>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

4. kolejka Kwalifikacje Euro 2020 [10.06-11.06.2019]

Status
Zamknięty.
paga 28K

paga

Użytkownik
Buki już dostały sraczki bo wielka Turcja ograła w fantastycznym stylu bardzo dobrze grająca ekipę Francji. A kto widział spotkanie ten wie jaka jest prawda i jak to wyglądało. Tak jak myślałem kursy na Islandię poszybowały mocno w górę z 2.3 do nawet 2.95. Nie próbuje wyrokować już teraz, ale każdy kto od jakiegoś czasu przygląda się spotkaniom eliminacyjnym ten wie jak trudno ugrać chociaż punkt w krainie gejzerów. 
 
madman01 12,1K

madman01

Użytkownik
Buki już dostały sraczki bo wielka Turcja ograła w fantastycznym stylu bardzo dobrze grająca ekipę Francji. A kto widział spotkanie ten wie jaka jest prawda i jak to wyglądało. Tak jak myślałem kursy na Islandię poszybowały mocno w górę z 2.3 do nawet 2.95. Nie próbuje wyrokować już teraz, ale każdy kto od jakiegoś czasu przygląda się spotkaniom eliminacyjnym ten wie jak trudno ugrać chociaż punkt w krainie gejzerów. 
To bardzo dobrze grającą ekipę Francji powinieneś dać chyba w cudzysłowiu, bo trójkolorowi w tym meczu nie istnieli, niech się cieszą że skończyło się tylko 2:0, bo jakby Burak Yilmaz, zachował trochę więcej zimnej krwi, to by było z 4:0 conajmniej, Obserwuję reperezentacje Turcji od jakiegos czasu, i muszę powiedzieć że mi imponują, to już nie jest ta Turcja co w ostatnich latach nie łapała się prawie wcale na jakąś większą imprezę, teraz mają szansę pojechać na Euro. Bo już duzy krok w tym kierunku zrobili, a ta Islandia to taka potęga że ledwo co wygrała u siebie z Albania, na ostatnich 18 meczy czy to mecze o punkty eliminacje liga  narodow , towrzyskie, Islandia wygrała 2 mecze z ostatnich 18! więc sam sobie odpowiedz w jakim miejscu teraz się gejzery znajdują,  
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
paga 28K

paga

Użytkownik
cytat z dnia 9 czerwca 2019 10:36 przez madman01

To bardzo dobrze grającą ekipę Francji powinieneś dać chyba w cudzysłowiu, bo trójkolorowi w tym meczu nie istnieli, niech się cieszą że skończyło się tylko 2:0, bo jakby Burak Yilmaz, zachował trochę więcej zimnej krwi, to by było z 4:0 conajmniej, Obserwuję reperezentacje Turcji od jakiegos czasu, i muszę powiedzieć że mi imponują, to już nie jest ta Turcja co w ostatnich latach nie łapała się prawie wcale na jakąś większą imprezę, teraz mają szansę pojechać na Euro. Bo już duzy krok w tym kierunku zrobili, a ta Islandia to taka potęga że ledwo co wygrała u siebie z Albania, na ostatnich 18 meczy czy to mecze o punkty eliminacje liga  narodow , towrzyskie, Islandia wygrała 2 mecze z ostatnich 18! więc sam sobie odpowiedz w jakim miejscu teraz się gejzery znajdują,  
Jest tu jeszcze ktoś kto potrafi czytać ze zrozumieniem? Bo to forum strasznie upada, serio. Najważniejsze, że wszyscy się rzucają jak psy na te konkursy gdzie mogą dostać po 5 zł. Czytajcie ludzie ze zrozumieniem i zacznijcie się udzielać na tym forum.
​​​​​​Zdecyduj w końcu. To Turcja tak świetnie grała, że byłoby 4:0 czy jednak Francja zagrała piach?! Bo ja tam widziałem szkolne błędy defensywnych pomocników, obrońców które nie przystoją trampkarzom, więc nie wychwalaj tak tych zawodników tureckich bo Oni nic wielkiego nie grali, tylko otrzymywali prezenty jakich na takim poziomie nikt Ci nigdy nie da. I jeszcze raz radzę poćwiczyć czytanie ze zrozumieniem. 
 
madman01 12,1K

madman01

Użytkownik
cytat z dnia 9 czerwca 2019 12:52 przez pagadi

Jest tu jeszcze ktoś kto potrafi czytać ze zrozumieniem? Bo to forum strasznie upada, serio. Najważniejsze, że wszyscy się rzucają jak psy na te konkursy gdzie mogą dostać po 5 zł. Czytajcie ludzie ze zrozumieniem i zacznijcie się udzielać na tym forum.
​​​​​​Zdecyduj w końcu. To Turcja tak świetnie grała, że byłoby 4:0 czy jednak Francja zagrała piach?! Bo ja tam widziałem szkolne błędy defensywnych pomocników, obrońców które nie przystoją trampkarzom, więc nie wychwalaj tak tych zawodników tureckich bo Oni nic wielkiego nie grali, tylko otrzymywali prezenty jakich na takim poziomie nikt Ci nigdy nie da. I jeszcze raz radzę poćwiczyć czytanie ze zrozumieniem. 
Po pierwsze nie biore udziału w żadnym konkursie na forum, po drugie nawet jakby Francuzi zagrali słabo, to te 2 bramki, same się nie strzelily, tylko zrobila to Turcja ,po trzecie Francuzi to aktualni mistrzowie świata, i z taką Turcją powinni sobie poradzić, ale Turcja zagrała dobrze i wygrała ten mecz, w pełni zasłużenie, po czwarte tak chwalisz tych Islandczyków a nawet nie zauważyłeś że wygrali tylko 2 spotkania z ostatnich 18 meczy, więc rzeczywiście są w kapitalnej formie, nie tak dawno remisowali z takimi tuzami jak Estonia, Katar czy dostawali baty od Francji 4:0, z ktorymi Turcy sobie poradzili bez problemu...
 
T 4,5K

tofik015

Użytkownik
1.Wyspy Owcze - Norwegia - 2, kurs 1,24  
2.Lotwa - Slowenia - 2, kurs 1,56  
3.Polska - Izrael (handicap 0:1) - 02, kurs 1,53  
4.Azerbejdzan - Slowacja - 2, kurs 1,72
5.Islandia - Turcja - 2, kurs 2,56AKO - 12,82 (fortuna 1. Zdecydowanie faworytami jest Norwegia, która spisuje się jak dotąd dość dobrze grając swoje mecze z najsilniejszymi zespołami z grupy i osiągając 2 remisy i porażkę z Hiszpanią. Wyspy owcze najsłabszy zespół i jeśli z Maltą przegrali to trudno oczekiwać aby powalczyli z walczącą o awans Norwegią. Kurs niski ale innej możliwości jak wygrana Norwegii nie widzę
2. Słowenia remisowała z Izraelem i Macedonią grając całkiem nieźle a Łotwa dość łatwo przegrywała z tymi zespołami. Podobny scenariusz przewiduję tutaj i za dużych szans na ugranie przez Łotwę czegokolwiek nie daje a Słowenia jeśli chce z kimś wygrywać w tej grupie to lepszej okazji nie będzie jak z najsłabszym zespołem
3. Kursy na Izrael zdecydowanie zawyżone. Polacy grają słabiutko a w tak krótkim czasie po meczu z Macedonią nie przewiduję wielkiej poprawy. Do tej pory dwie wygrane po 1:0 i raz z najsłabszą Łotwą 2:0 po długim męczeniu. Izrael jeden z lepiej wyglądających zespołów w tej grupie a obecnie druga pozycja tuż za nami. Na papierze jesteśmy zdecydowanymi faworytami ale do tej pory nijak ma się to do rzeczywistości i trudno mi sobie wyobrazić abyśmy wygrali więcej niż jedną bramką o ile w ogóle wygramy. Przewiduje tutaj podobny przebieg meczu do wcześniejszych i jeśli ktoś wygra to raczej skromnie jedną bramką bo po strzeleniu bramki raczej będzie bardziej obrona wyniku niż dalsze atakowanie. Ogólnie kursy na taką bezpieczną opcję są bardzo dobre aby do dubla zagrać
4.Słowacja zdecydowany faworyt pod każdym względem. Piłkarsko o wiele lepsza drużyna. Oba zespoły rozegrały już mecz z Węgrami i Słowacja wygrała 2:0 a Azerbejdżan przegrał 3:1. Krótko mówiąc strata punktów ze zdecydowanie słabszym zespołem będzie sporym zaskoczeniem jak i również bardzo by skomplikowało sytuacje Słowacji w kontekście walki o awans na mistrzostwa, dlatego w takim spotkaniu powinni sięgnąć po komplet punktów
5.Zacznę od tego, że w reprezentacji Turcji tworzy się ciekawy i młody zespół z takimi zawodnikami jak  Cengiz Ünder, Zeki Celik, Merih Demiral. W ostatnim meczu z Francją pomijając fatalną postawę pod każdym względem Francji, należy mimo wszystko pochwalić Turcję bo żeby wygrać trzeba wykorzystywać sytuacje jak i również grac dobrze w obronie. Islandia natomiast ostatnio już tak nie zaskakuje żeby jej się obawiać. Porażka z Francją 4:0, wygrana 2:0 z Andorą czy męczenie się u siebie z Albanią i skromna wygrana 1:0 to nie są jakieś świetne wyniki. Piłkarsko jak i ostatnio forma wskazują tutaj na Turcję a po meczu z Francją, Turcja na pewno zyskała pewność siebie. Według mnie powalczą tutaj o pełną pulę co znacznie ułatwi dalszą drogę do awansu


Można też spróbować systemem zagrać na 1 błąd. Kursy zaczynają już spadać      
 
erni1 82,9K

erni1

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna ME
Spotkanie Polska Izrael
Godzina 20:45
Typ remis, gospodarz wygra zwrot 
Kurs 1.58
Bukmacher forbet 
Duzo juz napisano o tym meczu. Polska gra przeciętnie, wyniki lepsze niz gra. Z drugiej strony wlasne boisko jest naszym duzym atutem, mamy tez świetnych napastników, ktorzy mogą przesądzic o wyniku. Izrael w lepszej formie, strzela dużo bramek ale dzis pewnie 1 punkt przyjąłby z pocalowaniem ręki. Minimalizm jaki prezentujemy pod wodzą Brzęczka sprawi, ze najwazniejsze dla nas będzie, zeby  nie przegrac z jednym z glownych rywali do awansu. Biorąc to wszystko pod uwagę liczę na remis, jeśli wygra gospodarz mamy zwrot stawki. 
 
K 40

kris_pl

Użytkownik
Uwielbiam reprezentacje - tu sa praktycznie zawsze logiczne rozstrzygniecia.

Dzis kolejny taki dzien - praktycznie wszystko elegancko siadlo.
Tylko Ukraina troche za malo goli. Poplynalem z Irlandia (over 3.5 gola) ale sadzilem ze z Gibraltarem to juz sobie strzelanine urzadza. Tak samo poplynalem chyba z Bulgaria DNB - stracili gola na 2:3 w 90+3, w ostatniej minucie meczu (chociaz wyciagneli z 0:1 na 2:1 nawet w srodku meczu). Kurs 1.70 spowodowal ze uznalem to za rozsadny typ. Nie sadzilem, ze przegraja u Siebie z Kosowem no ale jednak tak sie stalo.
 
jarni 113

jarni

Użytkownik
Kazachstan - San marino 
Typ: Kazachstan -3,5
Kurs:1,95

Dla mnie to absolutny bet dnia. Zaczne od tego, ze San Marino ze wszystkich zespolow losowanych od zawsze z ostatniego koszyka zrobila najmniejszy progres na przestrzeni ostatnich powiedzmy 10 lat o ile mozna mowic o jakimkolwiek progresie, jezeli 3 dni temu przegrali z Rosja na wyjezdzie 0:9. 
Wiemy tez juz od paru lat, ze Kazachstan przestal byc chlopcem do bicia a u siebie zarowno kluby jak I zespol narodowy jest w stanie napsuc wiele krwi zespolowym wyzej notowanym.
Jezeli Kazachowie potrafili wygrac na rozpoczecie eliminacji ze Szkocja u siebie 3:0 to wygrana minimum czteroma golami z zespolem, ktory w rankigu fifa jest na miejscu 211 powinna byc formalnoscia tym bardziej ze to chyba najbardziej wyrownana grupa I nie jest wykluczone ze bramki w ostatecznym rozrachunku moga byc kluczowe.

Andora- Francja
Typ: Francja -3,5
Kurs: 1,72

Francuzi w meczu z Turcja byli chyba juz mentalnie na wakacjach albo przy negocjowaniu swoich transferow.
Przegrana trzy dni temu z Turcja 0:2 bez celnego strzalu na bramke mowi wiele. Szambo w mediach sie wylalo I teraz trzeba to posprzatac. Jezeli Francja zagra z zangazowaniem porownywalnym z tym co na Mundialu to moze byc I dwucyfrowka. Ja spokojnie ide w handicap do zamkniecia nawet popierwszej polowie do dubelka z pierwszym typem.

Wlochy - Bosnia I Hercegowina
Typ: Wlochy -1,5
Kurs: 1,85

Wlosi maja jasny cel na te eliminacje. Zapewnic sobie awans jak najszybciej a zeby jakiekolwiek szanse na powtorzenie sie sytuacji z eliminacji do Mundialu w Rosji spadly to absolutnego minimum.
Wlosi sa rozpedzeni chyba jeszcze ciagle nieco nie docenieni przez buki patrzac na kurs. Zdemolowali grekow na ich terenie pare dni temu 3:0 a Bosniacy z kazdym meczem coraz gorzej bo chyba od wyniku ich meczu z Finlandia bardziej rzucaja sie w oczy statystyki. 7 strzalow celnych Finlandii i 1 ze strony Bosni. 
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
paga 28K

paga

Użytkownik
cytat z dnia 9 czerwca 2019 13:29 przez madman01

Po pierwsze nie biore udziału w żadnym konkursie na forum, po drugie nawet jakby Francuzi zagrali słabo, to te 2 bramki, same się nie strzelily, tylko zrobila to Turcja ,po trzecie Francuzi to aktualni mistrzowie świata, i z taką Turcją powinni sobie poradzić, ale Turcja zagrała dobrze i wygrała ten mecz, w pełni zasłużenie, po czwarte tak chwalisz tych Islandczyków a nawet nie zauważyłeś że wygrali tylko 2 spotkania z ostatnich 18 meczy, więc rzeczywiście są w kapitalnej formie, nie tak dawno remisowali z takimi tuzami jak Estonia, Katar czy dostawali baty od Francji 4:0, z ktorymi Turcy sobie poradzili bez problemu...
Nadal wyciągaj takie wnioski z tych spotkań a będziesz ulubionym klientem buków. Nie wiem czy to było tak trudno zrozumieć, że Islandia w eliminacjach u siebie jest kosą nie do ogarnięcia. Tam nie takie potęgi jak Turcja dostawały baty, ale nie bo przecież Francja dostała takie lanie w Stambule. 
 
madman01 12,1K

madman01

Użytkownik
Weź dorośnij! Wszedł ci jeden typ i teraz będziesz się podniecał pół roku, nie wiem ile masz lat ale nie będę się z tobą kłócił, nie podałeś żadnych argumentów a masz najwięcej do powiedzenia na tym forum, po drugie wogóle się w ten mecz nie pchałem, więc o mnie się nie martw, bye
 
paga 28K

paga

Użytkownik
Nie no to forum jest lepsze niż myślałem, koleś walisz jakieś głupie argumenty nt. reprezentacji Turcji w dziale gdzie dużo osób się sugeruje wpisami użytkowników. Wypisujesz jakieś brednie a teraz sam piszesz, że tego spotkania nie grałeś?! Masz Ty chłopie rozum?! Jak nie potrafisz czytać, że głównym argumentem tego typu był fakt, że Islandia u siebie takie mecze wygrywa i to wystarczy a Ty nalałeś wody z którego nic nie wynikało! Widzisz, mi dzisiaj jeden typ wszedł a Ty dwukrotnie złe przewidywania. Najpierw Turcja, której nie zagrałeś a później Grecja, która jest cienka jak sik węża i bez formy i się w nią pchasz. Więc gdzie tu logika?! 
 
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom