>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

38. kolejka Serie A [25.05 - 26.05.2018]

Status
Zamknięty.
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik


Spal - AC Milan typ AC Milan kurs 1.54 forBET



 



Milan jak najbardziej ma jeszcze wielką szansę na grę w Lidze Mistrzów. Jednak goście muszą liczyć na swoich rywali Inter, który rozegra spotkanie z Empoli, natomiast Atalanta rozegra swoje spotkanie z Sassuolo. Jeszcze teorytycznie szanse ma bodajże AS Roma która swój mecz zagra u siebie z Parma. Milan gra z zespołem, który ma już pewne utrzymanie w lidze. Ostatnio po dłuższej przerwie przełamał się nasz napastnik Krzysztof Piątek. Milan na pewno stracił punkty ostatnio z Parma, Lazio oraz Torino gdzie zaważyło to na miejscu w tabeli. Jeśli chodzi o ostatnie trzy spotykania Milan wygrał z Bologna, Fiorentina oraz Frosinone. Spal gra już praktycznie o nic jedyne co to może powalczyć o jedno lepsze miejsce w tabeli. Milan zdecydowanie ma o co walczyć i według mnie nie są jeszcze na straconej pozycji. Patrząć na historyczne spotkania to Milan z Spal wygrał wszystkie 3 ostatnie mecze dość pewnie. Patrząc obiektywnie już chodzą słuchy o nowym trenerze, ale na pewno Gatusso zrobi wszystko i odpowiednio zmotywuje zespół,a by odnieść w tym meczu zwycięstwo. Tak jak mówie do dubelka kurs idealny. Według mnie Milan jest na tyle zdeterminowany, że jest w stanie pokonać gospodarzy i może przy odrobinie szczęścia awansować do gry w Lidze Mistrzów w następnym sezonie. Pozdrawiam trzymajcie się.
 
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik


Sampdoria - Juventus typ Juventus kurs 1.88 forBET



 



Od pewnego czasu z Mistrzostwa cieszą się już zawodnicy Juventusu i widać, że wyniki nie są już tak satysfakcjonujące, ale widać, że Juventus gra nadal swoim naprawdę mocnym składem i myślę, że ten mecz będą chcieli po tak nieudanej serii w ostatnim czasie po prostu wygrać. Zarówno Sampdoria jak i Juventus grają już o nic i według mnie tutaj po prostu faworytem jest zespół gości. Sampdoria od pięciu meczów nie wygrała spotkania. Grali z takimi zespołami jak Chievo, Empoli, Sampdoria, Lazio, Bologna gdzie powinni jak najbardziej z tyc meczów przywiezc większą liczbę punktów jak tylko zdobyte dwa. Juventus jest aktualnie najlepszym zespołem jeśli chodzi o mecze wyjazdowe. Według mnie w tym spotkaniu zagra również Ronaldo któremu brakuje do Piątka i Zapata zaledwie jednej bramki. Prowadzi Quagliarella który ma już dwadzieścia sześć bramek i ma różnice pomiędzy rywalami aż czterokrotną więc raczej to on zostanie królem strzelców. Według mnie kurs jak najbardziej kusi i według mnie jest warty zagrania. Do dubelka można zagrać Juventus z remisem także dobry kurs. Pozdrawiam trzymajcie się.
 
master.mk1988 77

master.mk1988

Użytkownik
Jak co roku spodziewam się w ostatniej kolejce masy bramek i overów 2.5 . W ostatniej kolejce ligi włoskiej pada wiele bramek statystycznie powinno paść 70 % overów w kolejce. Czy patrzył ktoś już pod tym kątem na ostatnia kolejkę ? Na razie nie mam czasu na analizę, ale rzucam luźna propozycje na spojrzenie w tym kierunku . Pozdrawiam
 
T 0

typerek.15

Użytkownik
Spal - Milan
Typ BTS @1.75 / sts
Typ over 2.5 @1.65 /sts


Gospodarze po dobrej serii spotkań przegrali dwa ostatnie pojedynki, ale trzeba podkreślić, że prezentowali się w  nich całkiem obiecująco. Jak chociażby w ostatnim przegranym pojedynku z Udinese, gdzie znacznie częściej atakował bramkę rywala i stwarzali sobie więc j sytuacyjni, ale ostatecznie przegrali 3-2. 

Milan nie może sobie pozwolić na żadną stratę punktów w tym boju. O ile chce zagrać w przyszłym sezonie w Ldize Mistrzów. W dodatku chcąc zagrać w CL muszą liczyć na potknięcia swoich rywali, tj. Interu oraz Atalanty. Mimo, że ekipa z San Siro wygrała trzy ostatnie spotkania to nic wybitnego w nich nie pokazała. Rossoneri znajdują się w kiepskiej dyspozycji i cieżko będzie dla nich o zwycięstwo. Chociaż można spodziewać się, że uda im się strzelić bramkę. 
 
bizziss 1,7K

bizziss

Użytkownik
Florentina - Genoa
Nd. Godz 20:30
Typ: Kartka przed min 25.00 @1.83 bet365 
       21.min
Ostatnia kolejka. Obie drużyny walczą o utrzymanie, gwarantowana walka od pierwszego gwizdka.
Najwazniejsze to sędzia Orsato, siedział w jednej ławce z moim przyjacielem Lahoz'em :)
W tym sezonie prowadził 18spotkan o aż 14razy mieliśmy zielony Typ. 
Myślę że dziś da wam zarobić, ja niestety nie mam już konta w bet365 więc nie gram :/
Taki prezent ode mnie na dzień matki :) 

Pzdr
 
Otrzymane punkty reputacji: +37
T 0

typerek.15

Użytkownik
Atalanta - Sassuolo


Gospodarze tego spotkania przed tygodniem zremisowali z Juve 1-1, ale czują na pewno spory niedosyt po tamtym pojedynku, ponieważ o właśnie Atalanta przeważała przez większość spotkania, a także zaliczyła więcej celnych strzałów. Sassuolo przez tygodniem broniło wyniku z Romą i sę udało zachować czyste konto, mimo, że byli zdecydowanie słabszym zespołem.

Atalntaw tym spotkaniu nie może sobie pozwolić na żadną stratę puntów. O ile chcą w przyszłym sezonie zagrać w Lidze Mistrzów. Mają dobrą okazję, żeby zakończyć sezon bardzo dobrze, po tym jak przegrali w finale Pucharu Włoch z Lazio. Atlanta jest przede wszystkim niezywkle skutecznym zespołem i powinni to potwierdzić w tym boju.
 
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
Spal - Milan 1x @2,35    2-3

Moim zdaniem stawianie na Milan po kursach ~ @1,55 to zaprzeczenie opłacalności w grze. Nie twierdze że Milan tego nie wygra ale  taki zaniżony kurs ma moim zdaniem bardzo małą wartość. 
Jedynym argumentem który przemawia za Milanem jest fakt że muszą wygrać bo mają jeszcze szanse na LM. Szanse niezbyt duże bo muszą liczyć na potknięcie Interu lub Atalanty. Poza tym dyspozycja Rossonerich w ostatnim czasie jest mocno przeciętna. Mieli trochę łatwiejszy kalendarza ale wygrane z Bologną czy Frosinione rodziły sie w bólach. Zresztą gdyby w ostatniej kolejce Frosinione wykorzystało karnego to kto wie czy dzisiaj sprawa awansu do LM byłaby pozamiatana. Poza grą za czerwoną kartkę jest  dalej Paqueta i jest to spore osłabienie bo chłopak potrafił wnieść sporo kreatywności w ofensywie. Środek  pola z Bakayoko i Kessim nie napawa optymizmem. 
Spal natomiast w ostaniach tygodniach było jedną z lepiej punktujących drużyn w lidze dzięki czemu zapewnili sobie miejsce w okolicach połowy stawki i końcówkę sezonu mają całkowicie spokojną. Owszem ostatnie dwa spotkania z Udine i Napoli to przegrane ale nawet w tych meczach pokazali sie nieźle. Może poza pomocnikiem Lazzarim w zespole nie ma jakis gwiazd jest za to  sporo starych wyjadaczy z włoskich boisk i ich doświadczenie zaprocentowało. W zespole dobrze odnalazł sie wypożyczona z Atalanty Petaga który w sezonie zaliczył 16 trafień. 
Spal o nic nie gra ale dzisiaj przecież nie położą sie przed Milanem który zreszta jak wspomniałem jest w średniej formie. Gdyby ten mecz był w środku sezonu zapewne mielibyśmy kursy na Rossonerich większe niż @2 - 2,20 Przy tym co aktualnie proponują bukmacherzy wolałbym iść w kierunku typu za zwycięstwo z remisem gospodarzy. 
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom