>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Free Fight Federation 08.06.2019

Status
Zamknięty.
kopytko1337 1,2K

kopytko1337

Forum VIP
Free Fight Federation


Data: 8 czerwca 2019 roku
Miejsce: Hala MOSiR, Zielona Góra, Polska
Transmisja: start o 19:00 (sobota)
19:00 – Polsat Sport Fight
20:05 – Polsat

Rozpiska gali FFF:​

Marcin Najman (1-3) vs. Paweł „Trybson” Trybała (4-3)
Krystian Pudzianowski (0-0) vs. Radosław Słodkiewicz (0-0)
Greg Collins (0-0) vs. Rafał „Tito” Kryla (0-0)
Tomasz „Fit Dzik” Łomnicki (0-0) vs. Mateusz „Graduado Camarao” Stawski (0-0)
Filip Bątkowski (1-0) vs. Kamil Korzeniowski (2-0)

 
Otrzymane punkty reputacji: +62
kibic-zwierze 42,1K

kibic-zwierze

Użytkownik
Liczyłem, że na Trybsona będzie więcej. Zresztą nie do końca rozumiem, że on chce tej walki (wiadomo, że się nie lubią i chce mu obić ryj za hajs) natomiast zdarzyć się może wszystko. Ewentualną porażka z emerytem i pasruchem Najmanem oznacza też koniec Trybsona.

Ciężko uwierzyć, że Trybson może to przegrać... No ale te 1.25 to paranoicznie mało. 
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
dominik_92 82

dominik_92

Użytkownik


Zgadzam się z przedmówcą. Najman nie traktuje tego jako walki sportowej, a legalną możliwość rozwiązania swojego prywatnego konfliktu. Trybson z kolei trenuje z Mirkiem Oknińskim i w tym teamie widać, że nie jest to jednorazowy wybryk. Przegrywając tę walkę Trybson bardzo pokomplikuje sobie swój przeciętny 4-3 rekord, lecz mimo wszystko to w nim widzę faworyta. Jeśli walka potrwa więcej niż kilkanaście ciosów to widzę tu obalenie Najmana przez Trybsona i spokojne punktowanie. Też jestem zaskoczony kursami, ale nie oszukujmy się...to jest Najman po operacjach i ciężkich kontuzjach, to nie jego dyscyplina. Trybała to weźmie.

 

Ciekawy kurs też na brata Mariusza-Krystiana Pudzianowskiego. Radek Słodkiewicz typowy kulturysta. Z tego co widać na portalach społecznościowych najsłabszą stroną jest kondycja. Jeśli chodzi o Krystiana to trenuje już dłuższy czas. Były już wcześniejsze rozmowy z różnymi federacjami, jak widać pierwszym szczeblem jest FFF. W wywiadach mówił, że nie jest tajemnicą, że trenuje z Mariuszem i koncerty poszły na drugi plan ???? . Jeśli chodzi o Radka, myślę że jest to jego jednorazowa przygoda. Jak sam mówi traktuje to jako ,,spróbowanie siebie" i wyzwanie. Obiektywnie rzecz biorąc nie nauczymy kulturysty w 2 miesiące techniki oraz wydolności, mimo że ze sportem do czynienia ma dzień w dzień. Krystian już ponad rok ,,kula się" po matach, zna klimat, jest po czujnym okiem Mariusza i innych chłopaków i myślę, że to przeważy. ☺
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
xavi90 172,1K

xavi90

Znawca - Boks
Miałem się nie udzielać apropo tego typu gal ale jednak tutaj ciekawość wzięła górę. Przede wszystkim warto podkreślić że tego typu gala będzie na OTWARTYM Polsacie- w prime, w sobote . A to oznacza że raczej nie traktują tego jako sondowanie rynku tylko jako nowy produkt który będzie kontynuowany. Nie ma co ukrywać- to oczywista odpowiedź na FAMEMMA za którymi stoją ludzie z KSW ale moim zdaniem nieudolna- chociaż to oni sa specjalistami i nie zdziwi mnie nic włącznie z dużą oglądalnością. Bo jednak nazwiska Najman czy Pudzian przyciągną ludzi. I to jest właśnie to sedno- jeżeli ktoś ma ciągnąć tą organizację to właśnie Najman i drugi Pudzian. Może wychodzę grubo przed szereg ale właśnie tak myślę- popieram przedmówce który dobitnie przedstawił o co chodzi w walce Krystiana Pudziana z Radkiem Słodkiewiczem- chcąc czy nie chcąc to jednak Krystian liznął na pewno więcej i zdziwi mnie jeśli nie wygra tego bez problemu. Natomiast Najman... nie wierzcie w żadne jego kontuzje. Gość po prostu po latach się wycwanił - jak widział że rywal jest nie w jego zasięgu to zgłaszał kontuzje żeby nie ośmieszać się bardziej jak chociażby z Saletą. Z tego co widzę tutaj naprawdę sie przygotowuję. A kim jest Trybson ? Przede wszystkim gamoniem i bez przesady ze z jakimś dużym nazwiskiem które wzbudza cokolwiek w widzach. Na nim nie oprą projektu FFF. Natomiast Najman- nie trzeba byc filozofem żeby się spodziewać że w następnej walce wyjdzie do rewanżu z ... Burneiką ktory notabene nie bez powodu jest tez w tą organizację zamieszany (zdaje się że ma komentować tą galę ? Jasna sprawa że się to sprzeda. Przypomne jeszcze tylko dwie rzeczy: Trybson to totalny leszcz- przegrywał z ogórami z ujemnymi rekordami i z takimi wygrywał, stąd też jego rekord 4:3. Ale to też gość z 20-25 kg lżejszy od Najmana. Może i Najman to kretyn ale według mnie on to wygra bo po prostu to wszystko sie składa. Spodziewałem się innych kursów ale po takich to żal nie brać Pudziana i Najmana jakkolwiek by to brzmialo.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
S 25,4K

sobolekk

Użytkownik
cytat z dnia 5 czerwca 2019 00:00 przez xavi90Miałem się nie udzielać apropo tego typu gal ale jednak tutaj ciekawość wzięła górę. Przede wszystkim warto podkreślić że tego typu gala będzie na OTWARTYM Polsacie- w prime, w sobote . A to oznacza że raczej nie traktują tego jako sondowanie rynku tylko jako nowy produkt który będzie kontynuowany. Nie ma co ukrywać- to oczywista odpowiedź na FAMEMMA za którymi stoją ludzie z KSW ale moim zdaniem nieudolna- chociaż to oni sa specjalistami i nie zdziwi mnie nic włącznie z dużą oglądalnością. Bo jednak nazwiska Najman czy Pudzian przyciągną ludzi. I to jest właśnie to sedno- jeżeli ktoś ma ciągnąć tą organizację to właśnie Najman i drugi Pudzian. Może wychodzę grubo przed szereg ale właśnie tak myślę- popieram przedmówce który dobitnie przedstawił o co chodzi w walce Krystiana Pudziana z Radkiem Słodkiewiczem- chcąc czy nie chcąc to jednak Krystian liznął na pewno więcej i zdziwi mnie jeśli nie wygra tego bez problemu. Natomiast Najman... nie wierzcie w żadne jego kontuzje. Gość po prostu po latach się wycwanił - jak widział że rywal jest nie w jego zasięgu to zgłaszał kontuzje żeby nie ośmieszać się bardziej jak chociażby z Saletą. Z tego co widzę tutaj naprawdę sie przygotowuję. A kim jest Trybson ? Przede wszystkim gamoniem i bez przesady ze z jakimś dużym nazwiskiem które wzbudza cokolwiek w widzach. Na nim nie oprą projektu FFF. Natomiast Najman- nie trzeba byc filozofem żeby się spodziewać że w następnej walce wyjdzie do rewanżu z ... Burneiką ktory notabene nie bez powodu jest tez w tą organizację zamieszany (zdaje się że ma komentować tą galę ? Jasna sprawa że się to sprzeda. Przypomne jeszcze tylko dwie rzeczy: Trybson to totalny leszcz- przegrywał z ogórami z ujemnymi rekordami i z takimi wygrywał, stąd też jego rekord 4:3. Ale to też gość z 20-25 kg lżejszy od Najmana. Może i Najman to kretyn ale według mnie on to wygra bo po prostu to wszystko sie składa. Spodziewałem się innych kursów ale po takich to żal nie brać Pudziana i Najmana jakkolwiek by to brzmialo.
Boże powiedz że nie mówisz tego poważnie... ty widziałeś wogole wygrywajacego najmana? On nawet przegrał z burneika ktory w ringi wyglądał wręcz śmiesznie XD po drugie- Tak Najman jest cięższy ale widziałeś wogole jak ta masa wygląda ? XD walka potrwa Max 30 sekund Najman na deskach i po momencie odklepuje. Burneika ledwo co przewrócił A Najman od razu myślał jak odklepac.  Nawet nie próbował z tego wyjść... To już tancerz ozdoba lepiej wypadł.... A teraz Najman wygląda jeszcze gorzej i jest jeszcze starszy 
 
xavi90 172,1K

xavi90

Znawca - Boks
Przedstawiłem to troche inaczej niż sugerujesz- nigdzie nie napisałem że Najman to ktoś kto tutaj może wygrać bo ma jakieś umiejętności- nie, nie ma i tak jak mówisz walki z Burneiką czy Bigisem wyglądały komicznie, podobnie jak te z Saleta chociaz tutaj warto podkreślić że dominował w nich dopóki się nie ośmieszył. 
Kwestia jest taka że ja widziałem prawie wszystkie walki Trybsona i przypomne tylko: to gość 28 lat znany z Warsaw Shore czyli rozrywkowego trybu życia. Dopiero ostatni czas niby ćwiczy na poważnie ale w tych walkach które widziałem to po prostu nie miało przełożenia na nic- zresztą co tu dużo mówic polecam zobaczyć jego walkę sprzed niecałych 2 miesięcy - TUTAJ. Skróce- Trybson próbuje walkę skończyć w stójce a jego ciosy nie robią wrażenia na gości który ma 172 cm wzrostu i na codzień walczy dwie kategorię niżej (co zreszta widać zdecydowanie podczas walki). Dalej Trybson jest w opałach jak ląduje w parterze ale ostatecznie w drugiej rundzie kończy uderzeniami typa. Krótko mówiąc- miał duże problemy z gościem który nazywa się Gerard Bąk i przed walką z nim mial bilans 0:1 a ta jedyna walka była 2 lata wcześniej. Dlatego według mnie nie będzie nadużyciem że wrzucam Trybsona do jednego worka z Najmanem- i jeden i drugi to leszcz. Mimo wszystko wierze że Najman do tej walki sie przygotowuje - na twitterze wstawia obrazki sugerujące że ma juz około 10 kg mniej niż w 'walce z Bigisem'. Jeszcze raz podkreśle- Najman nie miał żadnych kontuzji, po prostu się wycwanił i tak się tłumaczy bo po prostu kończył walke w momencie kiedy widział już że nie ma szans.
Reasumujac: Ja nie namawiam nikogo żeby grał na Najmana- po prostu dla mnie obaj to leszcze ale jednak Najman ma tą przewagę masy . Najman najprawdopodobniej ruszy do przodu jak w słynnej walce o mistrzostwo WKU a że Trybson to głupek to wówczas wszystko możliwe.
Większość bukmacherów wystawiła juz kursy i po prostu żal mi przejść obojętnie obok Najman wygra w 1 rundzie @11 - TotalBet
 
P 323

przemoks

Użytkownik
cytat z dnia 4 czerwca 2019 23:24 przez dominik_92

Zgadzam się z przedmówcą. Najman nie traktuje tego jako walki sportowej, a legalną możliwość rozwiązania swojego prywatnego konfliktu. Trybson z kolei trenuje z Mirkiem Oknińskim i w tym teamie widać, że nie jest to jednorazowy wybryk. Przegrywając tę walkę Trybson bardzo pokomplikuje sobie swój przeciętny 4-3 rekord, lecz mimo wszystko to w nim widzę faworyta. Jeśli walka potrwa więcej niż kilkanaście ciosów to widzę tu obalenie Najmana przez Trybsona i spokojne punktowanie. Też jestem zaskoczony kursami, ale nie oszukujmy się...to jest Najman po operacjach i ciężkich kontuzjach, to nie jego dyscyplina. Trybała to weźmie.

 

Ciekawy kurs też na brata Mariusza-Krystiana Pudzianowskiego. Radek Słodkiewicz typowy kulturysta. Z tego co widać na portalach społecznościowych najsłabszą stroną jest kondycja. Jeśli chodzi o Krystiana to trenuje już dłuższy czas. Były już wcześniejsze rozmowy z różnymi federacjami, jak widać pierwszym szczeblem jest FFF. W wywiadach mówił, że nie jest tajemnicą, że trenuje z Mariuszem i koncerty poszły na drugi plan ???? . Jeśli chodzi o Radka, myślę że jest to jego jednorazowa przygoda. Jak sam mówi traktuje to jako ,,spróbowanie siebie" i wyzwanie. Obiektywnie rzecz biorąc nie nauczymy kulturysty w 2 miesiące techniki oraz wydolności, mimo że ze sportem do czynienia ma dzień w dzień. Krystian już ponad rok ,,kula się" po matach, zna klimat, jest po czujnym okiem Mariusza i innych chłopaków i myślę, że to przeważy. ☺
Informacyjnie - w Betsafe kurs na Pudziana 2.00 :) 
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Polecam przejrzeć ofertę Totalbet na ten pojedynek, naprawdę pomysłowi są ???? Najciekawszy jest chyba zakład, że Najman w trakcie dosiadu omyłkowo zacznie klepać i przegra, na to jest kurs aż 200, a przecież u tego zawodnika wszystko jest możliwe :p

Dobra a teraz moje propozycje na tą walkę:
1. walka zakończy się w przeciągu 60 sekund od rozpoczęcia pierwszej rundy @4,50 Fortuna
2. Najman wygra @5,00 Totalbet
3. Najman wygra w pierwszej rundzie @11,00 Totalbet
4. Najman co najmniej raz zajmie w walce dosiad @7,00 Totalbet

Ostatnie dwa pojedynki Marcina Najmana zrobiły z niego totalne pośmiewisko. Zdecydowana większość osób nie zastanawia się kto wygra ten pojedynek, ale kiedy i jak Najman odklepie, jaką kontuzję tym razem złapie. Nie ma co się oszukiwać, taka sytuacja z pewnością nie jest dla niego przyjemna. Ma on atrakcyjną żonę, małą córeczkę, która na niego liczy, więc powinno mu zależeć, żeby jakoś wypaść. Trybson naprawdę mocno uderzył w jego ego i to wiele razy. Widać było, że Najman był tym poruszony. Patrząc na konferencję widać było, że słowa Najmana nie robią żadnego wrażenia na Trybsonie, który po prostu miał dobry ubaw, natomiast Najman był mega wkurzony. Nie mam wątpliwości co do tego, że Najman po prostu nienawidzi swojego rywala, tak jak miało to miejsce z Saletą, a może nawet bardziej. Jak się kogoś nienawidzi, to w człowieka wstępuje jakby dodatkowa energia, motywacja. Wtedy nawet ktoś kto nie ma charakteru może go pokazać... Liczę, że w tej walce zobaczymy innego Najmana, czyli walecznego, któremu w pierwszej kolejności będzie zależało na tym, żeby skrzywdzić znienawidzonego rywala, a nie myśleć o ewakuacji jak w ostatnich walkach bokserskich.

Co do umiejętności, to Trybson jest dużo bardziej dynamiczny, ale nie posiada on zbyt dobrej techniki, w parterze cudów raczej też nie ma co się spodziewać, po prostu jest to w miarę solidny amator, takich jak on w tym kraju jest naprawdę wielu. Najman co by nie mówić to jest były zawodowy bokser wagi ciężkiej, którego wiele lat trenował św. pamięci Jerzy Kulej. Udało mu się w MMA prawie pokonać Saletę, w każdym razie naprawdę nieźle się tam zaprezentował, bo najpierw ciosami powalił Saletę, a potem jeszcze udało mu się go drugi raz sprowadzić do parteru. Co by nie mówić Saleta to prawie dwumetrowy, świetnie zbudowany chłop... 

Jestem przekonany, że Najman w formie z tamtej walki rozniósłby Trybsona. Niestety nie ma co się łudzić- takiej formy z pewnością już mieć nie będzie. Nie oznacza to jednak, że w tej walce jest bez szans. Nawet obecnie jak trafi w miarę mocno, to może powalić Trybsona. Ma też zapewne odpowiednio dużo siły fizycznej, żeby jak dojdzie do zwarcia, to sprowadzić na glebę Trybsona, po takim kursie moim zdaniem warto spróbować.

Według mnie wszystko zależy od psychiki Najmana. Jak wyjdzie odpowiednio wkurw...y(a na to liczę), to naprawdę ma szanse.
 
xavi90 172,1K

xavi90

Znawca - Boks
Warto dodać jedną rzecz: Czas trwania walki: 3 rundy (po 3 minuty z przerwami 100-sekundowymi)

 
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Jeśli ktoś jest zainteresowany rodzajem zakładu na sposób odklepania Marcina Najmana, to Fortuna ma nawet zakład, że odklepie nogą kurs 35,00.

Ciekawy kurs, bo aż 200, jest na to, że Najman wygra przez wysokie kopnięcie na głowę. Wiem, że lubi on kopać lowkicki(tak było z w drugiej walce z Saletą), może w tej walce pójdzie krok dalej i spróbuje jakiegoś highkicka?

Na to, że uda mu się wygrać przez duszenie gilotynowe też jest super kurs, bo 100, a przecież właśnie w ten sposób wygrał swój pierwszy pojedynek w MMA.

W sumie niektóre kursy są tak absurdalnie wysokie, że naprawdę panowie mogą się jakoś dogadać i zbić na tej walce kokosy???? Konflikt konfliktem, ale jak w grę wchodzą duże pieniądze, to wszystko inne może iść na bok.
 
1 0

19tomal86

Użytkownik
Panowie,
Gala odbędzie się na zasadach MMA, nie muszę chyba dodawać co prezentuje El Testosteron w tej płaszczyźnie... Jeżeli nie będzie żadnej ustawki i faktycznie jest między nimi tyle złej krwi, to nie wydaje mi się, żeby ta "walka" miała potrwać dłużej niż 60 sekund.

​​​​​Obecny kurs na to zdarzenie w Fortunie 4.0,wydaje się jak najbardziej do gry.
 
Myślę, że komentarz na temat formy i podejścia do ostatnich walk w BOKSIE 40-letniego Najmana jest zbędny, bo koleś który przy zadaniu pierwszego ciosu poddaje walkę na własnej gali (28.04.2019), ma zerowe pojęcie o MMA po prostu nie ma prawa tego wygrać, zakładając to, co napisałem wyżej.

Co by nie mówić o Trybsonie, ale stoczył 7 walk w MMA, bilans 4-3, przeciwnicy z którymi wygrywał (za każdym razem przez KO, 3x1 runda) mocno bez szału, ale jednak walczy i jest w treningu. Ostatnia walka trochę ponad 2 miesiące temu, wygrana przez KO na początku 2 rundy. 
Osobiście gram bardziej przeciwko Najmanowi niż z uwagi na wielki talent Trybsona.
Jezeli ktoś obawia się, że pierwsza minuta nie przyniesie rozstrzygnięcia, to zakład na zakończenie walki w 1 rundzie po kursie 1.45 w Fortunie uważam za konkretny. 

Pozdro 
 
1 0

19tomal86

Użytkownik
Nie wspomnę o kwestii różnicy w rozmiarze i grubości rękawic do MMA i boksu, co dla osób znajdujących się w tym dziale na pewno jest kwestią oczywistą i powinno dodatkowo wpłynąć na powodzenie podanych przeze mnie typów na walkę wieczoru :) 
 
A 32,9K

ar0nek

Użytkownik
cytat z dnia 6 czerwca 2019 18:05 przez 19tomal86
Jezeli ktoś obawia się, że pierwsza minuta nie przyniesie rozstrzygnięcia, to zakład na zakończenie walki w 1 rundzie po kursie 1.45 w Fortunie uważam za konkretny. 

Pozdro 
Przecież lepszym typem jest że Trybson wygra w 1rundzie po 1.80 niz zakończenie walki w 1rundzie po 1.45
 
xavi90 172,1K

xavi90

Znawca - Boks


Krótko po ważeniu:
Najman wniósł 109 kg a Trybson 96 kg (!!!) Więc Najman wnosi 6 kg mniej niż w ostatniej 'walce z Bigisem'- czy to świadczy że coś robił- wątpie, może delikatny trening. W dodatku wygląda na ciężko przestraszonego- obecność Mirka Okińskiego w obozie Trybsona to jednak duży aspekt psychologiczny. Niemniej jednak obstaje przy swoim- Trybson jeśli by cokolwiek umiał to by skończył Najmana szybkim obaleniem i w parterze- góra 20-30 sekund. Ale to po prostu głupek który nie ma szczególnych umiejętności- nie zdziwie się jak pójdzie na wymianę z Najmanem i się na coś nadzieje- próbuje za minimalną stawkę Najman 1 runda @11,00 ale to tylko dlatego że kurs jak na taką walkę jest naprawde gigantyczny.



Ciekawie wygląda walka Stawski vs Łomnicki 'Fit Dzik'. Walka ta była rozpisana do 96 kilogramów i tyle własnie wniósł Fit Dzik- można się więc spodziewać że ma pewnie jeszcze pare kilogramów więcej. Natomiast Mateusz Stawski ledwo 84,5 kg- tutaj ogólnie dysproporcja warunków fizycznych jest nie tylko w kilogramach ale i we wzroście- dobre 15 kg i dobre 15 cm. Łomnicki w marcu stoczył jedną walkę w kick boxingu a Mateusz "Camaro" Stawski szczyci sie tym ze trenował capoeire przez wiele lat- i pewnie dlatego jest faworytem i to w miare solidnym. Nie moge o nim znaleźć nic konkretnego- ale wydaje mi się że przy takiej dysproporcji to zdecydowane value na Łomnickiego- 2,52 STS



Na Krystiana Pudzianowskiego wciąz możemy dostać 1,70 w Totalbet- u reszty spadło juz do 1,45 a pewnie zleci i do 1,30. Obaj wnieśli po 104 kg gdzie u młodszego Pudziana wygląda to oczywiście dużo bardziej naturalnie- jest jednak troche wyższy i nie az tak 'napakowany'- a przypomne że Słodkiewicz to 42 letni kulturysta (Pudzian jest te 5 lat młodszy) który wygląda tak że raczej będzie miał problem z wyprowadzeniem jakiegokolwiek ciosu- naprawde Krystian musiałby nic kompletnie nie umiec żeby szybko nie skończyć Słodkiewicza, a jednak jak wszyscy wiemy coś tego MMA musiał liznać.


 
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
A 32,9K

ar0nek

Użytkownik
Ciężko mi uwierzyc ze są ludzie, którzy jeszcze wierzą i ufaja Najmanowi. Ja pogralem grubo ze przegra w 1rundzie 1.80   i wedlug mnie szanse 90%. Pozostale 10% to ze Najman przegra później
Edit : formalnosc 
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
xavi90 172,1K

xavi90

Znawca - Boks
cytat z dnia 7 czerwca 2019 19:31 przez ar0nekCiężko mi uwierzyc ze są ludzie, którzy jeszcze wierzą i ufaja Najmanowi. Ja pogralem grubo ze przegra w 1rundzie 1.80 i wedlug mnie szanse 90%. Pozostale 10% to ze Najman przegra później 
Jeżeli do mnie bijesz to małe sprostowanie: nigdzie nie napisałem że "wierze i ufam Najmanowi". Sporty walki to biznes- szczególnie tego typu gale; wałki i reżyseria są dużo bardziej możliwe niż gdziekolwiek indziej. Ja to pisałem, ktoś pisał również i powtórzę jeszcze raz: Famemma wyznaczyło nowy trend na rynku i to jest na to odpowiedź, można się śmiać że gala nieporozumienie ale wciąż praktycznie każdy kto ogląda KSW czy inne sporty walki- włączy na Polsat i obejrzy chociaz 'walkę' Najmana i małego Pudziana. Odtrąbią sukces i idąc dalej będa kolejne gale a porazki Pudziana i Najmana mocno ograniczają pole manewru. Bo tutaj opcji jest wiele- Najmana można zestawić z Burneiką w rewanżu a Pudziana z Popkiem i kolejne dwie gale się sprzedadzą. Bo gdzie tutaj Trybson czy Słodkiewicz żeby opierac na nich projekt ? Nie ten poziom medialny. Dlatego obstawianie takiej gali 'grubo' jest zupełnie bezcelowe ale za jakies drobne można się pobawić.
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
kopytko1337 1,2K

kopytko1337

Forum VIP
Ciekawe czym się buki kierowały wystawiając 1.7 na brata pudziana, on już ponoć trenuje ponad 2 lata i o jego debiucie już mówiło się od jakiegoś czasu a Słodkiewicz pod mma dopiero jak dostał ofertę od fff zaczął coś robić. 
W ogóle ciekawostka Pudzianowski w sobotę walka a w niedzielę gra koncert w Bartoszycach :D
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
L 482

legionista1987

Użytkownik
Oglądałem 45 minut wywiad z Najmanem. Tak ąz tyle męczyłem ucho :) Ale powiem Wam co zauważyłem w pewnym momencie wywiadu.
Ale od poczatku.
Każdy wie jakiego rodzaju są zakłady na ta walkę u różnych bukmacherów. Wręcz komiczne.
Widziałem u dwóch różnych bardzo rozbierzne kursy na to że walka zakończy się w pierwszej minucie.
Jeden buk wystawił 1,50 a u drugiego było az 4,50
Według mnie typowy Janusz zagra po 1,50 bo bedzie że to pewniak a inni zagraja to za 4,50 bo uznają że warto ryzykowac ten kurs.
Dodam tylko że walczą 3x 3 minuty.
A teraz co powiedział Najman.
Dziennikarz go zapytał o nietypowe bo aż 100 sekundowe przerwy pomiędzy rundami. Na co Najman odpowiedział "dłużej sobie odpocznę" .... To znaczy że wie juz że będzie druga runda ? Czy nie zakłada że wygra w pierwszej ? 

Już było kilka walk podobnych do tej gdzie każdy spodziewał się 1-2 minut walki a była 2 a nawet 3 runda. Chocby Popek vs Oświeciński , Burneika vs Ozdoba , Najman vs Burneika i wszędzie bili się po 5 minut a nie po 3.

Jak dla mnie zakład na to że walka NIE skończy się w pierwszej rundzie po 2,37 to dobry zakład. Pójdzie wałek bo zbyt wiele ludzi inwestuje w to że walka skończy się szybko. Przeleżą na sobie albo przechodzą w ringu. Obaj są mega bolkami tyle w temacie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom