>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje i niezgodności

zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Grupa B podliczona, proszę posprawdzać swoje typowanie czy wszystko się zgadza, jeśli wszystko będzie w porządku stworzę tabelę.

Grupa A będzie podliczona jutro
 
kamasutra10 570,4K

kamasutra10

Typer
Może łatwiej byłoby Wam prowadzącym podliczać plusikami  i minusami przy podawanych typach każdy dzień na koniec ...Mielibyście mniej roboty potem i łatwiej byłoby sprawdzać grającym punktacje te swoją z ta podana bo każdy robiłby to na bieżąco.Pomyslcie o tym...Byłoby  to udogodnieniem dla Was i przejrzyste bardziej...Pzdt

// Tak tylko te mecze są rozgrywane w weekend a nie każdy ma czas siedzieć w weekend i liczyć punkty, łatwiej jest to robić po prostu w tygodniu.
 
kamasutra10 570,4K

kamasutra10

Typer
Prośba....Wiem  że  dużo  roboty  jest  przy  tym  podliczaniu  pkt.  ,ale  patrzcie  na  godziny  o  których  są  dodawane  typy  bo tak  średnio  to  wygląda   fair - play   w  stosunku  do  innych  jak  ktoś  dostaje  pkt.  za  mecz  podany godzinę  po  jego  rozpoczęciu. W  pierwszy  dzień  07.06  był  taki  jeden  przypadek ( Brazylia - Iran   mecz 8:40 , typ 9:45)   a  08.06  dwa  takie  przypadki ( Argentyna - Iran  mecz 8:10 typy  9:04 i  9:31 ). Już  przy  podawaniu  typów  rzuciło  mi się  to w  oczy  ale  się nie  odzywałem.
Jeśli  się  ktoś  spóźni  z  wpisem  to  najrozsądniej  jest  opuścić  mecz  który  już  się  rozpoczął  tak  jak  niektórzy  koledzy  zrobili.  Z  resztą  w  regulaminie  chyba  jest  zapisane  z  tego  co  pamiętam że  mecze  podane  po  czasie  nie  będą  brane  pod  uwagę....

// Tak jest! Dzięki za uwagę i jutro już poprawiam te dodane punkty w 1 i 2 tygodniu.
Zibi16
 
Do góry Bottom