>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Pytania, propozycje i niezgodności

M 1,5K

marcingal

Użytkownik


@zibi16  dodałeś mi punkty za wynik 3:0 Włochy Argentyna a tam Argentyna wygrała 1:3
I w meczu Serbia Włochy i handicap -10,5 na Włochów a powinien być rozliczony na + a nie na Serbów. Ten błąd też zrobiłes u paru osób.

I taka prośba jeszcze, jak już to poprawisz to wrzucisz zaktualizowaną tabelę?

// Okey ale poprawię to już jak będe rozliczał kolejkę, dziś już nie mam czasu. Przepraszam
 
kamasutra10 531,9K

kamasutra10

Typer
Propozycja dla moderatorów do przemyślenia....Chcecie mieć większa aktywność jeśli chodzi o posty i analizy to zmieńcie zasady punktacji od następnej rundy . Za analizę napisana do konkursu przyznajcie więcej punktów niż za kupon. W tej chwili jest na odwrot co jest bezsensowne. To analiza jest bardziej potrzebna i ważna na tym forum niż zagrany kupon. Na dodatek techniczniej jest łatwiej i szybciej podać link czy wrzucic analizę do konkursu niż bawić się w skanowanie kuponów . 
Przemyslcie to. Obecne zasady preferują   minimalizm i brak aktywności w temacie jeśli idzie o analizy . Bardziej opłaca się wrzucic suchy kupon niż wypowiedzieć się w danej kwestii.
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Grupa A podliczona, prosze posprawdzać czy wszystko sie zgadza, Grupę B rozliczę za pare godzin
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
5 kolejka podliczona, tabela wstawiona. 24 h na jakiekolwiek reklamacje, jutro wieczorem wstawię już kolejną rundę do typowania.
 
M 1,5K

marcingal

Użytkownik
@zibi powinienem być 3 w tabeli grupy B, punkty z neutralnym remisowo, ale trafiłem jeden dokładny wynik więcej 

// Faktycznie, będziesz uznany jako 3 w następnej rundzie jeżeli nie będzie żadnych korekt
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Tak jak napisałem wyżej, czas na jakiekolwiek reklamacje 24h po tym zrobię grupy już i terminarz.... Dziś wieczorem, myślę, że przed 23 będzie zrobione.
Pozdrawiam
 
Do góry Bottom