>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 7.06.2019 (piątek)

Status
Zamknięty.
psotnick 839,4K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi


Tutaj podajemy typy
na piątek - 7. Czerwca





Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: Over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować.Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu). Po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a użytkownik z automatu otrzymuje za taki typ ⛔100 punktów.

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania Fortuna
forBet
Totolotek
Lvbet
eTOTO
- STS


▶ Adnotacja: Dla celów konkursowych przy podliczaniu typów z polskich buków (naziemnych i internetowych) bierzemy pod uwagę kurs nominalny, czyli taki jaki widnieje przy typie, bez uwzględniania podatku.

W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Uporczywe niestosowanie się do tego punktu Regulaminu będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.

Przed zatwierdzeniem wpisu z analizą zawsze sprawdź czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt;KLIK podając LINK do swojego wpisu. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu. Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych. W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu "kiepskie analizy" nie możesz już podać nowego typu. przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu oraz nagrodzony okresowym banem. Bawimy się Fair Play!

Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu "Typ:" zaleca się podawanie słownych nazw zespołów, zawodników itp. zamiast "1" czy "2". W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
kamasutra10 556,8K

kamasutra10

Typer
Dyscyplina : Piłka Nożna - MS U20
Godzina : 18:30
Spotkanie : Włochy - Mali
Typ: Włochy
Kurs: 2.50
Bukmacher : Fortuna
Analiza :



Reprezentacja  Mali  jako  mistrz  Afryki  w  tej  kategorii  wiekowej  mocno  zaimponowała  mi  w  meczu  z  Argentyną  nieustępliwością  i  walką  , choć  szczerze  mówiąc  to  raczej  bardziej  zawiedli  mnie  Ci drudzy. Argentyna  cały  mecz  grała  chodzonego ,  bez  zmiany  tempa , zdecydowanych ataków  czy  przyspieszenia  rytmu  gry. Nie  wiem  czy  zlekceważyli  aż  tak  mocno  rywala ,  czy  też  nie  mieli  konceptu  na  ten  pojedynek  faktem  natomiast  jest  że  dali  sobie  wyrwać  zwycięstwo  w  ostatnich  sekundach  dogrywki , a karne  wiadomo  to  loteria.
Nie  umniejsza  to  to jednak  postawy drużyny  z " Czarnego Lądu" o  czym  wspomniałem . Dzisiaj  jednak  czeka  ich  bardzo  ciężkie zadanie  gdyż  rozegrane  120  min.  może  a  nawet  musi  odbić  się w  nogach  tym  bardziej  że  Włosi  nie  musieli  tyle  się  nabiegać  w  meczu  przeciwko  naszej  drużynie  i  mieli  dwa  dni  dłużej  na  odpoczynek  i  regenerację.



Pomijając  aspekt  fizycznego  zmęczenia  myślę  że  pomni  tego  co  zobaczyli  w  meczu  Argentyna - Mali  nie  podejdą  do  tego  spotkania  zbyt  pewni  siebie i  poważnie  potraktują  rywala  od  samego  początku. Piłkarsko  sadzę  że  są  lepsi ,  pozostaje  to  udowodnić  na  murawie  a  opisane  wyżej  wydarzenia  sprawią  że  stosując  odpowiednia  taktykę  zmuszą  przeciwnika  do  biegania  o  co  może  być  bardzo  trudno ,  a  co  było  głównym  atrybutem  Mali  w  spotkaniu  przeciw  Argentynie.

  150
 
Otrzymane punkty reputacji: +74
stanley-63 772,7K

stanley-63

Typer
Dyscyplina : Piłka Nożna - MS U20
Godzina : 18:30
Spotkanie : Włochy - Mali
Typ: Mali over 1.5 gola
Kurs: 3.45
Bukmacher : ETOTO

Nie mogę przejść obojętnie obok reprezentacji Mali , w meczach z ich udziałem możemy spodziewać się sporo bramek jak pokazują wyniki ale też i to że i oni sami potrafią znależć drogę do bramki rywala , kamasutra wspomniał w swoim typie że na pewno Malijczycy będą mocno odczuwać ostatni mecz w którym musieli biegać przez 120 min no i Włosi mają 2 dni więcej odpoczynku i trudno się nie zgodzić . Włosi oczywiście są tutaj faworytem i myślę że to oni powinni zameldować się w półfinale ale z drugiej strony ambitni Malijczycy też powinni nie raz zagrozić bramce rywala , tak więc bardzo ciekawie zapowiada się to spotkanie , jednak jak wcześniej wspomniałem liczę na zadziorność piłkarzy Mali bo w każdym meczu było to u nich widać , over 1.5 gola z ich strony to może i fantazja ale nie takie fantazje w piłce już się zdarzały !

  245
 
Otrzymane punkty reputacji: +34
saberrose 1,7K

saberrose

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna - Kwal. ME
Godzina : 20:45
Spotkanie :  Austria - Słowenia
Typ: Austria/+1.5
Kurs: 2.45
Bukmacher : Fortuna
Analiza :



Dla  mnie  kandydatem  do  zwycięstwa  w  tym  meczu  jest  tylko  jedna  drużyna i są nią  gospodarze. Austria  po  falstarcie  na  początku  rozgrywek  i  porażkach  z  naszą  drużyną  i  w  wyjazdowym  meczu  w  Izraelu  nie  ma  wyjścia  i  musi  to  spotkanie  wygrać. Sportowo  może  to  zrobić ,  wystarczy  że  zaprezentuje  swój  normalny , przyzwoity  poziom  i  podejdzie  do  tego  spotkania  z  zaangażowaniem. Już  mecz  z  Polską  pokazał  że  są  Austriacy w  stanie  walczyć o  pełną  pulę  i  mieliśmy w  sumie  szczęście wywożąc  kpl.  punktów  z  Wiednia.

Słowenię  uważam  za  słabszy  zespół  od  naszej  drużyny  i mimo  tego  że  nie  przegrała  żadnego  z  ostatnich  pięciu  spotkań  w  ramach  UNL  i  EUR  remisując  solidarnie  1:1  to  myślę  ze  przyszła  pora  na  porażkę. Słoweńcy  jeśli  są  mocniejsi  to  głównie  w  domu ,  na  wyjazdach  nie  koniecznie. Moim  zdaniem  stracili  tez  trochę  na  jakości w  stosunku  do  lat  poprzednich  i  w takim  spotkaniu  jak  to  , gdzie  rywal  grając  w  domu  ma nóż  na gardle  nie  wiele  będą w  stanie  zrobić. Uważam Austriaków  za  lepszą  drużynę ,  mającą  więcej  jakości  w  grze  jak  i  indywidualnie  lepszych  piłkarzy. Nie  zdziwię  się  jeśli gospodarze  wygrają  to  spotkanie  w  -hc ,  choć  ja  gram  to  co  zaproponowałam.

  100

 
 
Otrzymane punkty reputacji: +66
L 1,5M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Dyscyplina : Piłka Nożna - Kwal. ME 
Godzina : 18:00
Spotkanie :  Gruzja - Gibraltar 
Typ: over 3.5 gola
Kurs: 1.83
Bukmacher : Etoto
Analiza : Gruzja to bardzo dobrze dysponowany zespół na własnym obiekcie. W pojedynku Gibraltarem największą niewiadomą jest to, ile uda im się strzelić bramek. W meczach Gibraltaru pada średnio ok 3/4 gola na mecz. Bardzo często prokurują rzuty karne, dodatkowo zostawiają niesamowite dziury w obronie, co ułatwia ich rywalom zdobywanie bramek.
Według mnie Gruzję stać na zdobycie 4 goli, a nigdy nie można wykluczyć przypadkowego gola dla gości, który zwiększyłby szansę proponowanego overu. Przewidywany wynik 4-0 / 5-0 

  100
 
daniellw 1,4K

daniellw

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Euro, Kwalifikacje
Godzina: 20:45
Spotkanie: Norwegia - Rumunia
Typ: Rumunia
Kurs: 3.90
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Dopiero 3. kolejka eliminacji do Euro, ale ten mecz jest bardzo ważny dla obu drużyn. Hiszpania jest poza zasięgiem, ale to właśnie Norwegowie i Rumuni będą bili się ze Szwedami o drugie miejsce. Pokazały to pierwsze dwie kolejki, gdzie mecze między zainteresowanymi rozstrzygały się różnicą jednej bramki. Kurs na zwycięstwo gości jest dośc wysoki, a sądzę że mecz będzie wyrównany. Liczę, że Rumuni bez presji własnej publiczności uwolnią swój potencjał i rozegrają kluczową akcję, dzięki której wygrają conajmniej jedną bramką. Jest to prawdopopdobne, bo obrona Norwegów pokazła w meczu ze Szwecją (3-3), że nie nalezy do najlepszych. Faktem jest, że Skandynawowie nie przegrali u siebie 11 meczów z rzędu, ale jeśli spojrzymy na rywali - no cóż, byli po prostu z niższej półki ( 2 remisy ze średnimi Szwedami to w teroii największy sukces). Rumuni zapewne notują wyniki poniżej swoich oczekiwań, ale na wyjeździe  są w stanie wygrać z każdym,  jak niedawno z Czarnogórą. Za taki kurs, uważam że ryzyko jest warte. 

   100
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Dyscyplina: Hokej na lodzie - AHL
Godzina: 02:00
Spotkanie: Chicago Wolves - Charlotte Checkers
Typ: Kto pierwszy zdobędzie dwie bramki? - Charlotte Checkers
Kurs: 1,74
Bukmacher: eTOTODzisiaj trochę z innej beczki. Nie jestem pewien co do zwycięstwa którejś z drużyn chociaż wydaje mi się, że goście zdołają ponownie ugrać mecz. Mimo to odpuszczę typowanie zwycięzcy, bo jednak mecz na wyjeździe nie należy do najłatwiejszych. Dlaczego zakład na wyścig bramkowy? Po pierwsze dlatego, że liczę na ponowny występ Nedeljkovicia między słupkami gości, który w ostatnim spotkaniu wybronił aż 39 strzałów Wilków. Zresztą nie bez powodu został wybrany najlepszym bramkarzem sezonu zasadniczego. Po drugie Checkersi szybko wychodzą na prowadzenie. Wszystkie bramki otwierające wynik w serii z Chicago padły w pierwszych czterech minutach i wszystkie zostały strzelone przez napastników z Charlotte. Po trzecie goście to bramkostrzelna i overowa drużyna. W ostatnich dziesięciu spotkaniach tylko raz zagrali mecz w którym strzelili mniej niż trzy bramki. Ostatnia statystyka podpowiada, że można spróbować wyższej linii i spróbować zakład na "Kto pierwszy zdobędzie 3 bramki".

  100
 
Otrzymane punkty reputacji: +33
M 1,5K

marcingal

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka
Godzina: 10:00
Spotkanie: Francja vs Polska
Typ: Francja -1,5 seta
Kurs: 1.80
Bukmacher: STS
Analiza: Dlaczego? Polacy mocno przemeblowali skład w stosunku do katowickiego turnieju. Nie ma mowy o jakimkolwiek zgraniu, będą się docierać na miejscu. Na pewno w Ningbo zadebiutują Szalacha, Łukasik, Popiwczak. Podejrzewam, że na Francję Heynen wyjdzie: Drzyzga Muzaj, Huber Bieniek, Kwolek Bednorz Zatorski. A Francuzi? Widać, że oni kalkulować w LN nie będą. Tillie ma bardzo szeroki skład do dyspozycji, na razie odpoczywają Ngapeth i Toniutti, ale zmiennicy ogórkami nie są. Przewiduję: Brizard Boyer, Tillie Clevenot/Lyneel Le Goff, Chinenyeze, Jenia na L. Pierwszy weekend pokazał siłę Trójkolorowych, nie stracili w Serbii choćby punktu, robi to wrażenie. Francuzi chcą lecieć do Chicago i podejrzewam, że jutro zaprocentuje ich dużo większe doświadczenie i zgranie.

  80
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
C 18,3K

cobi1989

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej - NHL - Play Off
Godzina: 02:00
Spotkanie: Boston Bruins - St Louis Blues
Typ: Boston 
Kurs: 2.09
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Dziś w nocy o godz 2.00 w hali TD Garden odbędzie się mecz Boston Bruins - St Louis Blues. W dotychczasowych finałowych pojedynkach jest remis 2-2. Ostatnie starcie miedzy tymi drużynami zwyciężyła ekipa St Louis 4-2 na swoim lodowisku. Ale dziś faworytem są Gospodarze tego spotkania bo grają u siebie przed wspaniałą widownią. Ale hokej to jest hokej każdy może wygrać z każdym ale nie tym razem. Gospodarze będą bardzo zmotywowani po ostatniej porażce. W swoich szeregach mają wspaniałego napastnika Patrice Bergeron który strzelił dla tej ekipy w 86 meczach 41 bramek w tym 55 asyst i dziś będzie kluczowym zawodnikiem ekipy gospodarzy , i myślę że dziś coś strzeli i będzie asystował. Dlatego stawiam dziś na nich a wynik ciężko wytypować w hokeju , ale będzie max 6 goli i zwycięstwo 4-2 :) 


