>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Tydzień 23: Surbiton, Prościejów, Little Rock, Poznań, Ałmaty

Status
Zamknięty.
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP

Miejsce: Surbiton, Wielka Brytania
Data rozgrywania: 03.06.2019-09.06.2019
Nawierzchnia: Grass (Outdoor)
Kategoria: ATP Challenger Tour
Pula nagród: €137,560
Oficjalna strona turnieju: https://www.lta.org.uk/surbitontrophy
Zwycięzca singla 2018: Jeremy Chardy
Zwycięzcy debla 2018: Luke Bambridge/Jonny O'Mara


Miejsce: Prościejów, Czechy
Data rozgrywania: 03.06.2019-09.06.2019
Nawierzchnia: Clay (Outdoor)
Kategoria: ATP Challenger Tour
Pula nagród: €92,040
Oficjalna strona turnieju: http://www.czech-open.cz/
Zwycięzca singla 2018: Jaume Munar
Zwycięzcy debla 2018: Denys Molchanov/Igor Zelenay


Miejsce: Little Rock, USA
Data rozgrywania: 03.06.2019-09.06.2019
Nawierzchnia: Hard (Outdoor)
Kategoria: ATP Challenger Tour
Pula nagród: $81,240
Oficjalna strona turnieju: https://www.littlerockopen.com/
Zwycięzca singla 2018:
Zwycięzcy debla 2018:

Miejsce: Poznań, Polska
Data rozgrywania: 03.06.2019-09.06.2019
Nawierzchnia: Clay (Outdoor)
Kategoria: ATP Challenger Tour
Pula nagród: €69,280
Oficjalna strona turnieju: http://poznanopen.pl/
Zwycięzca singla 2018: Hubert Hurkacz
Zwycięzcy debla 2018: Mateusz Kowalczyk/Szymon Walkow


Miejsce: Ałmaty, Kazachstan
Data rozgrywania: 03.06.2019-09.06.2019
Nawierzchnia: Clay (Outdoor)
Kategoria: ATP Challenger Tour
Pula nagród: $54,160
Oficjalna strona turnieju:
Zwycięzca singla 2018: Jurij Rodionov
Zwycięzcy debla 2018: Kevin Krawietz/Andreas Mies
 

Zapraszam do merytorycznej dyskusji i pisania analiz !
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Tenis - Challenger mężczyźni singiel: Prościejów (czechy), ziemna
Godzina: 13:00
Spotkanie: Benjamin Hassan - Marco Bortolotti
Typ: handicap setowy 2 (+1.5)
Kurs: 2,28
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Spotkanie 1 rundy na turnieju challengerowym w Prościejowie. Z pewnością tenisistą lepszym jest Niemiec Hassan, który w normalnych okolicznościach powinien sobie poradzić z Włochem Bortolotti. Jednak obaj panowie w tamtym tygodniu grali we Włoszech w innym challengerze rozgrywanym w Vicenzie. Bortolotti odpadł dość szybko w 1/8 finału, natomiast Hassan awansował do półfinału. Jednak pogoda w tym turnieju sprawiła psikus i Benjamin w jednym dniu musiał rozegrać 2 spotkania. Najpierw w Ćwierćfinale pojedynek z Argentyńczykiem Bagnisem wygrany 2-1 a następnie półfinałowy pojedynek z Włochem Baldim przegrany 1-2. W tym drugim spotkaniu Niemca łapały skurcze i widać było, że w tym dniu stracił sporo zdrowia na korcie. Łącznie zagrał około 5 godzin w sobotę wliczając oba te mecze ! To bardzo dużo i myślę, że dzisiaj jeszcze może nie być w pełni zregenerowany w Prościejowie. Na odpoczynek miał mało czasu, bo z Vicenzy do Czech musiał się udać a dzisiaj już gra mecz pierwszej rundy. Nie twierdze, że nie wygra tego spotkania ale myślę, że może w tym spotkaniu mieć problemy i ja liczę, że Marco ugra chociaż 1 seta. Kto lubi bardziej ryzykować może spróbować za jakąś mniejsza stawkę pograć na zwycięstwo Bortolotti. Ja wybieram bezpieczniejszy typa z handicapem setowym w stronę Włocha, bo myślę, że Hassan do końca zregenerowany nie będzie i jeszcze może czuć ten tenisowy maraton z soboty z Vicenzy.

  2-1 (6-7 , 6-0 , 6-2)
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
mg_08 3,4K

mg_08

Znawca - Tenis
Vatutin - Sousa 1 @2,25 1xbet   

Bukmacherzy coraz bardziej obniżają kursy na Portugalczyka i ja się z nimi w tej kwestii nie zgadzam.
1/16 turnieju w Poznaniu, dla Souzy będzie to pierwszy mecz, natomiast dla Vatutina drugi. W pierwszej rundzie bez większych problemów poradził sobie z Boluda-Purkisem 6/1 6/3.
Rosjanin lubi korty w Poznaniu, dwa lata temu okazał się tutaj najlepszy pokonując w finale Andreozziego, zaś rok temu przegrał w ćwierćfinale z przyszłym triumfatorem - Hubertem Hurkaczem. Souza tutaj natomiast nigdy nie błyszczal, odpadal tutaj odpowiednio w pierwszej i drugiej rundzie, nigdy "nie zabalowal" w grodzie Przemysława dłużej. 
Równiez jeśli chodzi o ten rok to lepszy on jest w wykonaniu rosjanina, Pedro nie może odnaleźć formy która prezentował w '16,'17 jak i 2018 roku, szczególnie chodzi mi tutaj o ziemię na której rozgrywa praktycznie wszystkie pojedynki. 6W/9L to bilans z tego roku a już porażka kilka dni temu z amatorem z Włoch chwały mu nie przyniesie. 
Vatutin który w tym roku ma ziemny bilans 12W/7L powinien sobie poradzić z portugalczykiem który niczym nie przypomina zawodnika z przeszłości. 
Bukmacherzy moim zdaniem za bardzo faworyzuja zawodnika zupełnie bez formy. 
 
rybarz 8,8K

rybarz

Znawca - Hokej
Hejka

05.06.2019, 09:30, Almaty , 2. round, clay

Jaziri -  Kuhn @ 2.19 fortuna

Zastanawia mnie taki wysoki kurs na turniejową jedynkę z młodym Kuhnem ? Pewnie o czymś nie wiem,hehe Rank (92-256). Stat clay w tym roku (4/9 - 3/5). Jaziri nie tak dawno ograł Jarry' , Mayer' , powalczył z Goffin'. Wiem,że to nie jest jego nawierzchnia,ale to doświadczony grajek. Na przeciw talent, o bardziej ziemnej specyfice, ale ostatnio szału nie gra. Porażki z Vesely', Dacis' , tutaj w Almatach poradził sobie z Golubev' który ostatnio grywa słabiutko...

Arnaboldi - Ofner @ 2.36 betclic

W Poznaniu zeszłoroczny ćwierćfinalista, typowy ziemniak Arnaboldi gra z Ofnerem, który na clayu ostatnio bardzo słabe wyniki. Liczę,że Włoch złapie klimat Poznańskiego turnieju, bo lubi grać w Polsce. Myślę,że Ofner jest jak najbardziej w jego zasięgu a kurs zachęca

Do tego może Hanfmann...hmmm ;-)

Pozdrawiam

 
 
O 21

outlawz123

Użytkownik
Michael Redlicki - Francisco Cerundolo mecz w USA , Redlicki ogranie na twardych ma, według flashscora argentyńczyk nie rozegrał nigdy meczu na tej nawierzchni, grał tylko na ziemnych z nie najgorszym skutkiem, kurs na dokładny wynik dla Redlickiego 2-0 można złapać po 2.20.   może ma ktoś jakieś informacje czemu takie dość duży skok kursu?  aaaa zapomniałem że na tą strone już mało kto wchodzi..:p
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Tenis - Challenger mężczyźni singiel: Prościejów (Czechy), ziemna
Godzina: 14:00
Spotkanie: Daniel Elahi Galan Riveros - Benjamin Hassan
Typ: 1
Kurs: 1,45
Bukmacher: STS
Analiza:
Spotkanie 3 rundy i walka o ćwierćfinał. Kolumbijczyk Galan Riveros po drodze do tej fazy w 1 rundzie dzięki rozstawieniu pauzował a w 2 rundzie pokonał zawodnika gospodarzy Czecha Lehecka 2-0 (6-0 , 7-6). Niemiec Hassan z kolei w 1 spotkaniu pokonał Włocha Bortolotti 2-1 (6-7 , 6-0 , 6-2) a następnie zawodnika gospodarzy Czecha Rosola 2-1 (7-6 , 4-6 , 6-1). W tym spotkaniu stawiam na Galana Riverosa głównie idąc w zmęczenie jego przeciwnika. Hassan w ostatnim czasie zagrał bardzo dużo meczy do czego nie jest przyzwyczajony. Już pisałem przy okazji jego spotkania z Bertolotti, że w tamtym tygodniu grał ciężki turniej w Vicenzy gdzie awansował do półfinału przegrywając mecz z Baldim. W tamtym spotkaniu Benjamina łapały już skurcze a to wszystko głównie za sprawą tego, że w tamtym dniu (sobota) musiał zagrać 2 spotkania, zarówno ćwierćfinałowe jak i te półfinałowe. Wszystko to spowodowane było przez opady deszczu w Vicenzy i później trzeba było nadrabiać stracony czas przez pogodę. Prosto stamtąd udał się do Prościejowa, czasu na odpoczynek było mało i już w poniedziałek zagrał mecz 1 rundy z Bertolottim. Nie bez problemów ale ostatecznie wygrał. W kolejnym meczu z Rosolem widać już było jego zmęczenie ostatnimi meczami w tych dwóch turniejach. W spotkaniu z Czechem Hassan brał nawet przerwę medyczną. Słabo grał w tym spotkaniu, widać było jego zmęczenie ale po prostu Rosol był jeszcze słabszy. Dziś już w meczu z Kolumbijczykiem myślę, że odpadnie. Jego organizm jest zbyt mocno wyeksploatowany w ostatnim czasie, nie przyzwyczajony do takiego wysiłku i tylu meczy w tak krótkim czasie i w tym meczu myślę, że dużo bardziej wypoczęty Galan Riveros nie da mu szans. Już jego dyspozycja w meczu z Rosolem pozostawiała bardzo wiele do życzenia, jednak Czech też kompletnie bez formy i nie umiał tego wykorzystać. Dla Hassana będzie to 8 mecz w ciągu 7 dni ! Do tego dochodzi jeszcze podróż z Vicenzy do Prościejowa. Za dużo zdecydowanie jak na niego i dzisiaj spodziewam się łatwego zwycięstwa Kolumbijczyka.
  1-2 (4-6 , 6-3 , 2-6)
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Tenis - Challenger mężczyźni debel: Prościejów (Czechy), ziemna
Godzina: 15:30
Spotkanie: Jiri Lehecka/Jiri Vesely - Denys Molchanov/Igor Zelenay
Typ: 2
Kurs: 1,50
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Spotkanie półfinałowe w deblu. Nie będzie długiej analizy i rozkminki. Po prostu idę w debel dużo bardziej ograny ze sobą, doświadczony i utytułowany. Molchanov z Zelenayem triumfowali tutaj przed rokiem i są na bardzo dobrej drodze aby znów awansować do finału i spróbować obronić tutaj tytuł. Lehecka z Veselym grają ze sobą pierwszy raz w parze właśnie tutaj. Vesely to jak każdy kto interesuje się tenisem wie, że głównie gracz singlowy ale tutaj w grze pojedynczej mu nie poszło i odpadł zaraz w swoim pierwszym spotkaniu w 2 rundzie. Lehecka też tutaj startował w singlu i grał od 1 rundy, którą przeszedł ale poległ też w rundzie 2. Co można powiedzieć o partnerze Veselego ? Tyle, że to bardzo młody i niedoświadczony gracz, zaledwie 17-letni. Denys z Igorem wygrywali już w tym roku 2 challengery i tutaj są na dobrej drodze aby awansować do finału i powalczyć o kolejny triumf. Przeciwnicy nie powinni ich zaskoczyć, bo po prostu przewyższają ich pod każdym względem. Oczywiście czeskiej pary lekceważyć nie wolno ale Molchanov i Zelenay są na tyle doświadczeni, że dobrze o tym wiedzą, że w sporcie nikogo nie wolno lekceważyć, bo można się przejechać.

  2-1 (4-6 , 6-3 , 10-4)
 
kazz12 864

kazz12

Użytkownik
Robredo - Molleker 2 @ 1.67 fortuna  

Tommy po bardzo słabym początku sezonu w końcu zaczął wygrywać, niekiedy widać starego dobrego Robredo sprzed kilku lat, solidna gra z głębi kortu, mało niewymuszonych błędów, długie wymiany, dobra gra przy siatce. Jednak nie wystarczy to na młodego Niemca. Molleker gra najrówniej w Poznaniu, widać w nim ogromny potencjał na top50 co najmniej. Robredo ma 37 lat i 4 trzystetówki za sobą, co nie będzie działać na jego korzyść, wczoraj nie wyglądał tak świeżo jak na początku turnieju. Nie należy się sugerować jego łatwym zwycięstwem nad Vavassorim (ATP395), który nigdy nie powinien dojść do półfinału tego turnieju ze swoją grą. Oglądałem jego (Vavassoriego) poprzednie mecze i łagodnie rzecz ujmując to Otte w Poznaniu i Otte podczas RG to dwóch różnych zawodników, 0 zaangażowania. Gianessi który przegrywa 2-0 gładko prowadząc 4*-2 w 1 secie waląc outy i siatki na poziomie u14. Podobno łapał się za kolano jakoby coś go bolało ale nie zauważyłem nic takiego. Wracając, Robredo trzeba oddać za walkę i serducho, na pewno łatwo skóry nie odda, kibice na pewno będą za nim, jednak tenisowo dziś lepszy jest pogromca Hurkacza. Tommy i tak osiągnął wynik ponad oczekiwania i chwała mu za to bo może jeszcze zobaczymy go w turnieju rangi ATP. Obaj zawodnicy w tym sezonie się spotkali dwukrotnie, w Murcii i kwalach do RG i 2 razy górą był Molleker.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom