>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Pytanie

S 766

szeffb

Użytkownik
Mam pytanie odnośnie oferty i kursów.



Jeżeli mamy przykładowo mecz Real vs Barca i widzimy value na gole w tym meczu to:



Czy może być tak, że gram over 2,5 i w tym nie ma value a jeżeli pogram over 1,5 to będzie value ?



Albo inny przykład żeby wyjaśnić o co mi chodzi:



Widzę value w meczu siatkówki Zenit vs Perugia i czy:



Jak pogram czysty win na Zenit to będzie value a już Zenit -1,5 seta to już nie?
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Value ustalasz głównie na podstawie własnej oceny prawdopodobieństwa powodzenia danego zdarzenia. Na przykład dla kursu 2 prawdopodobieństwo wynosi 50%. Jeśli według Ciebie szansa powodzenia jest większa to można powiedzieć, że znalazłeś value. Najlepiej poczytaj na początek na ten temat. W sieci jest sporo artykułów. Jak już się dowiesz o co chodzi z szukaniem valuebetów to spróbuj sam takich poszukać. Początkowo "na sucho", albo za malutkie stawki i sprawdź jak CI idze. Polecam też prowadzić historię swoich typów i wyciągać wnioski.



 
 
S 766

szeffb

Użytkownik
Ja rozumiem rasijski wszystko co do value itd. tylko chodzi mi o to jedynie czy jak widzę value w kursie na over 2,5 to siłą raczy w over 1,5, over 0,5 czy over 3,5 też ono się tam znajduje?
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
cytat z dnia 16 maja 2019 20:18 przez szeffb
Ja rozumiem rasijski wszystko co do value itd. tylko chodzi mi o to jedynie czy jak widzę value w kursie na over 2,5 to siłą raczy w over 1,5, over 0,5 czy over 3,5 też ono się tam znajduje?


Niekoniecznie. W kursie na over 2,5 może być value, ale kurs na over 1,5 może być tak niski, że value tam nie znajdziesz. Z kolei kurs na over 3,5 będzie na pewno wyższy, ale zależnie jak określisz prawdopodobieństwo że padną 4 bramki value może tam nie być, bo szansa na powodzenie będzie nie wielka.
 
S 766

szeffb

Użytkownik
OK dzięki o to chodziło, ale w sumie to myślałem, że buk wystawia na każdy mecz przykładowo kurs np. 1,70 na over 2,5 a reszta juz sie samo robi.
 
Do góry Bottom