>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

II Runda - Speedway Grand Prix w Krsko (01.06)

Status
Zamknięty.
A 7

arthur071

Użytkownik
Tajski wczoraj struty we Wrocławiu. Stąd coraz słabsze wyniki pod koniec spotkania. Jak będzie dzisiaj? Może będzie się lepiej czuł, ale z kolei długa podróż za nim.

Zmarzlik - Woffinden @ 1,75
 
W 2,9K

wasp40

Użytkownik
najlepszy z 4 (Madsen,Lindgren,Iversen,Lindbaeck)- typ F.Lindgren @ 3.0 Forbet - WTOPA

F.Lindgren top 8 - TAK @1.7 Forbet - WTOPA
P.Dudek top 8 -TAK @ 1,83 Forbet - TRAFIONY
J.Doyle top 8 - TAK @ 1,65 Forbet - WTOPA

B.Zmarzlik - J,Doyle 2 @ 2,38 Fortuna - WTOPA


Stawiam dzisiaj na sprawdzone ...konie tzn. na zawodnikow ktorzy w ostatnich 2-ch latach wystepowali w finalach w Krsko.Co do Lindgrena to moze nie jest takim ...glosnym nazwiskiem ale stale albo jest w czolowce , albo tez sie o nia ociera.Nawet w GP Warszawy gdyby nie blad to wygralby zawody, wiec mysle forma jest.Ciezko mi sie odniesc do Woffindena niby musi odrabiac straty i gonic liderow , a z drugiej strony slabiutko ostatnio wypadal w Krsko, nie lapal sie nawet to polfinalow.Ciezko wyrokowac jak dzisiaj pojedzie.Natomiast nie czuje dzisiaj Iversena- mysle ze w Warszawie byl to jrdnorazowy wystrzal formy i dzisiaj szalu nie bedzie , ale kursy w parze z nim na rywali sa slabe, no moze Koldi w fortunie @ 2,13 ale ten Jasiu juz mnie raz wykrecil, wiec nie wiem co on ma w glowie jesli chodzi o GP- czy sciganie , czy tylko by objechac i posprawdzac sprzet na lige., bo to co pokazal na Narodowym to...pozal sie Boze.
 
bubus88 5

bubus88

Użytkownik
Ja dziś stawiam na zawodników GKM'u.

Tor w Krsko jest długi i dziś zrobiony na twardo. Dla tego stawiam na A. Łagute i A. Lindbaecka. Jeśli będzie beton, to tych dwóch się najszybciej do toru dopasuje.
Załączam notkę ze SF.
Słówko o torze. W Krsko zastaliśmy sporo zmian. Nawierzchnia była bardzo twarda. Organizatorzy zmienili sposób przygotowania toru, aby w sobotę można było oglądać lepsze widowiska, którego w ostatnich sezonach brakowało. - Ten tor jest zupełni inny niż w dwóch ostatnich latach. Sam jestem ciekaw, co będzie podczas zawodów - mówił Patryk Dudek.
Dołączam listę czasów z kwalifikacji.
Wyniki kwalifikacji w Krsko:
1. Artiom Łaguta (Rosja) - 16.325 s
2. Antonio Lindbaeck (Szwecja) - 16.415 s
3. Leon Madsen (Dania) - 16.492 s
4. Emil Sajfutdinow (Rosja) - 16.505 s
5. Martin Vaculik (Słowacja) - 16.548 s
6. Janusz Kołodziej (Polska) - 16.576 s
7. Patryk Dudek (Polska) - 16.581 s
8. Matej Zagar (Słowenia) - 16.609 s
9. Fredrik Lindgren (Szwecja) - 16.613 s
A. Łaguta Klasyfikacja koncowa : 1-4   @2.15A. Lindback Klasyfikacja koncowa : 1-8  @2.55
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom