>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

38. kolejka Ligue 1 [24.05.2019]

Status
Zamknięty.
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
21:05 Reims - PSG
Mbappe strzeli przynajmnie dwie bramki @ 3.00 
Fortuna


Obie drużyny tak naprawdę nie walczą już o nic. Mbappe jednak ma dalej szanse na Złotego Buta, żeby tego dokonać musiałby jutro strzelić minimum cztery gole, bowiem aż tyle traci do prowadzącego w tej klasyfikacji Messiego. Wyczyn na pewno trudny do wykonania, ale nie ma rzeczy nie możliwych. Jeśli PSG jutro wyjdzie w najsilniejszym składzie to być może będą szukać Mbappe aby ten dogonił Argentyńczyka. Francuza na pewno stać na dwa trafienia jutro i na to też właśnie liczę.
 
 
patio1950 616

patio1950

Użytkownik


Z okazji ostatniej kolejki zrobię mały przegląd, a więc:

Amiens - Guingamp
Dijon - Tolouse
Caen - Bordeaux
 

W tych 3 meczach gospodarze walczą do ostatniej kolejki o ligowy byt (Dijon o możliwość baraży), natomiast dla gości sezon już się zakończył. Raczej ciężko szukać motywacji po stronie przyjezdnych, jednak np Guingamp mimo oficjalnego spadku grał dość radosną piłkę w poprzedniej kolejce. Bordeaux być może poszuka przełamania, ponieważ jednak głupio zakończyć sezon serią 7 porażek z rzędu. Dijon ma przebłyski u siebie, jednak kurs 1.55 na drużynę z tak nierówną formą to żadne value. Ogólnie w tych 3 meczach można szukać coś w stronę gospodarzy, ale kursy są słabe jak na reprezentowaną przez nie formę.

Rennes - Lille +2.5/btts @1.72 Fortuna
Marsylia - Montpellier +2.5/btts @1.7 Fortuna


W tych meczach dałbym +2.5/btts. Wszystkie w.w drużyny o nic już nie grają (teoretycznie Marsylia z Montpellier o 5 miejsce, a Rennes o pierwszą połówkę) ale na pewno będą chciały sobie podbić statystyki strzeleckie. Rennes ma potencjał strzelecki i myślę że u siebie powinni wbić piłkę do siatki przynajmniej raz, o Lille się nie martwię, grają obecnie najlepszą piłkę w lidze. Lille ma wicelidera, nie muszą się za bardzo spinać w defensywie i myślę że zobaczymy wesoły ofensywny football

Marsylia gra bardzo w kratkę, gole strzelać umie, ale to co się tam często wyprawia w defensywie to jest kryminał. Z drugiej strony Montpellier, sezon bardzo na plus, umieją grać do przodu i na pewno powalczą o to 5 miejsce. W skrócie widzę tutaj overowy meczyk z golami po obu stronach.

Nantes - Strasbourg 1 @1.7 Fortuna
Angers - St.Etienne X2 @1.55 Fortuna


Jeżeli chodzi o Nantes, to pod koniec sezonu nabrali wiatru w żagle i grają naprawdę dobrze. Ostatnie 8 meczy bez porażki, w tym wygrane m.i.n z Lyonem, Marsylią, PSG (osłabionym ale jednak). Strasbourg natomiast na koniec sezonu zdecydowanie osiadł na laurach, gra bez polotu, dodatkowo za żółte kartki nie zagra Ajorque, który mógłby coś tam ustrzelić. Kanarki mają o wiele więcej argumentów, dodatkowo grają u siebie.


St. Etienne o nic nie gra, jednak nie wydaje mi się żeby mieli przegrać ze średnim Angers (które dostało ostatnio 5:0 od Lille). Zieloni, 4 miejsce, dobry wynik, jednak spory niedosyt bo pudło było w zasięgu i być może ta sportowa złość ich dziś poniesie.
Jeśli chodzi o argumenty czysto piłkarskie to goście zdecydowanie przeważają i myślę że remis to max co może Angers ugrać. Kursik przyzwoity. 

Nice - Monaco 
Nimes - Lyon
Reims - PSG 2/+2.5 @1.74 Fortuna


Dwa pierwsze mecze to trochę loteria. Monaco niby ma jeszcze matematyczne szanse na spadek, ale minimalne. Wystarczy im remis, a nawet gdyby przegrali a Caen wygrał, to wciąż mają dużo lepszy bilans bramkowy. Na pewno będą grać na całego, ale i ostrożnie żeby jednak nie wprowadzać nerwówki. Nice to drużyna która mało strzela, ale i mało traci.Grają bardzo w kratkę. Nie wiadomo jak zagrają na koniec sezonu, tu może być 0:0 ale równie dobrze i 2:2. 

Lyon ma już 3 miejsce i nie wiadomo czy nie zabraknie motywacji. Niby ostatni mecz Bruno Genesio. ale jednak Lyon na wyjazdach
to bardzo nieobliczalna drużyna, często pod negatywnym względem. Nimes za to dość przyzwoicie. Ja nie widzę pomysłu na ten mecz, być może jakiś BTTS lub wygrana Lyonu za małą stawkę. Ja bym odpuścił.

Jak napisał kolega wyżej, Mbappe wciąż ma szanse na dogonienie Messiego. Reims oprócz wygranej ze słabiutkim Bordeaux prezentuje bardzo niską formę i przy odpowiedniej motywacji, Paryżanie mogą im zaserwować wór bramek. 2/+2.5 wydaje się fajnym typem, można wrzucić do jakiegoś AKO. Popieram również typ na 2 gole Mbappe, na którym będzie skupiona cała gra ofensywna PSG.




 
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom