Zwycięzcy debla 2018: Oliver Marach/Mate Pavic

Zwycięzcy debla 2018: Nick Kyrgios/Jack Sock

midq

Moutet - Opelka

Opelka -2,5g@1,87 uni  przedziwny mecz

-4,5g@3,60 uni

Moutet po finale dzisiaj challka w Uzbekistanie w którym przegrał w finale 2:0 z gościem z 4 setki ATP. Nie mówiąc o trudzie samego turnieju, który na pewno go zmęczył, jeszcze dochodzi do tego podróż do Francji i tylko jeden dzień odpoczynku przed meczem z Opelką. Opelka prezentuje się na mączce w tym roku całkiem dobrze, kilka wygranych z dobrymi ziemniakami, urwany set Thiemowi i Monfilsowi. Moutet gracz challengerowy, Opelka już od jakiegoś czasu gra solidnie na poziomie ATP. Jak dla mnie jeden z lepszych betów na pierwszą rundę turnieju w Lyonie, można ryzykowniej zagrać nawet -4,5.

I 1

ithomass

Fritz T. - Vesely J.

Fritz T. @ 1.65 (Fortuna)

Fritz pokazał się z dobrej strony w Madrycie i Rzymie. Pokonał między innymi Pella oraz Dimitrov. Zatrzymali go dopiero Djokovic I Nishikori.

Uważam, że Vesely jest w jego zasięgu.

Otrzymane punkty reputacji: +1
I 1

ithomass

Cuevas P. - Hurkacz H.

Cuevas P. @ 1.70

Cuevas ma imponującą serię zwycięstw i widać że mączka mu leży.

Hurkacz pokazał parę dobrych meczów na mączce w tym sezonie,  ale w Rzymie odpadł w pierwszym meczu. Mam nadzieję że potraktuje ten mecz jako trening przed Paryżem i nie będzie chciał zdrowia na korcie zostawić.

A 0

asteria

ilość setów- 3 @ 2,20 (STS)

W tym meczu wszystko się może zdarzyć . Cuevas idzie jak burza , ale kiedyś trzeba znaleźć czas na regenerację tym bardziej ,że już za chwilę Wielki Szlem . Myślę ,że właśnie ten Turniej Pablo może sobie odpuścić .ale zrobi to w swoim stylu i "urwie" Hubertowi seta..

dx2 210,8K

dx2

Albot-Londero 1

Raz sprobuje tylko szczescia, no moze ewentualny final z tych turniejow poprzedzajacych Roland Garros. Radu Albot bardzo mi sie podobal w meczu z Fogninim, przegral, ale tam rownie dobrze ten 1-szy set, ktory rozstrzygnal sie w tie-breaku mogl wygrac Moldawianin. Tu pokonal w dwohc tie-breakach Sonego, wiec widocznie byla duza walka. Londero po wygraniu w Cordobie to pozniej gral juz tylko gorzej i nie jestem wciaz pewny jego lepszej gry. Mam nadzieje, ze Albot nie spasuje i jeszcze powalczy, bo Moldawianin zle nie gral, a w Madrycie i Rzymie wygral lacznie tylko jeden mecz. W takim mniejszym turnieju ja pewno rywale sa mniej wymagajacy. Albot gra naprawde bardzo dobry sezon i wiele meczow wygral od turniejuw Montpellier jeszcze, takze sprobuje tu ten raz na Albota.