>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Wielki Szlem: French Open 2019 - turniej główny - 26.05.2019-09.06.2019

Status
Zamknięty.
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP


Miejsce: Paryż, Francja

Data rozgrywania: 26.05.2019-09.06.2019

Nawierzchnia: Clay (Outdoor)

Kategoria: ATP Grand Slam (2000 punktów)

Pula nagród: €20,060,000

Oficjalna strona turnieju: https://www.rolandgarros.com/en-us/

Lista Startowa: https://www.rolandgarros.com/en-us/players

Drabinka: https://www.rolandgarros.com/en-us/results/SM/1

Plan gier: https://www.rolandgarros.com/en-us/order-of-play

Zwycięzca singla 2018: Rafael Nadal

Zwycięzcy debla 2018: Pierre-Hugues Herbert/Nicolas Mahut





Zapraszam do merytorycznej dyskusji i pisania analiz !
 
arass1 165,3K

arass1

Użytkownik


Losowanie turniejów głównych odbędzie się dzisiaj (23 maja) o godz. 19. Trzy dni później rozlosowane zostaną zmagania deblistów, a 27 maja poznamy drabinkę zawodów gry mieszanej. 
 
dx2 217,3K

dx2

Użytkownik
Fucsovics-Schwartzman 2   
Jarry-del Potro 2   
Muguruza B.-Townsend 1   

Typowe propozycje pod tasme. Schwartzman bedzie gotowy, slabo gral, ale w Rzymie wrocil do swietnej gry. W formie gdzie trzeba wygrac 3 sety to powinno byc tylko jego atutem. Poza tym jest co bronic za ubiegloroczny wystep we French Open.

Del Potro stanie na wysokosci zadania i tyle. Jarry nie gra ak dobrze jak w ubieglym sezonie, a delPo postawil sie Djokovicowi w Rzymie i nna pewno w szlemie tez bedzie chciec pograc.

Ostatni typ z rozgrywek WTA, ale nie ma chyba sesu sie specjalnie rozwodzic nad zmiana dzialu dla tego typu. Muguruza to jednak na French Open ponizej dobrego poziomu nie schodzi. Townsend ladnie grala w turniejach ITF w USA na cegle ostatnimi tygodniami, ale Hiszpanka jako ekstriumfatorka French Open nie powinna takich meczow przegrywac.
 
Otrzymane punkty reputacji: +36
U 0

uzytkownik-94287

Użytkownik
Panowie czy ktoś z Was gra dodatnie handicapy gemowe w stronę Opelki przeciwko Garinowi oraz w stronę Johnsona przeciwko Bautiście?

Opelka nie był specjalnie znanym mi graczem, ale oglądałem jego mecz przeciwko Thiemowi. Podobał mi się jego celny oraz silny serwis, którym wyrządzał dużo szkód przeciwnikowi. Opelka miał jednak problem z poruszaniem się i ostatecznie skreczował. Nie wiem czy nic mu nie dolega na tę chwilę.

Johnson również dysponuje przyzwoitym serwisem chociaż zdecydowanie słabszym niż Opelka. W wymianach zdecydowanie większe szanse ma Bautista, ale w półfinale w Monachium przeciwko Berretiniemu Bautista zagrał po prostu źle w mojej ocenie. Wiecznie ustawiony na linii końcowej Bautista nie próbował nawet podbiegać do skrótów granych przez przeciwnika, którymi był ciągle nękany. Jeśli Bautista zagra tak jak w Monachium, a Johnson będzie serwował asy lub wyrzucające nie robiąc w swojej grze dużej ilości niewymuszonych błędów może nawiązać rywalizację.

Chciałbym się dowiedzieć czy ktoś ma podobne zdanie i czy warto iść w kierunku tych graczy.
 
G 12,1K

gracz83

Użytkownik
Djokovic- Hurkacz
Typ: over 27 gema w meczu
Kurs: 1.50
Bukmacher: totolotek

Witam, na wstępie faktycznie chciałbym potwierdzic zdanie kolegi ze frekwencja jest tragiczna(jeszcze rok temu przed szlemem lub w 1 rundzie jak teraz było już kilka ciekawych postow a tu nic). Ale do rzeczy, typ popieram na tym że jak wiemy nie trzeba dobiegac do każdej doslownie pilki zeby mieć pod kontrola i wygrać mecz, sadze że Djoko sie rozluzni troche i Hubert zdobędzie te ok. 10gemow, wynik 6-3,6-3,6-4 lub 6-2, 7-6, 6-1 np. I typ wchodzi sądzę ze Huberta w formie stac na pokrycie tego Handicapu, nad formafDjoka nie bede się rozpisywał niby nr.1 ale w Rzymie widzieliśmy co innego(to jest wolna mączka), polecam do dubla!!!!!!!!!

  
 
R 72

ratek3

Użytkownik
Uwaga na pogodę dzisiaj. Zaczęło delikatnie padać ale może przejdzie choć spore jest zachmurzenie. Co sądzicie o meczu Maden - Coppejans? Myślę żeby dać na Madena ale ciekaw jestem opinii na ten mecz. Dzięki i pozdrawiam 
 
quick. 5,2K

quick.

Znawca Tenis
cytat z dnia 27 maja 2019 08:56 przez ratek3Uwaga na pogodę dzisiaj. Zaczęło delikatnie padać ale może przejdzie choć spore jest zachmurzenie. Co sądzicie o meczu Maden - Coppejans? Myślę żeby dać na Madena ale ciekaw jestem opinii na ten mecz. Dzięki i pozdrawiam 
Z tego co się orientowałem, to w tej części Paryża ma raczej nie padać. Ewentualnie jakieś kilka kropli, ale raczej niegroźne dla zawodników. 
 
patyk1987 0

patyk1987

Użytkownik
cytat z dnia 26 maja 2019 19:35 przez ako23Panowie czy ktoś z Was gra dodatnie handicapy gemowe w stronę Opelki przeciwko Garinowi oraz w stronę Johnsona przeciwko Bautiście?

Opelka nie był specjalnie znanym mi graczem, ale oglądałem jego mecz przeciwko Thiemowi. Podobał mi się jego celny oraz silny serwis, którym wyrządzał dużo szkód przeciwnikowi. Opelka miał jednak problem z poruszaniem się i ostatecznie skreczował. Nie wiem czy nic mu nie dolega na tę chwilę.

Johnson również dysponuje przyzwoitym serwisem chociaż zdecydowanie słabszym niż Opelka. W wymianach zdecydowanie większe szanse ma Bautista, ale w półfinale w Monachium przeciwko Berretiniemu Bautista zagrał po prostu źle w mojej ocenie. Wiecznie ustawiony na linii końcowej Bautista nie próbował nawet podbiegać do skrótów granych przez przeciwnika, którymi był ciągle nękany. Jeśli Bautista zagra tak jak w Monachium, a Johnson będzie serwował asy lub wyrzucające nie robiąc w swojej grze dużej ilości niewymuszonych błędów może nawiązać rywalizację.

Chciałbym się dowiedzieć czy ktoś ma podobne zdanie i czy warto iść w kierunku tych graczy.

Johnsona na ziemii z Bautistą chcesz grać? :D w jakim to celu niby? 

Johnson z tymi slajsikami swoimi to może pograć na trawie, albo szybkim hardzie, na nawierzchni ziemnej zawsze był i bedzie leszczem. W przeciwieństwie oczywiście do Bautisty. Nie porównuj Berretiniego i to w turnieju w Monachium na który Bautista równie dobrze mógł sie po prostu wysrać bo za chwile Masters w Madrycie, do tej kłody Johnsona. Jak Johnson ma biegać przez 3-4 godziny meczu z Bautistą na Rolandzie i ostatecznie go wygrać to predzej mi kaktus na głowie wyrośnie :D 

 

grałbym tutaj wszystko w strone Hiszpana
 
U 0

uzytkownik-94287

Użytkownik
Dobrze, nie frustruj się. Bautista mógł się wysrać na turniej w Monachium, ale sądząc po jego gestach gdy przegrywał nie podchodził do tego meczu z obojętnością. Johnson wygrał kiedyś finał w Houston przeciwko Belluciemu a to typowy gracz nawierzchni ziemnej. Tak wiem, kiedy to było, nie ten poziom. Ja analiz pisać nie umiem i nikogo do gry na to co ja nie nakłaniam, ale po cichu pograłem Opelke (+4.5) i Johnsona (+6,5) na jednym z kuponów.
 
patyk1987 0

patyk1987

Użytkownik
cytat z dnia 27 maja 2019 20:21 przez ako23Dobrze, nie frustruj się. Bautista mógł się wysrać na turniej w Monachium, ale sądząc po jego gestach gdy przegrywał nie podchodził do tego meczu z obojętnością. Johnson wygrał kiedyś finał w Houston przeciwko Belluciemu a to typowy gracz nawierzchni ziemnej. Tak wiem, kiedy to było, nie ten poziom. Ja analiz pisać nie umiem i nikogo do gry na to co ja nie nakłaniam, ale po cichu pograłem Opelke (+4.5) i Johnsona (+6,5) na jednym z kuponów.
Mączka w houston nie ma nic wspólnego z mączka Europejską, która jest po prostu 5 razy wolniejsza :D w houston to nawet Isner i Karlovic swoje zawsze grają, w Europie już z reguły nigdy 

Bautista ma h2h 6:0 z Johnsonem z czego 5 meczów na twardej i jeden na trawie. Więc można sie domyślać co Hiszpan z nim zrobi na ziemnej. Typ wydaje sie absurdalny, ale każdy gra co chce 

pozdrawiam
 
luken7 121

luken7

Użytkownik
Witam panowie, czy wiadomo coś komus czy grający jutro z Jarry, Juan Martin del Potro ma jakąś kontuzje czy coś? Oglądałem Juana w Rzymie gdzie grał z Djokoviciem, przegrał 2:1 ale mecz byś świetny dla oka kibica. Dziwne bo kursy startowe to 1,2 na Del Potro a teraz już nawet po 1,3?
 
kibic-zwierze 42,5K

kibic-zwierze

Użytkownik
I skok kursu z 1.2 na 1.3 ma o tym świadczyć? Przecież takich skoków są dziesiątki... Ludzie po prostu szukają niespodzianek i to całkiem normalne. 
 
luken7 121

luken7

Użytkownik
Pytam zapobiegawczo bo wiadomo jakie problemy ze zdrowiem ma del Potro, żeby nie kontuzje to śmiem twierdzić że mógłby porównywalne osiągnąć co Federrer Nadal czy Djokovic, miejmy nadzieję że że zdrowiem Juana jest wszystko wporzadku ????
 
pawel_jumper 434

pawel_jumper

Użytkownik
Propozycje na 1 dzień drugiej rundy :D
10. Krajinovic F. - Carballes Baena R. +3.5 seta Kurs: 1.56 4j   
11. Cabal J.S./Farah R. - Ebden M./Smith J.P.  2:0  Kurs: 1.63 5j   
12. Nishikori K. (-1.5)- Tsonga J.W. 1 Kurs: 1.51 5j    
13. Paire B. - Herbert P.H.  +3.5 seta Kurs: 1.53 3j   
14. Pella G. (-2.5)- Moutet C. 2 Kurs: 1.54 3j   


Edit: Gratuluje wszystkim wygranych :D Dobry dzień &lt;3

Króciutka analiza spotkań które podałem:
10. Obaj panowie prezentują na mączce solidny w tym sezonie poziom i mimo że sądzę że Krajinovic jest graczem lepszym to po wyczerpującym meczu z Tiafoe, bardzo prawdopodobne według mnie jest 3-1. To jednak godzina różnicy w grze.

11. Doświadczona para deblistów lubująca się w mączce, a na przeciw goście którzy grają ze sobą pierwszy raz, a w dodatku nie są to zawodnicy gustujący w tej nawierzchni. Myślę że to będzie łatwy mecz dla Kolumbijskiej pary. 

12. Oglądałem mecz Nishikoriego łątwo wygrał z elektrycznym Halysem, nawet się nie spocił.  Tsonga taki jakby nie nadążał, grubasek, japończyk porozrzuca i po Tsondze. Max 1 set przez publiczność :)

13. Kolejny typ przeciw francuzowi, tak samo jak nie bardziej elektrycznemu od wyzej wymienionego Halysa, Benoit nie potrafi utrzymać koncentracji tak długo by wygrać 3:0 z gościem który odbija :D Mecz z Copilem oglądałem mimo, bardzo przeciętnej według mnie dyspozycji Copila i tak wyszło 3:1, bo Paire w tie zaczął pajacować. Uważałbym jednak ze stawkami bo to typ z tych nieprzewidywalnych. 

14. Znów obaj panowie dobra na clayu forma, rok temu grali ze sobą 2-1 Pella, wątpie żeby Moutet poddałsię 3-0 i o seta może powalczyć spokojnie. 

Kursy z @fortuna
 
Otrzymane punkty reputacji: +78
dx2 217,3K

dx2

Użytkownik
L.Mayer-Schwartzman 2 @1.4
Mannarino-Monfils 2 @1.18
Muguruza B.-J.Larsson 1 @1.15


Schwartzman prawdopdobnie jeden z lepszych meczow 1 rundzie zagral z Fucsovicsem i skonczylo sie na 5 emocjonujacych setach. Aregntynczyk od Rzymu znowu wszedl na wyzsze obroty i powinin pokonac rodaka. Nie jest to moze az tak dobry seozn Schwartzmana jak ubiegly, gdzie imponowal, ale po turnieju w Rzymie moze byc tylko lepiej. To kolejny pojedynek pokroju wytrzymalosc i kontra mocny forehand Mayera. Przy formule best-of-five jednak Schwartzmana powinno to jednak faworyzowac.

Monfils bedzie prawdodopdbnie liczaca sie postacia French Open po tym co pokazal dzis, a sam Monfils na zadnym innym szlemie nie gra tak dobrze jak w Paryzu, gdzie byl polfinalista i kulkukrotnie cwiercfinalista. Dzis swietny drugie set zagrali z Taro Danielem. W tym sezonie Monfils jakos nie narzeka na urazy, wiec to dobrze wrozy.


 
 
R 10

rajan7

Użytkownik
L.Mayer - Schwartzman
Typ: L.Mayer wygra przynajmniej 1 set 
Kurs: 1:45

Forbet

Mayer który w 1 rundzie bez większych problemów wygrał 3:0 z Veselym kontra jego wyżej notowany rodak Schwartzman, który miał wielkie problemy z węgrem Fucsovicsem ogrywając go ostatecznie 3:2. Granie takiego kursu na wygranie przynajmniej 1 seta przez Leo pobieram w ciemno. Schwartzman jest na pewno lepszym zawodnikiem od rodaka, ale nie jest w optymalnej formie i widać to było w meczu z węgrem, gdzie miał momenty świetnej gry przeplatanej ze słabą po czym łatwo oddał 2 sety. Jeśli Mayerowi będzie siedział serwis i forhend to nie powinien mieć problemu z ugraniem seta. Przewiduje tutaj przynajmniej 4 setowy pojedynek. 

 
 
U 2,7K

uzytkownik-148179

Użytkownik
Witam. Z góry proszę o wyrozumiałość gdyż jest to mój chyba pierwszy post na temat tenisa, a w dodatku czysto statystyczny, dlatego byłbym wdzięczny za jakikolwiek, krótki komentarz na temat tej rozkminy.
Upatrzyłem sobie mecz pomiędzy Stachem Wawrinką i Christianem Garinem.
Stacha nie trzeba przedstawiać. Dobrze czuje się na cegle, jest triumfatorem French Open sprzed 4 lat. W ostatnich latach leczył kontuzje i mało grał, ale patrząc do statystyk z bieżącego roku, stwierdzam nieśmiało, że wraca na dobre tory.
Dzisiaj zmierzy się z młodziutkim Chilijczykiem Garinem, który jest typowym graczem nawierzchni ziemnej i to dzięki temu zawdzięcza dobrą lokatę w rankingu ATP
Co rzuciło mi się w oczy najbardziej? Młody osiąga sukcesy na kontynencie amerykańskim, w Europie wygląda to już dużo słabiej.

Mój typ na to spotkanie to over 3.5 seta @1.58  

Wawrinka chyba wraca do formy i o seta na jego koncie raczej się nie martwię, a siedzi mi w głowie to, że Stachu wolno rozkręca się na turniejach dużej rangi, ostatnio stracił seta z Kovalikiem, który na cegle szału nie robi. Z kolei Garin ogarnął w 3 setach Opelke i tataj pomyślałem sobie, że samym serwisem Wawrinka nie załatwi meczu.

Co myślicie? Ja na pewno sobie to zagram, bo ostatnio przewidziałem over 3.5 u Millmana ze Zverevem i Evansa z Verdasco, ale siana nie położyłem i apetyt na beta tenisowego wzrósł :)
 
A 0

above95

Użytkownik
cytat z dnia 29 maja 2019 09:55 przez kiks-lfcWitam. Z góry proszę o wyrozumiałość gdyż jest to mój chyba pierwszy post na temat tenisa, a w dodatku czysto statystyczny, dlatego byłbym wdzięczny za jakikolwiek, krótki komentarz na temat tej rozkminy.
Upatrzyłem sobie mecz pomiędzy Stachem Wawrinką i Christianem Garinem.
Stacha nie trzeba przedstawiać. Dobrze czuje się na cegle, jest triumfatorem French Open sprzed 4 lat. W ostatnich latach leczył kontuzje i mało grał, ale patrząc do statystyk z bieżącego roku, stwierdzam nieśmiało, że wraca na dobre tory.
Dzisiaj zmierzy się z młodziutkim Chilijczykiem Garinem, który jest typowym graczem nawierzchni ziemnej i to dzięki temu zawdzięcza dobrą lokatę w rankingu ATP
Co rzuciło mi się w oczy najbardziej? Młody osiąga sukcesy na kontynencie amerykańskim, w Europie wygląda to już dużo słabiej.

Mój typ na to spotkanie to over 3.5 seta @1.58

Wawrinka chyba wraca do formy i o seta na jego koncie raczej się nie martwię, a siedzi mi w głowie to, że Stachu wolno rozkręca się na turniejach dużej rangi, ostatnio stracił seta z Kovalikiem, który na cegle szału nie robi. Z kolei Garin ogarnął w 3 setach Opelke i tataj pomyślałem sobie, że samym serwisem Wawrinka nie załatwi meczu.

Co myślicie? Ja na pewno sobie to zagram, bo ostatnio przewidziałem over 3.5 u Millmana ze Zverevem i Evansa z Verdasco, ale siana nie położyłem i apetyt na beta tenisowego wzrósł :)
Według mnie Garin weźnie ten mecz. Stan nie jest jeszcze w najwyższej formie co można wnioskować tym że stracił seta ze słabym Kovalikiem. Garin za to mnie pozytywnie zaskoczył bo pokonał Opelke w trzech setach co nie jest łatwym wyzwaniem, myślałem że to będzie zdecydowanie trudniejszy mecz dla Chilijczyka. Dzisiaj stawiam na mojego czarnego konia tego turnieju po kursie 2,60, aczkolwiek Stan seta na pewno ugra.
 
iscoalcaron23 573

iscoalcaron23

Użytkownik
Typy na 2 runde męskiego RG.

Federer - Otte 1(-8,5 gema) @ 1,84
  

Ostatnio ostro przejechałem się grając przeciwko Niemcowi, ale to są efekty myślenia na kacu. Dzisiaj Otte reprezentujący poziom challengerowy zagra przeciwko rywalowi lepszemu o co najmniej kilkanaście klas lepszemu. Roger powracający do RG po 3 latach przerwy bardzo dobrze spisał się w 1szym meczu z rewelacją tego sezonu na clayu - Włochiem Sonego, pewne zwycięstwo w 3 setach mogło być jeszcze bardziej okazałe gdyby Roger trzymał koncentracje do końca i nie pozwolił młodemu się rozbujać. Federer sam powiedział w wywiadzie, że czuję się bardzo dobrze fizycznie podobnie jak przed Australian Open 2017, które wygrał. Uważam, że jeśli Szwajcar będzie cały mecz skoncentrowany to wygra nawet więcej niż 9cioma gemami, typ z takim kursem pobieram w ciemno, 

Goffin - Kecmanovic (Kecmanović +7,5 gema) @1,74   

Cilić - Dimitrov  1 @1,5  

Wawrinka - Garin  1 @1,5  

Nadal - Maden  1 (-11,5 gema) @1,7  

Zaraz dopiszę reszte analiz.



 
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom