>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Typy Dnia - 4.06.2019 (wtorek)

Status
Zamknięty.
psotnick 844,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi


Tutaj podajemy typy
na wtorek - 4. Czerwca





Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: Over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować.Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu). Po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a użytkownik z automatu otrzymuje za taki typ ⛔100 punktów.

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania Fortuna
forBet
- Totolotek
Lvbet
eTOTO
- STS


▶ Adnotacja: Dla celów konkursowych przy podliczaniu typów z polskich buków (naziemnych i internetowych) bierzemy pod uwagę kurs nominalny, czyli taki jaki widnieje przy typie, bez uwzględniania podatku.

W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Uporczywe niestosowanie się do tego punktu Regulaminu będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.

Przed zatwierdzeniem wpisu z analizą zawsze sprawdź czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt;KLIK podając LINK do swojego wpisu. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu. Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych. W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu "kiepskie analizy" nie możesz już podać nowego typu. przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu oraz nagrodzony okresowym banem. Bawimy się Fair Play!

Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu "Typ:" zaleca się podawanie słownych nazw zespołów, zawodników itp. zamiast "1" czy "2". W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
kamasutra10 570,4K

kamasutra10

Typer
Dyscyplina : Piłka Nożna - MS U20
Godzina : 20:30
Spotkanie : Argentyna - Mali
Typ: Argentyna -hc 1.5
Kurs: 2.65
Bukmacher : Forbet
Analiza :


Argentyna jest dla mnie zdecydowanym faworytem do zwycięstwa. Po dwóch grupowych wygranych w trzecim meczu doznała porażki z Korea grając lekko zmienionym składem , broniąc jednak pierwszego miejsca w grupie. 


Zespół z Afryki grając w sumie w słabej grupie nie licząc Francji zajął drugie miejsce wygrywając w koncowce 4:3 z Arabia Saud. i remisując z Panama 1:1. Przeciwnicy na których Mali robiło punkty jak widać dużo słabsi od dzisiejszego rywala i może być im niezmiernie ciężko sprostać wymogom tego spotkania. Argentynę stać w moim odczuciu na wygrana więcej jak jednym golem skoro potrafila ograc Portugalię 2:0.

  100
 
stanley-63 781,3K

stanley-63

Typer
Dyscyplina : Piłka Nożna - MS U20
Godzina : 20:30
Spotkanie : Argentyna - Mali
Typ: czerwona kartka
Kurs: 5.00
Bukmacher : STS

Co do samego spotkania to zgodzę się z kolegą wyżej że Argentyna powinna dać sobie radę z Mali , ja pójdę pod typ dyscyplinarny bo liczę że fauli nie powinno zabraknąć a szczególnie ze strony Mali , oglądałem mecz Mali z Francją i powiem że agresji ze strony piłkarzy Mali były sporo , Mali z Panamą 1 żółta kartka dla Mali , mecz z Arabią Saudyjską 4 żółtka dla Mali i mecz z Francją 4 żółtka tak wiec pod względem Fair-play wygląda to obiecująco przed meczem o ćwierćfinał , w dotychczasowych meczach w fazie grupowej było już parę czerwieni , liczę właśnie jak pisałem wcześniej na brutalność ze strony Mali , jak już wynik będzie nie do odrobienia to myślę że będzie faul za faulem i skończy się czerwienią !

  100
 
saberrose 1,7K

saberrose

Użytkownik
Dyscyplina: Polka Nożna - MS U - 20
Godzina : 17:30
Spotkanie: Japonia - Korea Płd.
Typ: awans Korea Płd.

Kurs: 2.02
Bukmacher : FORTUNA
Analiza :


W  tym  wewnątrz  azjatyckim  spotkaniu  stawiam  na  końcowy  sukces  Korei. Podobny  styl  gry  obu  drużyn , podobna  zdobycz  punktowa  w  meczach  w  grupie  i  zbliżone  okoliczności  awansu  do  dalszej  fazy. Obydwie  drużyny  zajęły  drugie  lokaty w  swoich  grupach  a  grając swoje  decydujące  mecze  korzystały  po  trosze  z  życzliwości  rywala. Japończycy  podzielili  się  punktami  z  występującymi  w  rezerwowym składzie Włochami (1:1)  co  zagwarantowało  obu  ekipom  utrzymanie  aktualnych  pozycji  i  pewny  awans , Koreańczycy  natomiast  ograli  pewną  pierwszej  lokaty  Argentynę  (2:1)  i  wyprzedzili  na  finiszu  Portugalię.


Bukmacher  wycenia  szanse  tych  drużyn  dając  lekką przewagę  Japończykom . Ja  oceniam  te  szanse  50/50%  ,nie  zdziwię  się  jak  mecz  skończy  się  remisem  ale  biorąc  pod  uwagę  że  sam  awans  jest  dużo  lepiej  wyceniany  w  kierunku  Koreańczyków  zaryzykuję  taki zakład. Myślałam  też o  zagraniu  under 1.5  w  całym  spotkaniu  przy  dobrym  kursie ,  jednak  na koniec  zdecydowałam się  pozostać  przy  proponowanym  rozwiązaniu.

  102

 
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
P 1,9K

paradek

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - mecz tow.
Godzina: 00:00
Spotkanie: Kolumbia - Panama
Typ: X
Kurs: 6.80
Bukmacher: LvBet
Analiza: Na wtorek wybrałem spotkanie towarzyski reprezentacji Kolumbii z Panamom. Oczywiście teoretycznym faworytem tego meczu jest Kolumbia o czym świadczą nawet kursy u bukmacherów ale uważam że są mocno zaniżone. Kolumbia prawdopodobnie wyjdzie w bardzo rezerwowym składzie, zawodnicy na pewno będą chcieli sie pokazać ale to nie ta silna drużyna z MŚ. Panam nie ma w drużynie gwiazd ale jednak ta ekipa potrafiła awansować rok temu na mundial i w takim meczu również wyjdą pierwszym składem i nie odstawią nogi. Skoro Panamczycy potrafili zremisować w marcu z Brazylią to spokojnie mogą też zremisować z Kolumbią. Moim zdaniem po tym kursie warto zagrać. Powodzenia

  100
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Dyscyplina: Hokej na lodzie - NHL
Godzina: 02:00
Spotkanie: St. Louis - Boston
Typ: St. Louis (z dogrywką)
Kurs: 1,84
Bukmacher: FortunaDzisiaj do składu Nutek wraca Sundqvist, więc gra w osłabieniach Blues powinna wyglądać o wiele lepiej niż w poprzednim spotkaniu, gdzie zabrakło Szweda wchodzącego w skład czwórki mającej za zadanie powstrzymać bardzo mocne w przewadze Niedźwiadki. Poprzednio skończyło się na czterech bramkach straconych w osłabieniu. Bardzo rzadko możemy zobaczyć taką skuteczność gry w power play. Jestem pewien, że dzisiaj gospodarze nie dadzą Bruins takiej swobody w swojej tercji. Drugim bardzo ważnym elementem układanki jest bramkarz. Do niedawna byłem pewien, że między słupkami St. Louis stanie Allen, który zastąpi Binningtona po jego ostatnim występie. Młody Binnington ustąpił miejsca Allenowi po piątej puszczonej bramce, ale dzisiaj ponownie wyjedzie na lodowisko w roli startera. Trener Berube postanowił obdarzyć go kredytem zaufania, co może pozytywnie wpłynąć na psychikę zawodnika i znacząco podnieść jego morale. Liczę, że dzisiaj wyjedzie na lód i pokaże, że zasługuje na numer jeden między słupkami w St. Louis. Generalnie ostatni mecz był najsłabszym w wykonaniu Nutek podczas tych playoffów i mam nadzieję, że więcej tak słabo nie zagrają. Z pewnością mają też świadomość, że jeśli zagrają tak źle i seria wróci do Bostonu przy stanie 3:1 to najprawdopodobniej pożegnają się z pucharem. Podsumowując - bardziej rozważna gra Nutek w obronie, zmotywowany Binnington i ogromna motywacja Blues, aby uniknąć porażki w spotkaniu tak dla nich ważnym skłania mnie do zakładu na ich zwycięstwo.

  84
 
Otrzymane punkty reputacji: +47
czaro82 407K

czaro82

Użytkownik
Dyscyplina. Tenis ziemny  /  French Open 
Godzina. 14 : 00 ( może się opóźnić )
Spotkanie. Wawrinka - Federer 
Typ. Wawrinka i powyżej 38.5 gema 
Kurs. 4.50
Bukmacher. fortuna 
Analiza.  

Witam wszystkich, dziś w godzinach obiadowych w 1/4
finału Roland Garos zmierzą się ze sobą dwaj szwajcarzy
numer 28 światowego rankingu ATP Stanislaw Wawrinka zagra z Rogerem Federerem, który obecnie jest na 3 poz.
Panowie znają się "jak łyse konie" tak więc można tutaj spodziewać się dość wyrównanego pojedynku, który raczej mało prawdopodobne aby zakończył się w trzech setach. Ostatni pojedynek pomiędzy sobą stoczyli właśnie tu, na tych kortach przed czteroma laty, kiedy Stan ograł rodaka 3:0 i potem triumfował w całym turnieju. Obecna forma Wawrinki może nie jest tak wyśmienita lecz po tych kilku spotkaniach widać w jego grze błysk oraz delikatny powiew świeżości którego mu brakowało. Wiemy że zmagał się z kontuzją pleców po ktorej wrócił i pokazuje swą moc na tym właśnie szlemie.
Moim skromnym zdaniem Stan od Rogera dzisiaj jest  o 1 level wyżej i po długim bratobójczym boju powinien to wygrać. Zapewne będziemy świadkami przepięknych długich wymian jednoręcznym beckhendem, ponieważ obaj ci tenisiści opanowali go prawie do perfekcji... 
Stawiam na młodszego z nich bo Fedexowi im dłużej w mecz tym większe problemy z racji wieku i kondycji no i gramy na cegle nie trawie, trzeba będzie się raczej sporo nabiegać aby ugrać jakikolwiek punkt.  Powodzenia.

  100
 
R 621,3K

rjastrzab

Użytkownik


Dyscyplina: Pika nożna Brazylia Serie B
Godzina: 01:00
Spotkanie:  America MB - Coritiba
Typ: powyżej 1,5
Kurs: 1,65
Bukmacher: Totolotek

 

Wysoko kurs jak na linię 1,5 gola. Co prawda gospodarze słabo w tym sezonie i zajmują ostatnie miejsce ze zdobytym 1 punktem i 2:6 w bramkach w 5 meczach, ale za to goście 8 oczek i 5:3 w 5 meczach. Mnie jednak najbardziej przekonują H2H,w których wynik underowy padł tylko raz i to było 20 lat temu. Do tego w ostatnich 10 spotkaniach America wynik underowy zaliczyła 3-krotnie, tak samo Coritiba. Wiem, że statystyki nie grają ale wydaje mi się, że wpadnie więcej bramek, ale mnie wystarczy over 1,5.

  65
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Tenis - ATP - Roland Garros
Godzina: 14:05
Spotkanie: Roger Federer - Stan Wawrinka
Typ: Wawrinka wygra i w meczu będzie powyżej 39,5 gemów
Kurs: 4,70
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

W pełni popieram typ kolegi wyżej. Sam wybieram troszkę ryzykowniejszą opcję, czyli wyższą linię gemów. Wawrince zajęło trochę czasu żeby wrócić do czołówki. W końcu tego dokonał i znowu trzeba się z tym graczem liczyć. Z pewnością ma on olbrzymi apetyt na to, żeby wygrać turniej wielkoszlemowy. Wiadomo jak to ze Stanem Wawrinką jest- im wyższa stawka meczu tym lepiej gra. Jest to typowy zawodnik, który rozkręca się z meczu na mecz. Na ziemi potrafi on grać bardzo dobrze, lubi tą nawierzchnię. Jeśli chodzi o Rogera Federera, to od zawsze wiadomo, że ta nawierzchnia to jest dla niego najgorsza nawierzchnia. W tym sezonie radzi sobie na niej zaskakująco dobrze, ale według mnie już tym meczem pożegna się z turniejem. Wawrinka zagrał bardzo dobry mecz z Tsitsipasem, który wygrał w pięciu setach. W tym meczu też spodziewam się wielu gemów, Roger łatwo z pewnością nie odpuści. Kondycyjnie Stan da radę pomimo ostatniej pięciosetówki, bo akurat wytrzymałość to jest jego mocna strona.

  100
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
L 1,5M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Dyscyplina : Piłka Nożna - MS U20
Godzina : 17:30
Spotkanie : Francja - USA
Typ: obie strzelą
Kurs: 2.20
Bukmacher :  Fortuna
Analiza : Francja jest faworytem do awansu i głównym faworytem do wygrania turnieju, ale najpierw czeka ich niełatwa przeprawa z USA. Gwiazdą gości jest niewątpliwe Weah, który ma już doświadczenie na boiskach Ligue 1. Dodatkowo warto zwrócić uwage na piłkarza De La Fuente, który gra w jednej z najlepszych szkółek świata - La Masii. We wczorajszych meczach była spora niespodzianka w meczu Urugwaj - Ekwador, poza tym częste zjawiska to BTS, co wynika z dużych chęci młodych zawodników i ofensywnego nastawienia. Przewiduje w tym meczu ofensywny mecz, w którym wbrew kursom bukmacherskim - obie drużyny będą mieć dostatecznie dużo szans, by zdobyć choćby 1 gola. Przewidywany wynik 2-1 dla Francji / 1-1

  120
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
wiksee 638

wiksee

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna - MŚ U20
Godzina : 17:30
Spotkanie : Japonia - Korea Płd.
Typ : Przedział goli 2-3
Kurs : 1.98
Bukmacher : Fortuna

Prawdopodobnie najbardziej wyrównana para na tym etapie rozgrywek; obie drużyny jak wyżej pisał kolega w bardzo podobnym stylu awansowały z drugich pozycji w swoich grupach. O ile typ pokrywa się z większością spotkań reprezentacji Japonii w ostatnim czasie, o tyle w przypadku Korei jest odwrotnie. Z drugiej strony powinien być to bardzo równy mecz, i nie zdziwię się, jeżeli skończy się bramkowym remisem i dogrywką. Wyższego zwycięstwa niż 2:0 czy 2:1 żadnej z ekip bym się nie spodziewał, a sprawa awansu jak dla mnie zbyt ryzykowna w porównaniu do dość niskich kursów. Chociaż skłaniam się bardziej w kierunku Japonii, ponieważ mają lepsze warunki fizyczne i przygotowanie, to proponuję w miarę bezpieczny typ z przyzwoitym kursem. Przewidywany wynik - 1:1.

  100
 
erni1 82,9K

erni1

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Hiszpania 2 liga
Spotkanie Lugo Tenerife
Godzina 21:00
Typ remis
Kurs 2.05
Bukmacher etoto 
Przedostatnia kolejka rozgrywek. Lugo ma 3 punkty a Tenerife ma 4 punkty przewagi nad strefą spadkową. Remis jest korzystny dla obydwu druzyn. Jeden punkt juz dzis moze przypieczetowac utrzymanie bo malo prawdopodobne zeby 19ty Rayo wygral na wyjezdzie z majacym jeszcze szanse na awans Oviedo. U buków duze spadki kursow na remis. 

  105
 
Otrzymane punkty reputacji: +40
S 6,8K

silo

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna - MŚ U20
Godzina : 17:30
Spotkanie : Japonia - Korea Płd.
Typ : zwycięzca- Japonia
Kurs : 1.80
Bukmacher: STS

Zgadzam się z kolegą powyżej odnośnie tego, że drużyny są zbliżone potencjałem i że awansowały w podobnych okolicznościach dzięki uprzejmości rywali. Mój typ jest jednak mocno subiektywny, ponieważ oglądałem mecze Japonii z Meksykiem i Korei z Portugalią i to właśnie Japonia wywarła na mnie naprawdę dobre wrażenie. Tym chłopakom chce się grać i widać w tym pomysł i początki zgrania. Mocno dominowali w wygranych meczu z Meksykiem oraz zremisowanym z Włochami. Korea również się rozpędziła, bo po pierwszy przegranym spotkaniu z Portugalią udało się wygrać 2 pozostałe.
Czeka nas wyrównane starcie w którym remis nie jest czymś niemożliwym, dlatego ja postaram się wskazać zwycięzcę w tej parze i myślę, ze będzie nim drużyna Japonii.
Powodzenia i pozdrawiam.

  100
 
U 81

ukaszf9

Użytkownik
Dyscyplina : eSport
Godzina11:00
Spotkanie : Jade vs Ex-Athletico
TypJade
Kurs : 1.7
Bukmacher: lvbet
Analiza: Ostatnie porażki Jade myślę, że dały im coś do przemyślenia dlatego dzisiaj rozgrywają tylko jedno spotkanie w przeciwieństwie do oponentów, którzy mają bo1 x 3 i wszystkie na innych mapach. Dust2 - bo o tej mapie piszę mając na myśli ten pojedynek to jeżeli biorąc pod uwagę poziom prezentowanych zespołów mapa 50/50 pomimo dobrej passy Jade i małej liczby wygranych Athletico (ale z dobrymi przeciwnikami). Strona aimowa przemawia za Athletico, przygotowanie pod rywala zdecydowanie dla Jade jeżeli chcą walczyć o pkt.

   100
 
P 6,8K

piotrf

Użytkownik
Dyscyplina : Tenis - Challenger Prostejov
Godzina : 15:00
Spotkanie : Jabavy/Monroe - Oswald/Polasek
Typ : 2
Kurs : 1.65
Bukmacher: STS
 
Roman Jebavy 54 w deblowym rankingu ATP zagra w parze z Amerykaninem Nicolasem Monroe. Czech ma na koncie w tym roku tryumf w turnieju w Argentyńskiej Cordobie. Towarzyszył mu wtedy Argentyńczyk Molteni. Od tego turnieju widać u niego wyraźny spadek formy. Ostatni mecz deblowy wygrał w lutym grając halowy turniej w Brazylijskim Sao Paulo. Od tego momentu kolejne 9 spotkań to 9 porażek. Tydzień temu na French Open w dwóch setach grając w parze z Moltenim przegrali na French Open z parą Middelkoop/ Puetz. Ogólnie bilans spotkań ma on ujemny. W 2019 roku zagrał 23 spotkania deblowe z których wygrał 9 a przegrał 14. Na kortach ziemnych bilans ten wynosi 9 wygranych i 10 porażek.
Jego partnerem deblowym w tym turnieju jest Nicolas Monroe. Jest on klasyfikowany na 93 miejscu w rankingu.Rozegrał w tym roku 20 spotkań deblowych z których wygrał zaledwie 5 a w 15 schodził z kortu pokonany. Równie niekorzystnie przedstawia się dla niego bilans spotkań jeśli weźmiemy pod uwagę korty ziemne. Na takiej nawierzchni wygrał tylko 3 mecze a 8 przegrał. Z ostatnich 5 spotkań wygrał 2.
Philipp Oswald to 33 letni Austriak klasyfikowany na 79 miejscu w rankingu deblistów. W tym roku rozegrał 27 spotkań z których wygrał 15. Na kortach ziemnych jego bilans wynosi 13 zwycięstw przy 5 porażkach. Ma on na koncie wraz z jego partnerem Polaskiem dwa tryumfy w małych turniejach w Rzymie i Lizbonie. Ostatnio grał 23 maja na turnieju w Genewie i przegrał tam w półfinale z parą Ebden/Lindstedt. Wcześniej były wspomniane turnieje w Rzymie i Lizbonie i seria 10 wygranych spotkań.
Filip Polasek to 33 Słowak ze 106 miejsca w rankingu. 31 maja grał on turniej we Włoskiej Vicenzie ale bez sukcesów. Jego partnerem był Szwajcar Margaroli. Nie odnieśli oni jednak żadnych sukcesów. Pierwszą rundę przeszli walkowerem rywala a w drugiej przegrali 1-2 z parą Martinez/Vavassori. Polasek w tym roku wygrał 21 spotkań deblowych a przegrał tylko 5. Na ziemnych kortach stosunek ten wynosi 12 zwycięstw przy tylko 2 porażkach. Oprócz turniejów w Rzymie i Lizbonie wygrał też podobnej rangi turnieje w Ostrawie i Budapeszcie.
Liczę że dzisiaj para Oswald/Polasek pokarze swój najlepszy tenis i zejdzie z kortu zwycięsko.

  65
 
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
M 2,1K

michalo28

Typer World Cup U20
Dyscyplina. Tenis ziemny  /  French Open 
Godzina. 14 : 00
Spotkanie. Wawrinka - Federer 
Typ. Federer wygra 3:1
Kurs. 3.70
Bukmacher. ETOTO 
Analiza.  

Pojedynek dwóch Szwajcarow, którzy znają się jak lyse konie. H2H na korzyść Fedexa i to zdecydowanie. Stan Wawrinka jest tuż po 5 setowym meczu z Tsitsipasem, który trwał ponad 5h. Jest to gracz po 30stce więc ta regeneracja nie odbywa się już tak szybko. Myślę że będzie podmeczony. Federer z kolei w tym turnieju póki co bez straty seta. Gładko przechodzi kolejnych rywali. Uważam, że Roger wygra ten mecz, ale seta w końcu straci, ale tylko jednego, bo Stan nie będzie miał siły na więcej. Typuje 3:1 w setach dla Fedexa. 

  270
 
Otrzymane punkty reputacji: +25
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Tenis - ATP debel: French Open (Francja), ziemna
Godzina: 14:00
Spotkanie: Dusan Lajovic/Janko Tipsarevic - Kevin Krawietz/Andreas Mies
Typ: 2
Kurs: 1,65
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Pora na ćwierćfinały Wielkiego Szlema French Open. Idę w tym spotkaniu po prostu w debel, który jest dużo bardziej doświadczony i ograny ze sobą. Lajovic z Tipsareviciem pierwszy raz grają ze sobą w parze właśnie tutaj i oni już i tak daleko zaszli. Debliści z Niemiec z kolei mają ze sobą w parze wiele turniejów  na koncie i oni z pewnością powinni się na korcie lepiej rozumieć. Myślę, że wykorzystają to deblowe doświadczenie i "cwaniactwo" i pokonają swoich rywali, którzy głównie skupiają się na grze singlowej ale tutaj postanowili wystąpić ze sobą w deblu razem w parze. Serbski debel sprawił już na tym turnieju 3 niespodzianki i myślę, że już wystarczy. Teraz według mnie trafiają na zdecydowanie mocniejszą parę deblową, która nie da im większych szans. Jak wspomniałem Krawietz i Mies doświadczeniem w deblu, ograniem ze sobą i osiągnięciami biją swych rywali na głowę. Jasne, że Lajovic z Tipsareviciem się przed nimi nie położą, bo nikt nie dawał im szans, że zajdą tak daleko a oni tymczasem są już w ćwierćfinale więc presja na nich nie ciąży, nie mają nic do stracenia ale jednak tutaj dla mnie zdecydowanym faworytem jest Kevin i Andreas, którzy w deblu po prostu według mnie mają lepsze umiejętności, zrozumienie ze sobą i doświadczenie .

  65
 
barti2000 752,1K

barti2000

Znawca - Siatkówka
Dyscyplina: siatkówka
Godzina: 17:15
Spotkanie: Polska - Serbia
Typ: Polska wygra, a Malwina Smarzek najlepiej punktującą
Kurs: 2,15
Bukmacher: forbet
Analiza:
Trzeci tydzień rywalizacji polskie siatkarki rozpoczynają w belgijskim Kortrijk od starcia z Serbkami. Podopieczne Jacka Nawrockiego znakomicie radzą sobie w tegorocznej Lidze Narodów Kobiet. Co prawda na inaugurację rozgrywek przegrały 2:3 z Włoszkami, ale w pięciu kolejnych spotkaniach nie zaznały już smaku porażki. Polki kolejno wygrały z Niemkami (3:1), Tajkami (3:0), Bułgarkami (3:1), Brazylijkami (3:2) i Holenderkami (3:1).
Z bilansem 5-1 i 15 punktami na koncie Polki zajmują 4. miejsce w tabeli. Wszystkie poprzedzające naszą reprezentację zespoły (Turcja, USA, Włochy) mają identyczny bilans i liczbę punktów. Są lepsze za sprawą ratio setowego. 
W porównaniu do składu na poprzedni turniej, który odbył się w Apeldoorn w polskim zespole doszło do jednej zmiany personalnej. W Belgii nie zagra libero Paulina Maj-Erwardt, która otrzymała od trenera kilka dni wolnego. Okazję do gry w meczach z mocnymi rywalami będzie miała za to 19-letnia Monika Jagła, która w ostatnim czasie w Lidze Siatkówki Kobiet reprezentowała barwy Pałacu Bydgoszcz.
Serbki to aktualne mistrzynie świata. W tych rozgrywkach do tej pory idzie im przeciętnie. W sześciu spotkaniach  wygrały 3 spotkania i poniosły 3 porażki. Mają 9 punktów i w tabeli zajmują 8. miejsce. Na ten turniej przyjechały drużyna z Bałkanów przyjechała bez paru kluczowych zawodników. Zabraknie Tijany Bosković, Brankicy Mihajlović, Maji Ognjenović, Mileny Rasić i Stefany Veljković. Wszystkie to bardzo klasowe zawodniczki, które w finale MŚ w ubiegłym roku stanowiły o sile Serbek. Aktualny skład mistrzyń świata nie budzi przed nikim strachu. Trener Terzić do składu zapewne wystawi Mirković, Busę i Blagojević, które w zeszłym roku grały w polskiej lidze i nie wyróżniały się bardzo na tle naszych zawodniczek. Polki uważać będą musiały na Katarinę Lazović i Anę Bjelica. One w tej drużynie będą najgroźniejsze w ataku i zagrywce. W poprzednim tygodniu reprezentacja Serbii grała w podobnym zestawieniu i udało im się pokonać tylko 3:1 Dominikanę. Z drużynami USA i Włoch miały mało do powiedzenia.
Polki pokazują z każdym meczem, że są w doskonałej dyspozycji i jej nie tracą. Do kapitalnej Smarzek doszła ostatnio Magdalena Stysiak, która zaimponowała w Apeldoorn swoją mocą w ataku i zagrywce. Do tego Jacek Nawrocki ma szeroki skład i w każdej chwili z ławki może wejść np. Mędrzyk, Alagierska czy Różański i dać wartościową zmianę. Trener Terzić takiego komfortu nie ma.
Ostatni raz obie reprezentacje grały przed rokiem, a wtedy Serbki w pełnym składzie pokonały nas 3:1. Teraz sytuacja jest inna. Polki znajdują się w doskonałej formie i jeśli zagrają na swoim poziomie to powinny pokonać osłabione mistrzynie świata.
Malwina Smarzek to natomiast nasza liderka w ataku. W 6 meczach zdobyła 172 punkty i zdecydowanie przewodzi w klasyfikacji najlepiej punktujących rozgrywek. To do niej zdecydowanie jest kierowana najwięcej piłek. Dzisiaj także powinna być naszą liderką, a w tym meczu nie ma kto jej zagrozić pod względem ilości zdobywanych punktów.

  100
 
M 1,5K

marcingal

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis
Godzina: 15:30
Spotkanie: Rafael Nadal vs Kei Nishikori
Typ: Nadal i under 27,5 gema
Kurs: 1,87
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Drugi mecz ćwierćfinałowy panów. Niestety prawdopodobnie dziś się on nie odbędzie, ponieważ od 15 w stolicy Francji przewidywane są opady. Ale zamierzam podać na niego typ. Moim zdaniem Nadal bez żadnych problemów zamelduje się w półfinale paryskiego szlema. Rafa w dotychczasowych spotkaniach miał problemy tylko z Goffinem. Stracił z nim jednego seta, ale trzeba oddać, że Belg grał naprawdę dobrze. Nishikori podczas Roland Garros się męczy. Trzecią i czwartą rundę przechodził w 5 setach, choć z Djere w decydującej partii przegrywał nawet z przewagą podwójnego przełamania, a z Paire także odrabiał stratę brejka. W sumie to głównie zasługa Francuza, że to nie on a Japończyk zagra dziś z Nadalem, Paire miał wszelkie argumenty, aby ograć nishikoriego, jednak w końcówce wyraźnie opadł już z sił. Aby nawiązać walkę z Rafą trzeba być w swojej najwyższej dyspozycji. Nishikoriemu do niej daleko i obawiam się, że Rafa go boleśnie wypunktuje. Moim zdaniem w żadnym z setów nie pozwoli japończykowi na zdobycie więcej niż 3 gemów i pewnie awansuje do półfinału gdzie zadanie z pewnością będzie dużo trudniejsze.

  87
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina : Siatkówka - Liga Narodów
Godzina : 17:15
Spotkanie : Serbia - Polska
Typ: powyżej 181,5
Kurs: 1,84
Bukmacher : Fortuna
Analiza :

Serbki tylko 1 tydzień rozegrały w swoim najmocniejszym składzie a już do drugiego przystąpiły osłabione i od razu widać było rezultaty. Co nie zmienia faktu, że są tam nadal zawodniczki świetne i potrafiły zagrać jak równy z równym z Włoszkami, które rozegrały tamten turniej w swoich mocnym składzie.
Jeśli chodzi o Polki to póki co prezentują bardzo równą stabilną formę.
Liczę dziś na bardzo wyrównane spotkanie z minimum 4 setami i pokrytym overem.

  100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom