>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Typy Dnia - 11.06.2019 (wtorek)

Status
Zamknięty.
psotnick 828,5K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi


Tutaj podajemy typy
na wtorek - 11. Czerwca





Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: Over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować.Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu). Po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a użytkownik z automatu otrzymuje za taki typ ⛔100 punktów.

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania Fortuna
forBet
Totolotek
Lvbet
eTOTO
- STS


▶ Adnotacja: Dla celów konkursowych przy podliczaniu typów z polskich buków (naziemnych i internetowych) bierzemy pod uwagę kurs nominalny, czyli taki jaki widnieje przy typie, bez uwzględniania podatku.

W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Uporczywe niestosowanie się do tego punktu Regulaminu będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.

Przed zatwierdzeniem wpisu z analizą zawsze sprawdź czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt;KLIK podając LINK do swojego wpisu. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu. Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych. W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu "kiepskie analizy" nie możesz już podać nowego typu. przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu oraz nagrodzony okresowym banem. Bawimy się Fair Play!

Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu "Typ:" zaleca się podawanie słownych nazw zespołów, zawodników itp. zamiast "1" czy "2". W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
kamasutra10 531,9K

kamasutra10

Typer
Dyscyplina : Piłka Nożna - MS U20Godzina : 17:30Spotkanie : Ukraina - WłochyTyp: remisKurs: 2.85Bukmacher : FortunaAnaliza :  Czas  na  półfinały. Zestawienie  całej  czwórki  trochę  zaskakujące  choć  przyznać  trzeba  że  Ukraińcy  zasłużyli  na  to  by  grać  o  finał. Widać  że  mają  mocną  ,  wybieganą  ekipę  grającą  zwłaszcza  w  defensywie  na  prawdę  dojrzałą  piłkę  i  to w  głównej  mierze  zaprowadziło ich tutaj. W  przodzie  też  nie odbiegają  umiejętnościami  od  kolegów z  obrony co w  sumie  daje  pożądany  efekt. Dziś  przychodzi  rywalizować  im z  Włochami  którzy  denerwują  mnie  swoją  postawą  w tym  turnieju. Chodzi  mi głównie  o  typowo zachowawcza  grę  opartą  o  bronieniu  dostępu  do  własnej  bramki  kosztem  gry  ofensywnej. Mają  gracze  Italii  kilku na prawdę  wartościowych  zawodników  w  przodzie  i  szczerze  mówiąc  gdyby  zagrali  bardziej  ofensywnie przyniosło  by  to  jeszcze  lepszy  efekt.  Dzisiaj  Włosi  poprzeczkę  mają  podniesioną  dużo  wyżej , myślę  więc  że  tym  bardziej  będą  trzymać  się  kurczowo  taktyki  którą  stosowali  do  tej  pory  ,  tyle  ze  o  zdobywanie  goli  może  być  dużo  ciężej. Dlatego  całkiem  realnym  zdaje  się  dzisiaj  remis  i dogrywka  lub  nawet  karne. Chciałem  nawet  zagrać  na  awans  Ukrainy  ale  kurs  poniżej  2.0  mnie  zniechęcił. Sprawę  awansu  pozostawiam  otwartą.

  100
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
stanley-63 754,4K

stanley-63

Typer
Dyscyplina : Piłka nożna / Euro 2020 kwalifikacje
Godzina 20:45
Spotkanie : Liechtenstein - Finlandia
Typ : czerwona kartka
Kurs : 4.00
Bukmacher : STS

Niewątpliwie faworytem tego spotkania są Finowie , Liechtenstein  jak dotąd to dostarczyciel punktów i bramek . po 3 meczach Liechtenstein  z bilansem 0-0-3 i br 0:11 ale nie o bramkach i kto wygra chcę dać typ ale na czerwoną kartkę , Liechtenstein  w tych eliminacjach ma już na koncie jedna czerwień a było to w meczu z Włochami przegranym oczywiście przez Liechtenstein  i to 6:0 , czerwień chłopaki zobaczyli juz w 1 połowie za zagranie ręką co też miało konsekwencję w postaci karnego dla Italii , dzis myślę że znowu kiedy już będą przegrywać to złośliwość może być górą , no ale wiadomo że typ na kartki albo karnego to dosyć ryzykowny typ ale z drugiej strony to brutalne zagrania są raczej karanego czerwienią i może taka sytuacja będzie miała miejsce w tym meczu

  100
 
L 1,4M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Dyscyplina : Piłka nożna / Euro 2020 kwalifikacje
Godzina 16:00
Spotkanie : Kazachstan - San Marino 
Typ : Kazachstan over 3.5 gola
Kurs : 1.85
Bukmacher: fortuna
Analiza:  W takich meczach trudno określić skale bramek, może się skończyć 2:0, a może być i 10:0. Kazachstan u siebie jest bardzo niewygodnym rywalem - kluczowa jest tutaj sztuczna murawa, na której nie gra się zbyt dobrze innym reprezentacjom. San Marino to według mnie najsłabsza drużyna, która gra obecnie w eliminacjach - nawet Gibraltar poczynił niesamowity progres i idzie w dobrym kierunku. W ostatnim meczu San Marino przegrało aż 9:0 z Rosją i było aż 44 sytuacji strzeleckich po stronie gospodarzy. Oczywiście Kazachstan dysponuje mniejszym potencjałem niż Rosja, jednak jak najbardziej stać ich na pokrycie proponowanych 4 bramek. SM w większości spotkań traci średnio 4/5 goli na mecz. 
Przewidywany wynik 4:0 / 5:0 dla Kazachstanu 


  85
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
C 18,3K

cobi1989

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna / Serie A - Brazylia
Godzina 01:00
Spotkanie : Goias - Chapecoense
Typ : Chapecoense
Kurs : 5.00
Bukmacher : Fortuna

Witam. Dziś w nocy o godz 1:00 czasu polskiego na stadionie Estadio Serra Dourada odbędzie się mecz pomiędzy Goias a Chapecoense. Gospodarze to 12 drużyna z dorobkiem 9 pkt 3 wygrane i 3 porażki w tym 2 mecze zaległe. u siebie jak narazie 2 mecze wygrane i 1 porażka co prawda wygrane 1 bramką ale nie pokazali czegoś nadzwyczajnego. Mam nadzieję że dziś zagrają słabo. Drużyna gości zajmuje obecnie 15 miejsce 2 pkt mniej od gospodarzy 2 zwycięstwa 1 remis i 4 porażki. Te ostatnie zwycięstwo 1-2 na wyjezdzie z drużyną nie byle jaką Cruzeiro , pokonali w dobrym stylu. Jak narazie to jedyne zwycięstwo na wyjezdzie jakie wygrali. I myśle że są w stanie dziś w nocy wygrać z Goias jak zagrają taki mecz jak z Cruzeiro to wygrana murowana stawiam dziś wynik 1-2 dla gości. 

  100
 
R 574,6K

rjastrzab

Użytkownik


Dyscyplina: Pika nożna Szwecja - Superettan
Godzina: 18:30
Spotkanie:  Brage - Orgryte
Typ: powyżej 2 (azjatycka suma goli)
Kurs: 1,45
Bukmacher: LVBet

 

Szwecja. Mecz drużyn z górnej części tabeli. Gospodarze aktualnie na 4 miejscu a goście na 7 w 16 zespołowej tabeli. Brage po 11 meczach z bilansem 15:9, a Orgryte 16:14. To pokazuje, że średnio wpadaj a powyżej 2 gole w meczu tych drużyn. Jak spojrzymy w H2H to widać, że dwa ostatnie mecze z 2018 zakończyły się wynikami overowymi 3:1 i 4;1. Liczę, ze ten mecz też będzie overowy. W przypadku dwóch bramek  zwrot a w ostatnich 10 meczach gości 5 razy były dwa gole i w pozostałych pięciu powyżej dwóch trafień. Miejmy nadzieję, że jutro wpadną minimum trzy gole.

  100
 
neutralny 433K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Futsal - Hiszpania, 1 Liga
Godzina: 21:00
Spotkanie: Barcelona - ElPozo Murcia
Typ: ElPozo Murcia
Kurs: 4.35
Bukmacher: Etoto
Analiza: Drugie starcie finałowe w najwyższej futsalowej lidze w Hiszpanii. Dwie najlepsze drużyny sezonu zasadniczego, pierwszy mecz okazał się dla gości okrutny, bo zostali pokonani przez faworytów aż 7-2. Oczywiście taki wynik się na pewno nie powtórzy, a ja liczę na wyrównanie serii. Przede wszystkim, Murcia w tym sezonie zawsze z Lassą toczyła równe boje i jako nieliczni próbowali dorównać im poziomem sportowym, a po drugie ważniejsze według mnie. Zazwyczaj pierwsze wysokie wygrane w play-offach gubią. Czy to w siatkówce, koszykówce, czy w hokeju. Jeśli drużyna zdecydowanie wygra pierwsze starcie to już czuje się zwycięska w serii, a wiele przykładów pokazuje, że podrażnione, pokonane ekipy odgryzają się w drugich meczach i ja właśnie na to liczę w tym finale. Oczywiście typ ryzykowny, ale w wysokich kursach moim zdaniem najlepsza opcja na wtorek.

  100
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Koszykówka - NBA
Godzina: 3:00
Spotkanie: Toronto Raptors - Golden State Warriors
Typ: Toronto Raptors wygra różnicą 1-5 punktów (włącznie z dogrywką)
Kurs: 5,25
Bukmacher: Totolotek
Analiza:

Będzie to piąte spotkanie finałowe. Po trzech meczach niespodziewanie prowadzą koszykarze Toronto Raptors 3:1. Toronto Raptors w tej serii są drużyną wyraźnie lepszą. Oni zrobią wszystko, żeby zdobyć mistrzostwo już w tym meczu. Do składu Golden State Warriors prawdopodobnie wraca Kevin Durant, więc żarty się skończyły i trzeba wykorzystać swoją szansę od razu, bo pewnie po takiej przerwie forma Duranta od razu po powrocie najlepsza nie będzie. Dla mnie jednak mimo wszystko faworytem w tym meczu są gracze Toronto Raptors. Oni grają świetne playoffy, zwłaszcza w tym finale. Ich ogromnym atutem jest ich obrona, no ale jak się ma w składzie takiego gracza jak Kawhi Leonard, to nie może być inaczej, do tego świetnie siedzą mu rzuty za trzy punkty. Widzę tu zacięty mecz i zwycięstwo ekipy Toronto Raptors różnicą 1-5 punktów.

  100
 
barti2000 750,5K

barti2000

Znawca - Siatkówka
Dyscyplina: siatkówka Godzina: 17Spotkanie: Holandia - Belgia Typ: Holandia handicap - 1,5 setaKurs: 2,30Bukmacher: forbet Analiza:
Spotkanie 9 z 13 drużyną rozgrywek,które zostanie rozegrane w Stuttgarcie  Wydawać by się mogło, że znajdujące się na 9 pozycji Belgijki są faworytem tego meczu. Holenderki do tej pory grały bardzo słabym i mało doświadczonym składem, dzięki temu miały tak słabe wyniki. W tym turnieju jednak wystąpią już Lonneke Sloetjes, Laura Dijkema, Maret Balkestein czy Anne Buijs. To ogromne wzmocnienia zespołu, które dadzą dużo tej drużynie, która w takim składzie jest dużo lepsza od Belgii. Belgijki oprócz Grobelnej i Herbots nie mają wielu atutów w swoim składzie. Stawiam, że wzmocnione Holenderki pewnie wygrają ten mecz za 3 punkty  

  100
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka Nożna - Towarzyskie
Godzina: 14:00
Spotkanie: Hong Kong - Tajpej 
Typ: Hong Kong -1 (HE)
Kurs: 2,31
Bukmacher: FortunaMoją uwagę na ten mecz zwróciły spadające wczoraj wieczorem kursy na gospodarzy. Ustalone na poziomie ~2,00 spadły do około ~1,40. Jeśli spojrzymy w historię spotkań wyżej wymienionych zespołów to nie trudno zauważyć kto jest faworytem w dzisiejszym meczu. W ostatnich dziesięciu latach Tajpej nie wygrało ani jednego spotkania z Hong Kongiem. Raz udało im się zremisować. Forma obu zespołów również wskazuje na gospodarzy, gdyż ponieśli tylko jedną porażkę w pięciu ostatnich meczach natomiast goście nie wygrali od czterech spotkań. Wybrałem handicap ze względu na to, że Hong Kong w pojedynkach z dzisiejszym rywalem na swoim terenie w czterech na pięć przypadków taki handicap pokrywał. Typ konkursowy.

  100
 
saberrose 1,7K

saberrose

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna - MS U20
Godzina : 20:30
Spotkanie : Ekwador - Korea Płd.
Typ: Ekwador / +1.5
Kurs: 2.75
Bukmacher : Fortuna
Analiza :



Mistrz  Am. Płd.  w  tej  kategorii  wiekowej  podejmuje  ambitną  drużynę  z Azji  i  jest  dla  mnie  faworytem  do  wygranej  już  w  regulaminowym  czasie  gry. Składa  się  na  to  kilka  czynników. Przede  wszystkim   potrafiący  grać w  piłkę  Ekwador  załapał  o  co  chodzi  i  po  nie  najlepszych  meczach  grupowych  wyraźnie  korzystniej prezentuje  się  w  fazie  play - off.
Wygrane  z  faworyzowanym Urugwajem  i ostatnie  zwycięstwo  z  USA  potwierdziły  dużo  wartości  w  tej  drużynie. Wszystkie  formacje  zagrały  dużo  lepiej  niż  wcześniej , zarówno  blok  defensywny  jak  i  atak  wspierany  przez  drugą  linię  stanęły na  wysokości  zadania. Widać  jakość  i  zgranie  oraz  dobre  przygotowanie  fizyczne.


Koreańczycy  to  na  pewno  największa  niespodzianka  jeśli  idzie  o  skład  półfinałów. Trzeba  jednak  przyznać  że  imponują  przede wszystkim  tym  do czego  przyzwyczaili  nas  Azjaci  a  więc  walecznością , wybieganiem  i  nie  najgorszym  wyszkoleniem  technicznym  plus  wzorowym  wypełnianiem  założeń  taktycznych. Myślę że  ten  ostatni  czynnik  był  kluczowym  w  poprzednich spotkaniach. Wygrana w  końcówce  z odwiecznym  rywalem  Japonią  był  najlepszym  przykładem  tego o  czym  wspomniałam , a  całe  spotkanie  z  wraz  z  dogrywką  przeciw  Senegalowi  potwierdził z  kolei  duże  wybieganie  i zaangażowanie  co  było  konieczne  w  nawiązaniu  równorzędnej  walki  z  przeciwnikiem  dysponującemu  dużo  lepszymi  warunkami  fizycznymi  rywalowi. Dzisiaj  znów czeka  Koreańczyków  bardzo  trudne  zadanie  i  obawiam  się  że  mogą  na  ich  grze  odbić  się  trudy  turniejowy  oraz  ostatnia  dogrywka  co  przy  ich  aktywnym  stylu  gry  nie  jest  bez  znaczenia.


Podsumowując  uważam  Ekwador  za  lepszą  drużynę  piłkarsko  z  większymi  indywidualnymi  umiejętnościami  poszczególnych  graczy, co  w  tej  konfrontacji  może mieć  znaczenie  mimo  ambitnej  postawy przeciwnika. Sądzę  że  wygra  Ekwador  ten  mecz  w  90  min. gry  bez  konieczności  rozgrywania  dogrywki.

  100

 
 
P 6,8K

piotrf

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna - eliminacje euro
Godzina 01:00
Spotkanie : Kazachstan - San Marino
Typ : Kazachstan (-4,5)
Kurs : 3,27
Bukmacher : STS

Przedostatni w grupie Kazachstan podejmuje ostatnie w tabeli San Marino. Że Kazachstan potrafi być groźny u siebie przekonała się nie jedna drużyna, z nami na czele. Podczas eliminacji do MŚ w Rosji zremisowaliśmy tam 2-2 pomimo prowadzenia 2-0. Zresztą początek obecnych eliminacji to zwycięstwo Kazachstanu u siebie ze Szkocją 3-0. To że Kazachstan dzisiaj wygra nie podlega żadnej dyskusji. Kwestią otwartą jest natomiast to, ile goli wbiją drużynie San Marino. Sztuczna murawa, wysoka temperatura to będą problemy dla amatorów z San Marino. Wyjazdowe mecze w ich wykonaniu to z reguły są wysokie porażki. Ostatnie mecze grane przez nich na wyjazdach prezentują się następująco:
Rosja - San Marino 9:0
Cypr - San Marino 5:0
Luksemburg - San Marino 3:0
Mołdawia - San Marino 2:0
Białoruś - San Marino 5:0
Dzisiaj będzie ostre strzelanie i liczę że Kazachstan wygra różnicą tych 5 goli.

  100
 
prolooser 3,1K

prolooser

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, WTA Nottingham
Godzina: 11:30
Spotkanie: Jakupovic D. - Vekic D.
Typ: Jakupovic D.
Kurs: 5.4
Bukmacher: forBet
Analiza:

Znowu probuje upolowac jakis wiekszy kurs. Pierwsze lepsze zdarzenie tenisowe. Spadki kursow na Vekic, nie za bardzo wiem czym sa spowodowane, ale dla obu bedzie to zmiana nawierzchni i nie wiadomo jak obie do tego sie dostosuja.. Jakupovic ostatnio wszystkie ostatnie mecze wtopa i ten wlasnie moze byc dla niej okazja. Vekic moze odpuscic ten turniej, bo jej celem mysle bedzie troche inny poziom, a ostatnio tez nie pokazuje wysmienitej gry. Bedzie to pierwszy mecz pomiedzy nimi, i mam nadzieje wygra go Slowenka, Pozdr


  100
 
enero1986 1,1K

enero1986

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna - Kwalifikacje Mistrzostw EuropyGodzina : 20:45Spotkanie : Włochy-Bośnia i HercegowinaTyp:Handicap(-1)-Wygrają WłochyKurs:1.99Bukmacher : FortunaAnaliza :

Przed nami kolejny mecz kwalifikacji do Mistrzostw Europy.Na dzisiejszą analizę wybrałem spotkanie Włochów z Bośnią i Hercegowiną.Reprezentacja Włoch pod wodzą Roberto Manciniego zaczyna się odradzać aktualnie w swojej grupie odnieśli trzy efektowne zwycięstwa i z 9 punktami oraz bilansem bramkowym 11:0 pewnie prowadzą w swojej grupie.Włosi dodatkowo nie przegrali ostatnich 7 spotkań odnosząc w tym czasie 5 zwycięstw oraz dwa remisy,a w spotkaniach na własnym stadionie są niepokonani nie przegrali żadnego z 14 spotkań.Reprezentacji Bośni i Hercegowiny grają ostatnio słabo o czym świadczy porażka min.: 2:0 z Finlandią ich bilans w ostatnich 7 spotkaniach to zaledwie dwa zwycięstwa,trzy remisy oraz dwie porażki.Obie ekipy po raz ostatni spotkały się 13 lat temu w 1996 roku podczas meczu towarzyskiego wygrała Bośnia i Hercegowina 1:2.Roberto Mancini podobnie jak w spotkaniu z Grecją zdecyduje się na ustawienie 4-3-3 nie należy również się spodziewać zmian personalnych w bramce zagra Salvatore Sirigu w defensywie rządzić będą Leo Bonucci i Gio Chiellini o spokój w środku pola zadbają Jorginho i Marco Verratti natomiast w ataku wystąpi Quagliarella wspierany przez Insigne.W ekipie Bośni i Hercegowiny najgroźniejsi powinni być Miralem Pjanic oraz Edin Dzeko jednak w meczu z Finlandią nie pokazali się z najlepszej strony.
Przewidywalne składy obu drużyn prezentują się następująco:
Włochy: Sirigu – Florenzi, Bonucci, Chiellini, Emerson Palmieri, Barella, Jorginho, Verratti, Bernardeschi, Quagliarella, Insigne
Bośnia i Hercegowina: Sehic – Bicakcic, Sunjic, Zukanovic, Civic, Cimirot, Pjanic, Besic, Visca, Dzeko, Duljevic.
Włosi w takiej formie nie powinni mieć problemów aby pokonać na własnym stadionie Bośniaków.

  100
 
pawel1980 35,8K

pawel1980

Użytkownik
Dyscyplina : Pilka Nozna/ el ME
Godzina:20:45
Spotkanie: Wegry -Walia
Typ: 1/+1.5
Kurs:4
Bukmacher:STS

Ekipa Wegier prezentuje ostatnio dobra forme w el pokonala u siebie wicemistrzow swiata Chorwacje 2-1 i pewnie wygrala wyjazd z Azejberdzanem, a wiadomo ze w tropikalnych warunkach pogodowych jakie mamy teraz u Azerow nie gra sie tam przyjemnie,dzis spotkaja sie w domu z Walia i napewno beda chcieli bardzo wygrac to spotkanie, Walijczycy to nie jest zespol, ktory latwo daje sie pokonac i nalezy duzo zdrowia na boisku zostawic zeby ich pokonac, ale z takimi kursami oplaca sie pograc reprezentacje Wegier, ktora obecnie jest w formie,ja w typie dnia na forum licze na co najmniej dwa gole gospodarzy i wygrana.

