teraz rozumiem o co Ci chodzi. Ale moim zdaniem tworzenie tego typu tabel nie ma najmniejszego sensu.
Dlaczego?
Ktoś grający nieprzerwanie te same zdarzenie od razu zauważy spadki czy wzrostu kursów, nie ma innej opcji.
A teraz załóżmy,  że gram przez cały czas opcję dokładnie jednego gola do przerwy.
Kursy są w miarę stałe i przykładowo na Forbet wynoszą najczęściej 2,55.
Natomiast widzę, że kursy na najbliższą kolejkę w meczach faworytów są wyraźnie zawyżone na wspomniane zdarzenie. Odpowiednio 2,70 w meczu Realu i 2,80 Barcelony (sam sprawdź)
I co dalej? 

To, że bukmacher zawyżył kursy na 1 gola HT a obniżył na over 1,5 HT coś zmienia?

Tylko wyraźnie wskazuje, iż fachowcy Forbetu zakładają, że padnie więcej goli do przerwy aniżeli jeden. I co to zmienia? 
Według mnie niewiele a może i wiele. Może właśnie warto zagrać zdarzenie bo kurs wyższy a nigdzie nie napisane, że nie będzie 1-0, a może i bez goli do przerwy.

I teraz pytanie nasuwa się samo, czemu miałyby służyć takie tabele, które oprócz informacji nie niosłyby jakiejkolwiek gwarancji? Identycznie jest ze statystykami. Dzisiaj dla przykładu zagrałam
mecz w Holandii. 
Jong Ajax grał z Nijmegen. Na podstawie statystyk z ostatnich pięciu lat zagrałam under 4,5.
Mecz skończył się wynikiem 3-3. Uwierz mi, gdybym nie przeglądała statystyk zagrałabym over po wyższym kursie bo z doświadczenia wiem, że to liga overowa. 
Więc nie ma większego sensu opierać się na statystykach.
Tabele o których piszesz stałyby się po pewnym czasie niczym innym. Też opierałbyś swoje typowanie w oparciu o stworzone tabele. A efekt byłby identyczny. Raz byś trafił, raz nie. Dlatego nie widzę w tym oparcia pod kątem typowania. 

Naprawdę nie masz czasami wrażenia, że warto by rzucać monetą zamiast przeglądać tabele?
Reszka - under, orzełek - over. Tak dla przykładu.
Myślisz,  że osiągnięcia byłyby słabsze? 
Mam wątpliwości  :)
 
Camilla P. 34,5K

Camilla P.

Forum VIP
Kolejna zabawa. Kolejne testy.

Dwa zdarzenia under/over z kursem powyżej @2
Jak w ruletce. 

Początkowy stan portfela: 500j
Stawka stała: 4% portfela 

Kupon nr 1
Estudiantes - Indenpendiente
over 1,5 FT  @1,62

Oeste - Coritiba
over 1,5 FT  @1,53

AKO: 2,48   20j (bez podatku)
B: Betfan
EWK: 49,60
W portfelu: 480j





 
 
Camilla P. 34,5K

Camilla P.

Forum VIP
Kupon nr 2 

Apoel Nikozja - Ajax
over 2,5     @1,63

Spartak 2 - Jenisej Krasnojarsk
under 3,5   @1,26

AKO: @2,05     21,20j (bez podatku)
B: Betfan 
EWK: 43,50j
W portfelu: 508,40
 
 
Camilla P. 34,5K

Camilla P.

Forum VIP
Kupon nr 3

Parana - Atletico Goianiense 
over 1,5    @1,58

Vila Nova - Sport Recife 
under 2,5  @1,37

AKO: 2,16   20,30j (bez podatku)
B: Betfan 
EWK: 43,80j
W portfelu: 488,10j
 
Camilla P. 34,5K

Camilla P.

Forum VIP
Kupon nr 3
Parana - Atletico Goianiense 
over 1,5    @1,58
0-0   

Vila Nova - Sport Recife 
under 2,5  @1,37
0-2   

AKO: 2,16   20,30j (bez podatku)
B: Betfan 
EWK: 43,80j  
W portfelu: 488,10j
Zagrane kupony: 3
Wygrane: 1
Przegrane: 2
W portfelu: 488,10j
 
Camilla P. 34,5K

Camilla P.

Forum VIP
Kupon nr 4

Dinamo Zagrzeb - Rosenborg 
under 3,5 FT  @1,30

Charlton - Nottingham
under 2,5 FT  @1,72

AKO: 2,24   19,50j (bez podatku)
B: Betfan 
EWK: 43,70j
-------------------------------------
Kupon nr 5

Warta - Podbeskidzie
over 1,5 HT    @1,38

GKS Tychy - Chrobry
under 2,5 HT  @1,69

AKO: 2,32   18,70j (bez podatku)
B: Betfan 
EWK: 43,40j


W portfelu: 449,90j
 
Camilla P. 34,5K

Camilla P.

Forum VIP
Kupon nr 4
Dinamo Zagrzeb - Rosenborg 
under 3,5 FT  @1,30
2-0  

Charlton - Nottingham
under 2,5 FT  @1,72
1-1  

AKO: 2,24   19,50j (bez podatku)
B: Betfan 
EWK: 43,70j  
-------------------------------------
Kupon nr 5

Warta - Podbeskidzie
over 1,5 HT    @1,33
2-1  

GKS Tychy - Chrobry
under 2,5 HT  @1,69
5-1  

AKO: 2,32   18,70j (bez podatku)
B: Betfan 
EWK: 43,40j 
Zagrane kupony: 5
Wygrane: 2
Przegrane: 3
W portfelu: 493,60j
 
Camilla P. 34,5K

Camilla P.

Forum VIP
Kupon nr 6

DC United - NY Red Bulla
over 2,5 FT    @1,56

Los Angeles - San Jose 
under 4,5 FT  @1,51

AKO: 2,36   19,70j (bez podatku)
B: Betfan 
EWK: 46,50j
W portfelu: 473,90j
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Do góry Bottom