  100
 
 
Gy_Gy_Craveel 248,5K

Gy_Gy_Craveel

Znawca - US Sports
Dyscyplina: Bejsbol - MLB
Godzina: 01:10
Spotkanie: Cleveland Indians - Minnesota Twins
Typ: Under 9 sumy punktow.
Kurs: 1,76
Bukmacher: Etoto
Analiza:

Linia tego meczu otworzyla sie na poziomie sumy punktow 8,5 i od samego poczatku jest "zamrożona" nie ruszajac sie w jakimkolwiek kierunku nie sugerujac nic, czym moze byc to spowodowane ze linia nie wykonala zadnego ruchu, prawdopodobnie grajacy sa podzieleni. Wiadomo ze sumy meczy zwiekszaja sie z powodu ofensywnych druzyn i ilosci zdobytych Home Runs i wlasnie z jednej strony mamy dwie bardzo dobre ofensywy(Cleveland ostatni miesiac gry przebudzilo sie w ofensywie) - wiec gra na over wydaje sie logiczna ,ale z drugiej strony mamy dwoch swietnych miotaczy co powoduje naklad zakladow na under. Prawda jest taka ze ofensywy wtedy nabijaja punkty jak maja przed soba slabych miotaczy lub slabo wejda  w mecz co tez sie zdaza i jest to rzecza normalna.Ja zwracam uwage tutaj na miotaczy ktorzy za stopuja ofensywne harce.

Zamirzam grac na lini 9 ktora ma zadawalajacy kurs a jezeli zaklad zatrzyma sie na lini bedzie zwrot , ustawiajac zaklad na lini 9 punktow , wezmy dotychczasowe wyniki z tego sezonu na pienc meczy bilans wynosi u/o 3-2 na ostatnie 10 meczy under-6, over-2, na lini-2, z czego te dwa overy wziely sie z tego sezonu, poniewaz te ofensywy sa lepsze niz poprzedni sezon no moze Cleveland zaliczylo znizke formy i troche sklad slabszy. Ale jak niema bardzo dobrze grajacych miotaczy to takie ofensywy niemaja problemu zrobic over punktowy, wczorajszy mecz?(gdzie padl over) wystarczy zobaczyc co zagrali miotacze, starter Perez z Minnestoty SO/BB 1/2 rzucil jednego strajka i zaliczyl dwa przejscia i dopuscil sie 6 odbic po 4 inningach zostal sciogniety i łatany przez rezerwowych. Miotacz Clevelan Clippard wytrzymal heh zagral jeden inning SO/BB 0/0 i dopuscil sie dwoch uderzen juz napoczatku , zszedl i byl rowniez zastepiony przez szesciu rezerwowych , wiec taka gra miotaczy tylko sprzyja duzym wynika czyli over. Sadze ze dzisiaj takiego wyniku nie bedzie a napewno tak duzego.


Przejdzmy do miotaczy ,zaczynajac od Jose Berrios(Minnesota) jest to nadal jeden z solidniejszych miotaczy , ktory wytrzymuje szesc inningow lub lepiej. W tym sezonie odntotowal znakomite liczby SO/BB 72/14 a wyjazd rowniez solidny 35/9 jego ERA 3,27 jest solidna , oczywiscie ma troche gorsza ERA na wyjezdzie ale przeciwnikow potrafi trzymac na niskiej sredniej odbic .229 ,posiada rowniez niski 1,10 WHIP na wyjezdzie , naprawde trudno sie przyczepic do tego miotacza a co rowniez jest godne uwagi on juz stoczyl pare gier przeciwko Cleveland publikujac bardzo dobre statystyki w pieciu meczach odnotowal ogolna 2,51 ERA i 0,77 WHIP ! oraz potrafil trzymac ich na sredniej uderzen .202 (Batting Average) w pięciu spotkaniach z Clevland. Ofensywa Clevland dalej okupuje dolne rejony ligi  w BA i OPS ale trudno przytaczac te statystyki , poniewaz w ostatnich tygodniach ofensywa CLE obudzila sie i graja lepiej ale nie na tyle jeszcze jak inne mocne ekipy.

Trevor Bauer z Cleveland jest takim odpowiednikiem Berrios-a , rowniez znakomite liczby ,mial ostatnio lekki zjad formy ,mimo ze odnotowal trzy porazki podrzad to ostatnie dwa mecze wrocil do rytmu rzutowego publikujac SO/BB 16/2 jego liczby sa troche gorsze niz Barrios-a ale to miotacz dalej z sporym potencjalem , troche nie idzie mu gra w domu ale sadze ze dzisiaj sie zmobilizuje jest wytrzymalym miotaczem jego srednia rzuconych pilek na mecz wynosi 111  w tym sezonie jest wstanie rozegrac siedem inningow ,prawie domknac mecz. U siebie w domu notuje SO/BB 41/18 oraz WHIP 1,25 - nie sa to wyniki oszalamiajace ale ogolne statystyki sa lepsze co oznacza ze ma potencjal na lepsza gre. Co ciekawe i jest to na plus on rowniez mierzyl sie z Minnesota odnotowujac znakomite statystyki Trevor - 2,16 ERA i 0,96 WHIP majac 34 strike-outs(SO) w 25 Inningach(rundach).  Obaj miotacze mają na tyle znakomite statystyki ze mogą oboje być w swojej formie dzisiaj aby doprowadzić ostateczny wynik meczu do niskiego pulapu, wiec moj wybor padl ponizej lini dziewiec punktow.

Wiecej w temacie MLB Ballpark.

 [zwrot] ZWROT
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
R 614,3K

rjastrzab

Użytkownik


Dyscyplina: Pika nożna Norwegia, Dywizja 3 Grupa 2
Godzina: 19:00
Spotkanie:  Drobak-Frogn – Mjordalen 2
Typ: poniżej 4 (azjatycka suma bramek)
Kurs: 1,47
Bukmacher: LVBet

 

Kolejny raz w szczęśliwej dla mnie Norwegii. Tym razem na liczbę bramek i przy wysokiej linii 4. (przy 4 golach zwrot) typ na under. Obie ekipy zajmują dwa ostatnie miejsca w tabeli. Gospodarze w 7 meczach zaliczyli bilans 7:26, a goście w ośmiu spotkaniach 13:17. Statystyki defensywne gospodarzy bardzo słabe, ale na ten wynik tak naprawdę złożyły się trzy mecze 1:8, 1:7 i 0:5. Tak wysoko przegrywali z drużynami z miejsc 3-5 w 14 zespołowej tabeli. Wierzę, że w meczu dwóch słabych ekip nie wpadnie wiele bramek. Nigdy ze sobą nie grali, więc historią H2H nie można się podeprzeć, ale wysoka linia zachęca aby zaryzykować, zwłaszcza, że goście w trzech meczach wyjazdowych bilans bramkowy 3:4. Będzie niski wynik.

  47
 
bezstronny 2K

bezstronny

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ziemny
Godzina: 12:50
Spotkanie: Roger Federer - Rafael Nadal
Typ: Federer wygra
Kurs: 6,60
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Jutro czeka nas tenisowy klasyk, dość dawno nie był on rozgrywany na clayu, ponieważ Federer miał niemal 3 lata przerwy od tej nawierzchni, natomiast teraz wrócił i prezentuje się rewelacyjnie. Powiedział w wywiadzie, że jeśli wrócił, to właśnie po to żeby wygrać z Nadalem. Może teraz wielu złapie się za głowę, ale uważam, że Hiszpan nie gra nic wielkiego. Na swojej drodze miał tenisistów takich jak Maden, Hanfmann, Londero, Nikishori i Goffin. Japończyk jest kompletnie bez formy, tylko tak zwana kontuzja mózgu Paire, który dwukrotnie serwował po mecz, pozwoliła mu przejść dalej, trzej pierwsi wymienieni rywale to dla mnie poziom challengerowy, jedynie Goffin pokazywał cokolwiek w ostatnim czasie i właśnie jemu udało się urwać seta Nadalowi, mógł zrobić więcej, trudno, było minęło, natomiast podsumowując, ta droga do półfinału była śmiesznie łatwa. Jeśli chodzi o Rogera, to długo nie grał on na clayu tak jak wspomniałem, natomiast jest to jak dla mnie najbardziej uniwersalny tenisista w tourze i zagrał już tutaj wystarczająco dużo spotkań aby wejść w rytm. Nadal ma ogólnie dodatni bilans spotkań z Federerem, natomiast ostatnie 4 spotkania to dość przekonywujące wygrane Szwajcara. Stoi za Nadalem rewelacyjny bilans na French Open, jednak liczby nie grają, a warto przypomnieć sobie, jak tenisista z Majorki grał w turniejach na mączce przed szlemem, krótko mówiąc nie zachwycał, dał się pokonać Thiemowi, Tsitsipasowi i Fogniniemu w Monte Carlo, gdzie po tym turnieju zawsze na tym etapie sezonu miał już przynajmniej jedno trofeum. Federer jest niesamowicie zmotywowany, praktycznie każdy ekspert przyznaje zwycięstwo Nadalowi jeszcze przed rozpoczęciem spotkania, czyli jest to spora presja dla Hiszpana, ja myślę, że Nadal jest w bardzo słabej jak na siebie formie, w podobnej przystępował do RG w 2015 roku i wtedy będący w gazie Djokovic pokonał łatwiutko Nadala. Teraz w gazie jest Federer, a Nadal nie jest takim pewniakiem. Wiecznie nie będzie wygrywał French Open, na korcie nie gra rekord i Federer jest na tyle doświadczony, że dobrze o tym wie. Myślę, że powinien po prostu zagrać swój najlepszy agresywny tenis, wejść w głowę Hiszpana a zwycięstwo przyjdzie samo po 2-3 godzinach. 

  100
 
E 53

emisia

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna - Mecze Towarzyskie
Godzina : 01:00
Spotkanie : Chile - Haiti
Typ: handicap 0-4 i wygrana Chile
Kurs: 5.10
Bukmacher : Fortuna
Analiza:
Towarzyski mecz w którym reprezentacja Chile ma nastawić celowniki przed zbliżającym się turniejem Copa America. Chile zagra na własnym boisku i w silnym składzie. Kluczowy powinien się tu okazać potencjał piłkarski oraz fakt, że Haiti nie radzi sobie zbyt dobrze w delegacjach. Chile ma bardzo dobrze obsadzoną ofensywę na którą liczę w tym meczu.

  100
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Tenis - ATP - Roland Garros
Godzina: 12:55
Spotkanie: Rafael Nadal - Roger Federer
Typ: liczba setów w meczu : 5
Kurs: 5,00
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Na pierwszy rzut oka mecz pomiędzy Rafaelem Nadalem a Rogerem Federerem, który ma być rozegrany w turnieju wielkoszlemowym na nawierzchni ziemnej, to powinno być gładkie 3:0 dla Rafaela Nadala. Teraz jednak może być inaczej i moim zdaniem będzie. Po pierwsze Roger Federer jest w świetnej formie. Gra on bardzo solidnie przez cały sezon na tej nawierzchni. Widać, że musi czuć się naprawdę mocny, skoro w tym roku nie zrezygnował ze startu w turniejach rozgrywanych na mączce i naprawdę sporo tych spotkań rozegrał. W tym turnieju stracił zaledwie jednego seta. Fakt, że rywale wybitni nie byli, ale z mocnym na ziemi Wawrinką zagrał bardzo dobrze, był wyraźnie lepszy w tamtym spotkaniu. Najważniejszy argument za tym, że liczę na dobry mecz Rogera jest taki, że Federer wygrał pięć ostatnich bezpośrednich pojedynków z Nadalem. Widać, że po latach znalazł na niego sposób. Trzy ostatnie mecze wygrał z nim bez straty seta. Oczywiście na tej nawierzchni Nadal jest faworytem, ale moim zdaniem będzie mu ciężko. Spodziewam się tutaj pięciosetowego spotkania.

  100
 
F 3

fifikosa

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka - Liga narodów mężczyzn 2019
Godzina: 12:10
Spotkanie: Japonia - Argentyna
Typ: Over 185,5 pkt w meczu
Kurs: 1.82
Bukmacher : Fortuna
Analiza:  Wybrałem spotkanie ligi narodów mężczyzn pomiędzy dwoma zespołami o równych szansach na wygraną. Japonia ubiegły tydzień zakończyła bilansem 1 wygranej i 2 porażek. Wygrali przeciwko Serbii, która grała bardzo rezerwowym składem 3:1. oraz przegrali z Francją i Rosją 1:3. Japończycy z sezonu na sezon pokazują się z coraz lepszej strony mają takich zawodników jak Yuji Nishida, Yuki Ishikawa są to najlepiej punktujący zawodnicy, jednak reszta zawodników odstaje poziomem. W tym tygodniu to Japonia jest gospodarzem turnieju. Oprócz Argentyny zmierzą się z silną Brazylią oraz Iranem. Patrząc obiektywnie mecz z Argentyną może być jedyną szansą na zwycięstwo w ten weekend. Pora na Argentynę, przyjeżdżają do Japonii takim samym składem jak w ubiegłym tygodniu, czyli głównie Uriarte, Conte, Sole mają też takich zawodników jak Bruno Lima, Palacios, Pereyra, którzy także mogą dołożyć cegiełkę do zwycięstwa. Argentyna ubiegły tydzień zakończyła turniej bilansem 2 zwycięstw 3:0 z Portugalią i Bułgarią oraz przegrywając 1 mecz z Kanadą 1:3. Argentyna od lat jest mocną reprezentacją, która może wygrywać z najlepszymi np z Polską podczas mistrzostw świata 2018. W tym meczu nie można wskazać faworyta. Są to wyrównane zespoły oraz jest to początek sezonu reprezentacyjnego każdy się zgrywa i myślę, że w tym meczu możemy oczekiwać nawet 5 setów. Mój typ na over 185,5 pkt może zmieścić się w 4 setach. Patrząc na składy i ostatnie wyniki można się spodziewać każdego seta wyrównanego i nie można wskazać tutaj faworyta, więc ide w over punktowy. Jeśli obie drużyny zagrają na swoim normalnym poziomie ten typ powinien wejść już w 4 setach. 

  100
 
M 2,1K

michalo28

Typer World Cup U20
Dyscyplina: Tenis - ATP - Roland Garros
Godzina: 12:50
Spotkanie: Rafael Nadal - Roger Federer
Typ: Handicap liczba asów Nadal +2.5
Kurs: 1.83
Bukmacher: ETOTO 
Analiza:

Półfinał Rolanda Garrosa w Paryżu. Spotyka się dwóch panów, którzy znają się od lat. Rozegrali między sobą 40 oficjalnych meczów. Powiedzieć, że znają wszystkie swoje plusy i minusy to nic nie powiedzieć. Dzisiaj zagrają na koronnej nawierzchni Rafy Nadala. Mój typ idzie w stronę asów serwisowych. Wiemy, że na clayu trudniej o asy niż na hardzie. To jest pierwszy argument. Do tego liczę, że Nadal będzie czytał serwis Fedexa i nie da się zaskoczyć. Wawrinka w 1/4 zanotował przykładowo więcej asów niż Roger. Roger w tym meczu miał 62% skuteczności 1 serwisu. Nadal z Nishikorim miał 72%. Nadal w swoich meczach tutaj zawsze miał więcej asów niz przeciwnik. Uwazam, że liczba asów będzie na dużym styku i typ z handi w strone Rafaela Nadala jest godny uwagi. 

  83
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
P 6,8K

piotrf

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka - Liga Narodów
Godzina: 8:40
Spotkanie: Brazylia - Iran
Typ: Over 146,5 pkt w meczu
Kurs: 1.51
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Iran niepokonany po pierwszym turnieju w którym wygrał 3-1 z Włochami, 3-0 z Chinami i ponownie 3-0 z Niemcami. W meczach tych zostało zdobytych odpowiednio 189 pkt, 136 pkt i 159 pkt. Jak widać nawet wynik 3-0 jaki padł z Niemcami mocno przebija linię 146,5 pkt ale tam dwa sety były rozgrywane na przewagi. Nie sądzę jednak by w dzisiejszym meczu któraś z drużyn wygrała do zera i powinno tam być minimum te 4 sety co na pewno da pokrycie tej lini.
Brazylia w turnieju w Katowicach wygrałą 3-0 z USA, 3-2 z Australią i 3-1 z Polską. W meczu z USA zdobyto 142 pkt, z Australią aż 235 ale 5 setów w tym dwa grane na przewagi, a z Polakami 175 pkt.
W zeszłym roku oba zespoły również grały ze sobą w Lidze Narodów i Brazylia wygrała 3-2. jest ona faworytem tego spotkania ale Iran do bardzo waleczny i doświadczony zespół. Dodatkowo ten mecz grany jest w Japonii. Brazylia jeszcze w niedzielę była w Polsce, a Iran swój poprzedni turniej grał w Chinach. Kwestia aklimatyzacji może mieć w tym przypadku jakieś znaczenie.
Liczę że dzisiaj będą emocje.

  51
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
barti2000 750,5K

barti2000

Znawca - Siatkówka
Dyscyplina: tenis Godzina: 13Spotkanie: Federer - Nadal Typ: over 9,5 gema w 1 secie Kurs: 1,92Bukmacher: forbet Analiza:
Wielki mecz w półfinale Roland Garros. Bukmacherzy nie dają większych szans Rogerowi. Rafa to król mączki i w tym turnieju to potwierdza. Roger jednak po tym jak powrócił na korty ziemne spisuje się też naprawdę dobrze. Świetnie funkcjonuje jego serwis, a sam wspominał, że udało mu się polepszyć swój backhand. Obaj do tej pory swoje mecze wygrywali łatwo i stracili po zaledwie jednym secie. Oczywiście Rafael jest tutaj faworytem, ale nie sądzę, żeby przy tak dobrym serwisie Rogera przełamywał go często. Stawiam, że pierwszy set będzie bardzo wyrównany, a wynik 6:4 daje nam plus  

  100
 
S 297,4K

sztabson_93

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna - MS U20Godzina : 18:30Spotkanie : Włochy - MaliTyp: Powyżej 2.5Kurs: 2.35Bukmacher : ETOTO Analiza : Mali po niespodziewanym wyeliminowaniu Argentyny, zmierzy się dziś z ekipą Włoch. Jedno jest pewne, obie drużyny zrobią wszystko aby zameldowac się w kolejnej fazie rozgrywek. Mali nic nie musi więc napewno beda grali ofensywnie. Moim zdaniem Typ bardziej pewny niż sugeruje to kurs. Jeśli pierwsza bramka padnie dość szybko to bardzo duże szanse na powodzenie. Przewidywany wynik to 2:1 dla drużyny z Włoch, jednak gdyby kolejny raz ekipie z Mali udało się sprawić niespodziankę, ja spróboje dziś z bramkami. Pozdrawiam 

  135
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
kubabrenner 36,2K

kubabrenner

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - ATP - Roland Garros
Godzina: 14:50
Spotkanie: Djokovic - Thiem
Typ: Djokovic wygra mecz
Kurs: 1.52
Bukmacher: totolotek

Ja dziś bez kombinacji, na dość pewne zdarzenie, że w Finale French Open zobaczymy Serba. Już wczoraj szukałem sensacji, że może Zverev mu urwie seta, ale jednak pierwsza rakieta na świecie niezawodna. Nie ma co chyba opisywać grających, każdy te nazwiska powinien znać. Dlaczego Djoko? Nie stracił na tym turnieju jeszcze ani jednego seta. W tym roku zagrał na mączce już 18 spotkań, a przegrał tylko 2(z Nadalem finał w Rzymie i z Miedwiediewem w Monte Carlo). Bilans imponujący, szczególnie na Garrosie idzie jak burza nie tracąc jeszcze seta. Thiem mnie wciąż nie przekonuje, teraz poprawił grę, oglądałem mecze z Monfilsem i Kaczką, gładkie 3-0 i widać że był po prostu lepszy. Jednak pierwsze rundy i męczące momenty z takimi graczami jak Paul czy Bublik to była komedia. Skazywałem go wtedy na odpadnięcie w następnej rundzie, jednak poprawił grę i Cuevasa już ograł 3:1. Mimo to limit sił wg mnie wyczerpany i nie da rady postawić się swojemu dzisiejszemu rywalowi. Może i w 2017 pokonał go właśnie na tym turnieju, jednak przy aktualnej dyspozycji Djokovica i tego jak deklasuje rywali nie wierzę, że go tu pojedzie. Seta powinien urwać, ale to tyle, przewidywany wynik 3:1 dla faworyta tego spotkania. 

  100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom