>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Ekstraliga kobiet - Dyskusja, Newsy, Transfery, Zakłady Długoterminowe, Typy

janusz_tracz 4,4K

janusz_tracz

Użytkownik
AZS UJ Kraków vs AZS Wrocław

X2 w STS @4,14

lub X po @7,70 w LVBET albo 2 @9,50 w etoto



Duży błąd bukmacherów, Kraków pewny utrzymania, Wrocław walczy o ligowy byt, gdyby patrzeć tylko na kadry i grę obu zespołów w tym sezonie kursy niby ok, ale... W tym meczu jest haczyk, którego nie połknął tylko forBET. Otóż w ten weekend odbywa się finał Pucharu Polski w futsalu, który jest priorytetem dla gospodyń. Dwudniowa impreza oznacza dwa ciężkie mecze na hali, gdzie zagrają wszystkie najlepsze zawodniczki z Krakowa. Poprzednim razem, kiedy AZS UJ grał w tych samych halowych rozgrywkach, to w lidze występowały potem zmienniczki. Co prawda mecz niby został przesunięty o dwa dni, ale niewiele to zmienia. Rok temu obie ekipy spotkały się niemal w identycznych okolicznościach i wtedy Kraków przegrał z Wrocławiem aż 0:4. Nie obiecuję, że wejdzie, ale ten kurs to jakieś nieporozumienie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
kacper091097 192,7K

kacper091097

Użytkownik
UKS SMS Łódź - AZS UJ Kraków
under 4.5 bramek
1.55
STS Pewny plusik na inaugurację :)
Pewnie nie uda mi się rozhulać tego tematu, bo zresztą sam nie wiem jak często będę tu pisał, ale uznałem, że teraz warto. Sam po nieco niższym kursie gram również 1X ale z uwagi na to, że może być to też nieco podyktowane lokalnym patriotyzmem wstawiam inny pewniejszy dla mnie typ. Zacznijmy od tego, że obie drużyny swoje niezłe lokaty w zeszłym sezonie zawdzięczają bardzo dobrej postawie w defensywie i straciły około gola na mecz. To dzięki własnie temu aspektowi AZS mógł pokonać Czarne Sosnowiec, a SMS historycznie urwać punkty Medyczkom z Konina. W jedynym starciu między SMS-em a UJ-em w sezonie 2019/2020 padł dość wysoki wynik 4:0, ale do tego wysokiego wyniku nie przywiązywałbym dużej wagi. W zeszłych latach między tymi zespołami w starciach bezpośrednich przeważały wyniki underowe. Co do spotkania z ostatniego sezonu to nie widzę powtórki z tamtego sezonu. Krakowianki na pewno najmocniej żałują właśnie wyniku ze starcia z SMS-em. Gdyby wygrały to spotkanie na co na pewno było w tamtym sezonie je stać nie byłoby całego zamieszania pt. "Komu dać srebrny medal?", bo bezwzględnie należałby się on Jagiellonkom. Dlatego nie uważam, aby jednorazowa wpadka z tamtego sezonu w defensywie krakowskiego zespołu miałaby powtórzyć się jutro. Oba zespoły kadrowo wyglądają podobnie w porównaniu do tamtego sezonu. Być może przyjście do Krakowa Kasi Daleszczyk podniesie siłę ofensywną AZS-u, ale wcale tak nie musi być, gdyż jest to 30-letnia już zawodniczka i szczyt jej formy na pewno jest za nią. Jeśli chodzi o Łodzianki to tutaj potencjał ofensywny jest podobny, natomiast zespół powinien dysponować gorszą defensywą przynajmniej na początku sezonu. Odeszła kadrowiczka Zubczyk i Magda Dragunowicz, a Kasia Konat jest kontuzjowana i nie zagra w tym meczu, a to spore osłabienie. Po urazie jest również Daria Kurzawa, która jednak może wystąpić w jutrzejszym pojedynku. Pamiętajmy jednak, że trener Marek Chojnacki nie z takimi problemami sobie radził i na pewno w obronie będzie miał kto grać. Na lewej obronie zawsze może zagrać Klaudia Jedlińska (podstawowa zawodniczka SMS), a do klubu powróciła też zawodniczka z Japonii Enjo, która również sporo grała na prawej obronie w sezonie 2018/2019. Do tego dochodzą młode zawodniczki i to na nich może opierać się formacja defensywna UKS SMS. Chojnacki będzie miał dodatkowo do dyspozycji trzy 18-letnie zawodniczki, które jednak były przez niego ogrywane w zeszłych sezonach i robiły dobre zmiany w ostatnich minutach w wielu spotkaniach i teraz może to zaprocentować. Na pewno mogą one być trochę zestresowane, ale bez przesady. Jutro nie przyjeżdza Łęczna czy Konin i drużyna z Łodzi powinna spisać się dobrze w defensywie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +63
kacper091097 192,7K

kacper091097

Użytkownik
ROW-Śląsk
poniżej 4.5 gola
1.55
STS Główny typ wchodzi. niestety zawalił Rybnik, który mecz powinien załatwić w 1 połowie. Poprzeczka i niestrzelony karny. były słabo przygotowane motorycznie i siadły pod koniec meczu. Trudno gramy dalej.
Podobny kurs, ten sam typ i ten sam buk. Tylko mecz inny. Śląsk Wrocław, który przejął sekcję AZS-u pozyskał dwie wartościowe zawodniczki z Katowic. Szczególnie transfer Asi Wróblewskiej, która grała tam w pierwszym składzie większość spotkań może robić wrażenie. Klub z Wrocławia celuje w miejsca 5-7, co nie będzie wcale takie proste gdyż poza dwoma wspomnianymi wcześniej transferami zespół poważnie się nie wzmocnił, a pamiętajmy, że rok temu Wrocławianki zajęły dopiero 9 miejsce w elicie, a w tym sezonie do ligi dołączyło dwóch lepszych niż w tamtym sezonie beniaminków, którzy też chcieliby namieszać. Jednym z nich jest ROW Rybnik, który będzie kolejnym śląskim zespołem w elicie. Z pewnością rybnicki klub zrobił więcej ciekawszych transferów i mocno wzmocnił się w defensywie. Do klubu przyszło parę zawodniczek ze Słowacji, które grały w tamtym sezonie w podstawowych składach swoich drużyn w Ekstralidze (Mitech i Medyk), a także byłą piłkarkę Czarnych Sosnowiec Wieczorek. Większość z nowo przybyłych zawodniczek grała w zespole z Sosnowca i nie grają ze sobą pierwszy raz co zdecydowanie przemawia na korzyść żeńskiego ROW-u. Widać było to w sparingach. Zespół z Rybnika tracił mało bramek i m.in. pokonał Śląska 1:0, czy Katowice aż 5:0. Dodatkowo dziewczyny będą chciały się dobrze spisać w historycznym dla Rybnika meczu. Jeżeli chodzi o Wrocław to tutaj też tragedii w obronie nie było w sparingach i nie spodziewam się w tym spotkaniu więcej niż 4 bramek. Znów mamy całkiem niezły kurs jak na takie zdarzenie, który może tak jak wczoraj w przypadku meczu w Łodzi mocno spaść (nawet do 1.3). Zdecydowanie zagram również na Rybnik z podpórką lub DNB, gdyż widzę tutaj value. Prędzej Rybnikowi dawałbym większe szanse na wygraną, a kursy idą w drugą stronę.
Jeżeli chodzi o główny typ czyli under to nie mogę odwołać się do historii spotkań między tymi drużynami, bo zespoły grały w zupełnie innych ligach, jednak fakt dobrej gry w obronie w sparingach obu drużyn skłania mnie do zagrania tego typu.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +33
kacper091097 192,7K

kacper091097

Użytkownik
Myślę, że powinniśmy mieć kolejny plus. ROW prowadzi do przerwy 1:0 czyli dla moich typów jest to bardzo dobry wynik. Bramkarka Wrocławia jest mega elektryczna. Zawaliła bramkę, a potem załatwiła gospodyniom karnego, którego całe szczęście dla niej obroniła. Rybnik jest drużyną lepszą strzelił jeszcze m.in. w poprzeczkę także nie powinny oddać tego meczu.
Na dzisiaj jedyna pewna dla mnie jeszcze rzecz to Łęczna po kursie 1.01 :D jeżeli chodzi o mecz bardziej do grania Gdańsk-Bydgoszcz to ciężko mi tu cokolwiek typować i przewidzieć, dlatego odpuszczam, bo po co jakieś niepewne rzeczy tu wrzucać. Także na dzisiaj wystarczy.
Mam już jakieś przemyślenia co do meczów za tydzień. Zobaczymy jakie będą kursy i czy będzie to do grania. Na razie nic jednak nie piszę, bo buki chyba czasem tu wpadają, bo under Łodzi z Krakowem zleciał z 1.55 do 1.3, a dzisiejszy Rybnik był o północy po kursie prawie 3 po czym spadł na 1.95 rano. Dlatego spróbuję pograć coś po wystawieniu kursów, aby ktoś kogo ewentualnie przekonam zdążył zagrać po lepszym kursie. Zobaczymy czy będzie czas na analizę czy nie, ale przynajmniej jakieś suche typy powinienem tu wstawić. Pozdro ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +37
kacper091097 192,7K

kacper091097

Użytkownik
Śląsk - UKS SMS
2
Kurs: 1.41 (kurs na STS czy Betclicu podobnie)
forbet

2 kolejka to większość meczów do jednej bramki. O ile można było co grac w 1 kolejce tak teraz jest już gorzej. Meczem, w który od początku celowałem jest Śląsk-UKS SMS. I z głównych propozycji będzie to tylko jeden mecz, w który celuję. Większość meczów zapowiada się jednostronnie, a że nie lubię obstawiać czy w meczu np. Czarnych Sosnowiec padnie 6 czy 8 goli to zwyczajnie sobie je odpuszczę. Wracając do spotkania we Wrocławiu spodziewałem się jednak trochę wyższego kursu w okolicach 1.6. Gram w tym meczu na dwójkę. Dziewczyny z Łodzi dobrze zaprezentowały się w pierwszym meczu z trudniejszym przeciwnikiem i zagrały na zero z tyłu robiąc tylko dwa razy sobie tzw. smród pod bramką. Śląsk w obronie musi jeszcze dużo rzeczy poprawić i tylko słabej dyspozycji w ofensywie ROW-u mają jedną bramkę straconą na koncie. Fakt, że mecz ma odbyć się na sztucznej murawie nic wg mnie nie zmienia. SMS bowiem czasami gra na sztucznej murawie mecze Ekstraligowe, a także jeżeli jest potrzeba to na takowej trenują. Ostatnie dwa wyjazdowe mecze we Wrocławiu kończyły się dla Łodzianek pomyślnie (wygrane 1:3).
Poza głównym typem mam jeszcze jedną dość pewną propozycję, ale niestety po jeszcze gorszym kursie, a mianowicie Śląsk poniżej 1.31 goli po kursie w Forbecie. Mimo tego, że trener Chojnacki wystawił naprawdę bardzo młodą obronę w spotkaniu z AZS UJ to dziewczyny nie pękały i jeżeli tylko nie zlekceważą rywalek to może i wcale nie stracą bramki. W tym meczu można też byłoby grać na wygraną Łodzianek w 1 połowie, ale na ten moment chyba żaden polski buk nie wystawił takiego zakładu.

Z propozycji odważniejszych proponuję handicap 1:0 na SMS po kursie 2.03 na Betclic. Jeżeli miałbym coś próbować z wyższych kursów w innych meczach to byłaby to wygrana lub remis APLG Gdańsk po kursie 2.11 (STS) w Szczecinie, jednak nie widziałem dziewczyn z Gdańska jeszcze w akcji także jest to tylko luźna propozycja.

EDIT: Łodzianki mocno mnie zawiodły. W podobnych minutach co z Krakowem strzelają dwa gole i nadal dominują. Strzelają w poprzeczkę i... oddają na chwilę inicjatywę. Mecz kończy się wynikiem 1:2 choć powinien tak naprawdę 1:3. Niestety poprzeczki mocno minusują typy najpierw Rybnik teraz Łódź. No ale dwa główne typy wchodzą i czekamy na wieści ze Szczecina.
EDIT 2: No i pięknie trzy punkty nie zostaną w Szczecinie także mamy plus. I 2 kolejkę też zamykamy z plusem :)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +64
kacper091097 192,7K

kacper091097

Użytkownik
KKP - Medyk
2
1.23
forbet

Nie spodziewałbym się, że będę pisał o tym meczu, ale z uwagi na zmiany kursowe piszę. Pewne dwie strony/osoby znające się trochę na kobiecej piłce szukają tutaj jakiegoś value i namawiają na granie lub rzeczywiście grają na KKP. Dla mnie nie ma to jednak większego sensu tak samo jak granie na Medyka po 1.05-1.10. Natomiast jeżeli kurs rośnie do 1.23, a komuś brakuje podobnego kursu do np. "podwojenia stawki" to jak najbardziej namawiam. Trener Medyka swoim gadaniem o tym, że Medyk nie będzie walczył o mistrza chciał zbić trochę presji ze swoich zawodniczek. Nie udało mu się to, bo Medyk jedynie zremisował z GKS Katowice. Jeżeli Medyk chce włączyć się do walki o podium czy nawet o mistrza musi takie mecze bezwzględnie wygrywać Nie zmienia to jednak faktu, że ich dzisiejszy rywal jest dużo słabszy. Jeżeli po meczu z APLG (wygranym 1:0) bramkarka KKP jest wstawiana do jedenastki kolejki to o czymś to świadczy. Miała sporo do roboty w tym spotkaniu. KKP wbrew pozorom jakoś znacząco się nie wzmocnił, aby walczyć tutaj o miejsca 5-7. Medyczki dysponują naprawdę dobrą ofensywą i powinny spokojnie wbić kilka bramek. Dodatkowo mają ograną już bramkarkę i nie widzę tutaj innego scenariusza niż win Medyka.
Poza tym jednym głównym typem można zagrać: KKP -1.5 bramek po 1.30 na forbet. Można też zagrać tak jak w przypadku SMS wczoraj ciutkę ryzykowniej na Medyka z handicapem -1 na Betclicu po 1.6.
Nie jest moim zamiarem tutaj na tym dziale grać takie kursy na co dzień, ale widzę tutaj naprawdę spore value i jeżeli komuś tak jak mi brakuje czegoś do podbicia kursu to jak najbardziej można Medyka próbować.
EDIT: No to jesteśmy całkowicie na zielono. Bardzo bardzo dobry mecz w wykonaniu KKP, ale zabrakło im skuteczności.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +86
kacper091097 192,7K

kacper091097

Użytkownik
Pierwsze typy 1X2 pojawiły się już w czwartek, ale dopiero teraz, gdy jest zakładów trochę więcej i mogę je tu wypisać to wstawiam post :) W trzeciej kolejce szykuje się (oczywiście na ten moment) większa ilość wyrównanych spotkań. Jeżeli chodzi o trzy typy główne, które proponuję to są to:
1. Rybnik - Bydgoszcz X2 @1.67 STS
2. APLG - Rolnik 1X @1.35 STS
(oczywiście można po wyższym kursie 1 DNB)
3. UKS SMS - GKS under 3.5 gola 1.7 @ STS.
Kursy z STS, bo tam najszybciej pojawiła się oferta, ale i dlatego, że ciężko na innych bukach wyższe kursy znaleźć.
I trochę o każdym z tych meczów:
1. Bydgoszcz lepiej weszła w sezon. Ostatni ich mecz z Koninem był dla nich na pewno powodem do dumy, a nie do drwin jak w zeszłym sezonie, bo postawiły się wyżej notowanym przeciwniczkom. Jeżeli nastawią celowniki to powinny meczu w Rybniku nie przegrać. Rybnik czeka na pierwsze ligowe punkty. Póki co przegrany na własne życzenie mecz ze Śląskiem i porażka "derbowa" z Katowicami, o której można było przeczytać na lokalnym portalu: " Dziś w Katowicach piłkarki ROW-u Rybnik rozegrały drugi mecz w ekstralidze kobiet. Od pierwszej minuty gospodynie zdominowały pole gry. Były szybsze na każdej pozycji, w każdym pojedynku. To spowodowało, że przez pierwsze 30 minut rybniczanki praktycznie nie odpowiadały na poczynania GKS. [...] TS ROW przegrał z zespołem, który będzie bić się o medale. Celem na ten rok dla rybniczanek jest utrzymanie.". Co prawda do klubu dołączyła kolejna dobra Słowaczka Suskova, ale na pewno będzie potrzebowała czasu na aklimatyzację i możliwe, że nie zagra pełnych 90 minut w spotkaniu z Bydgoszczą.
2. Rolnik stracił zaledwie jedną bramkę z Sosnowcem. To spora niespodzianka, że było tylko 0:1, mimo świetnej postawy bramkarki Woźniak. Sporo zawodniczek ucierpiało po tym spotkaniu o czym poinformował klub: "Raport zdrowotny po meczu z KKS Czarni Sosnowiec. Jak opowiada nam fizjoterapeutka Rolnika, Benita Gabor-Sarnecka, sytuacja nie jest kolorowa. Sztab medyczny, a są to trzy osoby ma pełne ręce roboty. Najbardziej ucierpiała bramkarka rolniczek, Aga Woźniak. Z drobnymi urazami zmagają się Kiersztajn, Pająk oraz Sobota. Z treningu wykluczone są Łuczak, Agata Sobkowicz oraz Dubiel, które w Gdańsku na boisku się nie pojawią.". Są to na pewno spore osłabienia i Rolnik mimo ambitnej postawy może mieć naprawdę bardzo ciężko, aby wywieźć z Gdańska choćby punkt. APLG za to po zdobyciu 3 punktów w Szczecinie na pewno będzie szukał okazji do zwiększenia swojego dorobku z kolejnym słabszym rywalem. Kibice w Gdańsku na pewno czekają na zwycięstwo swojej drużyny na własnym boisku.
3. No i jeden typ z "mojego" SMS-u. Zarówno tutaj jak i w spotkaniu w Sosnowcu jest mi ciężko wskazać faworyta, dlatego idę w under. Oba zespoły dobrze weszły w sezon i straciły na razie tylko po bramce. Dziewczyny z Katowic mają 2 punkty mniej, ale to dlatego, że są po trudnym meczu w Koninie. Trzy dziewczyny z pierwszego składu Katowic czyli Turkiewicz, Parczewska i Stanović jeszcze nie tak dawno grały w SMS i znają się z większością obecnie grających tam zawodniczek jak łyse konie. Na pewno jest to plus dla GKS-u, bo mogą dostarczyć sporo informacji na temat łódzkiej drużyny. Natomiast SMS jak to SMS. Trener Chojnacki na pewno ma jakiś plan na ten mecz i również ma do przekazania wiele ciekawych wskazówek na temat katowickiej drużyny choćby na podstawie rozegranego nie tak dawno między tymi drużynami bezpośredniego sparingu oraz dwóch meczów ligowych. W bezpośrednich starciach ligowych pada naprawdę niewiele goli, a w meczach w Łodzi już tym bardziej (max padły 2 gole). Dla obu drużyn jest to bardzo ważny mecz i nikt tutaj na hurra nie powinien ruszyć co może doprowadzić do niskiego wyniku.

Z pobocznych propozycji spróbowałbym też podobny under (3.5) w meczu Sosnowca z Łęczną (kurs 2.00 - STS).
EDIT: Tak słabej Gieksy jeszcze nie widziałem szkoda tego undera. Reszta na luzie wchodzi. Dodatkowo bardzo cieszy typ poboczny, który wszedł bez problemu po fajnym kursie. :D Kolejny tydzień nie jest źle.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +190
kacper091097 192,7K

kacper091097

Użytkownik
Trudna kolejka do typowania. Buki chyba też mają problem jakie kursy dać, bo tydzień temu w czwartek wieczorem była już pełna oferta, a tym razem dopiero w piątek wieczorem pojawia się oferta i to na tylko jedno spotkanie. Post pewnie będzie edytowany, bo na razie nie ma co typować tak naprawdę i choć kolejka tak jak pisałem naprawdę trudna do przewidzenia to postaram się coś wstawić.

Parę słów o meczu Bydgoszcz-Łódź. Po zeszłotygodniowej wysokiej wygranej SMS-u Łódź można było się spodziewać kursu w okolicach 1.35-1.40 na Łodzianki w spotkaniu z KKP i niestety buki nie dadzą wyższych kursów, bo Bydgoszczanki co prawda imponująco wygrały, ale tylko z Rybnikiem, który zawodzi na całej linii. To był prawdziwy popis Nigeryjki Ogebe, która strzeliła cztery bramki. Jeżeli tylko Łodzianki zatrzymają Ogebe to powinny wygrać to spotkanie. Reszta bydgoskiego zespołu nie wyróżnia się zbytnio i nie napsuje raczej krwi SMS-owi, który w tym sezonie imponuje zarówno w obronie jak i w ataku. Warto jeszcze dodać, że KKP nie będzie grał na własnym stadionie, a na boisku Chemika Bydgoszcz także przewagi własnego boiska nie będzie miał. Nie zmienia to faktu, że kurs 1.35 niekoniecznie jest do grania. Ja sam osobiście pograłem na SMS, ale sam do tego bardzo nie zachęcam, bo kurs jest na to dość niski. Miejmy nadzieję, że pojawi się coś ciekawszego do grania i będę mógł się tu tym podzielić.

EDIT: Mamy już kursy na wszystkie mecze, ale cała oferta jest dość uboga. Dwóch meczów nie tykam wcale i są to Górnik - Śląsk i Rolnik - Medyk. Jeżeli już miałbym coś tutaj przewidywać to byłby to typ na wygraną Łęcznej, która aby nie tracić dystansu do czołówki musi to wygrać, a w meczu w Głogówku under bramkowy gdyż Rolnik poprawił grę w defensywie. Natomiast ciężko przewidzieć jaką buk wystawi linię i czy będzie to do grania. Na niedzielę mam natomiast dwa typy. Typ główny i luźną propozycję. Zaczniemy od typu głównego:
GKS - AZS UJ X2 @1.53 STS
Teoretycznie mamy dopiero 3 kolejki za sobą, a obie z drużyn miały już swój świetny mecz i beznadziejny. GKS nieźle wszedł w sezon remisując z Medykiem i pokonując ROW. Trzeba jednak przyznać, że ROW i Medyk grają poniżej oczekiwań. W ostatniej kolejce Katowice zostały sprowadzone na ziemię w Łodzi i były totalnie bezradne. Jeżeli nic się nie zmieni to powinny nie wygrać z Krakowem. Jeśli chodzi o AZS to dla nich dobrym momentem była wygrana z Górnikiem. Mimo, że Górnik też gra kaszanę to jednak nie umniejszam sukcesu Krakowa, bo w Łęcznej mało kto w ostatnich latach wygrał. Dziewczyny są na pewno rozdrażnione po porażce w słabym stylu ze Śląskiem. Uważam, że drugiego takiego meczu nie zagrają i będą walczyć o 3 punkty.
Luźna propozycja:
Olimpia - ROW 1X @ 1.43 STS
Obie drużyny nie grają nic w tym sezonie i cięźko wskazać faworyta dlatego jest to luźna propozycja. Sądzę jednak, że mogą tu decydować nie tylko walory piłkarskie. Gości czeka bardzo długa podróż do Szczecina co zawsze może się odbić na postawie dziewczyn. Jeśli chodzi o Olimpię to zawodzi tu skuteczność, ale trzeba przyznać, że miały one trochę trudniejsze mecze, więc i gola było trudniej strzelić. Jak nie z ROW-em to kiedy? Liczę, że Szczecin się odkuje i nie odda pełnej puli.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +27
kacper091097 192,7K

kacper091097

Użytkownik
Dzisiaj bez zbędnego rozpisywania się. Z wysokich kursów jako luźną propozycją polecam remis lub KKP Bydgoszcz, który dziś rano zagrałem w STS po 4.36. Obecnie nie ma tego meczu w ofercie. KKP gra nie najgorzej w obronie i do tej pory stracił zaledwie 4 bramki, co jak na nie jest niezłym osiągnięciem. Tydzień temu dziewczyny po raz kolejny nieźle zagrały w obronie, ale słabo w ofensywie. Liczę, że stworzą sobie więcej okazji do zdobycia gola tak jak w meczu z ROW-em czy Medykiem. Kraków poniżej oczekiwań (zresztą niewypał w tamtym tygodniu). Niby mecze z niezłymi drużynami, ale ofensywa kuleje na razie tylko 2 gole. Jeśli chcą zbliżyć się do TOP 6, bo o podium nie ma w tym sezonie mowy to muszą ten mecz wygrać, ale czy wygrają? Możliwe, jednak uważam, że kursy w stronę KKP były przesadzone i podpórka zamiast 4.36 powinna wynosić około 3. Liczę na dobry mecz w defensywie KKP.
Jeżeli chodzi o hit kolejki to serce mówi Medyk, ale rozum za Czarnymi. Szczerze mówiąc jednak kursy nie zachęcają mnie do grania i nie ruszam. Wyrównany mecz szykuje się też we Wrocławiu, ale tu ciężko wskazać mi faworyta.
Jako główną propozycję proponuję powyżej 3.5 bramek w meczu SMS-Olimpia po 1.84 w forbet. Nie zdziwię się jeżeli będzie to mecz do jednej bramki, bo Olimpia z SMS-em nie strzeliła od 4 meczów, ale dziewczyny z Łodzi mogą wypełnić same ten over. Po meczu z Katowicami, gdzie walnęły 5 bramek jak najbardziej można się tego spodziewać. Na 4 ostatnie mecze w Łodzi z Olimpią taki over był pokryty 3 razy. SMS będzie miał motywację by strzelać bramki i gonić w bilansie bramkowym zespół z Sosnowca.
Reasumując 1 typ główny i 1 poboczny jak będzie to zobaczymy.

EDIT: Obecnie jak widzę na lvbet kurs na KKP wynosi 2.85, a mi udało się zagrać je z podpórką po zdecydowanie wyższym kursie, którego już teraz pewnie nigdzie się nie znajdzie, a szkoda. Na pewno tamten kurs był wart gry, ale teraz do grania w stronę KKP namawiam coraz mniej z uwagi na mniejsze value.
EDIT 2: No i pięknie notujemy dwa plusy. Dobry mecz Łodzianek i over pewnie pokryty i wyrównany mecz w Bydgoszczy, który przynosi remis! 🔥🔥🔥
 

Załączniki

Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +222
kacper091097 192,7K

kacper091097

Użytkownik
W tej kolejce planowałem dać analizę na Kraków i Bydgoszcz z podpórką. Liczyłem jednak na wyższe kursy. Kurs na Krakowianki był około 1.50, a teraz jest jeszcze niższy i nie ma tu zbytnio value. Natomiast na KKP z remisem widziałem rano był około 1.75 (czyli znów za bardzo przestrzelony w stronę przeciwnika) natomiast teraz jest to już 1.39 co też nie jest zbytnio do grania. Na pewno jak ktoś chce sobie minimalnie zwiększyć ewentualną wygraną/dorzucić pewniaczka to można zagrać na UKS SMS w meczu z Rolnikiem. Tutaj kurs powinien być koło 1.05, a jest 1.10. Można też próbować na dziewczyny z Łodzi z handicapem na Betclicu jak będzie taka możliwość. Natomiast co do wygranej w całym meczu Łodzianek jestem przekonany, bo Rolnik zdobył tylko 2 punkty w tym sezonie i to ze słabymi rywalami. Tyle moich przemyśleń. Niestety kursy są niskie, więc nie namawiam do grania chyba, że tego SMS-u, którym można sobie w małym stopniu, ale zawsze podbić kurs.
 
Ostatnia edycja:
dj_jones 12,3K

dj_jones

Użytkownik
26.09 Sobota, godz 12.00
SLASK WROCLAW- Olimpia SZCZECIN

Jeszcze niestety nie ma kursów ale spokojnie można będzie zagrać na Ślask wygra do zera,
Wrocław jest objawieniem sezonu, dopiero co rozpoczęły pierwszy sezon w historii klubu a zaskakująco dobrze grają. Przegrały tylko z Łodzią, natomiast Olimpia w 6 meczach zdolala tylko wyrac z najgorszym ROW Rybnik...reszta to przegrane.
Slask gra bardzo poukladana pilke i ma z przodu Reprezentantke kraju, Wróblewską, miejmy nadzieję ,ze wystapi w meczu, byla teraz na meczach kadry i grała z Czeszkami. Jezeli nie wystapi, to jednak Slask wieje na tyle mocą w ofensywie,ze poradzi sobie bez problemu z Olimpią. Nie widzę tu gola po obu stronach czyli NO BTS. HC-1.5 tez do gry jak ktoś wystawi kursy. Szczecin stracil juz 15 goli w 3 wyjazdach nie strzelając nic...
 
kacper091097 192,7K

kacper091097

Użytkownik
26.09 Sobota, godz 12.00
SLASK WROCLAW- Olimpia SZCZECIN

Jeszcze niestety nie ma kursów ale spokojnie można będzie zagrać na Ślask wygra do zera,
Wrocław jest objawieniem sezonu, dopiero co rozpoczęły pierwszy sezon w historii klubu a zaskakująco dobrze grają. Przegrały tylko z Łodzią, natomiast Olimpia w 6 meczach zdolala tylko wyrac z najgorszym ROW Rybnik...reszta to przegrane.
Slask gra bardzo poukladana pilke i ma z przodu Reprezentantke kraju, Wróblewską, miejmy nadzieję ,ze wystapi w meczu, byla teraz na meczach kadry i grała z Czeszkami. Jezeli nie wystapi, to jednak Slask wieje na tyle mocą w ofensywie,ze poradzi sobie bez problemu z Olimpią. Nie widzę tu gola po obu stronach czyli NO BTS. HC-1.5 tez do gry jak ktoś wystawi kursy. Szczecin stracil juz 15 goli w 3 wyjazdach nie strzelając nic...
Kursy jak najbardziej są od rana choćby STS. Popieram ten typ.@1.4 na Śląska jest w STS.

Tak jak kolega napisał Śląsk powinien to spokojnie wygrać. Olimpia ma przede wszystkim problemy ze skutecznością, a tracą też sporo bramek. Co prawda na wyjazdach miały trudnych przeciwników, ale Śląsk też do takiej grupy należy. Wrocławianki dodatkowo potrafią strzelać bramki i mają całkiem dobrą defensywę. Typ na to spotkanie narzuca się sam.
SMS - Czarni 2 @1.85 STS
Jeżeli chodzi o mecz kolejki to mam wrażenie, że Czarne to biorą. Serce chce inaczej, ale rozum mówi graj na Czarne. W każdym razie kto by nie wygrał będę zadowolony :D Z Czarnych świetnie na kadrze pokazała się Zawistowska i ona powinna napędzać ataki gości. Dodatkowo do składu powinna wrócić napastniczka Jaszek, która podobno od jakiegoś czasu trenuje z zespołem. W obronie zagrają byłe zawodniczki SMS Zubchyk i Wiankowska. Szczególnie Wiankowska napala się zawsze na te mecze i Łodzianki będą miały z nią ciężko. SMS to młoda drużyna i z Czarnymi, które mają za sobą więcej meczów o stawkę naprawdę mogą sobie nie poradzić. Dodatkowo najlepszy strzelec SMS czyli Filipczak pojechała sobie na kadrę i nawet mimo osłabień w ataku trener nie dał jej się pokazać przez co dziewczyna zamiast grać pojechała sobie na wycieczkę. Może to ją wybić z rytmu. Pozostałe Łodzianki również w meczach z Czechami nie popisały się. Bardzo bym tego nie chciał i chętnie wstawię sobie minus przy tym typie, ale wydaje mi się, że Czarne jutro wygrają. Jak będzie to się okaże.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +27
kacper091097 192,7K

kacper091097

Użytkownik
Panowie co z meczem Śląska bo buk nie rozlicza czyli co przełożony na jutro? Ma ktoś jakieś info?
Mecz 7. kolejki Ekstraligi pomiędzy Śląskiem Wrocław a Olimpią Szczecin został odwołany.
Z powodu złych warunków pogodowych spotkanie zostało przełożone na godz. 13 i początkowo miało odbyć się na boisku pod balonem. Sędzia główna uznała, że ze względów bezpieczeństwa mecz na tym obiekcie nie może zostać rozegrany i podjęła decyzję o jego odwołaniu.

Czyli rozliczą jako zwrot na pewno, bo to spotkanie prędko nie zostanie rozegrane.
 
Otrzymane punkty reputacji: +40
kacper091097 192,7K

kacper091097

Użytkownik
KKP - Olimpia
1
@1.6
STS Fatalny mecz, a w szczególności w wykonaniu KKP. 0:0

Na szybko, bo mało czasu. Obie drużyny grają o przełamanie passy. KKP chce zdobyć pierwszy punkt u siebie, a Olimpia na wyjeździe. KKP jednak spisuje się lepiej na wyjazdach, gdzie nie przegrał jeszcze meczu, a u siebie mimo zerowego dorobku dziewczyny spisywały się dobrze i miały za przeciwniczki lepsze drużyny, co mocno je broni. Wystarczy spojrzeć choćby na rywalizację z zespołami takimi jak Katowice czy Kraków. Bydgoszcz grała z nimi jak równy z równym na wyjazdach i potrafiła nie przegrać żadnego z tych meczów, natomiast Olimpia grała z nimi u siebie i urwała tylko jeden punkt i to jeszcze z grającymi przez większą część meczu w 10 Katowicami. KKP ma trochę zaniżoną pozycję w tabeli, bo nie grał jeszcze z Olimpią czy Rolnikiem Głogówek i na pewno poprawią jesienią swój dorobek w tabeli. Bydgoszcz ma lepszą defensywę, a Olimpia traci średnio 3 bramki na mecz (na wyjazdach jeszcze więcej). Spodziewam się tutaj wygranej KKP i sądzę, że kurs na nie to lekkie value. Jak będzie okaże się.
 
Ostatnia edycja:
kacper091097 192,7K

kacper091097

Użytkownik
Ostatni strzał w tym sezonie na Bydgoszcz, która kilka razy przyniosła zysk (ostatnio zawiodła). Liczę, że tym razem wygrają w Głogówku. Rolnik ostatnio oberwał od Olimpii Szczecin, która prezentuje podobny poziom do KKP. Teraz atutem Rolnika będzie własne boisko, jednak ta drużyna nie gra dobrze i nadal ma ogromne kłopoty ze strzelaniem bramek (2 gole w 10 meczach). Bydgoszcz na wyjeździe zdobyła 8 punktów na 9 ugranych w tym sezonie. Sprawiała niespodzianki lepszym zespołom z Krakowa czy Katowic, więc czemu miałaby nie wygrać z Rolnikiem i zawsze strzelała minimum jedną bramkę co w meczu z Rolnikiem może wystarczyć. U siebie KKP jest zdecydowanie gorszy, bo jeszcze nawet gola nie strzelił, ale wyjazdy to inna bajka i nie powinny zawieść. Po kursie od 1.35 w dół bym tego nie grał, ale patrząc na to że kurs wynosi @1.55 w STS i mając w głowie to co zagrł Rolnik w Szczecinie jestem gotów zaryzykować.
I kończymy typ z plusem to samo jak i cały sezon :))
 
Ostatnia edycja:
kacper091097 192,7K

kacper091097

Użytkownik
  • Najlepsze analizy marca 2021 (3. miejsce)
  • #20
SMS - Śląsk
Śląsk nie strzeli gola
@2.3
etoto Łatwo. Wrocławianki bez celnego strzału.

Próbuję z takim ryzykowniejszym zakładem na spotkanie. Mecz bardzo ważny w kontekście walki o podium. Jeżeli Śląsk przegra to spotkanie to straci wg mnie szansę na TOP 3. SMS dzięki dobrej rundzie jesiennej może po ewentualnej wpadce ze Śląskiem jeszcze miałby nadzieję na podium, ale sytuacja nie jest wbrew pozorom taka kolorowa. Medyk i Górnik będą napierać. Łodzianki tydzień temu pokrzywdzone w Krakowie, gdzie sędziowała... Krakowianka Bojar-Stefańska. Mimo braków w składzie straciły bramkę z rzutu karnego (oczywiście mocno naciąganego jak to często bywa z jednostronnie oceniającym wydarzenia boiskowe arbitrem). Jutro sędziować będzie znów Pani z Krakowa, ale nie zagra w tym spotkaniu drużyna z Krakowa, więc SMS ma szanse ;) Szedłbym w ciemno w wygraną Łodzianek, gdyż dla mnie Śląsk jest drużyną gorszą od SMS-u, ale ostatnio sporo się zmieniło. Najlepsza strzelczyni gospodarzy jutrzejszego meczu zerwała więzadła krzyżowe, a trener ma ból głowy jak ją zastąpić. W porównaniu do ostatniego tygodnia będzie miał jednak trochę więcej zawodniczek do dyspozycji. Myślę, że skrzywdzone Łodzianki stać będzie jutro na wygraną, ale ja stawiam na coś po wyższym kursie. Łódź dysponuje naprawdę niezłą obroną. W spotkaniu we Wrocławiu straciły co prawda jedną bramkę, ale wtedy mocno się rozluźniły, bo miały przewagę dwóch bramek. Mimo to bramka jaką straciły nie przyniosła wstydu defensywie, ponieważ Asia Wróblewska popisała się kapitalnym strzałem nie do obrony. Uważam, że SMS dysponujący mniejszym potencjałem w ofensywie niż pół roku temu będzie bardzo skupiony w obronie, gdyż przy stracie jakiejkolwiek bramki może być im po prostu ciężko wygrać. Oglądałem zeszłotygodniowy mecz Wrocławia z Rybnikiem i co prawda Śląsk wygrał 3:0, ale w ofensywie wcale nie było wybitnie. Jeżeli chodzi o starcia Śląska z górą pozostałymi drużynami z TOP 5 to nie strzeliły one bramki ani z Koninem, ani z Sosnowcem. Z Łęczną zdobyły bramkę w samej końcówce meczu, ale tutaj raczej nie popisała się defensywa Górnika. Jeżeli bramkarka SMS-u nie popełni jakiegoś rażącego błędu to myślę, że Wrocławianki mogą mieć spory problem ze zdobyciem bramki i po takim kursie jak najbardziej w to wchodzę.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +573
Do góry Bottom