  100

 
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
pinio1111 56K

pinio1111

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka LN kobietGodzina: 14:00Spotkanie: Chiny - PolskaTyp: Polska +1,5 setaKurs: 6,00Bukmacher: fortunaAnaliza:


Nie rozumiem tych kursów na Chinki. Owszem, u nas dziś młoda Nowicka na rozegraniu oraz Górecka zamiast Bociek, ale to nie aż tak wielkie osłabienie żeby wystawiać kurs 1,06 na Chinki. Jestem pewien że naszym dziewczynom woli walki nie zabraknie i nie zobaczymy tu sromotnej porażki. Owszem gospodynie są faworytkami, ale wierzę w minimum jednego seta ugranego przez nasz zespół(2,60). Ta drużyna zaczyna wyglądać naprawdę fajnie. Widać że się ze sobą dobrze dogadują a to bardzo ważne w tej dyscyplinie. Paulina pewnie zrobi swoje i jeśli pozostałe dziewczyny dorzucą równą i dobrą grę, to mogą tu powalczyć o punkty. Handicapy na poziomie +18,5 z kursem 1,90 dla Polek to prezent od buka. Ja gram to dziś grubo a tutaj wrzucam typ typowo pod konkurs, który jednak moim zdaniem ma spore szanse na powodzenie bo kurs jest wyśmienity.

  100
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
T 0

thevillain

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna El. ME
Godzina: 20:45
Spotkanie: Belgia - Szkocja
Typ: 1/BTTS
Kurs: 2,9
Bukmacher: fortuna
Analiza:

Patrząc nawet powierzchownie ciężko nie odnieść wrażenia, że wszystko dziś jest po stronie Belgów - grają u siebie, są w dobrej sytuacji grupowej, a przede wszystkim są drużyną zwyczajnie lepszą - więc ich wygrana wydaje się nie budzić wątpliwości (chociaż wiadomo, że to sport ;) ). Szkocja poza katastrofą z Kazachstanem strzela od wrześniowego sparingu z... Belgią! Wyspiarze będą gryźć trawę i stawiam na wynik 3/4-1, co pozwala mi typować tak, jak typuję

  100

 
 
erni1 82,9K

erni1

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna ME
Spotkanie Białoruś Irlandia P. 
Godzina 20:45
Typ remis, gosc wygra zwrot 
Kurs 1.83
Bukmacher forbet 
Bialorus po 3 meczach bez punktu, Irlandia z 9 punktami. Bialorus grala juz jednak  z Niemcami i Holandią a Irlandia dwa razy z Estonia. Ponadto obydwa zespoly graly ze sobą, Irlandia wygrala u siebie 2:1 zdobywając zwycięską bramkę w koncowce. Obydwa zespoly bez gwiazd, lekkim faworytem są występujący na co dzien w ligach angielskich goscie. Bialorusini u siebie są niewygodnym rywalem, co pokazywalo Bate w pucharach. Liczę na wyrównany mecz i remis, jeśli wygra gość mamy zwrot stawki. 

 [zwrot] zwrot
 
 
czaro82 399K

czaro82

Użytkownik
Dyscyplina. Piłka nożna  /  Euro 2020 
Godzina. 20 : 45
Spotkanie. Węgry  - Walia 
Typ. obie powyżej 1 rożnego w obu połowach 
Kurs. 4.25
Bukmacher. forbet
Analiza.

Witam, za niespełna pół godzinki w ramach eliminacji do Euro 2020 Węgrzy bedą podejmować reprezentacje Walii.
W bezpośrednich potyczkach bez wątpienia lepsi są Walijczycy,którzy wygrali cztery z pięciu ostatnich meczy.
Należy jednak zwrócić uwagę że ostatnie pojedynki były rozgrywane w dość odległych czasach, jednak jakiś respekt piłkarze z wysp w głowach i mieć muszą. 
Patrząc na ostatnie poczynania ekipy gospodarzy należy wierzyć że mocno przeciwstawią się swoim rywalom, kursy wystawione przez buka również dają do myślenia iż trudno jest szukać tutaj faworyta. W Grupie H sytuacja mocno wyrównana w przypadku wygranej gości aż cztery
drużyny miałyby po 6 pkt także jest o co walczyć. 
W związku z tym gram dziś zakład typowo dla zabawy że obie wykonają po przynajmniej dwa stałe fragmenty z narożnika boiska po zacnym kursie @ 4.25.Powodzenia.

  100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom