>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

WTA Wielki Szlem: French Open 2019 - turniej główny - 26.05.2019-09.06.2019

Status
Zamknięty.
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP

Miejsce: Paryż, Francja
Data rozgrywania: 26.05.2019-09.06.2019
Nawierzchnia: Clay (Outdoor)
Kategoria: WTA Grand Slam (2000 punktów)
Pula nagród: €23,029,029
Oficjalna strona turnieju: https://www.rolandgarros.com/en-us/
Lista Startowa: https://www.rolandgarros.com/en-us/players
Drabinka: https://www.rolandgarros.com/en-us/results/SD/1
Plan gier: https://www.rolandgarros.com/en-us/order-of-play
Zwycięzca singla 2018: Simona Halep
Zwycięzcy debla 2018: Barbora Krejcikova/Katerina Siniakova


Zapraszam do merytorycznej dyskusji i pisania analiz !
 
bodizo 350

bodizo

Użytkownik
Panowie turniej sie zaczal ale tu cisza  i spokój. Zadnych typow na mecze nie macie? Jak myślicie nad meczami Vekic- Samsonova, Lottner-Konta i Wozniacka-Kudermietova.Dwa pierwsze mecze to z Kwalfintkami.Samsonova dosc fajnie pykala sobie w kwaflikcjach.Sprawila niespodzianke z wygranymi meczami.Fajnie serwowala tylko jak jutro zagra i w jakiej formie bedzie Vekic.Na IG niby sporo cwiczyla wiec moze byc fajny mecz ale  czasem sie potrafi zagotowac.Kurs ze wygra 4.30 ze Seta 2.10-2.25.Drugi mecz to rowniez kwalfikantka.Potrafi grac i podobnie jak wczesniej fajnie grala  w eliminacjach itd i tez kto wie co sie wydarzy kurs ze wygra seta 2.40.Ostatni mecz to mloda Rosjanka  z Karolina.Karolina niby się przygotowała do tego meczu ale jak jej zdrowie dopisze to mysle ze napewno powalczy o wygraną ale z drugiej strony jej rywalka tez słaba nie jest i kto wie jesli Karolina bedzie slaba na serwisie to moze byc problem z wygraniem meczu.kurs ze wygra 2.35.
 
L 388

lelit

Użytkownik
Caro wg. ojca trenowala ostatnio pilnie, z koleji media pisza o jej przygotowaniach do slubu, wizycie u Radwanskiej w Krakowie itp.itp.
Podejrzewam, ze sponsorskie zobowiazania powoduja jej ostatnie wystepy i opwiesci ojca. Brat (komentator tv) spodziewa sie szybkiego zakonczenia jej kariery z powodu chorych stawow. Zawsze byla ambitna i uparta moze wiec cos wreszcie pokaze, ale granie przeciwko niej u one set or ball buka to obowiazek, uwazam.

Vekic i Konta to gora drugiej ligi tenisowej, Lottner i Samsonowa to dol 4.

Slaba frekwencja tego forum jest, bez watpienia, spowodowana czesto bezmyslnym zachowaniem moderatorow.

27.05
Propagowalem gre przeciwko Caro ale zapomnialem podkreslic: za rozsadna cene....
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
sir_antoine 12

sir_antoine

Użytkownik
cytat z dnia 26 maja 2019 18:19 przez lelitCaro wg. ojca trenowala ostatnio pilnie, z koleji media pisza o jej przygotowaniach do slubu, wizycie u Radwanskiej w Krakowie itp.itp.
Podejrzewam, ze sponsorskie zobowiazania powoduja jej ostatnie wystepy i opwiesci ojca. Brat (komentator tv) spodziewa sie szybkiego zakonczenia jej kariery z powodu chorych stawow. Zawsze byla ambitna i uparta moze wiec cos wreszcie pokaze, ale granie przeciwko niej u one set or ball buka to obowiazek, uwazam.

Vekic i Konta to gora drugiej ligi tenisowej, Lottner i Samsonowa to dol 4.

Slaba frekwencja tego forum jest, bez watpienia, spowodowana czesto bezmyslnym zachowaniem moderatorow.
Taak, zdecydowanie się zgadzam. Albo odpuścić i zobaczyć jak Caro będzie dzisiaj grała albo grać lekko w stronę Kudermentovej..  Jeżeli ktoś gra niskie Oddsy to śmiało można dorzucić Petrę i Barty, ale trzymałbym się z dała od Kiki dzisiaj. A tak to: @1.44 Buzarnescu    i @1.4 Andreescu   . Jeżeli ktoś ma możliwość obstawiania meczu Hercog z Sasnovich od wczoraj, to polecam grać w stronę Hercog (trzeci set 3:3 Hercog będzie serwować, Oddsy: 1.7-1.8)   
 
H 52

hadal

Użytkownik
Jastrzębska- Suarez Nawarro 1   1,70 Fortuna  
Grały ze soba 2 tygodnie temy w Rzymie i wygrała Suarez 6:4  1:6  6:3  co ciekawe lepsze statystyki meczu miała Jastrzebska.
Dlaczego gram w strone ukrainki. Ogladałem turniej w Strasburgu gdzie zmiatała swoje rywalki w kortu, niesamowicie zabójczy return, który dawał jej mnóstwo punktów, jezeli nie zgubi formy sprzed 2 dni powinna wziasc ten mecz.
Nie jest to zadna gornolotna analiza tylko po prostu przeczucie.
 
mg_08 3,4K

mg_08

Znawca - Tenis
Mertens - Zidansek 2 @2,75 Unibet   

Mertens miała wspaniały rok 2018, gdzie na ziemi poniosła raptem dwie porażki w 16 grach, ale ten sezon już tak udany nie jest, ale 2W/5L sławy belgijce nie przyniesie, forma daleka od tej prezentowanej w zeszłym sezonie.
Zupełnie na innej płaszczyznie jej dzisiejsza rywalka, Zidansek już podobnie jak Mertens miała bardzo udany poprzedni sezon gdzie na piachu skończyła z bilansem 43W/8L, z tą różnicą że Słowenka ta formę przełożyła różniez na ten sezon, do tej pory 10W/6L do tego bardzo udany ostatnie dni przed RG, gdzie w Norymberdze zameldowała się w finale i dopiero tam uległa Putincewej w trzech setach.
Ja w tym kursie widzę ogromne value, daje zdecydowanie więcej szans Zidansek niż wskazują nam na to kursy. 
 
Semtex 225,2K

Semtex

Użytkownik
Pany idzie gdzieś wykupić dostęp full hd do wszystkich kortów telewizyjnych z RG? Żeby nie było opóźnienia po 40 sekund do minuty ehh
Ten eurosport player to ma full oferte z wszystkich kortów live? Korzysta ktoś z tego i potwierdzi?
 
bodizo 350

bodizo

Użytkownik
cytat z dnia 27 maja 2019 14:15 przez skyrimkaPany idzie gdzieś wykupić dostęp full hd do wszystkich kortów telewizyjnych z RG? Żeby nie było opóźnienia po 40 sekund do minuty ehh
Ten eurosport player to ma full oferte z wszystkich kortów live? Korzysta ktoś z tego i potwierdzi?

Ma opóźnienie niestety ale relacje sa ze wszystkich kortow co maja kamere na nich ;)
 
mg_08 3,4K

mg_08

Znawca - Tenis
Paquet - Linette 1 @2,00 bet365  

Magda zupełnie bez formy, o ile na twardej nawierzchni jakoś to wygląda tak na ziemi 1W/6L w tym sezonie jest wynikiem tragicznym. Zawodniczka gospodarzy Paquet jest dwa lata młodsza od Magdy, dobrze spisuje się w tym roku na maczce, wygrała 12 z 22 spotkań na tej nawierzchni - która jest jej ulubioną, bardzo dobry turniej w Strasburgu gdzie odpadła dopiero w polfinale z Garcia, ograla m.in Gavrilova. Biorąc pod uwagę ostatnie osiągnięcia, formę i fakt, że gra przed własną publicznością, moim zdaniem jest faworytka tego meczu i to zdecydowaną.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
mg_08 3,4K

mg_08

Znawca - Tenis
 Martic - Mladenovic Over 22.5 @2,03 1xbet   

Mozemy tylko żałować, że obie zawodniczki spotykają się już w drugiej rundzie wielkoszlemowego RG. 
Obie są w bardzo dobrej formie, Petra 12W/2L na clayu w tym sezonie a Krystyna 11W/3L.
To może być morderczy mecz, długi, możliwe, że trzysetowy tak jak miało to już miejsce rok temu w Miami oraz w tym roku w Stambule, oba te mecze wygrywała Martic w trzech setach. Ciężko wskazać dziś foworytke do końcowego zwycięstwa, myślę, że warto iść w gemy w tym meczu bo, zapowiada nam się dlugi mecz. 
 
R 72

ratek3

Użytkownik
Witam! Na dzisiaj wpadły mi w oko 2 mecze z żeńskiego tenisa. 
Hercog - Brady. Meczów niestety nie udało mi się obejrzeć. Proszę o opinie myślę żeby jednak dać na Hercog

Drugi mecz to Kudermetova - Diyas
Widziałem skrót meczu z Wozniacki. Kudermetova poderwala się i wygrała ale kilka razy naprawdę ogromne szczęście po jej stronie. Zastanawia mnie granie jednak na Diyas. Szukałem skrótu meczu niestety nie znalazłem. Ciekawi mnie Wasza opinia czy warto dać na Diyas. H2H 1-0 na korzyść Diyas jak Hercog. Z góry dziękuję za wypowiedzi. Pozdrawiam 
 
O 21

outlawz123

Użytkownik
bencic sierota z 4-1 zrobiła sobie 4-4.. nie rozumiem tego turnieju, jest jasno a przerywają mecz z powodu ciemności których nie ma
 
madman01 12,1K

madman01

Użytkownik
Ogladalem mecz Bencic, z Siegemund, który został przerwany, ale chyba pod naciskiem Niemki, która już dzisiaj nie chciała grać, dwa razy do arbitra głównego podeszła z pretensjami, a potem wezwała supervisorke, Jesli chodzi o sam mecz to mysle ze jak go jutro dokoncza to wygra go Niemka, Bencic ma słabą, psychę, jak kolega wyzej napisał z 4-1 w decydującym secie zrobić 4-4, Niemka takiej szansy nie wypuści, a w tym spotkaniu nie grała źle, Bencic sporo błędów popełniała, a co mi się podobało w grze Niemki, to agresja i czucie gry, czucie kortu, większe doświadczenie oczywiście po stronie Laury. Przed meczem miałem pograną Bencic, ale po tym co dzisiaj zobaczyłem, jak pojawią się kursy na to jutrzejsze spotkanie, to ładuje grubo w Siegemund.

Kursy w Fortunie juz są. A więc śmiało:

Siegemund wygra: @ 2.10 Fortuna   

(przy stanie Bencic - Siegemund 4-6, 6-4, 4-4)

Dzięki za rozliczenie, ale nie mialem czasu wczesniej to zrobić, Typ niestety in minus, Bencic spięła poślady, i gra w nastepnej rundzie, Niemka jednak to nie ta liga co młoda utalentowana szwajcarka, (wczoraj wygladala lepiej)  Zobaczymy jak Bencic zagra w next round...
 
L 388

lelit

Użytkownik
Obraz w tv jest zawsze duzo jasniejszy niz w rzeczywistosci. Zawodnicy m/k nie maja zupelnie wplywu na przerywanie meczy, to jest decyzja organizatorow/sedziego glownego turnieju, ktorzy tez pewnie moga zmierzyc...hmm.. poziom swiatla. Roznego rodzaju dogrywki sa zawsze problemem organizatorow.

Gralem na Bencic i w czasie meczu tez na Siegmund, ktora grala zaskujaco dobrze.

 Kurs na Swiatek jest niezrozumiale niziutki bo rozstawiona chinka (16) jest bardzo dobra zawodniczka, ktora podejrzewam, moze sobie poradzic z dzika agresja Igi.
 
dracond 67,1K

dracond

Użytkownik
cytat z dnia 29 maja 2019 21:45 przez lelit Kurs na Swiatek jest niezrozumiale niziutki bo rozstawiona chinka (16) jest bardzo dobra zawodniczka, ktora podejrzewam, moze sobie poradzic z dzika agresja Igi.
Zgadza się, zwłaszcza że Iga gra chaotycznie i spokojnie puści minimum jeden set. Niemniej to jest kobiecy tenis i tutaj nie upatrywałbym "pewniaków". Warto jednak pograć w stronę Wang, bo złapać rozstawioną zawodniczkę po kursie 2,20 i to z młodą i nieopierzoną na takich imprezach zawodniczką, to raczej rarytas. Nie wydaje mi się również aby to była najlepsza nawierzchnia dla Igi, chociaż dobrze na niej gra. Niemniej ten argument nie może być decydujący, bo chinka również nie bryluje na mączce.

Natomiast nigdzie nie widziałem komentarza do meczu Stosur, a przecież Alexandrova po kursie 2,15 jest jak najbardziej do gry. Gdyby nie tak mocny mecz Stosur w poprzedniej rundzie ze Strycovą, to kursy byłyby zgoła odmienne, a nawet wyższe na Stosur, która już jest cieniem dawnej zawodniczki. Pozostało jeszcze mocne uderzenie, które w meczu ze Strycovą było również celne, ale przeciwniczka wdała się w wymiany, które akurat odpowiadały Samancie, dlatego została skarcona (mimo przełamań i prób powrotu). Ten typ może nie tyle jest za Alexandrovą co przeciwko Stosur, ale wydaje mi się, że warty uwagi. Prosiłbym o komentarz, bo może powstrzymacie mnie przed wejściem w ten mecz większym kapitałem :)
 
dracond 67,1K

dracond

Użytkownik
Ok, typ na Wang okazał się totalnym nieporozumieniem (lekko osłodzony faktem, że Iga gra dalej, niemniej szkoda kasy), natomiast typ przeciw Stosur okazał się słuszny.
Niestety nie dane mi było oglądać dzisiejszych meczów, więc niewiele Wam doradzę na podstawie obserwacji, ale podrzucę dwa typy na jutro:
1) Typ przeciwko Suarez Navarro (dzisiaj typ przeciwko Stosur zadziałał, jutro czuję podobnie), chociaż kurs na jej rywalkę (Vondrousovą) nie jest porywający. Carla jest słaba. Tzn. poprawka, żeby nie wprowadzić w błąd nowicjuszy: Carla jest w chwili obecnej, na tej nawierzchni słaba, bo wiemy, że potrafi grać dużo lepiej. Mnie jej styl nigdy nie porywał, oczy krwawią kiedy ogląda się jej mecze (nie tylko przez pryzmat jej urody, ale również braku finezji w grze). Niemniej była skuteczna, a to jest przecież najważniejsze u sportowca. Tym razem nie jest i wydaje mi się, że nie będzie musiała długo czekać na pogromczynie. Vondrousova może nie jest obdarzona boskim talentem, ale chcąc okazale rozwijać swoją karierę powinna Carlę zatrzymać.
2) Dziwne przeczucie w meczu Muguruza - Svitolina... wiem, że wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują na wyrównany i trzysetowy pojedynek, ale ja tutaj czuję under 21,5 gema po kursie 1,85.
Widzę, po dzisiejszych meczach, że panowie mocno postawili na oszczędzanie sił i szybko kończyli swoje mecze. U kobiet jest to trudne, bo one się chyba lubują w przeciąganych grach (nawet jak faworytka ogoli przeciwniczkę 6:0 w pierwszym secie, to w drugim przeżywa niemoc). Niemniej mam nadzieję, że tym razem przeczucie zadziała.
Szkoda, że nie można już typować półfinalistek (poza ostatnią - czwartą), bo chciałbym zobaczyć kurs na Świątek. Paradoksalnie nie ma kosmicznej drabinki, bo Halep jest do przejścia (co widać po dzisiejszej potyczce z Linetką). Chociaż pewnie jak to w sporcie bywa, narobiła wszystkim nadziei i głodu na sukces, a odpadnie z jakąś czereśnią... Niemniej życzę jej jak najlepiej.
 
 
sir_antoine 12

sir_antoine

Użytkownik
Polecam grać Tsurenko po @1.7   Trzeci set wynik 6-6. Oglądałem wczoraj cały mecz i ta przerwa zdecydowanie na korzyść Tsurenko, która pod koniec meczu już ledwo chodziła j ewidentnie miała problem fizyczny, a mimo to potrafiła się bronić i łamać. Myślę, że „wypoczęta” (na tyle, na ile się da kilkunastu godzinach) będzie miała lepsze szanse niż Krunic. Serwuje pierwsza. 

Dodatkowe typy:
@1.72 Sevastova (z Mertens)
@1.53 Vondrousova (z Carlą)
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom