Dołącz do grona moderatorów największego forum bukmacherskiego w Polsce

Dyskusje o La Liga - w sezonie 2019/2020 - Newsy, Transfery, Zakłady długoterminowe

23 grudnia 2019 12:14
41
ibis
ibis
Cze 2010 | ModTeam
3 994 10 869 34
Pablo Machin został zwolniony z Espanyolu. Decyzja chyba nikogo nie powinna dziwić. Kiepskie wyniki w lidze i ostatnie miejsce w tabeli zmusiły zarząd do zmian...
28 grudnia 2019 09:02
42
ibis
ibis
Cze 2010 | ModTeam
3 994 10 869 34
cytat z dnia 23 grudnia 2019 12:14 przez ibis
Pablo Machin został zwolniony z Espanyolu. Decyzja chyba nikogo nie powinna dziwić. Kiepskie wyniki w lidze i ostatnie miejsce w tabeli zmusiły zarząd do zmian...

Abelardo trenerem Espanyolu! To już 3 osoba na tym stanowisku w klubie w obecnym sezonie.

Toni Lato ponownie zmienia kurs wypożyczenia! Hiszpan po półrocznym pobycie w Eredivisie wraca do LaLiga, jego tymczasowym zespołem będzie Osasuna!. Jest to moim zdaniem dobrze zapowiadający się lewy obrońca. Potrzeba mu tylko ogrania i minut na boisku, a Valencia będzie miała z gościa pożytek. 

13 stycznia 2020 09:53
43
ibis
ibis
Cze 2010 | ModTeam
3 994 10 869 34
Dość głośno się zrobiło w Barcelonie po odpadnięciu z półfinału Superpucharu Hiszpanii.
Mówi się, że dni Valverde są policzone, a dziś ma dojść do spotkania zarządu. Hiszpańskie media huczą, że przejęcia sterów w Barcelonie odmówili min. Xavi czy Koeaman.  Pochettino i Setien są za kolejnymi opcjami do objęcia Barcelony.
A jak wy to widzicie?. 
13 stycznia 2020 16:02
44
niewierny-janek
niewierny-janek
Wrz 2018
147 700 6
Podobno opcja Xavi nie jest jeszcze wykluczona. 

Uwaga dla Januszy bukmacherki:
Jeżeli grasz to co ja - grasz na własną odpowiedzialność.
13 stycznia 2020 21:17
45
waldi1979
waldi1979
Mar 2016 | Administrator
4 406 22 771 34
cytat z dnia 13 stycznia 2020 09:53 przez ibis
Dość głośno się zrobiło w Barcelonie po odpadnięciu z półfinału Superpucharu Hiszpanii.
Mówi się, że dni Valverde są policzone, a dziś ma dojść do spotkania zarządu. Hiszpańskie media huczą, że przejęcia sterów w Barcelonie odmówili min. Xavi czy Koeaman.  Pochettino i Setien są za kolejnymi opcjami do objęcia Barcelony.
A jak wy to widzicie?. 

Okazało się, że nie dni, a godziny były policzone. Ernesto Valverde został dzisiaj zwolniony z funkcji trenera Barcelony. Wśród jego następców wymienia się 3 osoby:  Mauricio Pochettino, Quique Setein i Garcia Pimienta. podobno najbliżej jest były trener Betisu Setein, ale miałby pracować tylko do końca sezonu.

⚽⚽⚽ Typy by Waldi1979 ⚽⚽⚽
📌 Nowy projekt 👉 Najlepsze analizy z działów tematycznych 📌
Nagradzamy najlepszych Typerów na Forum 👉 nowy konkurs "Dodatni Yield"
⁉️
Nowy w bukmacherce? Szukasz pomocy? Zapraszamy⁉️
🔔 Nowości na Forum, bądź na bieżąco🔔

14 stycznia 2020 07:46
46
ibis
ibis
Cze 2010 | ModTeam
3 994 10 869 34
cytat z dnia 13 stycznia 2020 21:17 przez waldi1979

Okazało się, że nie dni, a godziny były policzone. Ernesto Valverde został dzisiaj zwolniony z funkcji trenera Barcelony. Wśród jego następców wymienia się 3 osoby:  Mauricio Pochettino, Quique Setein i Garcia Pimienta. podobno najbliżej jest były trener Betisu Setein, ale miałby pracować tylko do końca sezonu.

Oficjalnie: Ernesto Valverde zwolniony!

Nowym trenerem został były już szkoleniowiec Betisu - Quique Setien!. FC Barcelona i Quique Setién osiągnęli porozumienie ws. objęcia przez niego funkcji trenera pierwszego zespołu do dnia 30 czerwca 2022.

Jako kibic Barcelony ciesze się, że w końcu doszło do zmiany. Barcelona pod wodzą Valverde w trwającym sezonie grała bez stylu, a przy ich meczach szło po prostu zasnąć. Gwoździem do trumny była porażka z Atletico 2:3 i kolejna przegrana remontada  (Roma 3:0, z Liverpoolem 4:0 i teraz Atletico 3:2). Na internecie wylewa się dużo płaczu, że klub źle potraktował Valverde itd. Taki jest futbol i życie trenera, a w Barcelonie oczekuje się zwycięstw, stylu i pucharów.
Któż takim jest Setien?. Otóż to facet, który preferuje ofensywny styl gry, a jego motto brzmi ''Styl ważniejszy od wyniku''. Wierzę, że uda mu się to wszystko naprawić co zostało stworzone przez Pepa czy Enrique i zawitam na Camp Nou na dłużej. 
Tak jak wspomniałem nowy trener lubi ofensywny styl gry, a co za tym idzie defensywa musi chodzić jak w szwajcarskim zegarku. To jest jedna z pierwszych rzeczy, które Setien musi poprawić/naprawić.
Kolejna sprawa to z gry na minimum cztery miesiące wypadł Suarez. Dalej nie zdolny do gry jest Dembele, którym moim zdaniem będzie się czuł świetnie pod wodzą nowego trenera. Ciekaw jestem czy Barcelona pokusi się o sprowadzenie kogoś na minimum pół roku, czy po prostu będą grać z przodu Griezmann, Messi, Fati, Perez. No i w przeciągu kilku tygodniu dołączy do nich Dembele. 
Tu mała wypowiedź

„Pamiętam, kiedy pojawiła się Barcelona Cruyffa. Grałeś przeciwko nimi i cały mecz spędzałeś biegając za piłką. Od tamtej pory zastanawiałem się, jak to zrobić. Odtąd zacząłem rozumieć to, co czułem przez całe życie i całą swoją karierę. Zacząłem oglądać futbol na okrągło, aby to przeanalizować i wpoić swoim piłkarzom te myśl, kiedy zostałem trenerem. Po prostu chciałem piłkę i nic więcej”.

A Barcelona lubiła tą piłkę posiadać...
Vamos!

Poniżej program dzisiejszej prezentacji Setiéna:

Wtorek, 14 stycznia

13:30 - podpisanie umowy na Palco Presidente Suñol, wydarzenie będzie mieć charakter prywatny

14:00 - sesja zdjęciowa nowego szkoleniowca na Camp Nou

14:30 - prezentacja i konferencja prasowa w Auditorio 1899

14 stycznia 2020 07:47 przez ibis
20 stycznia 2020 14:13
47
ibis
ibis
Cze 2010 | ModTeam
3 994 10 869 34
Atletico w tym sezonie nie pokazuje najlepszego futbolu, a na dodatek Felix chce najwyraźniej odejść

"Teraz, gdy jestem tutaj w Madrycie, czasami idąc spać myślę, jak dobrze mi było w Portugalii. Czułem się jak w domu, miałem wspaniałe życie, miałem przyjaciół, było idealnie. Chcę wrócić i zostawić swoje imię zaznaczone w historii Benfiki". 

47 2 765
Moderatorzy
ranczo0123
ranczo0123
Paź 2013
ibis
ibis
Cze 2010
Dodaj nowy wpis
Ta strona korzysta z ciasteczek (plików Cookies) aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej informacji na stronie polityki prywatności.