>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Wasze opinie na temat konkursu

W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP

Ten temat zakładam po to aby dowiedzieć się Waszej opinii na temat tego konkursu. Plusów, minusów, co Wam się podobało, co Wam się nie podobało ?
Jest to mój pierwszy konkurs, który poprowadziłem, na ten moment runda wstępna dobiegła końca i w fazie finałowej bierze udział najlepsza 10-siątka turnieju. Ciekawi mnie opinia każdego i tych którzy bawią się dalej i tych, którzy odpadli. Pytam po to, bo w przyszłości mam zamiar jeszcze nie jeden konkurs tenisowy poprowadzić i stąd chciałbym wiedzieć jak Wam się ten konkurs podobał, jego formuła i wszystko co z nim związane, co Wam się nie podobało ? Piszcie śmiało a postaram się wyciągnąć wnioski na przyszłość dzięki Waszym opinią. Konkursy są organizowane właśnie dla Was więc mnie osobiście bardzo ciekawi opinia ludzi, którzy biorą w nich udział :) Z mojej strony podziękowania dla organizatora konkursu STS za nagrody i bardzo szybką chęć organizacji tego konkursu :)
 
M 2,1K

michalo28

Typer World Cup U20
Myślę, że powinno być więcej opcji do typowania, lepiej sprawdziłoby to wiedzę graczy i tabela byłaby bardziej zróżnicowana. 
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
cytat z dnia 4 czerwca 2019 08:40 przez michalo28Myślę, że powinno być więcej opcji do typowania, lepiej sprawdziłoby to wiedzę graczy i tabela byłaby bardziej zróżnicowana.
W przyszłości w kolejnych konkursach mam zamiar od początku wprowadzić więcej opcji do typowania jak dokładny wynik itd a nie tylko wygrana zawodnika 1 lub 2, również punktację chcę rozszerzyć, ten konkurs potraktowałem jako przetarcie, nie chciałem za dużo opcji wprowadzać by się nie zamieszać ;) jest to mój pierwszy konkurs jako prowadzący więc też jeszcze mi trochę brakuje doświadczenia w tym temacie, dziękuję za opinię :)

 
 
L 1,5M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Na plus na pewno szybkość rozliczania typów, nie lubię gdy organizatorzy odkładają to na później i potem w jeden dzień mają do podliczenia np. 7 dni meczowych, co zwiększa prawdopodobieństwo pomyłki.
Kolejny plus to estetyka - wszystko ładnie rozpisane i zrozumiałe.
W przyszłości warto też dodać możliwość pisania analizy za dodatkowe pkt :) 
 
P 6,8K

piotrf

Użytkownik
Też uważam że dużym plusem był czas w jakim typy były rozliczane. Czy były minusy? Nie. Mi jedynie brakowało w pierwszej części konkursu bardziej rozbudowanych opcji typowania typu under/over, asy itd. Ogólnie tego co będzie w kolejnych etapach konkursu. Ale osobiście nie uważam że brak tego był minusem. Konkurs moim zdaniem był ( w czasie przeszłym bo odpadłem z rywalizacji :() przeprowadzony sprawnie i dzięki Ci za poświęcony czas.
 
M 2,1K

michalo28

Typer World Cup U20
No i pula nagród mogłaby być większa ;) 
Ale oczywiście konkurs bardzo sprawnie prowadzony, tak jak wspomnieli koledzy wyżej. Czekamy na Wimbledon :) 
​​
 
Do góry Bottom